407
miért ?
  • robotnyk
    #327
    ennio_morricone_remixes_vol_2

    istenkirály!
  • Gyiik
    #326
    pffehh, konnyu azt mondani...
  • Dani19..
    #325
    gyiiiik szedd már össze magad!!!
    :DDD
  • Gyiik
    #324
    igazad van, objektiven...kicsit kivagyok
  • zakika
    #323
    objektiven nem lehet zenerol :) plane ha szereted akko nagyon nehez nem kihangsulyozni mi a jo benne (vagyis amit szeretsz)

    tehat szubjektiv: kedvencem az olyan rock, aminek nagyzenekari hangzasa van :) a nember wan : Jim Steinman/ Meat Loaf.
    Es mosta szenvedesrol (a zeneben) - Meat Loaf utolso albuma eleg langyos. Probal olyan epic rockot csinalni, amit a Bat out of hell I/II lehetett hallani, de ez valahogy csak Jim Steinmannal megy neki.
    Jim Steinman utolso musicelje totalis rafizetes volt (Láttatok mar torpe vampirt?) :) De viszont kijott ket Cd, egy a regi musicel feldolgozasa a masik predi egy Ep soundtrack (Wuthering Heights)-ezt szerintem a technosok is meghalgathatjak, olyan konyed pop melodiak vannak benne.

    elegge szubjektiv voltam?
  • robotnyk
    #322
    zenei ízlésről elég bajosan lehet objektíven beszélni
  • O0D:
    #321
    szubjektiven ??
    általában ez a gond :)) nem objektívet akartál firkálni?

    vitázni lehet, csak nem biztos hogy érdemes. zsákutca.
  • Gyiik
    #320
    pedig el lehet vitazni normalis hangnemmel is...
    igaz ami igaz, hogy ellensegesen kozelitek a viva-trend fele meg mindig, de megprobalom szubjektiven eloadni a dolgokat (eheh, mar amikor sikerul)
  • O0D:
    #319
    én is üdvözítő megoldásnak találom, hogy yetike mostanában nem tesz be förtelmes képeket, és nem próbálja meg ránk erőltetni azt.

    hogy ne legyen nagyon off topik: kérdésre visszatérve, talán azért szenved a zene az SG-n, mert annyi kultúrálatlan barom tönkreteszi az értelme fórumozást!!! és szegény zenében nincs túl sok MODERÁLÁS!
  • mainruler
    #318
    Ismered a többi ilyen jellegű FF számot is? Ha esetleg nem, ajánlom beszerzésre:

    - A Therapy for Pain (Demanufacture)
    - Resurrection (Obsolete)
    - Timelessness (Obsolete)
    - (Memory Imprints) Never End (Digimortal)

    Remélem segítettem.
  • zakika
    #317
    Persze, kicsit elirtam...

    most ahogy igy vegig nezek a topic cimen es a beszolasokan, hat igazan van mit suenvednie szegeny zenenek...

    vannak akik probalkoznak inteligensen megertetni a masikkal, hogy van mas zene is, es hogy mi jo benne... sajno ahol nincs ertelem...

