Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Prince23
#65731
ja így értem.

akkor melyiket cseréljem le? vagy ez tök mindegy? minõségre értem.

BarackHUN
#65730
Mindkettõ jó, csak nem egymásnak.
A processzor 1156os foglalatos, amihez 1156os alaplap is kell, a te általad választott alaplap viszont 1155ös, amihez olyan proci kell.
Érted már?

I S A e o e m o w s m !

franc0
#65729
Mindenki jobban járna, ha írnál egy összeget és mi összerakjuk.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Prince23
#65728
Most az alaplap a jó vagy a processzor a rossz? ezt nem értem. nem vágom a hardvert am.

Prince23
#65727
alaplap na 😄

franc0
#65726
P8P67-be illene egy i5 2500K-t beletenni.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

zzeN
#65725
ASUS proci??<#wow1>

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#65724
Nem az a lényeg,hogy milyen márka,hanemhogy milyen foglalatos.
Tehát LGA-1155-be csak az LGA-1155 megy bele,LGA-1156-ba az LGA-1156..és így tovább.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Prince23
#65723
ASUS-ba ti milyen procit ajánlotok akkor?

franc0
#65722
Nem megy bele a proci az alaplapba.
Persze lehet, hogy izomból bele lehet préselni, de mûködni nem fog az hótziher.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Prince23
#65721
"Ott hibádzik a dolog,hogy a lap az 1155 ös a proci1156 os😊"

ez alatt mit kell érteni? 😄

Her Laca
#65720
Ott hibádzik a dolog,hogy a lap az 1155 ös a proci1156 os😊
Nézz hozzá SB procit😊
Mindenféle képp Sandy procit nézz na az a lényeg.
600 wattos táp elég.
Többi jó ,a házat meg ami tetszik ,kb egyforma.
Nekem a THERMALTAKE jobban bejön ha ez számít.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Prince23
#65719
Hi all! Újra én. Az alábbi "kombók" alapján összetudnátok állítani nekem egy gépet? ahol csak egy termék szerepel, csak arra futja. a többi, ahol 2 van, az még bizonytalan, nem tudok dönteni.


TÁP:
600 W CORSAIR CMPSU-600GEU GAMING
700 W CORSAIR CMPSU-700GEU GAMING

Alaplap: ASUS P8P67 DDR3 PCI-E vagy hasonló

Processzor: CPU INTEL CORE i3-560 3,33GHz/4M s1156 BOX

VGA: Nvidia

-GTX570 1280MB/DDR5 PCIE SPARKLE 2ÉV


Memória:
-DDR III 4 GB 1333 GAMING KIT 2x2Gb A-DATA 5ÉV


HDD:
-1,5 TB WD 5.4 SATAII 64MB WD15EARS 3 ÉV


HÁZ: Thermaltake Dokker vagy Cooler Master, vagy a "leghidegebb" legyen.
-THERMALTAKE VM600M1W2Z DOKKER BLACX
-COOLER MASTER STORM SCOUT SGC-2000-KKN1-GP

Zsolti9014
#65718
nekem a coolermaster 370-es van, és jó. jól szellõzik, alapból 1 venti van benne, nem is raktam bele többet, de nem melegszik semmi.
külsõre meg olyan kis egyszerû, semmi extra.

arra kell vigyázni, hogy alsótápos, tehát a tápnak elég hosszú kábelei legyenek.

egyébként vinyót meg optikai meghajtót csavar nélkül lehet berakni, ilyen kis mûanyag rögzítõ izékkel.

A másikat (Thermaltake) nem ismerem.

Hajrá Magyarország!

zöldeshányás
#65717
Jöttem fárasztani a jónépet. 😊

Tehát, megintcsak képtelen vagyok döntteni:

A 2 ház közül melyiket vegyem?
Cooler Master 370Thermaltake V3

Mind a kettõ nagyon tetszik, egy árban is vannak.Több pénzem sajna nincs házra.


\"fingjál bele a rencerbe\"

Solten
#65716
<#eljen> <#wink> Lehet hogy a hazikot kisse eltuloztam, lehetne akar ez is: link.

Saor Alba

#65715
De nagyon figyelj oda, hogy melyiket veszed, mert csak a referencia model moddolható! A többiek segítenek, nekem most mennem kell...

www.smart-bus.hu

biomage
#65714
oké maradok az ATI 6950nél 😊

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

#65713
Na jó, nem gonoszkodom! 😄

A GTX560 jól sikerült darab, de gyengébb mint a 6950@6970.

A moddolt 6950 kb 10%-l lassabb mint a GTX580, viszont kb a fele annak árban. Félúton ott van a GTX570, de ezek után az kinek kõ? 😊)

www.smart-bus.hu

#65712
Nem!

www.smart-bus.hu

biomage
#65711
ok módosítottam a listát, ja és a ram rosszul van írva, kitre értetem


esetleg nvidiaból ajánlanátok hasonlót?
érõségben és árban, gondolom árban magasabb lenne mint az ati

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

Her Laca
#65710
ECS?😊 Te is bátor vagy😊))Bár van itthon egy gépünk ami olyan lappal van és semmi baja😊 Már vagy 5 éve megy.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#65709

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

franc0
#65708
Ha bátor vagy, a lapon még tudsz spórolni.
Én simán rámennék, márcsak kíváncsiságból is 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Her Laca
#65707
Nem utolsó sorban az általad leírt kártya 1 GB os ,és a sapphire csak 2 év garit ad,míg a giga ,asus,meg még valamelyik 3 at.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

franc0
#65706
Nem ugyanaz a kártya. Ha mégis úgy tûnik az azért van, mert valamelyik hibás adatokat/képet tüntet fel.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Her Laca
#65705
Én a 6950 bõl referencia hûtésût vennék amin van bios kapcsoló.
Kb azonos az ár de az moddolható.
Ezt

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

biomage
#65704
Na eldöntöttem, ma veszek új gépet, csak elõtte utoljára megkérdezem valami változtatnál a gépen? esetleg árcsökkenés valamelyik hardverben van már?

