260
Valami gond lehet.
  • Revans85
    #260
    Ma írtam nekik egy kedves levelet egy másik címemről.
    Amint használhatóvá teszik a freemailemet azonnal átküldöm leveleimet a gmailemre. és megszüntetem ezt a trágyadombot.
  • balintk
    #259
    Túl gyakoriak a hibák. Nem is értem miért nem váltott, az aki még mindig a freemailt használja.
  • Revans85
    #258
    Több mint egy hete "hiba (#02431)" miatt nem működik.
  • zolika217336
    #257
    dettó
  • Gregorius
    #256
    Egy ideig nem jött be. Már bejön. Viszont a fiókomat még mindig nem látom rajta, mint ahogy a Thunderbird sem. Nem fogad, nem küld. Nem is mond semmit.
  • Peetboy
    #255
    Nem jön be a Freemail bejelentkezés. Nálatok sem???
  • Optimus Prime
    #254
    Nálam most se nem fogad, se nem küld. Próbáltam a rendes címemeről, szar. Pedig azért csináltam Freemailestm ert állítólag jobb, mint a szar Hotmailes. Az mégis működik , ez meg nem.
  • Dj Faustus #253
    Webes felület:
    Adatbázis hiba! Kérjük próbáld meg kicsit később újra![/courier]

    POP3:
    [courier]# telnet freemail.hu 110
    Trying 195.228.245.1...
    Connected to freemail.hu.
    Escape character is '^]'.
    Connection closed by foreign host.


    Pedig úgy 2 órája még ment. ;-(
    Csak nem a NAV szedi az áldozatait a szervertermekben, és véletlenül kihúzták az adatbázis-szervert? ;>)
  • Willenbrock
    #252
    Kösz.Akkor ezek szerint nem nálam van gond hanem mindenkinek szar.
    Ezt a freemailnek:
  • Punker
    #251
    nem
  • Willenbrock
    #250
    Valaki be tud lépni most a freemail-be?
  • Willenbrock
    #249
    Ez a freemail még mindíg egy rakás szar.Egyik oldalról lépek be azt írja adatbázis hiba,másikról akkor meg rossz jelszó,akkor most melyik?
    Közben jónak kell lenni a jelszónak mert nemrég még azzal léptem be.Ócska szar,ez húzza nekem az időt feleslegesen.
  • Dj Faustus #248
    13:25 | 2011. augusztus 25.
    Belépési hiba
    Kedves Felhasználónk,

    Átmenetileg előfordulhat probléma a belépés során. Dolgozunk az elhárításon, kérjük próbáld meg a belépést kicsit később újra!

    Üdv: a [freemail] csapata

    Forrás: [freemail] gépház blog
  • Optimus Prime
    #247
    Én mai naptól nem tudok belépni sehogy. Nem adtam meg kérdést, ez hagyján de mailt se. Bezzeg hol élek, mióta, mit szeretek, hol végeztem meg az isten tudja mit kivallatta belőlem.
    Én rontottam elv valamit vagy a rendszerben van a hiba?
  • kastil
    #246
    idegbajt kapok hogy 12 órája nem tudom megváltoztatni a jelszavam mert kurva anyja

    Kommunikációs hiba! (#c0003)
  • Casillas
    #245
    nem tudom van-e általános email-es topik vagy, hogy hova kellene írni, ezt találtam

    szóval a kérdésem: hogy lehet egy e-mail címet a spamszűrőbe tenni? beállításoknál azt írja, hogy a beérkezett leveleknél kattintsak a feladó nevére, de ott nem látok ilyen lehetőséget
  • DarkSector
    #244
    ekkora fost mint ez a geci fasz freemail.
    mindig baszakszik valamit. most meg nem lehet regisztrálni mert beirom az azonositot, és csak forog a scanner. a kurva annyát!

    egy szar hulladék.
  • Csirke4
    #243
    megint nemmegy?
  • cargame
    #242
    Nekem sem megy :@
  • Jaffa 2843
    #241
    annyi a tapasztalatom hogy a freemailt csak arra érdemes csinálni ha valami olyan oldalra kell reg ahova muszáj megadni email cimet mer máskulönben nem enged be :D komolyabb dolgokra nem alkalmas.. énis váltottam citrusfélére
  • Orionk
    #240
    Nektek manapság jó a freemail?

