556
Senki nem veszi észre, hogy átverik a nézőket???????
  • akyyy
    #396
    ott akik az orttnél vanank vezetők, "szülők" akik msot 40-50 évesek, és a nagy komunizmusban nőttek fel, ezt akarják visszaadni tv-ben, mert h a fiataság a tvre van legjoban rászorulva...
  • apocalypse0
    #395
    Sztem ha ismeri, ha nem, ha ezeknek az embereknek megfelel ez a színvonal akkor télleg velük van a baj.

    Itt nem a többség dönt, hogy mi a jó és mi a rossz
  • ProGabe #394
    ebben teljesen egyetértek veled én is
    ált. iskolában olyan filmeket néztünk már amit most csak 11 után 18-s karikákkal mennek,talán a legjobb példa a brutál erőszakos robocop ami akkoriban készült,de természetesen sorolhatnám napestig a filmeket
    egyszerűen arról van szó hogy az ortt-nél túlságosan vaskalapos és talán túl rosszul gondolkodó emberek vannak,akik azt hiszik hogy ezzel a megközelítéssel jót érnek el,pl azt is elfelejtik hogy örök érvényű a mondás:amit nem szabad azt mindneki csinálja,szal pl a tízéves Józsika megnézi a 18-s filmeket hogy másnap elmondhassa hogy ő megtette
  • Magoo
    #393
    Amúgy igazad van. Nekem is tele a tököm hogy egy filmet nem tudnak normálisan leadni mert a kis pisis kölkök mindent megnéznek. A szülő próbálja már tanítani a kölkét. Ha meg nem képes rá, akkor ez a film már úgy se árt neki.
    Annyira védik a fiatal (de)generációt, hogy jajj mi lesz velük....sztem mi is felnőttünk valahogy nem? Én 8 éves koromban néztem az Alien-t a tv-ben :DDD
    Lehet ezért akarok éjjel-nappal földönkívüli szőrnyeket ölni???? :DDDDD
  • banok
    #392
    szvsz nem az a baj, hogy a gyerek lát egy pinát hanem az, hogy nem teszi senki helyére a látottakat a fejében... és itt jön a szülő. A mai szülők nagy ívben szarnak a gyerekeikre, inkább beültetik a tv elé és ha ott csúnya dolog megy akkor kiverik a palávert ahelyett, hogy naponta (vagy legalább hetente) egyszer leülnének beszélgetni a gyerekkel és itt nem a "mi volt az iskolában?" c. beszélgetésre gondolok... A szülők könnyen áthárítják a felelősséget a tv-re pedig csak odakéne figyelni a kölökre....
    Én 10 évesen már komplett orgiákat is néztem tv-ben és még se lett belőlem egy szatír azért mert az anyám elmagyarázta, hogy amit látok az nem feltétlenül követendő példa.
  • ProGabe #391
    ennyire ne akadj ki ezen,akkor inkább finomítok rajta:akik ezeket nézik kúltúrális analfabéták (és mellesleg idióták)
    félre ne érts,nem azt mondom hogy ütni kéne őket vagy valami ilyesmi hanem azt hogy nincsenek nagy igényeik,szórakoztatja őket egy-két semmittelen műsor,de amikor valami értelmes megy a tv-ben(pl rendes,értelmes vitaműsor,egy elkondolkodtató film,stb.) akkor már kapcsolnak is el az ész nélüli műsorra és EZ GOND,mert butulnak az emberek.
    Nézd meg amerikát:pl van jópár ember aki azt hiszi hogy minden muzulmán ember terrorista,miközben ez terészetesen nem így van,de a médiából(filmek,a kormány által elég rendesen manipulált híradók,stb.) folyataosan ez jön le neki
    Még 1 példa:Hitler építészmérnökét a háború után nem ítélték halálra "csak" jóőár évtized börtönre,ahol a tv-ben folyamatosan követte hogy mi folyik a világban,nézte a híradókat ezerrel.Amikor szabadult meg volt lepődve,mert neki az jött le.hogy németországban óriási nagy a bűnözés,hogy óriási a belharc a két oldal között,DE eközben a börtönből kilépve egy virágzó,gazdaságilag erős,biztonságos németországot látott.Ennyire erős a média!Ráadásul a hír egyenlő lett sajnos a ROSSZ hírrel.
    Szóval amikor leírom hogy idióták nézik ezeket,akkor inkább sajnálom őket,minthogy lenézném
  • DePreSsZYo
    #390
    És ez mit bizonyít? Semmit.. legfeljebb azt h egy ilyen idiótára kiváncsiak, ami elég szánalmas képet fest a magyar emberekre, ne haragudj de aki ezt nézi arról is megvan a véleményem...
  • JAS 39
    #389
    És te milyen jogon írsz ilyeneket ismeretlenekről?!!


