556
Senki nem veszi észre, hogy átverik a nézőket???????
  • banok
    #354
    na egy újabb fekete képernyő...
  • Imremagdi
    #353
    nagyon megrendezettnek tünt, győzikiék nincsnek otthol, és jönnek a házfoglalók, de persze a kamera ottvan...... elég gáz

    miért kell folyton bezárni a gyözike topikokat?
  • Monoton
    #352
    LOL Mekkora átb..szás volt a GYőzika mai része!
  • The FlashBack
    #351
    senki
  • djukel
    #349
    Nem mintha Merlini tavalyi mutatvanya es az RTL-s kozvetitese Marsi (IQ)Anikoval nem lett volna eleg nagy gaz. Csak akkor nem veszett ossze a buvesszel a tv csatorna a bemutatas elott par nappal, igy nyilvan nem fikazta az RTL a produkciot.
  • akyyy
    #348
    Hát amit tegnap csinált:(
  • David01
    #347
    Tudod, félfüllel halgatom :) A TV megy mögöttem én meg gépezek.
  • winnie
    #346
    én inkáb hanyagolom a tévét, de nem mondod, hogy fókuszt is nézel?:O
  • David01
    #345
    Ja és az rtlesek mondtak is hogy jó hogy nemválalták el az élő közvetítlést mert nem volt nagy szám.
  • David01
    #344
    A fókuszban mutatták egy 5 percbe. a kamerkakat nem engedték közel a raketahoz de ahonnan a nézők is nézték ott volt az rtl klub. És az ott megkérdezettek is az mondták hogy szar. Nézz több TV-t. LOL
  • winnie
    #343
    nem mondod, hogy nézted? lol.
  • David01
    #342
    Aha az utolso raketas mutatványa is kalap szar volt :)
  • Aramir
    #341
    Én aztán nem néztem, ez a Merlini alapban nem szimpi (nemtudom miért, szimplán irritál), csak olvastam a kritikákat és részleteket láttam belőle.
  • winnie
    #340
    nagy áttörés, lol. az már eleve gáz, hogy néztük, de szerintem az volt simán minden idők legborzalmasabb élő tévéadása... (és nem a produkció miatt, hanem amit műsorvezetés címén előadtak...)
  • Aramir
    #339
    Azért néha durván letudják vágni a filmek végét, és most nem a stáblistára gondolok, csak hogy 30 mp-el több reklámot lenyomhassanak :/
    Én azért még felhoztam volna a különbőző közvetítések igénytelenségét is, mint negatívum, pl Box Klub kommentátorok, Nagy Áttörés stb.
  • Prof William
    #338
    Na emberek ma este megy az RTL-en 23.30 kor az Űrgolyhók!

    Kiváncsi vagyok lessz e más szinkronja, meg hogy mennyire lessz szétvagdalva.
  • winnie
    #337
    az rtl gagyi. ezt előrebocsátom, de, ami tény:

    "Nem akarom én itt ujra meg ujra leirni a sérelmeket, a csatorna szar

    de vannak nagyon jó műsorok rajta.

    Hogy jön ahoz hogy olyan gusztustalanul vágja meg a filmet hogy az ember gyomra felfordul töle ? Vagy hogy egy másodperc töredékén belül bevágjon egy szaros találkozásokat vagy híreket mellözve akármilyen átmenetet ???

    az rtl általában nem vagdos, csak tévésverziókat vesz meg. a vagdosást a észítők csinálják (mint ahogy a reklámhelyeket is ők teszik a filmbe és a sorozatokba), amikor elkészítik egy R-korhatáros filmnek a tévében, főműsoridőben is leadható verzióját, mint ahogy azt tette shyamalan a hatodik érzékkel. például.

    Mert ti ott fennt leszarjátok a nézöket és a filmeket csak a reklám a reklám a reklám meg a sok szar sms játék (győzike kvíz meg bud spencer kvíz meg faszom tudja kvíz) ennyiböl áll a tudományotok !

    hmm. tudtommal a pénz a reklámokból száramzik, amikből veszik a filmeket és készítik a műsort, vagyis a reklám jó. az sms játék meg annak jó, aki nyer. (én kertévé műsorokat csak dvd-re elvéve, reklámátugrásokkal nézek, szerintem máshogy nincs sok értelme.)

    A tv2 érdekes módon nem vágja a filmeket

    ezt nem is értem, hiszen a tv2 ugyanúgy ad le vágott filmeket, sőt náluk előfordult, hogy anno a minden héten háború c. oliver stone-film utolsó 4 percét egyszerűen le sem adták. de nem ez a lényeg - vágott filmek még az hbo-n is vannak (ld. pl. amikor leadták csonkítva az amélie-t este 6-tól)

    ÉS ráadásul meg sem büntetik !!!

    hmm. a tv2 2005. 07.01. és 2005.08.20 között 8 részletben 3,5 óra büntetést kapott, ennyi ideig voltak sötétek, a claudia show 2 évvel ezelőtti dolgai miatt, valamint a big brother sok évvel ezelőtti dolgai miatt.

