94975
10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • JanáJ
    #82115
    Azzal végül mi lett, hogy a Lenovo megvette az IBM szerveres ágát és felmerült problémaként, hogy az AEGIS rendszer valami IBM vason matekol, a Lenovo meg nem túl amerikai cég.
  • JanáJ
    #82114
    Én szeretem az ilyen hülyéket. Molni beleáll, elkezd ps görbékkel jönni, mikor csóri srác az értő olvasás képességével sem rendelkezik, viszont közben kiderül egy csomó érdekes dolog a hsz-okból. (Nem szegény szerencsétlentől.)
  • molnibalage83
    #82113
    Nekem is le kéne szoknom. A probléma az, hogy sokan olvassák ezeket a futóbolondokat és, ha az látják, hogy nem válaszolok, akkor én vagyok a "hülye és gyáva"...
  • SZUsszan
    #82112
    Már kiöregedtem abból, hogy feleslegesen leálljak vitázni bárkivel is az interneten. Lassam már személyesen is. Annak ellenére, hogy mondjuk tökéletesen tisztában vagyok esetleg azzal, hogy a másik téved.

    Nem vezet sehová, senki nem fogja elismerni, hogy téved, ha már leáll hosszabban vitázni. Csak max. a billentyűzetet koptatjátok és a vérnyomásotok felmegy. Ha élvezitek, lelketek rajta. Én szívesen végigolvasom btw. =D
  • JanáJ
    #82111
    Jaj már, picit akartam várni és utána menni trolkodni. Ezt most elrontottátok.
  • molnibalage83
    #82110
    Ja, meg sem néztem... Így már értem, hogy miért védi olyan vehemenciával az a kupac szart, amit a blogra hányt...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.04.26. 13:12:07
  • [NST]Cifu
    #82109
    Ő az oldal tulaja / szerzője, ha ez segít megérteni a reakcióit.
  • molnibalage83
    #82108
    Az egyik kommentelő is félelmetesen ostoba...
  • [NST]Cifu
    #82107
    Alapvetoen en is az itt leirtak ertek egyet, annyi kiegeszitessel, hogy az emberi faktor pl. propaganda remhir szabotazs kepzettseg tekinteteben az oroszok messze jobban allnak, mint a nyugat.


    Alapvetően a kérdés az, hogy miről beszélünk?

    Katonai fenyegetésről? Miért támadná meg Oroszország Kelet-európát. Semmi dolga itt. Az ütközőzóna per pillanat Ukrajna keleti része (nem NATO tag) és a balti államok (NATO tagok és megy is felvonulás ezerrel).

    Sokan kicsit túltolják azt a tényt, hogy hát Grúziában és Kelet-Ukrajnában, illetve Krím-félszigeten milyen sikeres volt a nem-regurális csapatokkal. Csakhogy ezeken a területeken jobbára orosz, vagy oroszbarát a lakosság jó része, továbbá pedig ki kell emelni, hogy nem NATO-tagországokat ért támadás. Ehhez hasonló a balti államokban képzelhető el csak el alapvetően, még Kelet-Lengyelországban is rövid úton lerendeznének egy hasonló esetet (ie.: Lengyelország katonai agressziót kiáltana).

    Ha párhuzamot szeretnénk húzni, a második VH előtti Csehszlovák és Lengyel védelmi paktumot lehetne felhozni, de pont ez a különbség, ugyanis a NATO komoly katonai jelenlétet mutat a területeken, megnyugtatva a politikai és civil közvéleményt...
  • [NST]Cifu
    #82106
    Ezt írtam én is. Tartalékban vannak, karbantartva, de egy héten belül aktiválhatóak.
  • aksurv2
    #82105
    Vitakent hoztam fel. Alapvetoen en is az itt leirtak ertek egyet, annyi kiegeszitessel, hogy az emberi faktor pl. propaganda remhir szabotazs kepzettseg tekinteteben az oroszok messze jobban allnak, mint a nyugat. Mi nem erjuk el az orosz kozvelemenyt, ok meg szinte uraljak az europait, foleg kelet-europait ezen is sok fugghet. A vegso komkluzio a szokasos nem olyan erosek mint allitjak, es nem olyan gyengek, mint amit gondolnak roluk.
  • JanáJ
    #82104
    Nekemebből nem ez jön le. Elvileg napokon belül bevethetőek. Utoljára az Öböl háborút említik mint éles esetet. Mondjuk ők csodát nem tennének, ha megindulna a medve.
  • [NST]Cifu
    #82103
    Mondjuk egyébként átböngészve az oldalt a srácot valószínűleg az oroszok szponzorálják...
  • [NST]Cifu
    #82102
    Aham. Csakhogy az Algol-osztály tudomásom szerint nincs aktiválva. Mindegyik a Ready Reserve Fleet-hez tartozik, tehát amennyire lehet, karbantartják őket, de már lassan egy évtizede nem hagyták el a kikötőt (néha elvontatják őket emiatt szárazdokkba, hogy a hajófeneket megtisztítsák, és ellenőrizzék a gépészeti részelemeket ( pl. itt az Antarest), de aztán viszik vissza őket a mólóhoz...
    Utoljára szerkesztette: [NST]Cifu, 2017.04.26. 11:46:47
  • JanáJ
    #82101
    Ha évekkel korábban leszervezel egy gyakorlatot, akkor persze. De ha beüt a baj, akkor nem árt, ha a teknő kicsit gyorsabb: Algol class
  • [NST]Cifu
    #82100
    Akadnak, de alapvetően a civil szállítmányozó cégeket vették igénybe... :)
  • JanáJ
    #82099
    Mondjuk vannak gyorsjárású (?) hajóik tartalékban. Bár nem tudom mennyire jelentős a kapacitásuk.
  • [NST]Cifu
    #82098
    Annyira nincs, hogy most téma megint, hogy áttelepítenek pár zászlóaljat Európába megint, és a cuccokat is vinni kell.
  • [NST]Cifu
    #82097
    Hogy csak pár apróságot ragadjak ki, miért rossz az egész szösszenet:

    -"Tankoknál" felsorolni a Pumát? (Az egy lövészpáncélos, egyébként a "tank" helyes megnevezése harckocsi...)
    -Magyarországnál felsorol 30db "tankot", mint bevethető egységet. Ugye tudjuk, hogy ennyi bevethető, harckész és személyzettel feltöltött harckocsink nincs...
    -Harckocsi és harckocsi között óriási különbségek vannak, még ha csak a magyar és a szlovák harckocsikat is vetjük össze, a mieinknek semmi fejlesztése nem volt, az 1980-as évek közepét képviselik, a szlovák T-72M1A-kon reaktív páncélzat van, új meghajtás, lézer-besugárzás jelző, független optikai periszkóp a parancsnoknak, stb. A kettő harcértéke között generációs különbség van...
    -A kedvencem ez: "A NATO sokkal erősebbnek próbálja a propagandájában feltüntetni magát, mint amilyen valójában. A NATO igyekszik azt az impressziót kelteni, hogy oroszország elavult hadieszközöket tart, minden technológiája alsóbbrendű, drága, nem hatékony, elavult, korszerűtlen, miközben minden tényszerű adat ennek az ellenkezőjét bizonyítja."

    A valóság meg az, hogy például az orosz T-90A harckocsikon francia Thales Catherine-FC passzív éjjellátók vannak (amelyiken van), mert a saját hadiiparuk nem tud megfelelő minőségűt gyártani (a T-90MSz változaton Belorussziai gyártmány került, pontos képességei nem ismertek, de tegyük fel, hogy a Catherine-FC szintjén van), ez az exportnál is látszik, az Indiai licenc T-90 'Bishma' változatokhoz is Thales Catherine éjjellátók lettek rendelve...

    Meg lehet említeni, hogy nagyon régóta nincs aktív radaros levegő-levegő rakétájuk, az R-77 minőségi problémái ismertek, a kínaiak rövid úton inkább sajátot gyártottak, az Indiaiak se nagyon vannak megelégedve velük. Szíriában az orosz gépek eredetileg exportra szánt R-77A-kat kaptak hónapok után, addig félaktív R-27R-ekkel és infravörös önirányítású R-73M-ekkel repültek.
    A NATO-ban eközben egy évtizede csaknem teljesen kikoptak a félaktív radar rávezetésű rakéták, szinte mindenki aktív radaros AMRAAM-ot, esetleg MICA RF-et, vagy a most hadrendbe álló Meteort használja...

