1957
Star Wars: Republic Commando
  • mester1987
    #1957
  • Helpxx
    #1956
    már ezt a problémát megoldottam tárgytalan! most abban szeretnék segítséget kérni hogy indítom el a játékot betölti szépen meg minden indítanám el a küldetést tölt aztán kilép hibaüzenettel most mit kéne tenni.
  • Helpxx
    #1955
    drive*
  • Helpxx
    #1954
    csősztök feltelepítettem a játékot és nemtok vele játszani mert mikor indítanám el ezt írja ki tudnátok segíteni lécci előre is köszönöm.
    wrong Disc inserted please insert the original disc into your CD/DVD frive.
  • Optimus Prime
    #1953
    Steamen 2-4 euró körül szokott lenni, ha akciós. Szerintem érdemes úgy megvenni. Azt hiszem valami van rajta javítva, nem fagy le/száll el Ati kártyákon. Ha igaz.
  • VargaViktor15
    #1952
    Hello emberek mint ahogy martin említette nekem sem jó mert nekem is azt a szaros ??#@ vmi-t ad és én a gamespy-t felraktam rá meg mindent, de amikor előhozta a Menüt akkor elindítóm de azt írja rakjam be a cd-t... Felraktam már 5-6 cd crackat de nem indul el és továbbra is azt a zlib.dll fájlban nem található a ##@....-ot írja ki. 3 féle republic commando-t felraktam már de még úgysem megy valaki ha tudna segíteni pls! Ha bonyolultabb itt az msn cím-em itt szinte mindig fent vagyok: [email protected]
  • Optimus Prime
    #1951
    Még mindig jó játék ez. Kár, hogy a bump mapping nem működik rendesen, habárSteam fórumon valakinek sikerült megoldani. Viszont nem értem mit kell hozzá babrálni.
    A játék hardon cirka 9 órás, amit azért a mai játékok is megirigyelnek. A grafika meg ütős és jól optimalizált, eszméletlen árnyékok és fény effektek vannak. Bár nem smerek minden Unreal2/Warfare-es játékot, de kétségkívül ez lehet a legjobb darab. Pár kép

    Esetleg érdekel valakit a játék score-ja?
  • Optimus Prime
    #1950
    Vagy a Win7 vagy valami beállítás, ami miatt spéci hardver+Win7 kombón nem megy. Én a bump mappinget lőném ki elsőnek, majd low és így tovább. Valahogy így futtattam anno Win98+Gefroce2 MX-szel.
  • Tatyla
    #1949
    ma felraktam ismét a játékot elindítom az egy dolog hogy nem támogatja widesreent de hogy mikor elindítom kilép az asztalra és nem történik semmi,megoldás? win7 64 bit
  • szondiadam10
    #1948
    Helló,

    Nekem kéne a Star Wars Republic Commando crack-ja.Ha valakinek megvan légyszi írjon. Ha megvan annak írok e-mail címet.

    Előre is köszi: szondiadam10
  • Geri98
    #1947
    azért kell bot mert nem tudok multizni. bár egyszer volt egy szerver ahol addig voltam fönt amíg akartam... (ott is voltak botok, sőt eddig asszem ezzel az egy szerverrel találkoztam amin voltak botok) de tudod hogy kell botokat rakni ?
  • Optimus Prime
    #1946
    Nekem Steam verzió van meg, azzal ha a könyvtárban az editorra klikkelek nem történik semmi. :S
    De minek a bot? Tavaly játszottam vele akkor még volt bőven játékos.
  • Geri98
    #1945
    amúgy tényleg (itt lent is kérdezi valaki) hogy lehet serverre botokat tenni ?
  • Geri98
    #1944
    eredetiben van meg a játék ? mert ha nem akkor nem is fog meni...

    egyébként azt szeretném kérdezni hogy mapet hogy lehet csinálni ? jutyúkon mikor nézek videókat akkor néha látok ilyet hogy custom map...

    valaki tudna segíteni ?
  • justbusiness123
    #1943
    nekem is ugyanez a bajom mint 10 es nek , probáltam patchet leszedni de az nemjó mert azt irjja teleptésnél hogy nincs fennt a játék meg hogy tegyem ujra :S am jó játék
  • 10es
    #1942
    sziasztok az a gondom hogy akarok játszani neten de mindig 2 ms után kidob és azt irja ki hogy:a cd kulcs érvénytelen vagy egy másik játékos használja.nagyon szeretnék neten játszani metr már két éve ezzel bajlódok.előreis köcce.
  • istvan65
    #1941
    köszi Optimus Prime levettem a bump-mappingot meg minden közepesem és így ment!!
    Mégegyszer köszi
  • Optimus Prime
    #1940
    C'mon man! Nekem anno a demója elment Geforce2 MX400 karival! Sima 98-on, 633 Celeronnal és 320 MB memória társaságában.

