3171
  • Nargaroth
    #3171
    Sziasztok!
    Olyat kérdeznék,hogy valaki tud olyan cheat-et amivel bármelyik pályán tudok "repair kit"-.et használni? Silent Heroes kiegészítőhöz kellene.
    Remélem azért valaki el fogja ezt olvasni :P
  • BAKERHUN
    #3170
    A probléma megoldódott! :)

    Viszont már én is multiplayer/co-op társat keresek! :)
  • Madi92
    #3169
    Gondolom ugyan az a CDkey.. de csak egy ötlet!
  • BAKERHUN
    #3168
    Sziasztok,

    Eredeti játékom van, 1.28-as patch.
    Barátomnak kölcsön adtam, de nem tudunk multiban játszani még hamachin se.
    Valaki tudna segíteni?

    Előre is köszönöm.
    Elérhetőségek:
    Skype:gergely222
    E-mail:[email protected]
  • Wivero
    #3167
    Sziasztok!
    Ez egy nagyon jó játék.
    Valaki legyen szíves közzétenni a magyarításhoz szükséges fájl-t
    Ez egy pici fájlocska de nagyon nagy örömet okozna, nekem és még sok mindenki másnak. Régen nekem is megvolt, de most sehol sem találom. Köszönöm!
  • Madi92
    #3166
    Hááj! :D
    Ha valaki még esetleg olvasná..
    Coop társat keresek, nagyon kedvet kaptam most hozzá! :D
  • Kalash17
    #3165
    Köszönöm megoldottam.Most egy olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet modot feltenni hozzá, mert többet is letöltöttem de egyik sem működik.Ha jól tudom a MOD mappába kell rakni őket, legalábbis valahol ezt írták.Nagyon jó játék, csak szerintem többet lehetett volna eredetileg is kihozni belőle.
  • Axon
    #3164
    64 bites win 7-en előfordulnak problémák a cd-k védelmével. Meg kell nézned milyen védelem van rajta, majd felkeresni a weboldalát és letölteni a 64 bites védelmet hozzá.
    Persze ezt kikerülheted ha letöltöd hozzá a crack-et.
  • lee56
    #3163
    Win7-en próbálod? Akkor érdemes lehet XP kompatibilitást beállítani a parancsiknján a játéknak, meg rendszergazdi jogokat adni neki.
  • Kalash17
    #3162
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám lenne, hogy amikor el szeretném indítani a játékot, kiírja hogy újra kell indítanom a számítógépet, a játék védelmi meghajtóinak telepítéséhez.Ezt már kb 10X megtettem, de mindig ezt írja ki.Valaki tudja a megoldást?
  • Axon
    #3161
    Nem igazán vagyok otthon ezekben a buherálásokban, így nem tudom, hogy lehet-e kombinálni a két játékot. Általában olyan kevés időm van játszani, hogy örülök ha az alapjátékot végig tudom tolni, modokra már csak ritkán marad idő. Inkább a felhasználók által készített single pályákat szoktam kipróbálni.
  • Hecker007
    #3160
    vagy töltsd le torrentről a soldierst, az biztos felmegy, amúgy mindenkinek úgy indul a telepítés, hogy uninstallt kell nyomni xD
  • toxi69
    #3159
    Sziasztok!

    Köszi, ezt már próbáltam... egyébként lehet, hogy az én lemezemnek van vmi gyári bengája, ugyanis a launcher amikor elindul (még xp alatt is) nem az install aktív, hanem az unistall, meg a play, tehát így uninstallra indul a telepítés
    próbáltam egy laptopra is telepíteni Xp-n. ott sikerült,de nem indult patch-elés után se.

    Asszem beszerszek egy MOWAS-t... itt az ideje haladni a korral

    üdv:
    t69
  • s1lkforrent
    #3158
    Háát olyat hallottam hogy a játék nem indul el Win Vista/7 alatt a legutolsó félhivatalos Vista ready patch nélkül(emiatt a Steam-es változat nem is Vista kompatibilis), de hogy a telepítő is behaljon.
    Axon: A Silent Heroes küldetéseit nem lehet vajon a Soldiers-hez passzintani?(mint ahogy a Faces of War küldetéseit a MoW-ba ültették) Ugye a Soldiershez van pár jópofa mod(legrosszabb esetben pl a zene mod, de textúra mod igen jópofa lenne hozzá) ami elkélne SH alá is.
  • Axon
    #3157
    Próbáld meg a telepítést winxp kompatibilis módban indítani. (jobb klikk a setup.exe-n és a kompatibilitási menüben kiválasztod a win xp-t).
    Én nem telepítettem win 7-re, hanem a telepített játékot simán átmásoltam a régi win xp-s gépemről a win 7-esre, viszont nem akart elindulni, csak akkor ha win xp-s módban indítottam. Úgy szépen megy, most játszottam ki éppen újra a német hadjáratot.

    A történet furcsasága, hogy a kiegészítője a Sillent Heroes viszont gond nélkül fut win 7-en, pedig elvileg ugyanaz a játék, csak a küldetések lettek hozzáadva.
  • toxi69
    #3156
    Sziasztok!

    segítséget szeretnék kérni: most vettem vadi új gépet Win 7-el. és nem tudom telepíteni ezt a remek játékot. a telepítés kb 50%-nál megáll, de előre, se hátra.... mit tehetnék? (a win7 is, a Soldiers is eredeti)
    köszi
    t69
  • Nargaroth
    #3155
    *multizni
  • Nargaroth
    #3154
    Hail! Bossbob a skincsomagot feltudnád tölteni valahova?

