Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sb1
#66081
Jha az lemaradt 😄 Olyan 90 körül fog megállni kb. akkor 😊

Gigabyte GA-P55A-UD3,Core [email protected]+Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2,Kingston DDR3 8GB 1600MHZ, Samsung 1Tb HD103SJ, nVidia GTX680 2Gb OC ,CM HAF 932 Black, Be-Quiet! 700W PS4 + LG 55LA690s

#66080
ASROCK 760GM-GS3 10.751 Ft
AMD Athlon II X4 645 3.10GHz AM3 BOX 21.562 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 8.787 Ft
VTX3D VX5670 1GBK3-H PCIE 15.887 Ft
SEAGATE 500GB 7200rpm 16MB SATA2 ST3500418AS 9.788 Ft
LG GH22NS50 Fekete OEM 5.125 Ft
ASUS TA-8H1 5.750 Ft
FSP Hexa 400W 9.312 Ft

Cakk-pakk: 86.963 Ft

GTA4 alacsonyabb felbontáson elfog menni 😊 Leggyengébb pont az a VGA,meg a proci. De egy darabig még el lehet vele lenni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#66079
Egy HDD-t no meg valami dvd olvasó írót sem lenne butaság odatenni😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

sb1
#66078
ASUS M4N68T V2*(AMD - AM3) (bruttó:12 125) Ft
AMD Athlon- 2 X2 250 BOX (bruttó:13 000) Ft
Kingston DDR-3 4Gb /1333 ValueRAM*(KVR1333D3N9/4G) (bruttó:10 000) Ft
ASUS ATi Radeon HD5770 1Gb (bruttó:27 000) Ft
Ház táp nélkül ASUS TA-B11 (bruttó:7 625) Ft
Gigabyte 460W SuperB GE-R460-V1 (bruttó:9 125) Ft
bruttó: 78 875 Ft

Gigabyte GA-P55A-UD3,Core [email protected]+Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2,Kingston DDR3 8GB 1600MHZ, Samsung 1Tb HD103SJ, nVidia GTX680 2Gb OC ,CM HAF 932 Black, Be-Quiet! 700W PS4 + LG 55LA690s

Hecker007
#66077
az biztos hogy csak amd-s gép játszik, intel nincs ennyibõl meg

#66076
na arra kíváncsi vagyok, hogy ennyi pénzbõl mit lehet kihozni
fery02
#66075
Sziasztok!

Ismerõs olyan 80-85k-ból szeretne összedobni játékra komplett gépet. Azt mondja jó lenne, ha GTA IV is elmendegélne rajta. Akkor már gondolom jó lenne valami olcsóbb 4 magos proci bele.
Nem tudom lehetséges-e ilyen feltételeknek megfelelni.

Köszönöm elõre is!

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Jabar
#66074
Nem, nem az szégyenemre! :p
Köszönöm a segítséget!

"Jabar sa bu eeda murishani!"

franc0
#66073
Háromszor írtad a "különbség"-et m-mel, azért az nem véletlen 😊

A legolcsóbbat vedd, raktársöprési akció van a Sapphire-nél, azért ilyen olcsó.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Jabar
#66072
Már helyesen írni sem tudok. :p

"Jabar sa bu eeda murishani!"

Jabar
#66071
ok köszönöm, lenne még egy kérdésem.
Az áron kívül mi a két kártya között a külömség?
egyik , másik.

Nekem csak a nevében a 20r ill 51r tûnik fel de nem tudom az mit takar. Viszont ha az jelenti a külömbséget akkor ez miért ennyi? mondjuk ott a 00 ill 06 is is külömség.
Teljessen ösze vagyok már zavarodva 😄

"Jabar sa bu eeda murishani!"

bullseye9
#66070
Nem biztos, hogy ez az ok, de elég sok kompatibilitási gond volt a Geil DDR3 ramokkal az utóbbi idõben. Nézd meg a lap support-jában, hogy támogatja-e.
Asrock-hoz inkább Kingston-t, Kingmax-ot (esetleg CSX-et) szoktak ajánlani.
//Nekem pl. ilyen Kingston KIT van a 880G Pro3-ban, egyelõre elégedett vagyok vele.

Jabar
#66069
DDR3 memóriáknál miért írják hogy "Intel i3/i5/i7 és AMD-s alaplapokkal NEM kompatibilis"?
Kis kép alatt
Akkor pl ebbe nem jó: ASROCK 870 Extreme3?

"Jabar sa bu eeda murishani!"

V43 1105
#66068

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Hecker007
#66067
Köszi, õk a nyerõk.

Még egy kérdés, proci hûtõ alá milyen "hûtõzsírt" érdemes venni?

#66066
Sziasztok!

Szerintetek mennyiért próbáljam meg meghírdetni az alábbi használt gépet?

