1398
Az Invictus puzzle játéka - Megjelenés:2004.01.14
  • zsolesz92
    #1358
    azt olvastam hogy utolsó napon ingyen megkapod
  • davidvagyok
    #1357
    Hello.A 3. pályán vagyok,mindent megcsinálok,de nem enged át,mert nincs kipufogó,azt miből kell csinálni?
  • zsolesz92
    #1356
    sziasztok, van egy kis problémám, a 2. pálya után, amikor már a 3. kocsi tervét mutatja, és leokézom hogy átmenjen 3. napra, mindig kilép, nem tok továbbmenni...
    meg játék közben is néha néha kilépett...

    Nem müködik a kompatibilitás beállítással sem
    nem patcheltem, de fent van az 1.0.3-as patch
  • DUGACS
    #1355
    csá all vki nem tudja mit kell tenni a kis coopernél mert én mindíg elakadok mindent meg csináltam emg minden és azt írja nem vok készen de miért?
  • DUGACS
    #1354
    szedd ki az össze ABLAKOT
  • oliwwer
    #1353
    hello
    ma felraktam ezt a játékot, nagyábol megnéztem mi hogy működik, de elakadtam az első szinten.
    megcsinálom a kocsit, úgy ahogy a videóban, de nem adja a köv szintet.pedig minden benne van aminek kell.
    mi lehet a gond?
  • DUGACS
    #1352
    már én meg tuttam a első verdát de most már meg amikor majdnem kész és akkor a MINI COOPERNÉL mindíg vmi hibát ír ki az miért van???
  • DUGACS
    #1351
    Hellótok lenne 1 nagy HARCI helyzete mindent meg csináltam a játékban és azt írja nem csináltam meg vmit de ha tod vki hozzá 1 magyarosítást az meg köszönnném adok 1 msn címet és vegyyen már az fel aki tud nekem hozzá magyarosítást pls
    msn:[email protected] és eéőre is thx
  • klupyka
    #1350
    Mert ha patchelem akkor meg nem indul el!:S
  • klupyka
    #1349
    És miért van az hogy kilép a játékból elég sokszor??
  • klupyka
    #1348
    Hogy kell a kocsikat leadni ha elkészítettem???
  • Toroco
    #1347
    Olyat nem kell csinálni. ha kész az autó azt megkapod az ingyen cuccok között. Más hibája van az autódnak. Mind2 ülés bent van elöl? Ezt sokan hagyták ki régen is.
  • Balee27
    #1346
    hi! a 3. pályán hogy lehet olyan nagy kipufogót csinálni a kocsira? mindent megcsináltam és enélkül nem enged tovább:S
  • gysasa13
    #1345
    Hali! Kéne egy kis segítség a 4 pályánál mikor a mentőautót kell megcsinálni. Az első tervrajzot már megcsináltam de azzal nem kapta fel a kereket. A második tervrajzot pedig nem tudom befejezni,mert nem tudom hogy kell berakni a súlyokat a vas szerkezetbe. Előre is köszi a segítséget.
  • Toroco
    #1344
    Ennél az autónál nincs semmi extra. Kiszedted az össze ablaküveget az autóból, bent van mind két ülés?
  • Héeder
    #1343
    Hello
    Az 1 ső pályán vok elakadva ahol a Broncót kell át alakítani
    Minden készen van csak sztem a lökösre kell valami
    azt hogyan kell megszerzni?
  • Toroco
    #1342
    úgy kell beállni a kocsival, hogy pont a vonalon legyenek a kerekek, vagy egy kicsit túl amikor még nem reklamál érte. aztán beállítod a sugarat, hogy pont a tűzre zuhogjon, és vársz, hozzá sem nyulsz, és éppen időben elfog aludni.
  • Kange
    #1341
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene, remélem él még ez a fórum... :)
    A limuzinos pályán vagyok, amikor tűzoltó autót kell csinálni belőle.
    Megcsináltam már az első verziót és a második verziót is, át is enged mind2vel a tesztre, de sehogysem tudom eloltani a tüzet... :S
    Nincsen valakinek valami 5lete? Vagy nem lehet valahogy a teszteket kikapcsolni?
  • Toroco
    #1340
    azt az alsó pengéset én sem tudtam megcsinálni.
  • CivicMan
    #1339
    Sikerült a Limo!!!
    Most ezzel a golf kocsival szenvedek!!!
    Kell olyat visszaheggeszteni amit elötte levettünk :S
    MErt sztem kész a kocsi de vmi hiányzik!!!
    3penge(switchblade) kell az autó alá az biztos!!!
  • Toroco
    #1338
    ebből nem. nemtom mi lehet a gond, mások az a leirás alapján megtudták csinálni.
  • CivicMan
    #1337
    Most a limonál tartok és úgy csináltam ahogy leírtad régebben de úgyse jó vmiért??
    Ablakokat kikell szedni vagy mit kéne?
  • Toroco
    #1336
    mindegy, de asszem, ha megcsinálod olcsóbb
  • CivicMan
    #1335
    3.-ik pályán melyik propellert kell berakni???
    Amit meg lehet venni vagy amit megkell csinálni???
    Vagy tök mind1 melyik?
  • CivicMan
    #1334
    Nah megoldottam!!
    Most jön a kis Beetle!!
  • CivicMan
    #1333
    Óóó Köszönöm szépen!!!
    Meg van minden cucc de még se tudok tovább jutni :( :(
    Valamilyen ajtót vagy lökhárítót kell kiszedni?
    Vagy mindkét ülést?
  • Toroco
    #1332
    na jó segítek, de így könnyű lesz.