    Mellesleg ezek mind licenc műsorok külföldről
  • ProGabe #388
    tudom hogy mit írtam...
    és tartom magam ahoz,hogy aki balázst,monikát,győzikét,valo világot,stb-t néz az igénytelen és idióta és ha szerinted ez az egész ország akkor nyugodj meg,nem így van
  • JAS 39
    #387
    Olvasd el amit írtál.


    Amúgy azon is ellehet gondolkodni hogy a barátokköztnek mekkora tábora van.
  • ProGabe #386
    hol hülyéztem le egy egész országot
  • JAS 39
    #385
    Azért ebben az ortt is benne van persze a mónika és egyéb f///gok miatt büntessék csak na de az már sztem abszurd hogy este 9-10 körül nem lehet megnézni egy jobb akció filmet mer a drága ortt gyerekvédőt játszik. (igen szerintem egy szülő tudjon parancsolni a gyereknek este 10 körül ha csúnya film van azt nem nézheti! ennyí)
  • JAS 39
    #384
    Szerintem meg veled van a baj hogy képes vagy egy egész országot lehülyézni..... no comment.

    Egyébként nem sok retket nézek csak a bk-t (le---om hogy igényesnek tartod e vagy sem) meg ha van eajta v-mi jó film.
  • Magoo
    #383
    Látszik a sok feketeképernyőből :D
    Ettől a sok kibaxott fekete képernyőtől vannak a bögyömben...Fizessenek inkább büntetést a sok faszságért amit a sok mónika showban meg balázs faxságokban művelnek! Ne a népet szívassák!!!! Undorító!
  • knightbali
    #382
    Az tény hogy az RTL klub nem tudja mi a jóízlés határa.
  • ProGabe #381
    Na ez a lényeg!Hogy én elkapcsolom(pontosabban nem kapcsolok oda) de nekem a bajom az,hogy kis hazánkban a retek klub vezeti messze a behülyítési és az igénytelenségi listát.Tehát nekem az a bajom hogy a sok idióta ezeket nézi (győzike,monika,balázs) és BUTUL,lemegy usa szintre.
    Azért vezeti ez a fos a nézettségi listát mert ez adja a legidiótább,legigénytelenebb műsorokat és már szépen be lett beszélve az embereknek hogy munka után,fáradtan már csak olyan dolgokat jó nézni ami nem gondolkodtat el.Ez pl egy óriási nagy baromság,tapasztalat (nem csak saját).

    Szóval ha neked az rtl megfelel - most kapaszkodj meg - veled van a baj!!!
  • JAS 39
    #380
    A krónikus RTL fröcsögők meg nyugottan elkapcsolhatnak ha nem tetszik v-mi.......

    Gondolom mindenkinek a távkapcsolóján vannak számozvagomb szerűségek amiket lehet nyomkodni...........