MSI K7N2 Delta (int. audio+LAN)
AMD Athlon XP 2500+
GlacialTech 2470
512 MB DDR 400 RAM
Seagate 120 GB 7200 rpm
MSI FX5200 128 MB
LG DVD író
Floppy + Mobilrack
Codegen ház + 350W táp

Hibátlanúl mûködik.

Elõre is köszi!
#66065
MSI P6NGM-FD

(Nem mai darab..😄)

#66064-ben a megfejtés 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66064
A vicc az,hogy egy ilyen van a gépben,pont a procinak. 😊 És azt levettem minimumra,aztán bentvan a gépház aljában. Rádugtam az F12-t,azzal is mûködik,csak mivel a proci csatlakozója is 3pin-es,akkormeg az pörög maximumon (2850rpm). Annak meg mégdurvább hangja van.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#66063
Masik megoldas: link.

#66062: wtf? PWM altalaban a CPU huto csatija szokott lenni... Milyen deszkad van?

Saor Alba

#66062
Arra van rádugva,viszont 4pin-es az alaplapi csatlakozó. Van egy õsrégi 4pin-es Revoltec-em,aminek 4pin-es csatlakozója is van,és azt SpeedFan nevû programmal frankón betudom lõni. Ez viszont nem reagál rá.

Amúgy érdekes,mert amíg nem építettem be a házba,csak szimplán kipróbáltam,hogy forog-e frankón,akkor halk volt még így is. De beépítés után olyan hangja van,hogy valami hihetetlen. Nemtudom,hogy mitõl..talán berezonál?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#66061
Ha az alaplapra van dugva az F12, szabalyozodnia kene.

Saor Alba

#66060
Van velük pozitív, és negatív élményem is, de ezek az elnevezések valami elképesztõen irritálóak! 😄

www.smart-bus.hu

#66059
OFF:

Ma vettem egy Arctic Cooling F12-es ventit a gépházba. Na most ennek csak egy sima 3pin-es csatlakozója van,ezáltal fixen pörög 1600-on,ami nekem már kicsit hangos.
A gépház hátuljába vettem 2db F8 TC-t,melyeknek szintén sima 3tûs csatlakozójuk van,de mellette van egy másik kábel is,ami valamiféle szenzor,ezáltal gyönyörûen visszaveszik magukat 800-900-ra (idle-ben) és semmi hangjuk sincs.

A kérdésem tehát az,hogy a 12-es ventire nincs semmiféle mód,hogy valahogy lehalkítsam? 24/7-be megy a gép. Nappal még csak-csak elviselem,de így hosszú éjszakám lesz. (Mármint a hang miatt).
Valami ötlet?

(5V-os leszabályzóra gondoltam,de az most azonnal nincs kéznél,csak holnap tudnám beszerezni,gépet éjjelre meg nem szívesen kapcsolnám ki. <#szomoru1>)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

pxxl
#66058
http://www.computermode.hu -nál érdeklõdj, õk biztos tudnak szerezni 😊

All hail the double x!

Hecker007
#66057
ezzel am nem sokat érek, én narancssárgát szeretnék 😄
de nem adom még fel

#66056
én is néztem tegnap, hogy belinkelem neked, de nem értettem, hogy miért a hûtõzsírnál van 😄
Hecker007
#66055
úgy csináltam 😄

#66054
ipon keresõbe beírtad volna,hogy "neon",akkoris egybõl kidobja.

Mindenesetre tényleg érdekes <#idiota>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Hecker007
#66053
találtam neont 😄
figyeljétek hogy hol van 😊

"HÛTÕ» HÛTÕZSÍR» SHARKOON Neoncsõ 2 in 1 Piros"
nah ezt érdekes lenne bekenni a proci alá<#idiota>
az iponosok is tudnak azért valamit <#idiota><#whatever>

#66052
sziasztok, én nem full gépet enék, csak alaplap+processzort. van két párosításom, de nem tudom melyik lenne a jobb:
olcsóbb proci+jobb alaplap:
http://ipon.hu/webshop/product/_gigabyte_ga_880gm_ud2h/144143
http://ipon.hu/webshop/product/_amd_phenom_ii_x4_840_3.20ghz_am3_box/173930

vagy

olcsóbb alaplap+jobb proci:
http://ipon.hu/webshop/product/_amd_phenom_ii_x4_955_3.20ghz_am3_box_black_edition/113524
http://ipon.hu/webshop/product/_msi_880gm_e41/161795

árba a két párosítás 1 ezres +-ba ugyan az.

