Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyébként meg Giga 460-t keress... zseniális a hûtése! A GLH-nak semmi értelme, bármelyik GTX460 OC hozza azokat az órajeleket.
www.smart-bus.hu
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
ajánlatot köszi, igaz ahogy nézem a bruttóra értetted a 40k-t pedig hangsulyoztam hogy nettó😄 igy legalább olcsóbb végülis 😊
kellene nekem egy amolyan bestbuy videokari. az ár az max NETTÓ 40k. gainward-ot favorizálnám, de hajlandó vagyok elszakadni, illetve fontos lenne a 2db dvi csatlakozó.
elõre is köszi
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
www.smart-bus.hu
www.smart-bus.hu
Itt egy friss teszt
Nagy vonalakban semmit nem ér a virtu jelenleg.
lehet kiforrja magát,akkor majd lesz értelme.
Mondjuk max annyi elõnye van,hogy ha behal a VGA ,akkor is használható marad a gép😊 De ezt csak úgy nyakam behúzva mondom😊 Minden esetre 45 ezret nem ér jelenleg.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Btw, nem rossz a Crucial M4, de nekem nagy csalódás, hogy 4K readben lassabb, mint a C300... utóbbit ebben egyelõre csak a Vertex3 üti tudtommal.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Saor Alba
Saor Alba
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
1-2 hónapon belül szeretnék egy teljesen komplett gépet összerakni. Tudom, hogy ez így korainak tûnik, de szeretném, ha minden klappolna addigra már, ha meglesz a pénzem. Plusz direkt úgy kerestem alkatrészeket, hogy az áruk akkor lesz számomra a legmegfelelõbb, ha számolhatok egy 15-20ezer ft körüli árcsökkenéssel összesen.
Kérlek nézzétek át a listát, és ha tudnátok ajánlani jobb termékeket azonos árban tegyétek meg 😊
Vagy ha még kellene valamit akkor is.
A procit tuningolni szeretném, plusz majd egyszer ha úgy lesz hónapok múlva pénzem, vennék bele még egy VGA-t, a táp elég hozzájuk?
Alsó tápos a ház, kábelek hossza ettõl függetlenül még elég?
Árakat netrõl néztem, úgy ahogy kerekítettem õket.
A monitort használtan venném majd garanciára, ezért írtam ennyi árat neki.
Ez lenne a gép:
ház: THERMALTAKE VL80001W2Z V3 Black Edition 8.800FT
plusz hûtõ: 2 DBARCTIC COOLING F12 Pro PWM (hátul + felül) 2X1.000FT
1 DB ZALMAN ZM-F3 (oldal+ hátsó gyári ledest elõre) 1.400FT
alaplap: ASROCK P67 Extreme4 B3 35.700FT
processzor: INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX 42.000FT
processzorhûtõ: THERMALTAKE CL-P0588D Contact 29 BP 8.000FT
memória: KINGSTON 8192MB HyperX XMP Grey DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3X2K2/8GX 22.000FT
táp: CORSAIR Builder Series CX600W 16.000FT
SSD: KINGSTON 64GB SATA2 SSD 2,5" SSDNow V100 SV100S2/64G 23.600FT
merevlemez: WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 32MB SATA3 WD10EALX 12.600FT
VGA: GIGABYTE GV-N560SO-1GI GTX560Ti 1GB GDDR5 60.000FT
DVD: NEC AD-5260S Fekete 3.800FT
monitor: Samsung SyncMaster 2233RZ 40.000FT
3D kit: NVIDIA GeForce 3D Vision Kit 35.000FT
bill: Razer Arctosa 11.500FT
egér: RAZER Abyssus Mirror 9.700FT
hangfal: Logitech S220 fekete 5.000FT
Remélem tudtok segíteni. Válaszaitokat elõre is köszönöm. Üdv, István
"""
Asszem ez a megoldás.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Majd elolvasom.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
01110000 01110010 00110000
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
A prociban ott a VGA!!!! A P jelzésû lapban ezen lehetõség elveszik.