    Egyetlen egy nézhető műsor van az rtl klubon és az vasárnap esténként a Harmadik műszak. Ez azért egy csatornára nézve elég nagy szégyen.

    hmm. ízlésről vitatkozni nem lehet, mindenkinek az tetszik, ami, de nézhetőség tekintetében a sok díjnyertes rtl-es topsorozat biztosan az élen van (elnök emberei, vészhelyzet, john doe, maffiózók, alias és a most induló KULTSOROZAT a Lost), akkor szerintem a walt disney-féle kacsamesékkel sincs gond, a GEO bemutatja c. természetfilmsorozat is jó (ma lesz a vulkános rész), ott a legyen ön is milliomos, sokan szeretik az anime-okat (megaman, slayers). van egy igényes országházi magazinjuk is, meg a xx. századot is sokan dícsérik (szerintem hatádvadász). na, mindegy.

    hogy mi lenne ha egyszer ezek a kereskedelmi csatornák feliratosan is leadnák a filmeket eredeti hanggal vagy váltogatni lehetne a hagsávok között.

    ahogy elér ide a digit tévézés, ez lesz az első, amit szerintem megvalósítanak, de egyelőre a nagy csatornák nem sugározhatnak több hangsávot a törvány szerint.
  • Szolnokboy
    #336
    Ezt beirtam az rtlklub fórumába