AMD Ryzen 7 5800 X3D-ARCTIC Freezer 34 eSports DUO black/red, Asus TUF Gaming B550 Plus, Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200Mhz, Gigabyte Geforce 5070 TI OC Aero, 850W Gigabyte GP-AP850GM

Hecker007
#66051
igen azt néztem hogy vannak jó cuccok, nekem most narancssárga neoncsõ kéne de sehol nem találom, egyszer vettem iponról de hogy ott is pontosan hol volt már nem tudom :s
helyi boltok meg nem nagyon foglalkoznak ilyesmivel :S:S

#66050
hardverker.hu

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

elitehun
#66049
Pontosan hol is? 😄
franc0
#66048
Párszor már vásároltam náluk, gariztatással se volt gond.
Vannak ventik is, Nexus Real Silent Case Fan-t itt vettem.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

elitehun
#66047
Én ezt a két oldalt ismerem, most sietek tehát nem tom megmondani hogy mennyire jók az áraik meg azt se hogy miket lehet kapni. De ha ráérsz nézd meg.
Computermode
Gamerbolt
#66046
Olyat sajna nem :/

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Hecker007
#66045
átnéztem most az egész oldalt, nem rossz fõleg hogy látszik hogy mibõl kb mennyi van nekik raktáron, de sajna sok mindent nem lehet náluk kapni még, meg majdnem mindegy hogy innen vagy az iponról rendelek mert árban ugyanott jön ki, persze ha csak 1 dolog kell és az itt olcsóbb akkor innen éri meg, mindenesetre eltettem könyvjelzõnek

Olyan oldalt nem tudsz véletlen ami megbízható és jó árban vannak rajta a modding dolgok? Gondolok itt ventikre, szabályzókra, neonokra, házakra.

#66044
Pedig jó hely! 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Hecker007
#66043
LoOL 😄 xD
elõször nem értettem hol kéne látni ezeket de aztán meglett 😄
innen se igen rendelek semmit sztem...😄

#66042
- Extrém Harctéri Gamer Design!
- SzubDurva Hard Gamereknek!

Ezek az elnevezések... kritikán aluli...

www.smart-bus.hu

elitehun
#66041
Köszi!
Hecker007
#66040
lehet kapni persze, ipon-on elég nagy választék van belõlük, én is most nézegetem, nekem ez lesz szerintem

elitehun
#66039
Az létezik hogy vinyóhoz lehet venni ilyen külsõ tokot? Mert van egy külsõ winchesterem aminek sztem elromlott ez a külsõ doboza (ahonnan be lehet kapcsolni) és abból kéne egy másik
Elõre is kösz
V43 1105
#66038
Z68-as lapot megéri venni ?😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66037
Még mindig inkább ezt venném

LINK

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

jetblack
#66036

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

bency
#66035
Mivel lehet rásegiteni a hûtésre cooleresen kivül?Vagy hogyan?

:) Semmi okosság :P

franc0
#66034
Ide akkor ír, ha már másnap vennéd a gépet. Néha napról-napra változik hogy mi a jó vétel, nemhogy 2 hónap alatt...
Jelenleg 80K-ból én ezt venném:

ASROCK 760GM-GS3
AMD Phenom II X2 555 3.20GHz AM3 BOX Black Edition
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT
SAPPHIRE 11164-03-20R HD5750 512MB GDDR5 PCIE
WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 WD5000AAKX
NEC AD-7260S Fekete
GIGABYTE GZ-M1 Fekete

Ha pedig véletlenül feloldható magos procit fogsz ki a szériából, akkor 80-ból van egy bika négymagos géped.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#66033
Sziasztok!

Szeretnék összeállítani és 2 hónapon belül megvenni a családnak egy új gépet, mert a régi (ABIT NF7, AMD Athlon XP 2600+ @ 1,9GHz, 1GB 333MHz DDR, Sapphire HD3650 512MB GDDR3 AGP /de lényegében ezt a kártyát egyáltalán nem tudtuk használni, mert miután lecseréltük a régi Radeon 9200-t erre, egyetlen normálisabb játékot vitt csak, a többivel mindig lefagyott/) már erõsen haldoklik és kényszerû a csere.

Szóval igazából fõleg irodai célokra kellene, de nem baj ha 2-3 éves játékok futtatására is alkalmas. Kb. 70.000, esetleg 80.000 Ft lenne rá monitor nélkül és én eddig ezeket néztem ki:

Alaplap: GIGABYTE GA-MA78LMT-S2 link 13.300,-
CPU: AMD Athlon II X3 450 3,2GHz AM3 BOX link 16.700,-
Memória: Kingston 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 Kit link 11.500,-
VGA: GIGABYTE GV-R567D3-1GI HD5670 1GB DDR3 PCIE link 17.200,-
HDD: SAMSUNG 320GB 7200RPM 16MB SATA2 link 8.800,-
DVD: NEC link 5.000,-
Ház: KOLINK CX7059BOP link 6.900,-
(A tápot az elõzõbõl rakom át, egy kb. 3 éves Chieftec)

Összesen: 79.400,-

Szerintetek jó-e ez így? Szeretnék egy kiegyensúlyozott gépet, nem szeretném, hogy valami fölöslegesen túl erõs legyen a többihez képest vagy épp túl gyenge.
#66032
Ne röhögtess már 😄D

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep