408
milyen oldalak vannak ezzel kapcsolatban ?
  • uzsika
    #328
    hi! Mert nekem csak köszivű ember fiai és a szent péter esernyöje kéne??
  • uzsika
    #327
    2000 ft a kettöért!!! De melyiket tod meg szerezni??
  • Drugstore
    #326
    hali, uzsika mennyit fizetnél 2 olvasónaplóért?
  • uzsika
    #325
    hi! HA valakinek meg van a Szent Péter esernyölye olvasó napló meg a Köszivű ember fiai és a Légy jó mindhalálig! Akkor töle meg venném !!
    E-mail cimem:[email protected]
  • good charlotte
    #324
    hellosztok vki küldje el nekem a láthatatlan ember olvasónaplóját vagy a kötelezők rövidenből a láthatatlan embert nagyon meghálálom és nagyon thx címem [email protected]
  • kgy89
    #323
    Köszi!
  • kgy89
    #322
    Hi!

    Ha valakinek megvan Móricz-tól az úri muri rövídítettbe dobjon már egy linket vagy küld el ide. [email protected] Előre is kösz! Sürgős!
  • Shadow_THH
    #321
    gtfo
  • gamezone
    #320
    KÖTELEZŐK RÖVIDEN !!
  • gamezone
    #319
    http://kotelezok.extra.hu/
  • Police88
    #318
    tudtam h sékszpír csak leutánozta a nagy görögöket :D
  • Shadow_THH
    #317
    két emberről szól akik nagyon szeretik egymást de családjuk miatt nem házasodhatnak össze :( ezért cselt eszelnek ki, a lány tetszhalott lesz, és üzenetet küld a fiúnak hogy nem igazából halt meg, miután elmúlt a szer hatása amit a halálhoz hasonló állapotot kiváltja újra egymásé lehetnek. ám balszerencséjükre az üzenet nem ér el a fiúhoz, ezért amikor kriptájába belép szomoru lesz, találkozik a lány volt jegyesével akit leszúr majd ő maga is öngyilkos lesz. a lány felébred és magába szúrja a tört amikor látja hogy mindenki meghalt. a két család ráeszmélve hogy szeretjeik miattuk kerültek ilyen helyzetbe végülis kibékülnek
  • gamezone
    #316
    hy valakinek nincs meg az iliász és odüsszeia tömör változata csak annyi kéne h miről szól
  • link78
    #315
    http://amatorsexkepek.atw.hu/
  • Szabi 22
    #314
    Az volt a legjobb amikro azt mondta a nő hogy:


    SPOILER! - az elolvasáshoz jelöld ki a keretes szöveget!

    Figyelj Mónika elnézést kérek mindenkitől, TE MEG DUGULJÁL ELFELE DE FASZÓPÓ GECI SINTER TEE
  • paulthomas
    #313
    jah bocsika:[email protected]
  • paulthomas
    #312
    Hali.Nekem a gavallérokból kéne 1 szereplő jellemzése.fogalmazást kell írnom.Lécci minnél előbb.
  • freeman07
    #311
    Kötelező olvasmányok rövidítve, olvasónaplók, elemzések.
  • CUCLI
    #310
    Hia
    Nincs valakinek János Vitéz elemzése?
  • manoczi
    #309
    Üdv mindenkinek!

