1678
Joystickok, gamepadok és más játékvezérlők
  • sanyicks
    #1598
    Sima saitek x52-höz hol lehet megtalálni a profilozó szoftvert? Mert a szerencsétlen hülyék már el is felejtették a weboldalon, mert ott már e szó sincs a simáról, csak a pro-ról. ftp-n meg egy 6 éves cucc van... csak driverből van frissebb.
  • JoeJie
    #1597
    Hm... ha a kepek nem mukodnenek akkor itt vannak a forum 77es oldalan:

    http://simhq.com/forum/ubbthreads.php/topics/3109667/77.html
  • JoeJie
    #1596
    Elorendelheto a warthog, csupan 340 font :-)

    Facts












  • Amery
    #1595
    PM ment
  • Lacusch69
    #1594
    off

    Meg tudod adni a boltotok honlapját?
    Mostanában ugyan keveset játszunk, meg van is még Formula13 néhány kartonnal, de később lehet, hogy tudunk üzletelni...
  • Amery
    #1593
    Is, meg a pult túloldalán is állok, de nem a linkelt boltban, hanem a konkurenciánál :)
  • Lacusch69
    #1592
    Szintén festékharcos vagy?
  • Amery
    #1591
    Bazzeg, beszarok, joy-os topikban paintballos link :)
    Mondjuk a Dye szilikonzsír qrva jó!
  • Solt
    #1590
    A doboza alapján velem egyidős volt! :D
  • Lacusch69
    #1589
    Szappanos víz.
  • neilszab
    #1588
    Köszi...

    És a külseje tisztításához tudnátok ajánlani vmait. Ráragadt vmi nagyon makacs szutyok és nem akarok Ciffel nekiesni... vki azt mondta nekem erre, hogy alkohol a tuti (bár nem vagyok benne biztos, hogy a tisztításra értette :D)
  • DummyBoy
    #1587
    Én az X52 Pro tányérjához Ballistol-t használtam, fémes kapcsolatokhoz azt ajánlják, műanyaghoz pedig grafitos zsírt.
  • Lacusch69
    #1586
    Bocs, lemaradt:

    EZ biztosan jó, ilyennel kenem a Microsoft Sidewinderemet.
  • Lacusch69
    #1585
    Ja, én meg fegyverolajjal kentem meg anno az ST290-est. Tökéletesen megszorult...
    Szétszedtem, lekapirgáltam valamennyit a szárából, és többé-kevésbé használható lett. (Mármint az asszonykám 9 éves unokaöccsének lett használható, nekem nem annyira...)
    A vörös zsír valószínűleg valami régi kálium bázisú KZS lehetett, már vagy 15-20 éve nem láttam olyat.
  • Lacusch69
    #1584
    Gyárilag azzal kenik, úgyhogy nem valószínű a károsodás.
  • Solt
    #1583
    A vörösökkel csak a baj van! :D
  • pointer4
    #1582
    Vörös zsír? Láttam már olyat pedig, főtengely csapágyára kentünk olyat, hogy amíg odaér az olaj, se csússzon szárazon :D
    Bár lehet a színezése nem jelöl semmit sem :D
  • Solt
    #1581
    Jelöletlen dobozban randa veres trutyi... Fater szerint kiváló műanyaghoz... az volt, kiváltotta belőle a mű anyagot! :D
  • pointer4
    #1580
    Milyen zsír az ami marja a műanyagot? :D Honnan vót, orosz laktanyából ?:D
  • Solt
    #1579
    Az a lényeg, hogy olyan zsírt vegyél, ami nem marja meg a műanyagot!

    Nekem ezért kellett kukáznom a cyborgot... bekentem valami szarral a tányért, és úgy megmarta, hogy használhatatlan lett... :S
  • neilszab
    #1578
    Köszi Szépen!

    És ez tuti...biztos nem lesz baja?

    (csak azért kérdezem, mert más - de azért hasonló ;) - témában hallottam már igen értérő véleményeket..)
  • Lacusch69
    #1577
    Szilikonzsír
  • neilszab
    #1576
    Sziasztok!

    Vettem használtan egy Saitek Cyborg Evo Force Joy-t, teljesen jól működik, csak kicsit redvás kívül beül. Megbucoltam és gondoltam kenni kéne vmi síkosítót a joy forgó részébe is, mert ici-picit akadozik, csak nem tudom milyen anyag lenne jó bele, ami biztosan nem okoz benne kárt.

