15
  • [NST]Cifu
    #15
    Shotgungolyó? Olyat nem ismerek
    Fegyvervizsgán csak kétféle sörétespuskába való lőszert kellett ismerni, a sörétes lőszert és a "gyöngygolyót" (az angol nyelvben "slug").
  • gz8
    #13
    Meg a shotgungolyó, mi?
  • [NST]Cifu
    #12
    A V-1-es meg erőteljesen emlékeztet egy puskalövedékre :)))
  • gz8
    #11
    A sárkány középső része erőteljesen emlékeztet egy V-1-esre :)
  • Darth Sith
    #10
    kiváncsi vok hogy fogja 80óráig egyhuzamban mozgás nélkül kibírni.... én nem bírnám sztem.. :)
  • [NST]Cifu
    #9
    Nyilván fog apróbb testmozgásokat csinálni (megfeszíti az izmokat, majd elernyeszti), de a képeket elnézve túl sok mozgástere nem lehet...

    Vadászgépeken megeset már, hogy 18 órán keresztül repült a pilcsi, nade 80 órán át... Mindenestre a'szondják, ha valaki, akkor ez a Steve megcsinálja. Biztos tudják mit beszélnek... Majd meglátjuk...
  • Nyiri
    #6
    ehehe :D
    Nem gondoltad komolyan igaz?

    Amugy szerintem a 80 oran keresztuli egyhelyben ules az veszelyes, trombozist kaphat es meg is halhat...
  • [NST]Cifu
    #4
    Hát 80 órát (több, mint 3 nap!) csak folyékony tápoldaton kihúzni... Nem lehetettlen, de cseppet sem kellemes...
  • Nyiri
    #3
    Vagy csak folyadekot kap tele tapanyaggal, igy nincs gond a nagydologra :]
  • [NST]Cifu
    #2
    Szvsz a ruha és a szék úgy van megoldva, hogy ez ne jelentsen problémát - tehát gyakorlatilag egy spéci WC-n fog ülni egész idő alatt...
  • Cat #1
    80 ora soknak hangzik, de sztm kibirható, mivel pl a csendes vagy atlanti oceán felett bekapcsolja a robotpilotát, és 4-5 orát simán szundikálhat
    engem csak az érdekelne igazán, hogy a 3 nap alatt biztos eszik, meg iszik - a pisilést meg lehet oldani, de a nagydolgot nehezen tudom elképzelni...