1398
Az Invictus puzzle játéka - Megjelenés:2004.01.14
  • Toroco
    #1238
    hétvégén nem vagyok otthon.
  • brayen
    #1237
    Szia
    Jelentkezz be ha elolvastad
    hétvégén mikor leszel itt? hánykor?
  • Toroco
    #1236
    1. tipus:

    meg kell venni: small nozzie, sziréna, monitor yaw, monitor pitch, monitor base, small bicícle gear, side tap, chain, botton tap, pupm, hidraulic arm, nagy fogaskerék, output shaft.
    steel tube 3db, shelt metal, angle iron 6db, aluminium cylinder.
    minden fémet nem lehet megvenni rögtön majd mikor eladod a kiszedett dolgokat.

    utastérből mindent kiszedni és eladni. a vett fémeket a szerelőkkel feldolgoztatni. padlót kivágni és eladni. tetőt kivágni két helyen és eladni a kicsit a nagyot átalakittatni a szerelőkkel. oldalt kivágni és átalakittatni. kerekeket levenni, hátsó kipuffogót levenni és eladni. monitor stand, pump frame beheggesztése, pump berakás, aztán output shaft, driveout hausing, monitor frame, hidraulic arm, sziréna fogaskerekek, lánc, monitor base, monitor yaw, monitor pitch, nozzie, csövek tap-ok. tető és az oldal visszarakása, és kész is a limo
  • Toroco
    #1235
    mingyárt leirom a limo elkészítését
  • Toroco
    #1234
    hi! ha a limót nem tudod megcsinálni egyedül akkor az utolsó autónál komoly gondjaid lesznek. az iszonyatosan bonyolult. legalább 30 cuccot kell legyártatni.

