1398
Az Invictus puzzle játéka - Megjelenés:2004.01.14
  • Boborjan
    #998
    Nekem is a hidraulikos mentövel lenne gondom, megcsinálom minden benne van tök szép csak nem fogadja el... namost a probléma forrása több minden lehet csak nincs erőm kiprobálni mindet.. pl. a hidraulikus mentönél is eleht gyártani a két oldalpöcköt, amire az első változatban lehetne az állando sulyokat rárakni... mos akko az kell vagy nem kell... ha van akkor kell e rá sulyokat rakni.. stb.. szal aki megcsinálta dobhatna némi infot (egyébként már végigvittem csak gondoltam milyen vicces mikor mentö hátsoajtaja kinyilik lecsuszik a sok suly és felkapja az elejét, nem csak centiröl centire ugráltatva lehet össszeszedni a 100%-ot..) elöre is köszi a válaszokat!
  • 01Mr Crow
    #997
    Valaki segítsen már, a golflabda szedő melyik verzióját érdemes csinálni?
  • etiop
    #996
    Hali nem tud nekem valaki egy savegamet a mentő utáni pályára előre is köszi. Amúgy ez k*** mentő nagyon idegesit!!
  • Gugger
    #995
    HI all!

    Nálem mindíg kifagy a game, de nem tudom miért? Kell hozzá crack?

    Köszi!
  • Carlos
    #994
    Freebee a hetedik napon a vásárlásnál van.
    Ott tucc matricákat is venni, etc...
  • Vernoon
    #993
    Kosz Carlos, mukodik, de hol aza FREEBEE. Nem adott kipuffot, de ettol meg megy.
  • Carlos
    #992
    Énis remélem!
    Sok sikert Cooo!
  • Cooo
    #991
    Carlos kössz a tippet ma kipróbálon remélem sikerül Cooo
  • Carlos
    #990
    Bocsi a kései válaszért, nem voltam itthon! :(
  • Carlos
    #989
    Nos, motor kiszed előről, (axle, motor bead átalakításra).
    Veszel Steel Tubeot: 5 és Angle Iront 4 -et. Megcsinálod amit lehet.
    Kiszed belsőtér, levág aljából egy darabot. Berakod bukókeret, berakod két kis pöcök, beheggeszt motortartó. Berak súlyok, berak motor, versenyez, nyer, új pálya.
    (ne fesdd át a mentőt mert kihal a játék)
  • vvv
    #988
    köszönöm az infot
  • Cooo
    #987
    a mentö 1. variációhoz segítsetek mit csinéljak nem fogadja le elkészítem a súlyt amit vettam azt is ráreszem "a kocsi egészen kész" de mégsem fogadja el. Mit tegyek?
  • Carlos
    #986
    Üveget nem kell kiszedni!
    Autórádiót KI KELL VENNI!
    Anyúsülés kell.
    Motorháztető marad.
    Propeller: 1 variációnál mind1. Másodiknál csak venni lehet.
    Kipufogót 7. napon kapsz ingyen (FREEBEE)