A H jelzésûben van ilyen de ott meg nem tudsz tuningolni. Akkor meg ugyi minek a K proci. A Z ben mindkettõt tudod. Ha nem kell a teljesítmény átvált a prociban levõre . Olvass utána😊)mielõtt megvádolsz:XD
Én is cserélek az hótziher,csak jöjjön ki az ASUS is eggyel.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Videó kártyából 2 gigásat vegyél. Nem hiszem,hogy jelentõs árkülönbség lenne,és azért plusz 1 giga ram az plusz egy giga.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Legjobb ár Fehérváron
Alaplap
Sarlo: 34.875FT "GIGABYTE P67A-UD3 s1155 3ÉV" | 31.371Ft "MSI P67A-C45 s1155 2ÉV"
IPON: 28.713Ft "GIGABYTE P67A-UD3 s1155 3ÉV" | 28.244Ft "MSI P67A-C45 s1155 3ÉV"
CPU:INTEL CORE I5 2500K 3,30GHz/6Mb s1155 BOX 3ÉV
Sarlo: 47.369Ft
IPON: 45.544Ft
VGA:"HD6950 1GB SAPPHIRE"
Biocomp: 60.000FT
IPON: 57.015Ft
Ha házhoz szállítással rendelem meg az ipontól az Alaplapot + CPU + VGA + Ramot akkor az 141.936 Ft lesz, ha pedig itt Fehérváron veszem meg akkor 148.740FT lesz, ha ehhez hozá venném a tápot + a ram hütöt akkor a különbség 10 ezere rúgna valszeg.
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
Na letöltöttem 1 ilyen Speedfant, ami kiírja.
Gpu: 25-26C és vannak ilyenek, h Core 0,1,2: ezek rendre 30, 29, 30C
Merevlemez pedig 23C-os. De akkor majd késõbb átállítótam, a memória sebességét(megbízok benned, ha azt mondod, h nem robban fel, nehogy már én indítsam el a következõ Fukusimai katasztrófát XD).
Lehet nincs az a hûtõ rendesen fent,jobb az óvatosság.😊
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Még azt próbáld ki,hogy az egyik modult vedd ki ha továbbra is csinálja.
Avagy melyik slotokba van rakva ,az se mindegy.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Ez lenne a memóriám. Elvileg 1,65 v-on menne 1600 mhz-en, de a bios átállította a sandy miatt 1,5 v-ra és 1333 mhz-re. Ezekhez annyira nem értek, de akkor lehet, hogy itt a baj? Vagy ettõl nem lehet baj?
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Én a helyedben levadásznék egy Crucial C300-at amíg még hozzá lehet jutni.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Segítségeteket szeretném kérni. Kb 2-3 hete vettem 1 új gépet. Adatai:
Alaplap: GIGABYTE GA-P67A-UD4-B3
Cpu: Core i5 2500
Memória: CORSAIR 8192MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 KIT
Vga: GIGABYTE GV-N560OC-1GI GTX560Ti 1GB GDDR5 PCIE
Merevlemez: SAMSUNG 2000GB F4EG 5400rpm 32MB SATA2 HD204UI
Táp:CHIEFTEC CTG-550-80P 550W BOX
Ház: COOLERMASTER RC-922M-KKN1-GP HAF Mini
A windows 7 sp1-es verziót raktam fel a gépre. A merevlemezt 400 gb és 1,43 tb-re particionáltam. Ami fura, hogy lassú formázással az 1,43 tb-osat le se engedte formázni, mindig kb a negyedénél lefagyott, de nem mindig ugyanazon a helyen(aztán gyorsformázással sikerült csak, de így mûködik). Ettõl függetlenûl naponta 1-2x le szokott fagyni(ez is változó, mert van úgy, h rögtön a windows betöltése után lefagyott, van úgy, hogy 4-5 óráig hiba nélkül elmegy) .Ritkábban meg csak úgy újraindul( de ez nem gyakori) . Merevlemezrõl olvastam, hogy esetleg a programját kell frissíteni, ezt is megtettem. Vga drivert frissítettem, alaplap drivereit is frissítettem. Memóriát a Sandy miatt már a bios eleve 1,5 v-ra és 1333 mhz-re vette le. Hívtam ide 1 informatikust, aki lefuttatott memória tesztet(Memtest86+-ot), ami nem talált hibát. Merevlemeznél Hard Disk Sentinel 3.5 nem talál hibát. Vmilyen másik merevlemez ellenörzõ programot is elindított, de kb 5-6 óra után lefagyott 87-89% körül, de az addigi részeket jónak találta. Majd még hétvégén lefuttatom, de talán a maradék pár %-ban sincs akkor hiba. Elõre köszönöm a segítségeket, és szívesen hallgatok tanácsokat, mert nem tudom, hogy hogyan tudnám kideríteni, h hol a hiba.
www.bundesliga.de www.kicker.de
Jó az ára meg ahogy nézem jók az értékei is.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Taglaljátok csak.
Na mit érdemes venni olyan 120 gigás környékén akkor?
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
www.smart-bus.hu