Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A processzor 1156os foglalatos, amihez 1156os alaplap is kell, a te általad választott alaplap viszont 1155ös, amihez olyan proci kell.
Érted már?
I S A e o e m o w s m !
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
Tehát LGA-1155-be csak az LGA-1155 megy bele,LGA-1156-ba az LGA-1156..és így tovább.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Persze lehet, hogy izomból bele lehet préselni, de mûködni nem fog az hótziher.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Nézz hozzá SB procit😊
Mindenféle képp Sandy procit nézz na az a lényeg.
600 wattos táp elég.
Többi jó ,a házat meg ami tetszik ,kb egyforma.
Nekem a THERMALTAKE jobban bejön ha ez számít.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
TÁP:
600 W CORSAIR CMPSU-600GEU GAMING
700 W CORSAIR CMPSU-700GEU GAMING
Alaplap: ASUS P8P67 DDR3 PCI-E vagy hasonló
Processzor: CPU INTEL CORE i3-560 3,33GHz/4M s1156 BOX
VGA: Nvidia
-GTX570 1280MB/DDR5 PCIE SPARKLE 2ÉV
Memória:
-DDR III 4 GB 1333 GAMING KIT 2x2Gb A-DATA 5ÉV
HDD:
-1,5 TB WD 5.4 SATAII 64MB WD15EARS 3 ÉV
HÁZ: Thermaltake Dokker vagy Cooler Master, vagy a "leghidegebb" legyen.
-THERMALTAKE VM600M1W2Z DOKKER BLACX
-COOLER MASTER STORM SCOUT SGC-2000-KKN1-GP
külsõre meg olyan kis egyszerû, semmi extra.
arra kell vigyázni, hogy alsótápos, tehát a tápnak elég hosszú kábelei legyenek.
egyébként vinyót meg optikai meghajtót csavar nélkül lehet berakni, ilyen kis mûanyag rögzítõ izékkel.
A másikat (Thermaltake) nem ismerem.
Hajrá Magyarország!
Tehát, megintcsak képtelen vagyok döntteni:
A 2 ház közül melyiket vegyem?
Cooler Master 370Thermaltake V3
Mind a kettõ nagyon tetszik, egy árban is vannak.Több pénzem sajna nincs házra.
\"fingjál bele a rencerbe\"
Saor Alba
www.smart-bus.hu
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
A GTX560 jól sikerült darab, de gyengébb mint a 6950@6970.
A moddolt 6950 kb 10%-l lassabb mint a GTX580, viszont kb a fele annak árban. Félúton ott van a GTX570, de ezek után az kinek kõ? 😊)
www.smart-bus.hu
www.smart-bus.hu
esetleg nvidiaból ajánlanátok hasonlót?
érõségben és árban, gondolom árban magasabb lenne mint az ati
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Én simán rámennék, márcsak kíváncsiságból is 😄
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Kb azonos az ár de az moddolható.
Ezt
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
LAP: MSI P67A-C43 (B3) ~28k
CPU: INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX ~49k
CLR: Coolermaster hyper 212 plus ~7k
RAM: KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz ~9,5k
VGA: SAPPHIRE 11188-01-40G HD6950 1GB GDDR5 PCIE ~61k
TÁP: CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W OEM ~12k
Összesen: ~166,5k
Játékra kell a gép.
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
www.smart-bus.hu
Max rászárad. Láttam én már a médiában 3 éves kártyát 100 ezerért is.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
létezik hogy ugyanaz a kari, sapphire 5830 bluechipenn 27 iponon 46?
ipon: http://ipon.hu/webshop/product/_sapphire_11169_00_20r_hd5830_1gb_gddr5__hdmi_dp_pcie/141013
blu
http://www.bluechip.hu/termek/sapphire-ati-radeon-hd-5830-1gb-gddr5-pcie---game#specifikacio
érik már a sör annyit kérdezek na, tudom én
Emancipate yourself from mental slavement!
De köszönöm a többieknek is, akik segítettek!
---....ooooOOOOoooo....--- And then there was Silence
ASROCK 785GM-S3: 11.875 Ft
AMD Athlon II X2 250 3.00GHz AM3 BOX: 12.437 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT: 9.350 Ft
SAPPHIRE 11164-03-20R HD5750 512MB GDDR5 HDMI DP PCIE: 21.137 Ft
ASUS TA-712: 5.500 Ft
60.299 Ft
Saor Alba
Jobban járnál amúgy szerintem, ha darabokban raknál össze valamit.
CSAK a Fradi
Nekem kb. 110-120.000 forintom lenne egy új gépre. A másodlagos dolgok nem érdekelnek, mint pl. a hangkártya, csak azok, amik a játékok futtatásában fontos szerepet játszanak.
Kinéztem ezt a gépet: http://cgi.ebay.co.uk/VIBOX-Q-AMD-QUAD-CORE-2-8GHz-8GB-DDR3-GAMING-PC-/200543783664?pt=UK_Computing_DesktopPCs&hash=item2eb1574af0
Ez szállítással együtt 110 körül van. Van esetleg jobb itthoni ajánlat ennél? Köszönöm.
http://www.bulihely.com
le szeretném cserélni a gépem és abban kérném a segítségeteket h valaki összerakna nekem kb 50-60ezer értékben,kellene alaplap,vidikártya,ram és proci és ház. köszönöm elõre is 😉
és mostanában nem is látni semmi bizalomgerjesztõt nvidia részérõl
Csak ,hogy ne gyógyuljak olyan gyorsan😊
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Saor Alba
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
egyébként egyszer voltam Ati tulaj, de az nem j9tt be.
na de lehet itt még pálfordulat 😄
Nálam nem hinném ,hogy elfogultabb lennél😊
De õszintén mondom,megérte váltanom. No de én nem akarlak rábeszélni semmire.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
www.smart-bus.hu
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
Ha rám hallgatsz vegyél egy HD6950 ref hûtõs bios kapcsolós kártyát,arra fel kell dobni a 6970 es biost és 60 egy két ezerért van egy nagyon ütõs videó kártyád. Szintén tapasztalat. Kb 570 es szint.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.