1398
Az Invictus puzzle játéka - Megjelenés:2004.01.14
  • Toroco
    #1278
    ha felrakod a patcheket elvileg nem fog kilépni, az javítja az ilyeneket
  • laci955
    #1277
    atuzoltus chalengnel lepik ki valki segitsen
  • Toroco
    #1276
    mármint nem lehet kimenni vele a teszt pályára?
  • DoMeS
    #1275
    valaki tud nekem segíteni mert nem tom az első pályát nem tom végigvinni márt mindent megcsináltam csak nem akar elindulni a kocsi szerrintetek,
  • Toroco
    #1274
    grat! én az utolsó autót szerette a legjobban, azt vagy 6szor megcsináltam
  • ALIENwoods
    #1273
    nah végigvittem x év kihagyás után :D
  • Maathe
    #1272
    THX! Már annál a golflabda szedőnél tartok, a sorozatokkal kapcsolatban: a Discoveryn Magyarul ment nem? Ha vki tud egy oldalt ahol fönnt van akkor lécc linkelje be!THX!
  • Toroco
    #1271
    ebből van sorozat? nem is tudtam. én ezen kívül nem találtam másikat
  • 12346
    #1270
    értelemszerűen a monster garage sorozatot. egyébként passz.

    Maathe:
    az isohunt segítségével talán sikerül összelapátolni vmit. jobbat sajna én se tudok javasolni.
  • Toroco
    #1269
    nincs honosítás
  • Toroco
    #1268
    milyen sorozat?
  • Toroco
    #1267
    kipuffogot nem lehet csinálni. akkor kapod meg a kipuffogót amikor kész az autó, és megvehetet freebe cuccként mint a felniket. lehet hogy nálad is az a baj hogy nincs bent az anyós ülés
  • zoliii
    #1266
    van honosítás a játékhoz kéne
  • Maathe
    #1265
    Ya és még annyi h honnan lehet le szedni a sorozat részeit? Lécc olyan oldalt mondjatok ami még müxik!
  • Maathe
    #1264
    Hello!

    Lécc vki segítesen! a 3. autónál, annál a vizi járműnél, nincsen kipufogú, sehol sincs! A boltban sincs, és azok az emberek sem tudnak csinálni!
    Lécc vki segítesen h hol van!
    Előre is THX!
  • Toroco
    #1263
    valamennyivel a tüz fölé kell célozni, és szép lassan elfog aludni
  • vodaboy
    #1262
    hogy kell eloltani a tüzet.nagynehezen megépítettem a limót, de a tűz nem megy még.
  • Joybull
    #1261
    köszi
  • Toroco
    #1260
    a freebe cuccokat akkor kapodmeg, ha teljesítetted az építést, és teszt elött kapod meg.
  • Joybull
    #1259
    hali. a freebe cuccokat hol találom? Lehet hogy nagyon primitív a kérdés, de ahol vásárolni lehet az alkatrészeket ott ezt a darabot nem találom
  • Toroco
    #1258
    ez tipikus kérdés a 3. autónál. nem a kipuffogó miatt nem tudod megcsinálni. a kipuffogót késöbb veszed a freebe cuccokkal együtt. valószinüleg nálad is az a baj, hogy nincs bent elöl az anyósülés
  • Joybull
    #1257
    hali. valaki segítsen. a 3. pályán mikor a vizi csodát kell össerakni nem sikerül a kipufogót megcsinálni. milyen alkatrész kell hozzá?
  • Toroco
    #1256
    Ebben most nem tudok segíteni. ahoz fel kéne tennem a játékot, de szerdánál elöbb nem lesz rá időm. Túl sokáig leszek sliban, most meg már mennem kell itthonról.
  • peter01
    #1255
    PLZ help az első tervet csinálom a fűnyirónál és nem tom sehogyse megcsinálni.
  • Toroco
    #1254
    én még sosem találtam hozzá magyarítást. szerintem nincs is.
  • ga bika
    #1253
    Hali!
    Tudna vki ehhez a játékhoz magyarosítást küldeni?Elég sürgős lenne!Előre is kösz!
    [email protected]
  • Toroco
    #1252
    a porse az igazi kihívás. de sztem az a lagjobb is
  • passatgt
    #1251
    Igen már sikerült:)Mostmár a golflabdással szenvedek:D
  • Toroco
    #1250
    lehet hogy egy hidraulikus emelőkart tettél be a 2 helyett.

    itt leirtam a limó elkészítését. #1236
  • passatgt
    #1249
    Már megvan,most a limoval szenvedek:)Nemtom hogyan kell rárakni egy csövet,mert a spriccelőnek a tetőablakon kéne kijönnie és ott kéne lenni annak a csőnek is.De próbáltam nyomni a tabot is de nem megy fel a spriccelő:S
  • Toroco
    #1248
    a tab a speciális funkciókat kapcsolja ba. az első autónál még nincs speciális funkció
  • passatgt
    #1247
    Az első pályán amikor rányomok a test-re,azt írja h nyomjam a tab-ot.Nem cisnál semmit,hiába nyomom.Ilyenkor vmit kihagytam a kocsiból,vagy az én készülékemben van a baj?:D
  • passatgt
    #1246
    Ja ez nem az.Ez a gearhead garage.Mindegy ez is jó:)
  • passatgt
    #1245
    http://www.megaupload.com/?d=RTZFJTSG Nagyon szívesen
  • Toroco
    #1244
    akkor valamit nem jól épatettél meg a kocsin vagy kihagytál valamit
  • darai2
    #1243
    Mi van ha kész a kocsi és nincs vége a pályának? Ha lemegy a hét nap akkor azt írja hogy nem csináltad meg időre a kocsit. mit kell csinálni. előre is köszi
  • darai2
    #1242
    Valaki megmondaná honnan lehet letölteni a Javítást a játékhoz? előre is köszi
  • Toroco
    #1241
    olyan oldalt nem ismerek. fiztősben a www.wanadoo.atw.hu nem drága és kétnapig tölthetsz le.

    vagy használj DC++ -t, vagy emule-t. bár ezekkel a progikkal hatekbe is telhet mire lejön ha nincs szerencséd.
  • darai2
    #1240
    olyan oldalról ami nem fizetős
  • darai2
    #1239
    Honnan tudnám letölteni a Monster Garage-t? Tudna valaki segíteni előreis köszi