    Nem vitás, hogy az orosz haditechnika tud komoly fejlesztéseket letenni az asztalra, például a T-14 hadrendbe állítása ilyen - csakhogy a nagy svunggal belengetett ígéretekből (2020-ra 2200db hadrendbe állítása) azóta eléggé megszelídült, mert egyszerűen sem gazdaságilag, sem ipari szinten nem képesek ilyen volumenű gyártásra.
  • molnibalage83
    #82096
    Én úgy tudom, hogy már nincs. A 2000-es évekre hazavittek szinte mindent. Talán zl. szintű erő, ha van most itt.
  • JanáJ
    #82095
    A németeknél még van amcsi szárazföldi lerakat amire csak embert kell ültetni, vagy ez már elmúlt?
  • JanáJ
    #82094
    A ht.-i eszközök nem így működnek. Nem lehet 1-1-ben össze mérni őket. Tök mindegy hogy 30 vagy 100 hk.-ink van, ha 10-re van harckocsizónk. És itt nem működik, hogy a németek majd kölcsön adnak, repülőt pláne nem.
    Azzal nincs tisztában, hogy a románok F-16-ot vettek.
    Mi vagyunk a 3. légierő? A lengyeleket piros lapot kaptak?
    Ha NATO-ról beszélünk akkor a brittek meg a franszoák hová tűntek? Amikról ne isbeszéljünk.
    Ha van 150k orosz katona és van 10-15k tankjuk, akkor 45k harckocsizó is van, ehhez kell kb 15k logisztika. Gyalogról még nem is beszéltünk.
    Mi (keletEU) leépültünk, de a 90-es évek az oroszoknak egy arany korszak volt.
    A NATO-nak mit kellett volna tennie a Krimben, vagy a grúzoknál? NATO tagok? Akkor meg? A grúz konfliktusból pont az jött le, hogy mnnyire le voltak maradva. Szíriában két hétig tartott az oroszok prec fegyverzete, utána buta bombákat dobálnak. Hozzá teszem ami prec fegyvert láttam, az sem oda ment, ahova küldték.
    Ma szerintem a légierő az úr. A repülők meg gyorsan átcsoportosíthatóak. Nem az olaszoktól, hanem bárhonnan.
    Vicc ami pl a németeknél van, de azért az oroszok sem x-wingekkel járnak. Valamint azon se csodálkozzunk, hogy senki nem akar azért komplett hadseregeket állomásoztatni a baltikumban, hogy ez a Gerry gyerek megnyugodhasson.
  • JanáJ
    #82093
    Feltételezem a múltkori óta egy vizi pisztolyra is TEK-et hívnak. Nem is baj, ráérnek, had utazzanak az országban.
  • [NST]Cifu
    #82092
    Az, hogy gáz/riasztóra van engedélye egy dolog, itt számukra csak jött egy bejelentés, hogy XY fegyvert vett elő az egyetem területén. Élek a gyanúval, hogy utána se néztek annak a TEK-esek kiküldése előtt, van-e fegyvertartásija. Hivatalból bevitték, hogy tisztázhassák a történteket. Nem azt mondom, hogy a létező legjobban kezelte a rendőrség a helyzetet, de a szövegből számomra az derül ki, hogy az illető fegyvertartásija és fegyvere is megmaradt - szóval úgy igazából az egyetlen komolyabb probléma itt az egyetem munkaügyi magatartása volt.
  • molnibalage83
    #82091
    A terminológiákat totálisan tévesen használja, a mennyiségek elég nagy része úgy pontatlan, ahogy van, az egész megközelítés ahogy nekiáll nevetséges még gondolatkísérlet szintjén is. Csak számokat néz, harcászati paramétereket, hogy akkor ki hol és hogyan kellene operáljon, azt nem...

    Pl. az rossz számokkal az egész orosz haderőt veszi alapul, ami nettó hülyeség. Mert Oo. nem csak nyugat felé rendelkezik határokkal...

