1398
Az Invictus puzzle játéka - Megjelenés:2004.01.14
  • molnardam
    #1318
    légyszi rakjátok föl a két pachet köszi és sürgös lenne
  • molnardam
    #1317
    jó de én azt hiszem hogy kettő patch van feltudnátok rakni mind a kettőt?? please
  • Toroco
    #1316
    hát nekem is az a patch van meg. nekem utána már nem fagyott
  • molnardam
    #1315
    Oké köszi de melyiket és honnan mert assze hogy az 1.03patchet felraktam és ugyanúgy kilép a játék
  • Toroco
    #1314
    tölts le hozzá egy patchet. elvileg utána többet már nem fagy játék sehol.
  • molnardam
    #1313
    Helló mindenki lenne egy problémám elérek a Monster Garagéban a 2.-dik pályáig (snowmobile) és a pálya felénél kb fogja magát és egyszerűen kilép a játék és hibát észlel .Miért lehet ez kérlek segítsetek nekem gyorsan .Előre is köszi minenkitől
  • Indyjunior
    #1312
    honnan lehet hozzá patchet leszedni??a fél google-t átnéztem de nem találtam
  • Toroco
    #1311
    kiszedted az összes üveget a kocsiból? szélvédő, ajtóablak. ha nem akkor nem enged tovább.
  • Mykoo
    #1310
    Hellóó

    Hát szégyen szemre már az eslő pályán elakadtam:(
    Ma lett meg a játék de ááá, nemértem
    A hetedig napra nem enged át
    Pedig mindent megcsináltam szerintem amit kellett, meg ami azon a kis videón van, nemtudom mi a baj:(
    az üléseket, a tetőt, a hűtőráscot, az oldalsó kaszni elemeket, a scomagtartó tetőt, a bukócsöveket, a felfüggesztést, a nagy kerekeket, a z új tankot mindent megcsináltam és valami miatt még sem enged a 7 napra, meg áá mi lehet a baj??
    léccy segítseket köszöönöm
  • imirus
    #1309
    hello

    összeraktam a fűnyírósat de valamiért nem akarja elfogadni. a kocsin mit kell rajtahagyni? tető, üvegek, belső borítás csomagtartó ajtaja?
  • Toroco
    #1308
    Hi!

    Úgy tudod eladni, hogy megfogod az alkatrészeket, és ráhúzod arra az ikonra amin három nyil van. az újrahasznosítás jel vagy mi az. Fel veszlek msnre, aztán ott is tudsz kérdezni, ha fent vagyok.
  • imirus
    #1307
    sziasztok

    hogyan lehet eladni a felesleges alkatrészeket?