    Amióta pár hónapja megújult baj van a szerverével, vagy mi...
    nem nyilnak meg a levelek

    mik a tapasztalaitok?
  • w77d
    #239
    ma nekem abszolút nem jön be a freemail :(
  • talajmaro
    #238
    Nekem is lassú a freemail, de nem tudom miért. Nálam is ez megy már vagy egy hónapja :(
  • Narancs
    #237
    mármint a belépésnél kell ötször próbálkozni
  • Narancs
    #236
    Nem tudom mi a téma a freemaillel, de nekem egy hónapja folyamatosan szarakodik. Legalább ötször kell próbálkozni, ha átirányítom Gmailre hajlamos elfelejteni a kis köcsög. Nektek is ilyen?
  • Jaffa 2843
    #235
    hali

    nekem olyan gondom van a freemaillel, hogy közbe hibát ir ki, de ez még haggyán, most beléptem és az összes kapott emailem (beleértve a fontos emaileket is) egyszerüen eltüntek.. érkezett (0).. ilyenkor mivan? talán megjavul, vagy irjak nekik hogy valami gebasz van? már ha irni lehet ezzel a szarral
  • Molnibalage
    #234
    Az elmúlt pár napban valami van a freemail spamszűrőjével. Az utóbbi 3 hónapban jószerivel nem kaptam napi 1-nél többet, vagy még annyit sem. Ma egyes napokon jöm 30 (!). Kb. egy hete volt ez először. Aztán abbahagyta. Ma újrakezdte.
  • Kiado
    #233
    Nekem sem megy sajna.
  • Trade
    #232
    Nem tudjatok miert es meddig nem megy a levelkuldes a freemailnel?
  • Tikal #231
    ezt most komolyan mondod? csak azt használom, de már egy hete mindig visszadobja a jelszavam ez a kurva freemail, és igy az otvar weblapjukon kell belépnem, mi a francokat csinálnak ezek???
  • mugab
    #230
    Ma " Adatbázishiba, próbálja később újra " volt a hibaüzenet ...:)))
  • TommyC
    #229
    használjatok POP3 és SMTP progit, azzal müxik
  • mugab
    #228
    Aszonnygya belépéskor: Letelt a biztonsági időkorlát
    Hát ez már nem semmi, lassan kimentem a leveleket meg a címlistát mert ennek biza vége van mint a botnak. Már két hete sarakszik mindíg más balhéval, volt hogy a T-online oldala jött be bejelentkezés után...
    Mneeküljön ki merre lát !
  • Molnibalage
    #227
    Már megint szar...
  • Molnibalage
    #226
    Ha nem tudok belépni, de átirányítom a levelet akkor is időben megkapja a másik cím?
  • Magnumrolcsi
    #225
    Letelt a biztonsági időkorlát, lépjen be újra! 2napja ezt írja.
  • Lyan Kyj
    #224
    Az istennek szórakozik már két napja a hülye adatbázis hibájával...
  • Rettenthető
    #223
    Olyan szinten szar lett, hogy inkább átmentem a gmail-re és onnan olvastatom be a freemail-t is.
    Napokban próbáltam bejutni a freemail-en keresztül és elmenteni a leveleimet, de egyszerűen állandóan elszáll rendszerhibával.
    Ezen felül a belépés is sokszor időtúllépésben végződik.
    Ja és még annyi, hogy az utóbbi időben hiába küldtem onnan levelet (utólagos konzultációval derült ki), hogy senki nem kapta meg.
    Szóval a freemail.hu -nál sztm vannak gondok.
  • Molnibalage
    #222
    Ez ma már szinte minden nap eljátssza, de ha be is még a sebesség a béka segge alatt van.
  • tazis
    #221
    én se tok belépni, azt urja hogy nem jó a jelszó pedig jóóóóóóóóóóóóóóóó nem vagyok hülye hogy elfelejtsem