    A lényeg: vegyél le minden grafikát, vagy kapcsold ki, 640x480 felbontás. Bár engem így is kidobott, de van valamelyik grafikai opció, amit nem kel kilőni. Talán a bump-mapping kell low beállítani. Sajna már nem emlékszem, de tuti megy GF2 is. Tény, iszonyat ronda volt, a fényeket falnak láttam, stb. de ment!
    Esetleg itt még csekkold le, mi hibádzik.
  • Daell Drow
    #1939
    Sajnos a geforce 4 MX440-ed nem tartalmaz semilyen shader model-t.
    Igy kartya csere nelkul nem is tudsz vele jatszani.
  • istvan65
    #1938
    Amikor elindítom a játékot kiírja hogy a videó kártyádon nincs Share pixel támogatás a játékhoz share pixel 1.1 kell!!
    bejön az intro meg minden új profilt csináltam rányomok hogy új játék betölt majd kilép hibaüzenettel
    valaki tudna segíteni hogy lehet-e telepíteni vmit hogy működjön
    a videó kártyám Nvidia Geforce4 MX440
  • Optimus Prime
    #1937
    Ez általános Windows hibaüzenet, én kaptam már pár ilyet. Különböző alkalmazások esetén.
    A játéknál... talán próbáld lentebb venni a felbontást, grafikát, főleg a bump mappinget, Vsync, AA beállításokat lődd ki. Próbáltad ha újra indítod a gépet, állítasz a virtuális memórián. Esetleg aktív vírusírtó, több ötletem nincs.

    A laptopon milyen specifikációjú? Windows verzió?
  • bmark12
    #1936
    hello!kéne egy kis segítség!
    Laptopon játszok és amikor Sun Facet legyőzöm le kell menni a lifttel vhova, na és a töltés felénél kilép és vmi ilyesmit ír ki: a memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read.Már mindent levettem de így se műxik.Pls vki segítsen
    előre is thx
  • PI3RR3
    #1935
    Hi all!
    Kérdésem az, hogy tudok szerverre betteni botokat?
  • Hikaru
    #1934
    Valakinek van kedve Hamachin játszani?
  • Optimus Prime
    #1933
    Nekem is. :) Nézd meg a Steam fórumán, ott valaki talált pár megoldást erre. Bár jómagam nem próbáltam, más játéknál sem jött be. :( Így marad a nyújtott 1152x864.
  • Devil093
    #1932
    Sziasztok! valaki felvilágosítana arról hogy miért van az hogy system.ini fájlban át irom a felbontást de baszik átrakni ugyanugy 1024x768 marad nekem 1440x900 kéne
  • uiztu
    #1931
    Helo!!
    Az lene a kérdésem, hogy én letöltöttem, kipróbálni most a játékot. ÉS az lenne a a gondom, hogy letöltöttem a a cracket, de azt írják, hogy nem egyszerűen kell crackkelni. Valaik elmondaná, hogy akkor, hogyan kell crackelnia a játékot?
  • szeki87
    #1930
    oh basza meg akurva isten faszát ujraindult agépem és elveszett a mentésewim igy nem tom meik mapába moit crackeltem most meg már nem müködik a jákék baszza meg
  • szeki87
    #1929
    elindult nkem ujratelepiteztrem beikszeltem hogy adobe..... telepitéás és kiikszeltem azokat hogy update meg register meg crackeltem és elindult
  • szeki87
    #1928
    én feltelepitetem crackeltem leszedtem a no cd s szart de nem akar müködni regisztrálni kell vlahova???
  • tmartin
    #1927
    Majd eljutok odáig, hogy regisztrálok a honlapon.
    De amkor mindent kitöltöttem ezt írja ki:
  • tmartin
    #1926
    Feltelepítettem a Gamespy Arcade 2.0 programot amit igényel.
    Belemegyek. Ott meg kell adni egy e-mail címet
    Ekkor ezt nem fogadja el hanem ezt írja ki:

    Majd itt nyomok egy igent. Ekkor kéri, hogy írjam be ezeket:

    Ekkor beírom a jelszavam mert csak azt tudom.
    Majd rányomok, hogy Login Wizard és újból kiadja az e-mail-es ablakot.
  • tmartin
    #1925
    De egy az a gamespy-ba regisztrálni kell a másik az hogy nekem nem eredeti.
  • szeki87
    #1924
    hello kösz alinket de ot meik nocd set töltsem le mer ott van kb 6
  • Falcon87
    #1923
    Ja, de :D
  • Falcon87
    #1922
    Az nem készült el.
  • Aluminium
    #1921
    -om xDxD Jah meg asszem megjelent a Battlefront 3 Valahonnan azt is lekéne tölteni
  • Aluminium
    #1920
    Srácok nem tudtok 1 jó linket ahonnan vírusmentesen leszedhetbém a játékomot game spy arcade-val ??????
  • gabesszor
    #1919
    szeki:http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/starwarsrepubliccommando.shtml itt választ ki no-cd bigyót
  • gabesszor
    #1918
    martin felteszed gamespy-t és elinditod a gamet ha fentvan crackelés után nemkell elinbdítani gamespy-t az csak server kereséshez van ha eredeti a játékod