    3 40-inch Steel Tubes
    1 20x20 inch Sheet Metal
    2 Brake Levers
    2 Brake Discs + Calipers
    2 "A Few Sprockets"
    2 Steel Chains
    4 120-inch Steel Tubes
    9 80-inch Angle Irons
    4 Short Hydraulics
    3 Aluminum Cylanders
    1 Left Ski
    1 Right Ski
    2 Snowtracks
    2 150HP 2-Stroke Engine For Driving The Snowtrack
    1 Master Cylanders For The Hydraulics
    1 40-inch Angle Iron
  • CivicMan
    #1331
    2.pályán kell a Mini Cooperből átalakítani egy hószánkót vagy mit!
    Az a gond a pályával h kevés a pénz :( :(
  • Toroco
    #1330
    Hát arra már nem emlékszem, hogy mennyi kell, azt sem tudom már mi a második autó. nagyon régen játszottam már vele. ha látnám akkor lehet, hogy beugrana, de most nincs kéznél a játék imageje.

    A limuzinhoz, viszont már irtam egy receptet itt a fórumban úgy emlékszem, de az a 4. vagy 5. pálya
  • CivicMan
    #1329
    Őőő sikerült kössz
    Ebbe a második feladatba nem tudnád leírni h miből mennyit kell venni?:S mert elég sok cuccot kell berakni a kocsitba
  • Toroco
    #1328
    igen azt is
  • CivicMan
    #1327
    két ülés meg van!
    Az ablakok azok közül még a szélvédőt is ki kell szedni?:O
  • Toroco
    #1326
    Ami hiba szokott lenni, hogy nincs két ülés a kocsiban, vagy hogy nincsenek kiszedve az ablakok.
  • CivicMan
    #1325
    Valaki tudja mi lehet a gond??? 1. Pálya!
    Kicseréltem mindent ki van pipálva minden és akkor sincs vége az 1.küldetésnek:(
  • Toroco
    #1324
    a kabint nem is kell leszedni, ha leszedted az elejét, meg a hátulját, akkor az átalakított részeket arra kell visszatenni.
  • Toroco
    #1323
    Ha jól emlékszem, akkor ha nyitva vannak az ajtók, akkor a tetőt letudod szedni, csavarozva van. utána már a hátulját is szét kell tudnod szedni. Ya és ne felejtsd el kiszedni az összes ablakot.
  • pumma
    #1322
    az elsö pályán a kabint nem tudom leszeni :(:(
  • pumma
    #1321
    sziasztok elakatam az elsö pályán leszetem mident de a hácso részével nem tudok mit kezdeni nem birom leszedni se a tetöt se az oldal cucokat tudna esteleg valaki segiteni nagyon rossz hogy nem magyar:( elöre is köszönöm
  • molnardam
    #1320
    és nincs más mod ami jó lenne elég ha csak a linket felrakod toroco és én letöltöm csak ne fizetős legyen
  • Toroco
    #1319
    felraknám azt az egyet ami megvan, de nem működik a tárhelyem. az uw állandóan szarakszik