260
Valami gond lehet.
  • Molnibalage
    #220
    Már megint olyan szar, hogy ehaj....
  • Molnibalage
    #219
    Meg tudja más is erősíteni, hogy az utóbbi 1-2 napban tetű lassú lett a szolgáltatás?
  • cargame
    #218
    Hello!!! Van egy nagyon erdekes problemam!! Volt egy freemail cimem de valamiert nem fogadja el a jelszavat!!! Ezert csinaltam egy ujjat de ez is egy ido utan ezt csinalja es nem enged be!!! Mi lehet a problema!!
    Ha valaki tud segiten az kerem h segitsem!! KOSZ!!
  • Gaberking
    #217
    Sziasztok!

    Miért van az, hogy néhány freemail-es címre tudok ímélt küldeni a t-online-os, vagy chello-s címről, néhányra pedig nem sikerül és ilyenkor, a következő hibaüzenetet írja ki:
    a levelezőkiszolgáló válasza 5.1.1


    Előre is köszönöm a segítséget!
  • w77d
    #216
    nálam mind a két gépen olyan szar, hogy kb 6-7 perc míg betölt és meg tudom nézni a leveleim!
  • Molnibalage
    #215
    Nekem semmi bajom nincs vele jelenleg, pedig régen elég szar volt. Volt olyan, hogy napi 10-12 spam-et kaptam. Ez kb. megszűnt 2 hónapja van olyan hét, hogy egyet sem kapok pedig a szűrés gyengére van állítva.
  • w77d
    #214
    nem tudjátok mi a fenétől lassul napról napra a freemail?? már alig használható!
  • akyyy
    #213
    nekem hibát ir ki
  • cargame
    #212
    Hello!!! Van egy nagyon erdekes problemam!! Volt egy freemail cimem de valamiert nem fogadja el a jelszavat!!! Ezert csinaltam egy ujjat de ez is egy ido utan ezt csinalja es nem enged be!!! Mi lehet a problema!!
    Ha valaki tud segiten az kerem h segitsem!! KOSZ!!
  • zvaragabor
    #211
    Egy érdekes dolgot vettem észre fríméllel kapcsolatban. Teszem azt, hogy a jelszóm például abcdefg, na de én úgy is be tudok lépni, ha jelszónak az abcdefghij-t írom be. Vagy ha csak például az abcdef-et "g" nélkül. Egy teljeen különböző jelszóval már nem engedett be, de ha pár extra karaktert írok, vagy ha 1 vagy 2 karaktert lehagyok a végéről, akkor ugyan úgy belép. Na erre varrjatok gombot. :)
  • csgj
    #210
    "Letelt a biztonsági időkorlát, lépjen be újra!" - na ez a rohadt üzenet jön be állandóan, ha be akarok lépni...
  • pipeppers
    #209
    Hello!
    Valamiért képtelen vagyok egy ideje képet feltölteni, azt írja, hogy nem megfelelő a formátum, pedig igen. Sehogy sem sikerül, úgy is próbáltam, hogy levélben elküldte valaki és onnan felvenni, de nem... próbáltam jpg-be, jpeg-be, png-be és gif-be is. :(
    Mi lehet a probléma?
  • akyyy
    #208
    jah meg fényezte magát, hogy most már ha várok egy ismerősömre akinek freemailje van, és kiváncsi vagoyk mikro nézi meg a leveleit, akkor kaphatok értesítőt ha belép...nos iylen sehol nincs benne
  • akyyy
    #207
    régebben freemailes cuiccol lehetett a tcom tékát nézni. legalább is az ingynees filmeket. msot ujra filmet akartam nnézni ott, lépnék be és nem enged.. már csakis tcomos emailel lehet belépni.. sőt még a netet is fiygeli..pff!
  • DJ Skyline
    #206
    nálam most telt be a pohár! lassú, nem jön meg az üzenet! váltottam másik szolgáltatóra, lehet már jóval előbb megkellett volna tennem!
  • Harly18
    #205
    Spamszűrés állapota: gyenge
    Mikor be akarom állapítani, hogy ne gyenge, hanem közepes legyen mondjuk, akkor kiírja, hogy megtörtént az adatok módosítása, de utána is marad a gyenge állapot és baromi sok spam-et kapok állandóan...Mi lehet a gond?
  • Qwerty4
    #204
    kösz, így már jobb
  • banok
    #203
    Itt a régi freemail
  • Qwerty4
    #202
    Hát nem vagyok freemailes (szerencsére), de ma beléptem az oldalra gondoltam összedobok még egy e-mail címet, hogy legyen ott is.
    Nem elég, hogy baromi lassan tölti be az oldalt (a profilt detto), sőt a kurzor el kezd villogni, néha el is tűnik, legalábbis opera böngészővel így megy.
    Szóval az egész új freemail egy szemét, a régebbi is színvonalasabb volt, bár az is lassú volt a yahoo-hoz vagy a citromailhez képest, nem tudom kinek van kedve már használni ezt a fost.És ami elfogadhatóan jó azt mért kell elbaszni?Nem értem.