    Vérpistike 5 perces hülyesége az egész...
  • aksurv2
    #82090
    Mit?
  • molnibalage83
    #82089
    Hát nem kicsiket.
  • JanáJ
    #82088
    Ritka nagy hülyeségeket ír.
    Utoljára szerkesztette: JanáJ, 2017.04.26. 09:01:48
  • aksurv2
    #82087
    Nato megved
  • kamionosjoe
    #82086
    De, most elvileg a rendőrségnek van tudomása arraól, hogy ez az ember hordhat fegyvert magával, mivel tőlük kapja az engedélyt. Akkor nem is értem minek viszik be egyáltalán, ez nonszensz.
  • [NST]Cifu
    #82085
    Azzal együtt, hogy az eljárás nevetséges (különösen az egyetem részéről), azért hozzátenném, hogy álmomban se jutna eszembe akár csak egy légpuskát is a munkahelyemen takarítani.
  • kamionosjoe
    #82084
    A dicső rektor! Kirúgták az egyetemről szabályosan tartott gázfegyvere megtisztítása miatt:

    http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/tek-esek_tepertek_a_foldre_az_egyetemi_adjunktust/2516208/
  • molnibalage83
    #82083
    Az indiai módszer lassan az, hogy a következő életben majd sikerül..
  • [NST]Cifu
    #82082
    Arjun tragikomédia, felvonás 632...

    Az Indiai fehér elefánt neve ugye Arjun, és szegény egy modern harckocsi akarna lenni. Csak nem sikerül sehogy sem. A program az 1970-es évek elején fogant (az 1971-es háborúk után), és a helyi nagy katonai cég, a DRDO gyermeke. A DRDO azonban nem rendelkezett semmi konkrét tapasztalattal a fejlesztések terén, némi licencgyártási sikeren túl semmit sem tudott felmutatni. A fejlesztés iszonyatosan lassan haladt, részben a szűk költségvetés, részben a nagy elvárások, részben pedig a technológia fejlődése miatt folyamatosan jelentkező tervmódosítások miatt.


    Arjun Mk.1


    Az Indiai hadsereg az 1990-es években lemondott az Arjun-ról (hiszen 20 évnyi fejlesztés után továbbra se volt kézzel fogható eredmény, miközben Pakisztán Ukrajnából vásárolt modern(ebb) harckocsikat), és végül inkább a T-90S harckocsik megrendelése és licencgyártása mellett döntött. A helyi politikusok számára viszont fontos volt a "saját", "hazai" harckocsiprogram, tehát addig kavartak, amíg 124 darabra nem született megrendelés - noha a hadsereg vezetése egyáltalán nem akart egyetlen egyet sem. A gyártási és minőségi problémák miatt végül az izraeli IMI cég is be lett vonva a fejlesztésbe, az erőforrás pedig már korábban egy német eredetű MTU 883-as diesel-motor lett.

    A hadsereg 2004-ben megkapta az első öt Arjun Mk.1. harckocsiját. Minden nyáron egy össznépi nagy tesztnek vetették alá, így 2005, 2006, 2007-ben és 2008-ban is részt vett ezeken az Arjun. Az eredmény finoman szólva is kiábrándító volt. A motor túlmelegszik a nem megfelelő hűtés miatt, a tűzvezető rendszert egyszerűen "hulladék"-nak minősítették, a 120mm-es löveg és a hozzá való lőszerek szórása túl nagy, a hidropneumatikus futómű engedte a hidraulika olajat. A jármű belsejében a hőmérséklet az 55°C-ot is meghaladta a tesztek folyamán. A gyártó tagadta a hibákat, és szabotázst emlegetett.

    Ugyan a megrendelt 124 harckocsit leszállítja a DRDO, de a hadsereg mereven elzárkózott attól, hogy akár egyetlen darabbal is többet kapjon. A DRDO egy MBT-EX nevű programmal próbálkozott még, amely a T-72 alvázát vegyítette volna az Arjun tornyával, de a hadsereg ezt sem tekintette kielégítőnek.

    A hadsereg modernebb páncélzatot, ERA blokkokat, passzív éjjellátót, modern tűzvezető számítógépet, aknakifordító ekét, lézerbesugárzás-jelzőt, hatásosabb lőszert (többek között lézer-irányítású ATGM-et) és bentről távirányított géppuskatornyot szeretett volna. Ez lett az Arjun Mk.2.


    Arjun Mk.2


    Az Mk.2-ben minden benne volt, amit a hadsereg kért, de a hadsereg közben ha ez egyáltalán lehetséges, csak még jobban fázni kezdett az Arjuntól. A Mark 1-es változat hadrafoghatósága zuhanni kezdett ugyanis, mivel a harckocsi árának (függetlenül attól, hogy elvben "hazai" harckocsiról lenne ugye szó) több, mint felét (állítólag 55%-át) külföldi komponensek adták ki (izraeli éjjellátó és tűzvezető rendszer, német erőforrás, stb.). Márpedig ezekből a komponensekből nem raktározott be a DRDO, tehát a harckocsik cserealkatrészei elkezdtek elfogyni.

