1398
Az Invictus puzzle játéka - Megjelenés:2004.01.14
  • Cangi
    #1198
    Nem tudna valaki adni nekem egy jó kis Monster Garage os honlap címet?Megköszönném.
  • Toroco
    #1197
    Cangi azt mond meg hogyan tetted fel a tengelyt a kocsi aljára a fűnyírónál. Leszedtem, átalakítottam de vissza nem teszi. azt irja instalálja előszőr a rear axlet, de azt lesem lehet szedni a kocsiról.
  • rémkölyök
    #1196
    OK csak ne idegeskedj ha a fűnyirbálónál probléma lesz
  • Cangi
    #1195
    elkezdem még1x nem bírom MG nélkül
  • Cangi
    #1194
    Na a "szmájlik" is parazsosak lettek
  • Cangi
    #1193
    Persze ennek nem örülök
  • Cangi
    #1192
    KIJÁTSZOTTAM AZ MG-T!!!!
  • rémkölyök
    #1191
    Én tanultam
  • Cangi
    #1190
    Gyertek már fel!!Az MSN re!!
  • Cangi
    #1189
    Mikor tudnátok feljönni?
  • Cangi
    #1188
    [arnyek=GREEN]Felvettelek titeket!!!!
  • Toroco
    #1187
    Nem is tudom talán a hármas tervet. azt amikor a kasza a kocsi alján van
  • Toroco
    #1186
    [email protected] az MSNem holnap én is leszek MSNen
  • rémkölyök
    #1185
    cangi toroco most megyek haza de holnap vaok
  • rémkölyök
    #1184
    [arnyek=BLUE] végülis a tengely nem tulzottan fontos de lehet hogy az a gond
  • rémkölyök
    #1183
    toroco mi az msn-ed
  • rémkölyök
    #1182
    függ attól hányas tervet csinálod
  • rémkölyök
    #1181
    de megnézem
  • rémkölyök
    #1180
    MSN
  • rémkölyök
    #1179
    [email protected]
  • rémkölyök
    #1178
    ok
  • Cangi
    #1177
    [email protected] ez a címem MSN majd estefele TALÁN leszek
  • Toroco
    #1176
    én is a fűnyirónál akadtam el. valami tengely kéne ami a lapátokat tartja vagy mi, de se venni, se gyártani nem tudok olyat. Nekem is megadnád a cimedet, és te is cangi ha gondolod.
  • Cangi
    #1175
    rémkölyüök most elkélne a segítséged.....Elakadtam a Fűnyíros feladat tesztelős részénél PLS add meg a címed!!THX
  • Cangi
    #1174
    rémkölyök nekem nem jelezte!!!!Add meg a címed felveszlek én THX
  • rémkölyök
    #1173
    de látom nem érdekel akkor csá
  • rémkölyök
    #1172
    Cangi felvettelek
  • Cangi
    #1171
    Sziasztok!Nagyon megköszönném ha v.ki felvenne MSN ben és segítene nekem!Nagyon köszönöm előre is!([email protected])Nagyon köszönöm előre is
  • rémkölyök
    #1170
    Az 5. pályán a tűzoltós limóval mit kell csinálni mert az egész tűzoltó cuccot megcsináltam
  • rémkölyök
    #1169
    kösz
  • Toroco
    #1168
    Nem jó az előző. Akkor ezt!
  • Toroco
    #1167
    Innen Letudod szedni. azonnal letöltés indul el.
  • rémkölyök
    #1166
    Valaki tud egy patchet a 2. pályán kifagy v. kilép?
  • rémkölyök
    #1165
    Bocs de valaki tudna segiteni a már végig játszottam majdnem a gamet de letöröltem az állásomat véletlenül és a harmadik pályán tartottam mert megint elölről kezdtem nincs valakinek egy állása a 3.pályán az e-mail:[email protected]
  • Rohamsisak
    #1164
    Hello! Ne haragúdjatok ha már idegesítő a kérdés, de már tényleg mindent megpróbáltam a 3. autónál(vízre kell tenni a wolkswagent), de egyszerűen nem enged át a végén, pedig az autó működőképes, mert le is tom. tesztelni,meg a kipuf.-ot kivéve minden rajta van a rajzról, ajtók is, kivéve a hátsót, mindkét űlés is benne van, a rádió is. Mást nem figyeltem. Légyszi v.ki írja le ,hogyan kell, vagy mit kell kivenni esetleg beletenni,szoval mi a fene a gond. Előre is köszi!
  • dani03
    #1163
    csö valaki irja mar le légyszive s h az elsö palyan mit kel, csinalni:)amugy meg kell nyomni valami gonbot h vége legyen a pályának mert mindent emgcsináltam de nem történt semmi:(
  • Toroco
    #1162
    thx
  • Toroco
    #1161
    Én most a fűnyírónál szívok. a második verziót próbáltam, de hiányzik egy tengely amira a pengét meg a minden mást kell feltenni. és nem tudok rájönni hogy azt honnan lehetne beszerezni, vagy csinálni. ehez kéne help
  • Minute
    #1160
    Hello én a golfkocsinál akadtam el az 1. terv szeint csinálom de valahogy az ajtót nem tudom megcsinlni olyanra h felnyijjon megvanak azok az alkatrészek e nem engedi pls help.
  • Toroco
    #1159
    ya az volt a baj :D