    mivel zenei mindenevo vagyok, mindent meghalgatok (legalabb egyszer, hogy tudjam mit szeretek es mit nem). ha ertelmesen el tudjatok magyarazni mit szerettek a kedvenc zenei stilusotokban/zenekartba, szivesebben vennem mint felebarataink anyjanak az emlegeteset
  • Dani19..
    #316
    nem csak en hulye közbe elmentem.. de mostmá neha idefigyelek.
  • robotnyk
    #315
    na figy vazeg, látom bealudtál a gép előtt :D
    megnézem a cselszi meccs második félidejét és jövök vissza!
  • Dani19..
    #314
    robotnyk te is legyel ott!!
  • Dani19..
    #313
    irc.de.quakenet.org
    port: 6667
    channel: #e-mjuzik.hu
  • Dani19..
    #312
    fél hatra várok embereket a mirc-re !
  • Dani19..
    #311
    vegulis tok 8 ez a besorolás, lényeg h jo legyen. legyen az akar break,trance,techno.
  • Gyiik
    #310
    talalo a hasonlat eheh
  • Dani19..
    #309
    olyan messze mint én a diplomához
  • robotnyk
    #308
    sehol
  • Gyiik
    #307
    azert way out west- fele shame-t nem neveznem ijen bizton trance-nek...de igazatok van, tobbnyire valoban trensz, flaming june, dreaming, meg a tarsai, de hat hol van atb ezekhez kepest
  • robotnyk
    #306
    ja, én is meg akartam jegyezni, bár ha minden trance ilyen volna, többet halgatnék belőle.
  • Dani19..
    #305
    en meg a prog helyett inkabb siman trance-t mondanék..
  • Dani19..
    #304
    gyiik 27-én lesz vizsgám. heheh
  • robotnyk
    #303
    ezt az insztrumentalt most máshogy nevezném :D
  • Gyiik
    #302
    BT zenei ugy jok, ahogy vannak, fo a valtozatossag, break, prog, instrumental...
    dani, 27-e nalam(nalunk) ijen ize, misztikus szam (volt)...es most kisert mindenhol
  • Dani19..
    #301
    ezt a 27-ét nem naon értem.. mértis szar ugy??
  • O0D:
    #300
    Őszintén, mire írtad a no kommentet ha előtte meg reagálsz ?
  • robotnyk
    #299
    BT - Emotional Technology
    egész érdekes ez az album, de nem rossz. mondom inkább úgy rosszabbra számítottam :)

    Dani: egy ismerősöm csinált egy 3,5 órás minimal/detroit mixet, egész erős tracklistel, fincsiiii!
  • PResident Evil
    #298
    csak annyit tudok mondani LOL
  • Gyiik
    #297
    pfehe....mekkora zenek, es pont 27-ike:(
    szar ügy...
  • Dani19..
    #296
    ööö szal green velvet-stalkert akartam mondani..
  • Dani19..
    #295
    DJ_Budai_-_Live_At_Radio1_Freeetime_Classic_Mix-12-27-CABLE-2003
    aaaaaa éppen partycrashers-ang my pikcha ,de lessz még benne mory kante-yeke yeke (hardfloor mix), green velvet-flash (laidback luke rmx, nameg a hirös emmanuel top-turkish bazaaaaaaar)
  • hen-tes
    #294
    ez a gitár naon gáz
  • Yetike
    #293
    Fantasztikus milyen primitív egyéneket látni az SG-n...



    No komment.
  • O0D:
    #292
    Hi szopika!

    Nem a képekkel, hanem a _te_ képeiddel van bajom, kis majom.
    Tudod az ilyen majmokat mint te, aki fáramászik a banánért :D, egyből le kéne lövetni, nehogy kalapács józsiról szúrjon be képeket.

    peace.
  • Yetike
    #291
    Ach so. Igen igen mester, iszom szavaidat...

    Nem nagyon éred meg ezt a pár soros választ, dehát legyen ha már annyit gondolkodtál a kis beírásodon.

    Idáig érdekes módon senkinek nem jelentett fennakadást hogy képek vannak beszúrva a szövegek közé (nézz körül az sg-n sok sok, nagyon sok topicban fogsz ám ilyet látni), de ha téged ez annyira aggaszt (szörnyű..), akkor törd össze a monitort, vágd a billentyűzetet a falhoz, sírd ki magad édesanyád vállán vagy jelents fel a kormánynál... jobb most sajnos nem jut eszembe, de nyugodj meg, majd együtt kitalálunk valamit oks ?

    Szegény szegény gyerek, biztos szörnyű gyermekkorod lehetett... :(.

    Nem értem, aki ekkora seggfej miért próbál fórumozni ?
  • Takezó
    #290
    De, Luca TUrilli, én is ezt írtam...
  • O0D:
    #289
    amúgy nem Luca Turilli ?

    kedves yetike!
    ha neked ez a buzi nagymagyar szarmetál zene tetszik akkor nyugodtan hallgasd ezt, én teljes mértékig tolerálom. Viszont azt KURVÁRA nem viselem el hogyha kibaszott képeket szúrsz be ide a nyamvadék kedvenc zenekarod koncertjeiről. De hogy megértsd miről is van szó, a saját, alacsony kultúrális szinteden kívánok hozzád szólni, hátha abbahagyod a fórum baszogatását kis faszfej.!

  • Gyiik
    #288
    tuctucbuzik...eheh, mily' szellemes