312
  • liogreen
    #152
    miért ne most sikerült volna.

    Bocsi
  • liogreen
    #151
    üdv,

    Help!!! Nem tudom miért nem sikerül az elefánt előtti csíkot a szivaccsal, meg a krétával átvariálni???

    Már csak ez hiányzik.

    Köszi előre is
  • steweee
    #150
    a neghbours from hell 2 (pokoli szomszédok 2) magyarosítása kellene, a huntech oldalán fennt van, de vmiért nem fogadja el a regisztrációmat. el tudná vki küldeni nekem emilben?
    [email protected]
  • angi
    #149
    sziasztok!
    letöltöttem az nfh 2-t és csak most néztem meg. sajna az egyik fájlom hibás, és nem találok oldalt, ahonnan ingyen le tudom tölteni. 1 fájlért nem akarok fizetőst. esetleg, ha valaki tud oldalt , ahonnan letölthetem segítsen. a dev-nfh2 rar 28. darabja kellene!!!
    előre is köcce
  • 12346
    #148
    dc
  • BADE
    #147
    Honnan tudnám leszedni az 1-et?
  • Patesz
    #146
    kösz!
  • bazza
    #145
    Amúgy innen szerezhető be: http://gamelib.fw.hu

    De tudod, hogy ilyen helyekről nem szabad letölteni!
  • bazza
    #144
    Már februárban megjelent!
  • Patesz
    #143
    A teljes játék mikor jelenik meg??? Ha már megjelent honnan szedhető le???? Bocs nem vagyok túl tájékozott ennél a játéknál! :(
  • Voltan
    #142
    Hát, az elég rövid. Shit.
  • bazza
    #141
    14 pálya van benne...Magyarítással sztem egy délután alatt végig lehet nyomni...
  • Voltan
    #140
    Nagyon rövid a játék?
  • bazza
    #139
    100%-os magyarítás itt: (a teljes játékhoz)
    Hun Tech TEAM
  • Tibor
    #138
    NEKEM MEGVAN A JÁTÉK és tök könnyen végig lehet vinni
  • bazza
    #137
    DEMO - magyarítás itt:

    Hun Tech TEAM
  • Serpa
    #136
    "[DEMO] Neighbours From Hell 2

    Kedves szomszédaink csúfságának rútságos kecsességét mi sem mutatja jobban, minthogy a JoWooD nem várt tovább, és kiadta a Neighbours From Hell 2 demóját. A kipróbálható verzió egyetlen pályája Kínába kalauzol minket. Figyelem! Ezen térkép a teljes verzióban nem szerepel! Nahát... :) Már csak ezért megéri leszedni :) A körülbelül 30 Mbyteos cuccost innen szedhetitek le!"

    by Gamestar.hu
  • bazza
    #135
    Végigjátszás itt: bazza.uw.hu
  • grebber
    #134
    a 8. résznél a kigyót hogyan kell kivenni a két kő közül???
  • broni
    #133
    csövi!
    Ricky!!Mivel lehet szerkeszteni ez a bnd formátumú filet?Mert ha esetleg tudnám, akkor lefordtanám az egészet!Írj mindenképp!Köszi!!Ha esetleg vki más is tudja írjátok már meg!
  • M.A.D.
    #132
    én is kipróbáltam, de figyelni kéne a kalapos ékezetekre. amúgy, jó!
  • Sampras
    #131
    Hali!

    En kiprobaltam a magyaritast es megy is. De ahogy latom meg csak az eleje van leforditva... Azota van mar frissebb forditas? Es ha van honnan lehet letolteni?
  • Black krisz
    #130
    Valaki tudna nekem adni egy oldalcímet ahonnan le tudnám szedni a játék elő- és hát-lapját?
  • ricky
    #129
    na? sikerült? működik?
  • M.A.D.
    #128
    :))) teszteljük!
  • ricky
    #127
    Felraktam a magyarosítást ameddig kész van. Innen letölthető.
    A data menübe kell bemásolni a letöltött fájlt. Érdemes az eredetiről másolatot csinálni!!! Ha kipróbáltátok légyszi mondjátok mik benne a hibák és miket kéne másképp írni és egyéb javaslatokat. Na meg főleg a helyesírási hibákat. Nem az erősségem.

    Előre is köszönöm

    Ricky
  • Black krisz
    #126
    Valaki tudna nekem adni egy oldalcímet ahonnan le tudnám szedni a játék elő- és hát-lapját?
  • ricky
    #125
    sziasztok

    régen elkezdtem csinálni egy honlapot az NFH-hoz, de abba maradt. Most tökre örülök hogy kijött a 2. Nagyon szeretem ezt a játékot. Már el is kezdtem magyarosítani, csak az a baj, hogy nem tudom, hogy hogyan kell a betűtipushoz hozzáadni az ékezetes betűket. Nem tudja véletlen valamelyőtök? Amúgy ha kell valakinek a részleges magyarosítás írjon mailt és elküldöm neki.

    Ricky
  • Black krisz
    #124
    Valaki tudna nekem adni egy oldalcímet ahonnan le tudnám szedni a játék elő- és hát-lapját?
  • JustIce
    #123
    rakd at passivra magad
  • 12346
    #122
    berlinboy6329 valszeg tűzfalad van és azért nem keres. xp-s tűzfal meg hasonlókat lődd ki és műxik
  • tigeroo
    #121
    nagyon jó szerintem
  • htibor
    #120
    Igen! :)
  • JustIce
    #119
    azert remelem mindenki vegigvitte 100%osan...
  • bazza
    #118
    Mostantól le lehet tölteni a 100% végigjátszást 14 pályával!
    Honlapom: Bazza.uw.hu
  • berlinboy6329
    #117
    DC++:Nem keres.HUb megvan,csatiztam magyarra és search és szarik keresni.PLS help!
  • bazza
    #116
    a gereblyét le kell támasztani és elkötni a kutyát
  • htibor
    #115
    Köcce.
    Kutya dolog?
  • bazza
    #114
    a lufit rakd a jobb oldalon található
    csávó furulyájába
  • htibor
    #113
    Ott mik vannak még?
    4 Trükköt találtam csak meg:

    Cipőfaragóhenger; Elefántnál a krétacsík közelebb vitele; kígyó az adománytálba; kábel bekötés a vízbe.
    Ásót rá tudom kötni a mérleghintára; + tudok még kígyót; egeret; hengert felszedni; kutyit elengedni.
    Lufival mi a cél?