    Valaki szokott még ultizni?
  • AnarchoiD
    #3153
    GOG.COM -ra felkerult az updateolt verzio ami mar allitgatas nelkul megy 64bites win7 en is ... juhejj ujra nyeregben vagyok jovoook ;)
  • Kalash17
    #3152
    Sziasztok!Van egy problémám a játékkal, mégpedig az, hogy belépéskor kidob, és azt írja ki hogy program will be determined.Valaki tud adni tanácsot?
  • Bossbob
    #3151
    Egy kép az új cuccokról:
  • Bossbob
    #3150
    Nemhiába az ukránok jól megcsinálták ezt a játékot!!!!

    ui.:

    Készül a skin csomag következő kiadása akit érdekel szóljon!
  • TheBossbuster
    #3149
    Mi bajod a favágással?
    Még a Vágó Pista,azt isten is az!
  • bgabor
    #3148
    Időrablás, mi? Marha értelmes lehez a haverod!

    Értelmes dolgot lehetne csinálni helyette? Például focizni, meg hasonló parasztságokat? Vagy rögtön fát vágni?

    Ez egy kiválló játék, jó régi, de a mai napig nagyon szórakoztató!
  • TheBossbuster
    #3147
    Rákattantam!
    Egyre jobban megy.
    Megmutattam egy barátomnak,aztmondta első blikkre "ez csak időrablás"!
    Persze igaza van,az!
    Viszont aszondja hadd üljön le,hogy is van?!
    Elmagyarázom neki!
    1 óra múlva szóltam neki,jó lenne ha visszakapnám a gépet:)!
    Annyi értelmes dolgot lehetne csinálni!Miért pont az ilyenek a legszórakoztatóbbak?!:)
  • TheBossbuster
    #3146
    Orosz első pálya!
    Ház mellé beállok a t 34 essel,elbujtatom a maradék 4 embert felfegyverkezve a földhözlapulva.
    Kilőttem az első hullámot,vagy 15 embert a Panzer kettest egy Pzkpf-ot a két 88mmest,erre jön egy Panzer IV-es,beáll a roncs mögé és adagolja az áldást!
    Na erre én szerszámosláda,folyton javíttatom a T 34esemet lövöm folyton a PIV-est elől hátul,meg ahol érem /kb10 találat érte elől 4 meg hátul persze páncéltörő lövedékkel direct kontrollal/a csata hevében nem veszem észre hogy oldalról jön egy német aki /annak ellenére hogy két katonámat ott hagytam azon az oldalon őrködni/rádob a T34es búvónyílására egy finom 3 granyóból álló páncéltörő okosságot:)!
    Persze megyünk mindannyian Szent Péterhez vizitre,de könyörgöm mindezt ÍZIBEN????!!!
    Imádom ezt a játékot,kib hangulatos és kib nehéz!
    De minek is játszik olyan ilyenekkel,aki nem tud egyszerre rágógumit rágni,és fingani...:)))) LOL
  • TheBossbuster
    #3145
    Van valami csit hozzá mert 2 órája szarakodom az első pályán easyben és állandóan szétlőnek!
    Tele van a f..om:(
  • TheBossbuster
    #3144
    Kösz a biztatást,akkor holnap szánok még rá pár órát hátha ráérzek:)!
    Üdv
  • Shep
    #3143
    A játék nem nehéz csak rá kell érezni. Van persze pár keményebb pálya de egyik sem megoldhatatlan.
  • TheBossbuster
    #3142
    Gondoltam végre van egy kis idő kipróbálom.
    Iszonyatos hangulatosnak tűnik a gém.
    Viszont a nehézséggel jól elkúrták mert ennyi időm nincs hogy az első pálya/Chepel/elején a legkönnyebb fokozaton szarrálőnek már vagy 2 órája egyfolytában:(!
    A végigjátszás szerint nyomom,és igy is rendesen elvette a kedvem az egésztől.
    Csak ez a pálya ilyen rohadt nehéz,vagy az egész játék?
    Mert ha ilyen a többi is akkor erre nem lesz se időm se kedvem.
    Valaki vigasztaljon hogy nem csak én vagyok ilyen béna láma!
  • Axon
    #3141
    faja! :)
  • Bossbob
    #3140
    Hogy tetszik a skin csomag?
  • dezsolti78
    #3139
    Én is köszönöm!
  • Axon
    #3138
    Köszönöm!
  • Varjú001
    #3137
    Köszönöm.
  • Bossbob
    #3136
    Skin csomag:

    -kb.: 150-200 tanknak és járműnek csináltam új nagyobb felbontású részletesebb skint beleértve a roncsokat is.

    -a legtöbb tank ami az alapjátékban megvan új skint kapott, de mivel én ezeket alapvetően a BTRH modra gyártottam, ezért sok olyan jármű skinje is benne van a csomagban amelyek nincsenek az alapjátékban meg (pl.: su-76, pz-4h).

    -a skinnek nem teljes egészében az én alkotásaim, rengeteg nyersanyagot használtam a Combat Mission RTS sorozat játékaiból.

    -mivel a soldiers bmp képfájlokat használ (biztos tudjátok) ezért az alap windows képnézegetőkkel meg lehet lesni a skinneket és kiválasztani melyik tetszik.

    Skin csomag
  • dezsolti78
    #3135
    Sziasztok!
    Engem is érdekelne a kis csomag, nagyon szép képek.
  • Axon
    #3134
    Szia!
    Engem érdekelne a grafikai frissítés. Feltolhatnád valahova, mondjuk a data.hu-ra
  • Bossbob
    #3133
    Ha valakit érdekelne Egy kis GRAFIKAI FRISSÍTÉS a játékhoz, az nézze meg a képeket és jelezze hogy töltsem fel!
    Néhány kép:





    GALÉRIA
  • Legrant91
    #3132
    Lenyomva tartod a görgőt és mozgatod az egeret.