    Előre is köszi a segítséget.
  • raptor22
    #1575
    Jah még egy dolog. A joy alján lévő rugót illetve a mélyedésbe illeszkedő kis műanyagot le lehet "vágni"? Mert 1 videón láttam, hogy vki leszedte, így jóval könnyebben tudta mozgatni a kart.
  • raptor22
    #1574
    Sziasztok! Minap vettem használtan egy Saitek Cyborg 3D Force joy-t. Maga a joy hibátlan, alig használt. Játék közben (Lock On FC2) a repülő állandóan balra dől, ellen kell tartanom. A saitek honlapján néztem hozzá drivert de 1-el se tudom a játékvezérlő beállításait updatelni, hogy deadzone-t állítsak be. Meg van ez a SST program de azzal is csak szenvedek, vmiket próbáltam állítgani de semmi...
    Tud vki megoldást a problémára? Köszönöm előre is!!
  • Neoncsoves
    #1573
    ha visszaolvasol anno itt vagy valamelyik repülős topikban érdeklődtem h 10k körül milyen joyt érdemes venni. X-et ajánlották, csak felejtős volt mivel nehéz volt beszerezni ezért az Evo-nál maradtam :D ha érdekelnek a vélemények visszaolvashatsz :D
  • mijki
    #1572
    megrendeltem a Cyborg X-et, amúgy IL-2-zök ott vagyok naponta
  • Neoncsoves
    #1571
    elvileg... ja :)
  • mijki
    #1570
    Cyborg X jobb mint az Evo?
  • Neoncsoves
    #1569
    Cyborg X

    anno ilyet akartam venni, csak szinte beszerezhetetlen volt, így sima Cyborg Evo-t vettem. Ezen az X-en külön lehet 2 hajtóművet irányítani, stb...
  • mijki
    #1568
    Nincs joyom.
    Ma elmentem a Westend Médiamárktba joyért, melyet találtam is, egy saitek Cyborg evo Wireless-et, de elemes ami szar, és 13 ezerért túl sok nekem. Majd elmentünk a 10 percre lévő Ls Computer boltba, ahol nem volt Saitek, azt mondták nehéz beszerezni magyarországon, és minimum 2-3 hét.

    Hát itt még joyt se lehet kapni??
    Aki tud boltba Saitek Evo Joystick USB-et, az létszíves írjon ide egy linket. Köszönöm.
  • setuh
    #1567
    aham kosz a gyors valaszt ;)
    meglesem ezeket
  • Neoncsoves
    #1566
    DIRT 2 nekem nagyon tetszett gamepaddal, Devil May Cry-t is kipróbálhatod, Lost Planetet is esetleg, meg van pár ilyen játék.
  • setuh
    #1565
    Hali!
    Vettem pc-re egy xbox360-as gamepadet.Mondtok nekem par jatekot amiket elvezet vele tolni?Pes-eztem vele az szuper,meg a streetfightert fogom emg kiprobalni,de vmi autos is kene v akarmi :D.
  • Neoncsoves
    #1564
    szétszedtem, kitisztítottam, hát semmi baja úgy tűnik
  • Neoncsoves
    #1563
    Üdv!

    Logitech Chillstream-em már megvan egy jó ideje, de mostanában arra figyeltem fel, hogy amikor bedugom USB-be és bekapcsol a gamepad, akkor a ventillátora kerreg, búg, etc. Arra gyanakodom hogy esetleg valami bement a kis nyíláson vagy esetleg kilazult egy csavar a ventillátoron mert ha megrázom akkor valami kocog benne. Szerintetek? Összes csavart kiszedtem de van 1 amit nem tudok megmozdítani pedig már vagy fél órája szarakodok vele...
  • zozox333
    #1562
    Sziasztok!

    A következőről van valakinek valamilyen tapasztalata?
    Black Widow
  • Sharks
    #1561
    Hy,

    van esetleg valakinek Saitek pro rudder pedals-al tapasztalata win7 alatt?
  • Master Rick
    #1560
    oks, köszi a tanácsokat:)
  • Sharks
    #1559
    Nekem a logitech színpatikusabb, de igazából nagyon hasonló a kettő. Nézd meg valamelyik MM-ban vagy Saturnban, ahol ki vannak téve, ha tudod, próbáld ki, aztán döntsd el, hogy Neked melyik a szimpatikusabb, kényelmesebb. Ez teljesen egyén függő dolog, ahogy a rezgés is. Van, akit lázba hoz, van akit nem...