LAP: MSI P67A-C43 (B3) ~28k
CPU: INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX ~49k
CLR: Coolermaster hyper 212 plus ~7k
RAM: KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz ~9,5k
VGA: SAPPHIRE 11188-01-40G HD6950 1GB GDDR5 PCIE ~61k
TÁP: CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W OEM ~12k
Összesen: ~166,5k

Játékra kell a gép.

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

#65703
Ipon nagykerbõl dolgozik, nincs raktárkészlet. Szerintem valaki nem vette át, és rajtuk ragadt...

www.smart-bus.hu

Her Laca
#65702
Mért ne létezne. Annyiért adja a kereskedõ amennyiért akarja.
Max rászárad. Láttam én már a médiában 3 éves kártyát 100 ezerért is.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

flashpointer
#65701
u még egy gyors kérdés :>
létezik hogy ugyanaz a kari, sapphire 5830 bluechipenn 27 iponon 46?

ipon: http://ipon.hu/webshop/product/_sapphire_11169_00_20r_hd5830_1gb_gddr5__hdmi_dp_pcie/141013

blu
http://www.bluechip.hu/termek/sapphire-ati-radeon-hd-5830-1gb-gddr5-pcie---game#specifikacio

érik már a sör annyit kérdezek na, tudom én

Emancipate yourself from mental slavement!

Grusalak
#65700
Köszönöm Solten! Te már segítettél anno a saját konfigommal is, ami bevált, így most elfogultan is maradok a Te ajánlásod mellett :-)
De köszönöm a többieknek is, akik segítettek!

---....ooooOOOOoooo....--- And then there was Silence

Solten
#65699
Hi,

ASROCK 785GM-S3: 11.875 Ft
AMD Athlon II X2 250 3.00GHz AM3 BOX: 12.437 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT: 9.350 Ft
SAPPHIRE 11164-03-20R HD5750 512MB GDDR5 HDMI DP PCIE: 21.137 Ft
ASUS TA-712: 5.500 Ft

60.299 Ft

Saor Alba

Terminátor14
#65698
Ezt azonnal felejtsd el, a videokártya valami iszonyat gyenge benne, semmire sem jó!

Jobban járnál amúgy szerintem, ha darabokban raknál össze valamit.

CSAK a Fradi

Laox
#65697
Sziasztok!

Nekem kb. 110-120.000 forintom lenne egy új gépre. A másodlagos dolgok nem érdekelnek, mint pl. a hangkártya, csak azok, amik a játékok futtatásában fontos szerepet játszanak.

Kinéztem ezt a gépet: http://cgi.ebay.co.uk/VIBOX-Q-AMD-QUAD-CORE-2-8GHz-8GB-DDR3-GAMING-PC-/200543783664?pt=UK_Computing_DesktopPCs&hash=item2eb1574af0

Ez szállítással együtt 110 körül van. Van esetleg jobb itthoni ajánlat ennél? Köszönöm.

http://www.bulihely.com

#65696
sziasztok,
le szeretném cserélni a gépem és abban kérném a segítségeteket h valaki összerakna nekem kb 50-60ezer értékben,kellene alaplap,vidikártya,ram és proci és ház. köszönöm elõre is 😉

kifli
#65695
gyakorlatilag a 4000-es sorozat óta jobb az ati, szóval nemcsak 2011 😊

és mostanában nem is látni semmi bizalomgerjesztõt nvidia részérõl
Her Laca
#65694
Ha ha😊 De a király akkor is a GTX 580,hogy mást ne mondjak😊)
Csak ,hogy ne gyógyuljak olyan gyorsan😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Solten
#65693
Na, nem hittem volna hogy valaha Laca ilyet ir (#65689), tudniillik az o ereiben is zold ver folyt... <#vigyor> De idovel a legtobb ember a gyogyulas utjara lep.

Saor Alba

#65692
Konfigom röhögve elfér benne úgy, hogy még a vinyó keretet sem vettem ki szellõzése hatékony ugyan csak két vinyó van benne 22°C a samu a wd meg 23°C-os és bõven elfér benne a Scythe Mugen 2 proc hûtõ. Nagyon megérte ez a házikó 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

pointer4
#65691
Szar lenne evvel a hozzá állással, ha régen a 3DFX mellett döntöttél volna 😄
Prince23
#65690
Tudom hogy az AMD termékek jobbak most 2011-ben, mint Nvidia. de ez van.

egyébként egyszer voltam Ati tulaj, de az nem j9tt be.

na de lehet itt még pálfordulat 😄

Her Laca
#65689
XD
Nálam nem hinném ,hogy elfogultabb lennél😊
De õszintén mondom,megérte váltanom. No de én nem akarlak rábeszélni semmire.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#65688
Hiába no, senki sem tökéletes! 😄

www.smart-bus.hu

Prince23
#65687
Hát kellene😊 de sztem dicsérni fogod 😊

zzeN
#65686
Nekem holnap jön ugyanez a ház, egy rövid tapasztalat esetleg?😊

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

Prince23
#65685
Én végig Nvidiás vagyok és az is maradok 😊

Her Laca
#65684
Tudja.
Ha rám hallgatsz vegyél egy HD6950 ref hûtõs bios kapcsolós kártyát,arra fel kell dobni a 6970 es biost és 60 egy két ezerért van egy nagyon ütõs videó kártyád. Szintén tapasztalat. Kb 570 es szint.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#65683

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Prince23
#65682
a Geforce 560 Ti tudja a direct X 11-et?