    "Nem akarom én itt ujra meg ujra leirni a sérelmeket, a csatorna szar, ez tény és még finom voltam. Hogy mi zavar engem a leginkább ? Ezt most kivesézem bár tudom hogy a sok köcsög közül aki a csatornánál van mindenki leszarja de nembaj. Szóval, mivel én imádom a filmeket a filmek az életem elég haknis vagyok arra amikor valamilyen formában megsértik azokat ,a rendezőt a színészeket stb. Hogy jön ahhoz egy ilyen semmi, paraszt csatorna mint ez az rtl klub hogy ezt megtegye ???? Hogy jön ahoz hogy olyan gusztustalanul vágja meg a filmet hogy az ember gyomra felfordul töle ? Vagy hogy egy másodperc töredékén belül bevágjon egy szaros találkozásokat vagy híreket mellözve akármilyen átmenetet ??? Sajnos ezt nem tudom felfogni... De tudom miért ! Mert ti ott fennt leszarjátok a nézöket és a filmeket csak a reklám a reklám a reklám meg a sok szar sms játék (győzike kvíz meg bud spencer kvíz meg faszom tudja kvíz) ennyiböl áll a tudományotok ! A tv2 érdekes módon nem vágja a filmeket ÉS ráadásul meg sem büntetik !!! Nem akarok kitérni a napi bruttó 2 óra fekete képernyöre ami mostanában van,meg a kibaszott telefonosjátékra a bünronda müsorvezetövel nem tudom a nevét (Valkó eszter akit ráadásul sztárnak tituláltok meg mindenki mást aki egy pillanatra a képernyön volt). Egyetlen egy nézhető műsor van az rtl klubon és az vasárnap esténként a Harmadik műszak. Ez azért egy csatornára nézve elég nagy szégyen. Még soolhatnám a foshalmokat amik itt mennek de nem teszem ez ugyis csak falra hányt borsó.És nekem még egyszer olyan ötletem támadt hogy mi lenne ha egyszer ezek a kereskedelmi csatornák feliratosan is leadnák a filmeket eredeti hanggal vagy váltogatni lehetne a hagsávok között. Ez oly messze van tőletek mint ide Jeruzsálem elötte az alapvetö problémákat kéne megoldani.Nah ennyi."
  • CLINT EASTWOOD9
    #335
    Ebben igazad van teljesen, úgyis van aki kijátsza a tévét, mert hát ugye nem nézhet meg minden műsort.
  • akyyy
    #334
    Hát, az a kis háromszög jobb volt ami 15 perc mulva eltünt, majd reklám után ujra ott volt, de ebbe is bele kell törödni.... azért az meg külön szivatás hogy _HBO-nak is ott kell annak lennie:( de ez van sajnos
  • mrzed001
    #333
    Sztem meg annyira felesleges, mint zuhogó esőben locsolni :))
  • Taranov
    #332
    Szerintem a karika kell, és kész.
    Máshogy ezt nem lehet megoldani.
  • Taranov
    #331
    Az más :)
  • Gladiator
    #330
    hogy jött ide? bár lehet hogy idevágó volt a mondatod, csak nem értettem.
  • akyyy
    #329
    :DDDD
  • Coco
    #328
    Szlovákia, például.
  • CLINT EASTWOOD9
    #327
    Hát rendőről is már elég sok helyen megvan a vélemény de ha büntetésre kerül a sor akkor egy kis zsebpénzel tovább enged.
    És közbe még jónapot is kíván.(segnyalóan)
  • CLINT EASTWOOD9
    #326
    Mert pl vannak akkora vad barmok hogy a filmet nem a film kezdéstől kezdik el nézni hanem a felmközepétől
  • Bucser
    #325
    A hős amerikai rendőrnek soha semmi kedve nincs az egészhez csak belekerül a közepébe és próbálja túlélni:D
  • Aramir
    #324
    Na jó, a hős kobra11-es hyperszuper autópálya rendőrők megmentik a szegény ártatlan mazsolákat stb. Ez most akkor Németország hírdetése? :)
  • Taranov
    #323
    A hős amerikai rendőr megmenti a csodálatos amerikai várost. Nekem ez már elég volt :)
  • mrzed001
    #322
    A Die Hard speciel pont nem egy nacionalista film. Hol láttál ilyet benne?
    A kettő mutatja be legjobban, hogy mit végigküzd a feleségéért, szóval tipikusan nem az az amcsi film, ahol meghal a feleség, de a végére már mással smárol.
    Inkább a tinisz.rságokat tiltanám ki a TV-ből. Totál depik lesznek tőle a fiatalok, ha látják, hogy persze másnak az a legfőbb baja, hogy most a posche-val, vagy a fercsivel menjen a sarkon lévő suliba, vagy melyik medencés kerti partira menjen el a bikinis bombázókhoz, vagy hogyan tengesse semmittevésel milliomos életét szerény kastélyában (oszt odahaza esetleg még egy szar cangára se tellik szegény kölyöknek)
    No ezekre kitennék egy 20cm-es 18-as karikát
  • Aramir
    #321
    Egy amerikai filmtől mit vártál? Hogy majd az orosz sztyepéken fog játszódni?
    Persze amikor egy amerikai zászló belibben a háttérben, kitöltve a képernyőt, az más, de a DieHard filmekben nem emlékszem ilyen jelenetre.
  • Taranov
    #320
    Az lehet.
    Mondjuk a Die hard elég komolytalan film, de azt megéri a gyerek benne, hogy jó célért küzdenek, viszont ez sem tetszik, mert Amerikát hirdeti, de ez már az én bajom :)
  • mrzed001
    #319
    ugye mennyivel veszélyesebbek ezek a rajzfilmbe rejtett céltalan agresszorok
    Ez nem ugyanaz, mint egy star trek
  • Taranov
    #318
    Abban nem feltétlenül értek egyet veled, hogy az általad felsorolt filmek jó példát mutatnak, de lehet, hogy neked van igazad, nem vagyok nagy szakértő.
    Szerintem egyéne válogatja, én is néztem ilyen filmeket, de normális vagyok, viszont általános iskola alsó tagozat óta előttem van egy kép, mikor a (mostmár) kis hülyék a dragon ball szövegeit ordítják és ütik egymást :)
  • jointeer
    #317
    ez nem csak egy kereskedelmi levízió hibája, hanem az egész médiáé
  • mrzed001
    #316
    Sajnos nem. A gyereket egyébként nem a szülők nevelik, hanem a társadalom.
    Iskolás korú gyerekek esetében az osztálya neveli. Sajna egy marha százat csinál, így pár agyament egy egész osztályt le tud zülleszteni (csordaszellem nagyon erős ilyen fiatalon, aki nem tart velük, azt kirekesztik).
    És itt jön a képbe a TV. Ha már erős jó példa a közelében sincs, akkor jó, ha olyan filmeket néz, amelyekből el tudja lesni a jót (mert alapból észre sem veszi, de a jót és morálisat jegyzi meg)
    Pl: önfeláldozás, hűség, ragaszkodás, odafigyelés, felelősségtudat (Die Hard, Halálos Fegyver, Star Trek és a scifi sorozatok nagy része jó példa).
    Szóval épp a gyerekeknek ártanak azzal, hogy nézhetetlenné teszik a TV-t és a filmeket.
  • Taranov
    #315
    Szerintem amit te mondasz, az mondjuk 12-13 éves kortól érvényes, az alatt azt csinálja a gyerek, amit a szüleitől meg amit a tévében lát.
  • mrzed001
    #314
    Hát, fiatal vagy még :)
    No de komolyan, nem a tv-től lesznek erőszakosak az emberek.
    Vannak a segfejek, azok alapból erőszakosak (mindegy mit néz, hisz kőbunkó).
    Aki normális, annak mindegy mit néz (mi pl a régi "komoly" pankráción nőttünk fel, mégse volt szinte soha bunyó).
    Vannak az elnyomottak, mint ez a srác, ott elég mélyen leledzik a düh (és ez a legveszélyesebb, mert egyszer ki fog törni)

    Szóval a TV-t és a filmeket lehet okolni sokmindenért, de ideje lenne rájönni a tisztelt nagyfejeknek, hogy az alapvető problémák oka nem a TV, hanem a társadalom elkorcsosulása