    Azon is elkéne gondolkodni hogy az RTL általába mindig vezeti a nézettségi listát.
  • JAS 39
    #379
    Mégis vezette a nézettségi listát.
  • David01
    #378
    Én is teljes mértékben egyetértek veled, na meg ottvan a legkissebb lánya Virág vagy mi legalább rá lehetne tekintettel Győzi, mi lessz így belőle ha felnő?
  • ProGabe #377
    Teljesen egyetértek veled,abban is hogy ezt már komolyan mondom,tényleg nem lehet leírni szavakban hogy ez mennyire szánalmas,mind a mocskos csatorna részéről,mind pedig azokat akik ezeket a szarokat nézik
    Viszlát értelem és igényesség,jó volt veletek
  • DePreSsZYo
    #376
    És ismét lesz győzike, éljen... És 50 millát kap ez a senkiházi tróger, aki semmi értelmeset nem csinált még életében. Ki kiváncsi arra magyarországon, hogy egy ilyen állat, hogy él? Elég szomorú, hogy vannak olyan emberek akik szerint ezt megkell mutatni. Semmi tisztelni való nincs ebben az "emberben", hogy igy kéne mutogatni. Engem már olyan szinten irritál ezaz egész, hogy szavakkal lesem tudom írni.. És nem azzal van a bajom h roma, me 8.kerületben élek amióta megszülettem.
    Akiknek van pénze, azok persze elnevedgélnek ezen az idiótán, de én naon sok dolgot nem tehetek meg anyagi okokból kifolyólag, és ha én haza meek suliból és elvégzem a dolgaim, akkor nem vagyok kiváncsi arra, ahogy egy ilyen ember aki negyed annyit nem dolgozott mint az én szüleim így él... Arról kéne showt csinálni, h kap annyi pénzt Győzike ami a mi családunkál folyik keresztül egy hónap alatt, és abból éljen ahogy tud, na azt viszont megnézném. Sry csak felbaszott, ahogy meghallotam h megint aláírt RTL-hez..
  • Dred bíró
    #375
    Én tartalomra vágyom.
  • Dred bíró
    #374
    Ja meg aki semmire vágyik az is nézi.
  • knightbali
    #373
    Hát nemtudom, én ilyen pénzéhes bandából mindent kinézek.
  • Taranov
    #372
    Természetesen nem Dynamicnak ment az üzenet, a címzettet moderálták.
  • Taranov
    #371
    Az RTL Klub pont az olyan embereknek sugároz, mint te. Akiknek ez kell. A VB-közvetítéssel pont ezért fürödtek be.
    Aki egy kicsivel is igényesebb, nézi az m1-et és a filmmúzeumot, nyugi.
  • winnie
    #370
    persze, szó se róla. mondjuk alapból nem hiszek/hittem a bundában (mert egyszerűen nem kapcsolnak be senkit és kalap), de tény, hogy én a kollegával ellentétben nem próbáltam és nyilván, ha ez történt, az csúnya dolog.
  • Dynamic
    #369
    Nem is a "pár forintról" van szó, az persze semmi a több millióhoz képest amit bezsebelnek, de egy ilyen bundázás mindenesetre jó lehet arra, hogy még tovább tartson a játék és minél többen telefonáljanak.
  • winnie
    #368
    semmi értelme bundázni, simán lehet osztogatni pár forintot - az üzleti modell eddig bevált külföldön, itthon is jól tejel, szóval van miből fizetni.
  • knightbali
    #367
    Bakker ez a hülyegyerek már ide is bepimaszkodik
  • knightbali
    #364
    szerintem is bunda az egész.
  • macleod2005
    #363
    Dragonball betíltása óta talán 10 órányi műsort néztem azt RTL klubon
  • David01
    #362
    Ja igen ezt már én is tapasztaltam hogy minden adásban ez van. Szerintem meg aki be is telefonál meg ki is választját meg ortári nagy baromságot mond még az is az ő emberük hogy már nehogy csak mindig letegye mindenki hanem hogy ha már adásban van akkor valami oltári nagy baromságot mondjon.
  • angelus
    #361