    Akinek van Jókai Mór : Sárha Rózsa című művéről valami rövidítése az küldje el nekem nagyon nagyon szépen kérem! Az életemet mentené meg!!!!
    E-mail: [email protected]
  • HyperGames
    #308
    hja!
  • freeman07
    #307
    Kicsit mintha kihalt volna a topic....
  • freeman07
    #306
    Sziasztok. Találtam egy oldalt, hátha érdekelne titeket. Nem azért hogy reklámozzam, csak mondom megosztom veletek ezt a hasznos oldalt. Egész korrekt a csávó, múltkor is elküldte amit kértem.
    LINK
  • Jay07
    #305
    HELLOOOO VALAKI NEKEM IS KÜLDJE EL AZ ÉDES ANNÁT RÖVIDEN MERT NAGYON NAGYON KÉNEEE!!!!!! cím : [email protected] köszi
  • kriszti
    #304
    Szeretném a segítségeteket kérni.
    Mikszáth- fekete város rövid leírása érdekelne, ill. ha van valakinek olyan forrása ami a fekete város irodalomtörténeti leírásáról szól azt nagyon megköszönném.
    [email protected]
  • CrissCross
    #303
    Üdv mindenkinek.
    Victor Hugo:A párizsi Notre-Dame rövidítése kellene. Most tudtam meg hogy dogát írunk és van kemény 3 napom.:( Aki tud küldeni annak az e-mail: [email protected]
    köszi
  • waracsk
    #302
    üdv,szigeti veszedelemhez nem tud valaki valahol egy olvasónaplót? :(
  • HyperGames
    #301
    Üdv! megtudná valaki mondani h a Tom Sawyerben a barlang miért fontos vagy hanyadik fejezettől kezdődik? És még valaki írja meg nekem pls! a Fekete István: Kele című könyvéből a fontos állatok nevét és melléjük a tulajdonságát (pl.: Vuk-róka-ravasz) Nagyon hálás lennék annak aki segítene mert szept. 1 a határidő!!!
  • Redbull756
    #300
    szüksége lenne:Victor Hugo:A párizsi Notre-Dame
    Petőfi S. Az apostol
    A helyiség kalapácsa
    Tartalma , rövid összefoglalása.

    köcce

    cim: [email protected]
  • blueboyEXE
    #299
    Szerbusztok.
    Szükségem lenne Fekete István: Kele c. könyvének összefoglalására (olvasónaplójára).
    Lehet hogy egy undorítóan lusta vadállat vagyok, hogy nem olvasok el magam egy ilyen jellegű könyvet , de rengeteg kötelezőm van még, és azok valamivel érdekesebbek.

    Előre is köszönöm: bb.EXE

    u.i.: ja! Nem leszek gyakran az interneten a közeljövőben, szóval ha valaki tud segíteni, akkor e-mailben üzenjen, mert azt mobilról elérem. Címem: [email protected]
  • xy21
    #298
    De ha valaki tuggy írja már le ide mer én kur\/ára utálok olvasni.
    Csak röviden a tartalom hogy minimum egy oldalba letuggyam írni.
    Előre is THX.Vagy küldjétek el ide : [email protected]
  • szando
    #297
    na az még rövidebb :D kb 20 oldal, azt igazán el tudod olvasni :D
  • xy21
    #296
    Ja és még kéne CSEHOV : A csinovnyik halála
  • Voltan
    #295
    Benne van az irodalom tankönyvben. Kb 50 oldal, ne mondd már, hogy nem tudod elolvasni.
  • szando
    #294
    húha. nem tudom nagyon részletesen, a lényeg a következő (meg vannak dolgok amire már nem nagyon emlékszem):

    a főszereplő egy képzetlen, buta irodai nímand (csinovnyik), aki egész életében aljamunkát végez (azt hiszem pecsétel, vagy valami hasonló). próbálják gépelni tanítani de nem érdekli, marad ugyanannál a munkánál. az élete üres, nincs célja, minden napja ugyanolyan. míg nem, elszakad valami miatt a köpönyege. elég érzékenyen érinti ez a dolog, mivel van egy probléma amit meg kell oldania, de ilyet még életében nem csinált. azért felkeres egy köpönyegkészítőt, és megbízza a munkával. a régi egyszerű köpenye helyett szeretne egy új, díszeset.
    ezután éjjel nem tud aludni, mindig csak az új köpönyegén jár az esze, teljesen izgalomban van, nem tud a munkájára koncentrálni, stb stb. annyira kikészül idegileg, hogy... na és itt nem emlékszem pontosan hogy hogyan, de azt hiszem öngyilkos lett, vagy idegösszeroppanásban meghalt. a végét fejezze be valaki plz :)
  • xy21
    #293
    Elnézést de kéne GOGOL : A köpönyeg
  • heystumafly
    #292
    20könyvet??????????????????LOLOLOLOLOL
    mét nem rúgtad fejbe?
    a F@$>_ fogja elolvasni elolvasni.
  • HyperGames
    #291
    Tom Sawyer: Miért fontos a helyszín a temető?
  • hen-tes
    #290
    Melyik az a húsz könyv?
  • aerodrom
    #289
    nem pótvizsgához kell, hanem törire, mert az a kibaszott tanár 20 könyvet adott fel elolvasni, és olyan hosszúak, hogy még jövőre sem végzek vele!!!!