  • Toroco
    #1306
    patchet tegyél fel
  • Wicktor93
    #1305
    Már megcsináltam(nem raktam be az anyós ülést)Vki tud vmi tanácsot adni hogy a mentőautó után ne lépjen ki?
  • Wicktor93
    #1304
    Toroco:A 3. autónál a kipufogót hogy kell megcsinálni?Mind2-nél mindent megcsináltam de nem írja ki hogy kész lenne és a videón ott a kipufogó
  • Toroco
    #1303
    szerintem vegyél 6 nagyot, meg 4 kissebbet
  • Wicktor93
    #1302
    Toroco:Nagyon kösz.Majd ha lesz megint ilyen gondom itt leszek
  • Bencesz
    #1301
    Azt tudom, hogy jó sok kell, de mindent megcsinálok, és nem enged tovább, és ebből következtetek, hogy a súly a lényeg, de nem tom menyi? A motort is felújítatom meg minden.
  • Toroco
    #1300
    Kiszedted az összes ablakot a kocsiból? ha nem az baj
  • Toroco
    #1299
    hát ezt nem tudom, de jó sok
  • Wicktor93
    #1298
    Gyerekek segítsetek!Az első autónál megcsinálok mindent rendesen(kasztni,bukók, kerék,rugó,tengely meg minden) és amikor tesztelném le (tab)nem csinál semmit, és ha megvárom a 7. napot akkor azt mondja hogy nincs kész teljesen:S
  • Bencesz
    #1297
    hali meg tudjátok mondani, hogya 4. autónál mentőautó menyi sújt kell berakni a kocsiba?
  • Toroco
    #1296
    leszedtem, és átalakítottam. viszont mikor visszarakon az átalakítottal, az amit benyilaztam, nincs ott, csak a hátsó darabja lesz fent az autón.
  • Mouse16
    #1295
    ha most arra vagy kiváncsi h h kell megcsinálni akkor az naon könyü!mert egyböl a legelején vedd ki a gyárit és csináltasd meg!mert ha nem annak a kiszerelésével kezdet el akkor nem lehetesz majd levenni!de ha nem lehet egyböl akkor a kerekeket szedd le elöte!
  • Toroco
    #1294
    hátul megvan ez a tengely a gyári átalakításából
  • Toroco
    #1293
    Csinálta valaki a fűnyírónál a harmadikat, ahol alul van a nagy vágó penge? valamiért nem tudom megcsinálni. a videó alapján én arra gyanakszom, hogy egy tengely hiányzik, de azt nem tudom hogyan kéne megcsinálni. a piros nyil jelzi ami hiányzik arról az autóról amit csináltam.
  • Toroco
    #1292
    igen ez volt az utolsó autó. végig vitted
  • Mouse16
    #1291
    ok ok kösz már meg van csak a sorendel volt a baj. amugy ez az utcso car?mert utána mutatja h meg kaptuk a cuccokat meg minden csak hibás a játék és az intro közbe kilép: ez az utcso??végigvittem?

    elöre kösz




  • Toroco
    #1290
    de ha tudsz angolul, akkor a #1149 hsz-ben van egy leirás az autókról,
  • Toroco
    #1289
    hát lehet, hogy egy alkatrészt nem gyártottál le hozzá. ennél az autónál az a nehéz, hogy ha mindent eladsz ami nem kell, és pont annyit veszel mndenből amennyi kell, akkor csak néhány dollárod marad.

    pontosan mi lehet azt nemtom, már vagy fél éve nem játszottam vele, ha nem több. ilyen kis részletekre nem emlékszem
  • Toroco
    #1288
    itt nemtom mi a baj.
  • Mouse16
    #1287
    Csákány a 7. autónál(golfcar) nemtom beépíteni az ajtóra a hidraulikát meg a csövezést az ajtóra.Mi lehet a probléma?
  • Mouse16
    #1286
    ok köszi már edigre én is rájöttem de most nekem van egy másik problémám.Az van hogy a fünyiró autonál kész a verda,van rajta jo festés minden,utána mek a testre és nem megy felfele a százalék meg ha sokat mek elöre meg gyorsan akkor a kocsi eltünik a földbe.
    ha tudsz segiteni vagy tod mi a baj lécci ird le
  • Toroco
    #1285
    a kipuffogó nem kell a befejezéshez. azt majd akkor kapod meg amikor az ingyen cuccokat rakhatod fel. más lesz a gond. itt is a leg gyakoribb, hogy csak egy ülést raknak az emberek a kocsiba. mind kettő kell elöl
  • Mouse16
    #1284
    Hellosztok!!Nekem kéne egy kis segitség!arrol lenne szo hogy amikor a harmadik verda készvan((a kétéltü))csak a kipufogo hiányzik rola azt honnan lehet megszeezni ??és mi kell hozá??
    válaszoljatok mert nem tok tovább menni!
    kösz
  • Toroco
    #1283
    ya, msnem: godblade kukac mailbox.hu
  • Toroco
    #1282
    ha gondolod vegyél fel msnre, ha nem megy elküldheted a mentésed, és ha van időm megnézem mi nem jó.
  • Toroco
    #1281
    már régen játszottam, nem nagyon emlékszem a tipikus hibákra, de biztos, hogy valamit kihagytál
  • Toroco
    #1280
    hát ha jól megcsináltad az autót tovább enged. van két ülés a kocsiban?
  • Mouse16
    #1279
    az elsö pálya végén ha kész a verda h kell továbbmenni??? mert 6 nap után ki irja h nem jo kezdjem elöröl!
    lécci valaki irja meg
    kösz