  • akyyy
    #201
    hét elején még a megszokott volt ( bár az se tetszett mikor bevezették, de hozzászokott az ember).

    most meg totál más lett, túlbonyolítva, minden összevissza, pfff...
  • FZoleee
    #200
    Baromi lassú szerintem az egész freemail.
  • mohamed
    #199
    ez az új stilus szar
  • CSOCSO
    #198
    megujult????? te nem gepeztel az utobbi 5 evben???
  • akyyy
    #197
    nagyon faszául megujjult, semmit nem lleni meg benne. 1 giga tárhelyel meg mit csináljak? ha spamszűrésért fizetni kell????
  • elektor
    #196
    Kedves fórumozók! Kérlek segítsetek ha van valami ötletetek,bekapcsolás után a PC.
    megjelentet egy oldalnyi adatot,legalúl az F1 és az Enter felirattal és sipol
    rövideket vagy 3x. Idáig lenyomtam az F1-et erre beindúlt a Windors és tudtam
    használni.Most már ez is kevés neki,fut a drágám,hosszú percekig nem akar
    bebutolni.Kérlek segítsetek,ha tudtok,eléggé gyenge vagyok hibaelhárításban.Köszi.
  • Pheaper
    #195
    de internet explorerrel bejön (erre most jöttem rá)
  • Pheaper
    #194
    nekem már 3 napja nem jön be az oldal :S
    ez jön be : http://belepes.t-online.hu/auth.html?cmd=gettid&backurl=http://freemail.hu/fm/auth1
  • Punker
    #193
    a szokásos
  • csgj
    #192
    á, én most tapasztaltam hibát.. egyszerűen nem jön be az oldal
  • desigo
    #191
    suxba
    hiába küldök c2-s mailról freemailesre hibaüzenetet kapok
  • BADE
    #190
    nálam is rossz
  • desigo
    #189
    nektek működik?
  • Super Mario
    #188
    Eddig azt hittem, hogy csak nekem van problémám vele, de kiderül, hogy mégse. Nekem se akart az istenért se müködni, aztán meguntam, és a Vipmailre váltottam. Az sokkal jobb.
  • ssk3
    #187
    Tiszta szar az egész¢!!!!
    Ma meg akartam nézni és az isten faszáért sem jön be hát akkó a kurva annyát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • akyyy
    #186
    asszem megvan, azért jöttek be, mert nemis onnan jöttek hanem acitromailtól, onnan meg én irányítottam át! egyből letiltottam ott is, most elméletileg nem kapok!
  • Serius
    #185
    Szia ,van a freemailban --->beállitások és ott igy állitsd be.
  • Serius
    #184
    Annyit a frreeemairól,hogy mióta T-onlines lett még sz***bb lett mig volt.Hót pofátlanság,mégha ingyenes is ennyire szemetet üzemeltetni.
  • Hanga
    #183
    nagyon csiga sokan vagyunk
  • Zsoldos
    #182
    Hat a freemail egy ido ota eleg szar. Percekig tart belepni, es levelbongeszes is olyan nyogvenyelosen lassu, hogy inkabb elkoltoztem egy rendes mailfiokra. Hasznalhatatlan "szolgaltatas". Max ejszaka tudtam rendesen hasznalni.
  • akyyy
    #181
    help


    beállítottam hogy ne kapjak levelett a @cashfiestamail.com végűekről. erre most is kapok iyelnektől:
    [email protected], [email protected], [email protected]
    lehet valami máshonnan jön az eredeti mail, hogy lehetne beállítani hogy ne kapjak?