    Újabb kedvesség, felhívtam a telefonos játékukat, be is kerültem(Hűha!) erre mitörtént szól a műsorvezető h halló, erre megszakad a kapcsolat. ÉS mit mond nagy vigyorral? Miért tette le? Miért teszi le mindenki... Miközbe ők szakítják meg és van pofája... de ahogy látom ezt mindennap eljátszák 10 emberrel
  • Magoo
    #360
    winnie: Én bennem nincs kényszer. alap helyzet álam az hogy ritkán nézek tv-t. Max amikor valami olyan sorozat van amit esetleg még nem láttam. Ma speciel nem is néztem tv-t egyáltalán...csak zongoráztam a csatornák között mert döglés volt és láttam hogy RTL-en ott a fekete halál.
    Én lexarom hogy milyen müsort töröltek emiatt és egyebek...engem csak az idegesít hogy olyan fasz müsorokat amik minden nap megszegik a médiatörvényeket (amik meglehetősen szarok sztem) futni hagynak ezen a qrvadék csatornán mert hogy az kell a hülye népnek. De sztem meg pont ezzel termelik ki azt a marha okos társadalmat. sok vidióta fejü kölök nézi ezeket és ebből tanulja meg az életet.
    Szóval én nagy ívben teszek hogy melyik csatorna mikor krepál be. Csak a színvonalon kéne növelni. Nem a jó mozifilmeket kell agyonvágni! Különben én emiatt szoktam le a tv-zésről. Bármilyen film megy...akár éjjel...szarrá vágják! Múltkor a Tango és Cash-ből kb 5 perc hiányzott. Azt pedig azért néztem mert imádom szinkronnal azt a filmet és DVD-n csak felirattal jött ki. :(
    Na mindegy...szóval így érted már a hogy mit akartam? :D
  • djukel
    #359
    Marsi Aniko fialását is élőben közvetítették
  • angelus
    #358
    Én csak egy durva példát akarok mondani az RTL igénytelenségére.
    Néhány napja nézte az RTL híreit és a rövid hírek közt feltünt h Szellő teljes közönnyel közölte h egy vonat kisiklott az USA-ban, szerencsére halálos áldozat nincs. Első gondolatom az volt, biztos friss a hír, nem volt idő kép anyagot szerezni, hiszen az ilyen dolgok minimum egy 2 perces bejátszást igényelnek. Aztán átkapcsoltam az M1-re. Ott fél órával később kezdődik a Híradó, így láthattam azt a műsort is végig. És most kapaszkodjatok meg.
    Először is nem volt túl friss az RTL-nek a hír, mivel délelőtt történt az eset. Ez ugye nem lehet kifogás, ilyen méretű csatornánál. Aztán mondták el h bizony metróbaleset történt, New York-ban, több embert füstmérgezéssel szállítottak korházba. Aki angolos jól tudja, h az amerikai angol előszeretettel fordítja "train"-nek mind a vasúti, mind a metró szerelvényt. A gond ott van, h az RTL annyira sem volt igényes, h ha már felolvassa a hírt legalább ellenőrizze valamennyire. Kiváncsiságból átkapcsoltam a CNN-re. Épp erről a hírről beszéltek. Egyébiránt valószínűleg Gyurcsány Ferencs 20 az napi beszédéből az egyik volt kiemelten fontos.

    Még mihez tartás végett megjegyzem h ha valaki tv-t néz akkor jegyezze meg h az RTL és a TV2 baloldali, a Hír TV jobboldali, míg az M1 általában kormánypárti (értsd épp ki van hatalmon). Ebben nincs semmi előítélet, csupán nem árt ezzel tisztában lenni.
  • winnie
    #357
    mindig érdekelt. miért ez a kényszer benned (vagy másban), hogy kereskedelmi országos tévét nézzen.

    akarod szeretni az rtl-t, a kereskedlmi tévét, de zavar, hogy kereskedlmi tévékre jellemző műsorai vannak? vagy csak olyan délutáni tóksót akarsz, amit nem az a nő vezet?
  • banok
    #356
    aha hát persze.... ennek nagy a realitása....
  • Magoo
    #355
    Yeah....kö***g RTL KLUB! a Mónika show-val meg minden szar müsorával húzzon a fenébe!