    hát a limot igy leirni nem tudom emlékezetből, ahoz ujra megg kell csinálnom, az meg eltart egy darabig.
  • brayen
    #1233
    Szai!
    azt szeretném hogy ird le hogy kell megcsinálni a limót
    köszi szépen
  • Toroco
    #1232
    én már elkészültem a tűzoltó limoval, és a fűnyíróval. most jön a golflabda szedő
  • Toroco
    #1231
    megvan a 3. autó és elkezdtem a mentőt is de nem sikerült. most kajálok aztán megyek msn re
  • brayen
    #1230
    Szia
    Az én címem [email protected]
  • brayen
    #1229
    Szia!
    Ha megvagy a 3. autóval akkor irj a fórumra és jelentkez be.
  • Toroco
    #1228
    Hi! van. [email protected] az msnem. a mentőautót nem nehéz megépíteni, de nem mindegy hogy mennyi súlyt veszel a hátuljába. most kezdem a harmadik autót. ha végeztem akkor már tudok majd segíteni. esetleg ha van mikrofonod akkor megpróbálhatunk ugy beszélni és akkor játék közben is tudunk segíteni egymásnak.
  • brayen
    #1227
    szia!
    Van msn címed?
  • brayen
    #1226
    Szia!
    A 4. autó az a mentőautó.azt szeretném tudni hogy hogy kell megépiteni mit hogy kell?
    köszi szépen.
  • brayen
    #1225
    szia
    Nem az a mentőautó
  • Toroco
    #1224
    az melyik a limó? ott van több választási lehetőség. én nem tudom melyiket csináltam. de az nem annyira vésze mint az 5. most kedvem támadt hozzá. lehet elkezdem megint. majd ird le melyik tipussal próbálod, én meg megpróbállak hamar utolérni, aztán majd együtt tudunk okoskodni
  • brayen
    #1223
    szia
    A 4. autót nem tod hog, hogy kell megcsinálni?
  • brayen
    #1222
    Köszi szépen
  • Toroco
    #1221
    nem tudom mi a neve. de ugy nézki asszem mint a képen. már elég régen játszottam vele. a hetedik napon tudod megvenni, amikor fested az autót, meg a matricákat szerzed be.
  • brayen
    #1220
    szia
    de olyannak kell lennie amilyen a lépen van?
    és hol kell megvenni mert nem találom, mi a neve annak az alkatrésznek?
    köszi szépen.
  • Toroco
    #1219
    a kipuffogót nem kell megcsinálni. erre emlékszem még. a kipuffogot akkor vehetsz amikor kerekeket meg egyébb apróságokat. viszont ha nem sikerül akkor valószínüleg az a baj hogy csak egy ülést hagytál elől, pedig kettő kell, ugy emléksze. legalábbis párunknál ez volt a hiba.
  • brayen
    #1218
    sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy mikor a 3. autót csinálom akkor hogy kell a kipufogót megcsinálni?Miből és hogy?
    köszi szépen.
  • Toroco
    #1217
    pedig ott van. Sajnos linket nem tudok betenni mert ugy is az első oldal jön be. a szerver2 ben keresd. ird be a keresőbe hogy monster és kidobja.
  • Mr Zolee
    #1216
    Ott nem találtam, pedig átnyálaztam a listát.
  • Toroco
    #1215
    www.wanadoo.atw.hu 200FT asszem de 2 napig tölthetsz le
  • Mr Zolee
    #1214
    Nem tud valaki egy linket, hogy honnan lehetne letölteni a játékot?
    (Dc++, torrent kizárva)
  • brayen
    #1213
    sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy hogy kell meg csinálni a Monster Garag-éba megcsinálni az első autót.Remélem valaki tudja.
    Köszi.
  • Raho
    #1212
    Én csak az 1.3-as patch verziót találtam meg, de nekem akkor is kilép mindig.
  • good charlotte
    #1211
    Honnan tudnám letölteni?????
  • Toroco
    #1210
    van patch hozzá. az pont ezt a hibát javitja. asszem 1.4 a patch verziószáma
  • good charlotte
    #1209
    ehhez a játékhoz van patch???
    meg az a gondom lenne hogy miközben játszok hirtelen kilép ez mért van???
  • Raho
    #1208
    Huuuuu!!! Nagyon köszi!
  • báttyó02
    #1207
    gamecopyworld.com
  • Raho
    #1206
    Tudna nekem, valaki adni egy linket, hogy honnan tudom le szedni hozzá a Cracket?
    A GOOGLE-t már próbáltam, de nem találtam.
  • Toroco
    #1205
    te melyiket csinálod? sztem ez a legegyszerübb, de egy tengelyt nem tudok feltenni vagy mi
  • Toroco
    #1204
    én is ott akadtam el és azóta sem sikerült. én azt a verziót csináltam amikor a kocsi alján van a nagy penge ér rácsot hegesztesz az oldalára
  • Heroo
    #1203
    Igen már megtaláltam!És sikerült is, most a golfossal szarakodok valamire még nem jöttem rá...
  • Toroco
    #1202
    A kipuffogó csövet csak a 7. napon teheted fel. azzal nem kell foglalkoznod egyenlőre. valamit kihagytál. lehet hogy csak egy ülés van bent nem? de olvass vissza, valahol már levan irva a megoldás. én már régen játszottam vele és nem emlékszem
  • Heroo
    #1201
    Sziasztok, meg tudná nekem mondani valaki hogy a 3. küldetésnél hogyan tudom megcsinálni a kipufogó csövet?Mert minden pipám zöld csak a cső nincs meg és a 7. nap el is bukom :(
    Már vagy 5* megcsináltam és kezd idegesíteni a dolog!

    Köszi előre is,üdv:Hero
  • Minute
    #1200
    hogy kell megcsinálni a felnyithatós ajtót a golfkocsinál???? nem tom megcsinálni a felnyithatós ajtót megvan az ajtó meg 2 alkatrész de csak az 1ik alkatrészt tom feltenni azt amit a tető nyilásra keresztbe kell tenni
  • Gregorius
    #1199
    Mi célból keresed?