    2014-ben bejelentették, hogy további 118 Arjun Mk.2-őt rendelnek márpedig a hadseregnek. Csakhogy az elmúlt évek után végrehajtott tesztek után nemrég a hadsereg közölte, hogy a DRDO tervezze át teljesen a harckocsit, a teknőt és a tornyot is, új anyagokat felhasználva, hogy a 68,6 tonnás tömegét lecsökkentse (egyébként az Arjun Mk.2 a legnehezebb harckocsi lenne a világon). A problémája a hadseregnek az, hogy a kevésbé fejlett nyugati országrészben a hidak és utak nem bírnák el a harckocsi tömegét.

    A DRDO megsemmisülve próbálta a hadsereget és a politikai elitet meggyőzni, hogy ezt gondolják át, mivel az új anyagok és azok alkalmazásának végrehajtása évekkel vetné vissza a programot. Ezért egy olyan javaslattal állt elő, hogy már meg is kezdték azon a munkálatokat, hogy a harckocsi egyes elemeinek más anyagból, ill. más gyártástechnológiával való gyártásával mintegy 3 tonnát lefaragnának a tömegből, mintegy 65 tonnásra fogyasztva azt. A hadsereg vezetői viszont erre dörgedelmesen azt reagálták, hogy sem a 65, de még az Arjun Mk.1 62 tonnás tömege sem jelent drasztikus előnyt a 68 tonnához képest.

    A DRDO közben állítja, hogy az Arjun Mk.2 mindenben megfelel a hadsereg vele szemben támasztott követelményeinek, amit az Mk.1-esnél kifogásoltak. Sőt, azt kérik, hogy "játszák újra" a T-72 és T-90 harckocsikkal való összevetést, ahol az Mk.1 olyan csúnyán elhasalt.

    A politikai elit igyekszik a DRDO szekerét tolni, és az egyik felhozott érvük az Mk.2 hadrendbe állítása, és az (elviekben már megrendelt) 118-on túl további harckocsik megrendelése mellett az, hogy igazából az Arjun program megtérülése 500 harckocsi alatt nem igazán valósul meg.

    Eközben viszont a hadsereg inkább a T-90 "Bishma" verziók licencgyártását harcolta ki, hogy 2020-ra 21db T-90 harckocsi ezredet tudjanak felállítani, egyenként 62 harckocsival (45 harckész és 17 kiképző/tartalék harckocsi).
  • molnibalage83
    #82081
    Ráadásul a Meteor hajtómű tecnikája felhasználható lenne... LO-LO és HI-LO profilhoz is...
    Az CIWS viszont tényleg hiányzik...
  • [NST]Cifu
    #82080
    Nekem alapvetően a dedikált CIWS / SHORAD rendszer hiányzik a képletből. Se ESSM, se Mistral, se SeaRAM, se Phalanx-szerű megoldás...
  • [NST]Cifu
    #82079
    Igazából nem vágom az SSM fejlesztést, az MBDA kezében van a francia Exocet és az eredetileg Francia-Olasz Otomat is. Mindkettőt fejlesztgették (Otomat Mk. II Block 4 és az MM40 Exocet Block 3), de ma már mindkettő eléggé elavultnak tekinthető...
    Érdekesség, hogy anno az Otomatból elkezdtek szuperszonikus sebességű változatot fejleszteni (Otomach, v=M1.8), de azt találták, hogy az alacsonyabb észlelhetőségre való törekvés hatásosabb, mint a sebességre való gyúrás...
  • JanáJ
    #82078
    A bőrnyakúaknak csak jó a régi: link Tudom a Halászsas vagy mi.
  • JanáJ
    #82077
    +1
  • molnibalage83
    #82076
    Egy LCS-hez képest ez egy izomkolosszus az Exocet-et leszámítva. Ezzel félkomoly ellenfelet sem nyűgöz le. Kicsit eljárt már az idő az Excocet felett, ahogy az AGM-84 felett is. A difi annyi, hogy azt lehet tömegesen indítani.

    Ettől függetlenöl fényévekkel jobban balanszolt, mint a LCS, ez egy sokkal korszerűbb Perry lényegében.