    + A hátsó részről ugye levágtatok egy darabot, azt visszaheggesztettétek a csomagtartóra?
  • Vernoon
    #985
    Sziasztok, nekem is a VW a problema. Megcsinaltam mind a ketto variaciot 5 nap alatt (csak kipuff nincs, de mindenre pipat ad) es a 7. napon nem fogadja el.
    Mi a baj?
    Mar ezeket is kiprobaltam, de ezek a gyanusak:
    - Az uvegek benne vannak, nem tudom kiszedni.
    - Az autoradiot ki kell venni belole?
    - Kell az anyosules?
    - A motorhazteton kell valtoztatni?
    - A propellert meg kell venni, vagy en csinaljam
    - Hogyan, es mibol kell kipuffot csinalni?
  • Carlos
    #984
    Küld a képet a mélemre:
    [email protected]
  • vvv
    #983
    nem tudok képet berakni minden rajta van csak a kipuff nincs anyós ülés is bent van
  • Carlos
    #982
    Melyik mentő?
    Képet pls... :)
  • Cooo
    #981
    na tsá az ambulanciás autónál vagyok megveszek mindent össze is rakon de nem fogadja el. SEGÍTSETEK!!! pl: mennyi súlyt vegyek?
  • Carlos
    #980
    Képet pls...
    Látatlanba nem tudok segíteni!
  • vvv
    #979
  • vvv
    #978
    Sziasztok valaki megtudja mondani hogy jutok tovább a bogárnál? 4 nap alatt összerakom és még mindig nem jó vmi köszi
  • Carlos
    #977
    Persze, mert meg akartam örökíteni a koponyát... :)
    Amúgy nekem már nagyon a kisújamban van a játék.
    (najó, a hidraulikus mentőt nem tudtam megcsinálni)
  • Carlos
    #976
    A másodikhoz valamiből kettő kell... :)
    A többit Rád bízom... :)
    Jobbklikk nyomvatart és egeret mozgat... :p
    (kameramozgatás)
  • Belzebub
    #975
    Bár ahogy így elnézem te sem a házat nézted. Nekem mindegy hova nézek, csak aludjon már el végre az a rohadt tűz!
  • Belzebub
    #974
    Ugyan már! Nem sértődök én meg:)
    Az elsőt nem nagyon próbáltam mert felidegesített, a második viszont nem akar összejönni, a monitornál van kérdőjelem. Pedig mindent megvettem, és még működik is ahogy kipróbálom.
    Különben a csövesnél be lehet valahogy állítani a kamerát úgy, hogy normálisan láss oldalra, mert nekem csak úgy sikerül, ha még az elején megnyomom az F2-t, így pont úgy ér oda a kocsi hogy a ház látszik, de ha kicsit próbálok helyezkedni már fordul.
  • Carlos
    #973
    Nem akarlak megsérteni, de szerintem tényleg a Te bénázásod lehet a hiba.
    Ajánlom az első autót, mert az a leghatékonyabb. Bár a legnehezebb.
  • Belzebub
    #972
    Hát nem tudom. Nekem még így sem sikerül hogy a lehető legközelebb állok. Ahogy elnézem nem megy fel olyan magasra. Egyébként ha igazgatom kicsit a csövet akkor is csak nagyon lassan megy felfelé a százalék. Valószínűleg itt már csak az én bénaságom az oka. De ennyire???
    A kocsival gondolom nem lehet baj, ha már elengedett a tesztre. Nemtudom. Csak kicsit idegesít.
  • Carlos
    #971
    Khmmm...
    Hát izé...
    Hivatalosan még nem!
  • Ombika
    #970
    PAtch letezik mar ehhez?
  • Carlos
    #969
    Ez az első variációs járgány.
  • Carlos
    #968
    Nos, akkor mi a robléma?
    A harmadikkal simán el lehet oltani a tüzet!
    Próbáld úgy, hogy egy kicsit közelebb mész addig amig rád nem szól!
    Aztán meg próbáld mozgatni a csövet addig, amig 2-3%-okat nem növekszik a számláló. Ha ez megvan, akkod meglesz!
    Az én rekordom:
  • Belzebub
    #967
    Helló!
    Remélem tud nekem valaki segíteni!
    Szóval elakadtam a limóval. A 3. variációt csináltam, azzal max. 14%-ig sikerült oltani, gondoltam a 2-al könnyebben fog menni, csakhát azt meg nem sikerül összerakni. A monitornál van kérdőjelem. Egyébként már olvasgattam vissza a fórumban, de erről nem nagyon találtam sokat.
    Köszi
  • Carlos
    #966
    160+AFA/2 nap... :)
    Csak a mihez tartás végett... :)
  • Carlos
    #965
    Nem, mindent megcsináltam, de még a hidraulikus mentőt mindig nem...
    Bár most a 7végén nem játszottam, most hétköznap talán, utánna meg már úgyis KELL játszanom vele szerintem...
  • yidam
    #964
    Igen, a porshenel le kell szedni a müszerfalat, de utána vissza kell tenni.
  • Boborjan
    #963
    Egyébként a porche-nél leszedtétek a müszerfalat? ;)))
  • etiop
    #962
    Hali. Nem tudom megcsinálni a minit soha nem marad elég pénzem, please segítsen valaki. köszi
  • yidam
    #961
    Hali Carlos!
    Sikerült már megcsinálni neked a hidraulikus mentőt? Nekem nem pedig minden benne van. A legnagyobb súlyokat nem engedi feltenni a másik súlyból az annyit teszek fel amennyit lehet , de nem akar továbbmenni... neked mi volt a baj? ha te megcsináltad,
  • Boborjan
    #960
    Sajna csak 2 nap volt végigvinni :( De naon teccet az egész :))) Megkéne csinálni az europaiaknak a Scrapheapet is hasonló módon, csak ott elég sok buktato lenne, ugy kéne megoldani hogy valami kicsit müködjön meg kicsit ne :))) Bár én örülnék annak is ha a monster garage mintegy 40egynehány epizodjából addon ként lehetne még néhányat összebarkácsolni ;))
  • streeter
    #959
    Na aztán az ablakos cuccra rájöttem de ez a Mini kiakasztott nagyon. Össze lettek rakva a lánctalpak bent van a bukócső én nem tom hogy kell berakni a lánctalpakat. Meg ha jól néztem akkor ugye 2 motort kell venni a lánctalphoz?