3060
  • AnonymouS
    #2860
    Valóban állat! A Gigantouron vettélk fel valszeg. Russel Allan király volt, kedvenc énekesem, Mustain viszont nagyon szar szólót nyomott :S
  • Noodlee
    #2859
    Pantera - Cemetery gates DT előadásában, pár vendéggel. Nagyon állat!
  • AnonymouS
    #2858
    Nemtom :D
  • praksi
    #2857


    erről nekem vajon miért a ZZ Top jut az eszembe? :-)
  • AnonymouS
    #2856
    Képek - Petrucci lolzorz XD
  • AnonymouS
    #2855
    van benne az is, de attól még szerintem elég egyedi, meg hát ebben a stílusban nem nagy gáz ha kicsit hasonlít a másikra, főleg ha PT-ről van szó...
  • szacsi
    #2854
    hm

    állítólag nagyon pt-s...
  • AnonymouS
    #2853
    Király az új Riverside!!!
  • neo668
    #2852
    sziasztok tudom h most hülyének néztek de az nagyon nagyon nagyon nagyot segítene nekem aki tudna 1 meghívót küldeni a bit humen-re aki tudna:[email protected]őre is nagyon szépen köszönöm....sziasztok
  • HTS s3rg1nh00
    #2851
    izé,a 2703-as hszben kijelentettem az év lemezét...na,akkor most jelentem,a második helyre csúszott vissza,a Paradise Lost után,főleg a címadó dal hatalmas...
    az új Dream meg valahogy nem fekszik,mert sehol egy lassú szám,mindenhol csak ordibálás,meg kicsit idióta hangszínek balra-jobbra dobálása,főleg Rudinál...már amikor hallatszik,és nem nyomják el a többiek...hát,ez nem igazán méltó tizedik lemeznek,de már megszoktam,hogy én "hatalmas" igényeket támasztok nekik a Scenes után...vannak jobbak,és kész...persze ez csak az én véleményem...
  • szacsi
    #2850
    ehehe

    amúgy a klip hozza a szokásos 'színvonalat'.
  • artschiatwork
    #2849
    Lifting Shadows - Dream Theater könyv
  • artschi
    #2848
    Constant Motion videoklip
  • dinomano
    #2847
    uj Dominici siralysag; naggyon-naggyon-naggyon bejön..Vmi illesmit kepzeltem volna el a DT-töl Scenes utan... Nah mindegy... Meghalt a kiraly, éljen a kiraly (raadasul egy régi "kiraly"+Solid Vision) :-P! :-P(legalabbis az en szamomra a DT mááá' sajna "halott" zene)
  • artschi
    #2846
  • szolszil
    #2845
    Portnoy megköszöni ...
  • artschiatwork
    #2844
    #2788
  • szolszil
    #2843
    Azt kell, hogy mondjam, nagyon jó élmény az új album 5.1es hangzásban. Kifejezetten élveztem, ahogy Portnoy körbedobolta a szobát, és érdekes, hogy a centerben LaBrie mellett időről időre néhány hangszer is megszólal szólóban. Szépek a vallomások a Repentance-ban a szoba négy sarkából, és külön említésre méltó, hogy Portnoy (és ugyebár néha Petrucci) éneke is külön hangfalban szólal meg. Nagyon szép összhatás. Mindenkinek ajánlom!!! Érdemes meghallgatni 5.1ben!!!

  • hinar
    #2842
    Ma megvettem a Dremi új albumát a (special edition verziót) 3.800,- Ft ért.Nem volt drága, hogy mellé van egy DVD is.
    De sajnos csak Pesten lehet kapni. Hammer World üzletbe.
  • praksi
    #2841
    az a Pecsa hibája volt. ha megfigyelted, a színpad mellett volt 2 line array torony, meg a színpad felett még két kompakt láda. jó cucc mindegyik (Meyer Sound), csak rosszul van beállítva, a színpad ELÉ nem jön közvetlen hang, csak a visszhang érkezik oda, azokat meg a mélyládák elnyomják.
  • mod
    #2840
    Szerintem a Dominici rossz volt. Nem tudtam megkülönböztetni a számaikat, mindegyik ugyanolyan volt.
  • praksi
    #2839
    valaki valahogy rögzítse már valamilyen digitális formába pls!


    ja, megvettem a Dominici lemezt (4k volt, csesszék meg), nagyon állat (-:
  • szolszil
    #2838
    Ma este 22.00-kor a Viva-n a Megawattban interjú a Dream Theater-el és részletek a pesti koncertből.
  • praksi
    #2837
    bakker nem! még egy közös fotót se )-:
  • artschi
    #2836
    váá, komoly :D
    nem kért tőle autogrammot? :)
  • McGrady
    #2835
    dedúva :D
    remélem egyszer én is "összefutok" vele :D
  • praksi
    #2834
    baszki artschi! tesóm most hívott fel, hogy Kecskeméten épp most sétált el mellette Dominici :-)
  • dinomano
    #2833
    Dominici 2. albuma nagy kiralysag, most is Dominici MP3-file-okat nyüstölök... :-P (... hmm...izé... a fene a digitalis korba! :-P Nem lehet ugy nyüstölni a digitális adatokat, mint régen a jó öreg analog kazit/bakelitet :-P)
  • artschi
    #2832
    Köszike :)
  • AnonymouS
    #2831
    Bódogat! :D
  • praksi
    #2830
    HBD artschi (-:
  • mod
    #2829
    Kiráály!

    [SAJNÁLJA, HOGY RUDESS-RŐL CSAK 2 KÉP VAN]
  • Faffy
    #2828
    fotók kint, Dream és Dominici
    Shock!
  • dinomano
    #2827
    Jók a képek! (nem rosszmajusagbol mondom), de nem lattam még se fotón se élöben Dominici-t... Hááát, nem fiatal! A SolidVision-ös fiuk a gyerekei lehetnenek... (ök kisérték gondolom...+ha jol lattam..)
  • mod
    #2826
    Jó képek!
  • szacsi
    #2825
    dominici
  • Faffy
    #2824
    hi
    koncertbeszámoló nálunk Shock!
    képek is hamarost
  • szolszil
    #2823
    egy pozitív kritika a heavymetal oldalán

  • artschiatwork
    #2822
    jóak a képek, csak ők sem fiatalodnak... :)
  • praksi
    #2821
    vazze (-:
    majd írok én is a Showtime-nak, h igényt tartanék frontkeverési munkára, hátha összejön :-PP