Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte GA-P55A-UD3,Core [email protected]+Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2,Kingston DDR3 8GB 1600MHZ, Samsung 1Tb HD103SJ, nVidia GTX680 2Gb OC ,CM HAF 932 Black, Be-Quiet! 700W PS4 + LG 55LA690s
AMD Athlon II X4 645 3.10GHz AM3 BOX 21.562 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 8.787 Ft
VTX3D VX5670 1GBK3-H PCIE 15.887 Ft
SEAGATE 500GB 7200rpm 16MB SATA2 ST3500418AS 9.788 Ft
LG GH22NS50 Fekete OEM 5.125 Ft
ASUS TA-8H1 5.750 Ft
FSP Hexa 400W 9.312 Ft
Cakk-pakk: 86.963 Ft
GTA4 alacsonyabb felbontáson elfog menni 😊 Leggyengébb pont az a VGA,meg a proci. De egy darabig még el lehet vele lenni.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
AMD Athlon- 2 X2 250 BOX (bruttó:13 000) Ft
Kingston DDR-3 4Gb /1333 ValueRAM*(KVR1333D3N9/4G) (bruttó:10 000) Ft
ASUS ATi Radeon HD5770 1Gb (bruttó:27 000) Ft
Ház táp nélkül ASUS TA-B11 (bruttó:7 625) Ft
Gigabyte 460W SuperB GE-R460-V1 (bruttó:9 125) Ft
bruttó: 78 875 Ft
Gigabyte GA-P55A-UD3,Core [email protected]+Arctic INTEL Freezer XTREME rev.2,Kingston DDR3 8GB 1600MHZ, Samsung 1Tb HD103SJ, nVidia GTX680 2Gb OC ,CM HAF 932 Black, Be-Quiet! 700W PS4 + LG 55LA690s
Ismerõs olyan 80-85k-ból szeretne összedobni játékra komplett gépet. Azt mondja jó lenne, ha GTA IV is elmendegélne rajta. Akkor már gondolom jó lenne valami olcsóbb 4 magos proci bele.
Nem tudom lehetséges-e ilyen feltételeknek megfelelni.
Köszönöm elõre is!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
A legolcsóbbat vedd, raktársöprési akció van a Sapphire-nél, azért ilyen olcsó.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Az áron kívül mi a két kártya között a külömség?
egyik , másik.
Nekem csak a nevében a 20r ill 51r tûnik fel de nem tudom az mit takar. Viszont ha az jelenti a külömbséget akkor ez miért ennyi? mondjuk ott a 00 ill 06 is is külömség.
Teljessen ösze vagyok már zavarodva 😄
"Jabar sa bu eeda murishani!"
Asrock-hoz inkább Kingston-t, Kingmax-ot (esetleg CSX-et) szoktak ajánlani.
//Nekem pl. ilyen Kingston KIT van a 880G Pro3-ban, egyelõre elégedett vagyok vele.
Kis kép alatt
Akkor pl ebbe nem jó: ASROCK 870 Extreme3?
"Jabar sa bu eeda murishani!"
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Szerintetek mennyiért próbáljam meg meghírdetni az alábbi használt gépet?
MSI K7N2 Delta (int. audio+LAN)
AMD Athlon XP 2500+
GlacialTech 2470
512 MB DDR 400 RAM
Seagate 120 GB 7200 rpm
MSI FX5200 128 MB
LG DVD író
Floppy + Mobilrack
Codegen ház + 350W táp
Hibátlanúl mûködik.
Elõre is köszi!
(Nem mai darab..😄)
#66064-ben a megfejtés 😊
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
#66062: wtf? PWM altalaban a CPU huto csatija szokott lenni... Milyen deszkad van?
Saor Alba
Amúgy érdekes,mert amíg nem építettem be a házba,csak szimplán kipróbáltam,hogy forog-e frankón,akkor halk volt még így is. De beépítés után olyan hangja van,hogy valami hihetetlen. Nemtudom,hogy mitõl..talán berezonál?
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
www.smart-bus.hu
Ma vettem egy Arctic Cooling F12-es ventit a gépházba. Na most ennek csak egy sima 3pin-es csatlakozója van,ezáltal fixen pörög 1600-on,ami nekem már kicsit hangos.
A gépház hátuljába vettem 2db F8 TC-t,melyeknek szintén sima 3tûs csatlakozójuk van,de mellette van egy másik kábel is,ami valamiféle szenzor,ezáltal gyönyörûen visszaveszik magukat 800-900-ra (idle-ben) és semmi hangjuk sincs.
A kérdésem tehát az,hogy a 12-es ventire nincs semmiféle mód,hogy valahogy lehalkítsam? 24/7-be megy a gép. Nappal még csak-csak elviselem,de így hosszú éjszakám lesz. (Mármint a hang miatt).
Valami ötlet?
(5V-os leszabályzóra gondoltam,de az most azonnal nincs kéznél,csak holnap tudnám beszerezni,gépet éjjelre meg nem szívesen kapcsolnám ki. <#szomoru1>#szomoru1>)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Mindenesetre tényleg érdekes <#idiota>#idiota>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
figyeljétek hogy hol van 😊
"HÛTÕ» HÛTÕZSÍR» SHARKOON Neoncsõ 2 in 1 Piros"
nah ezt érdekes lenne bekenni a proci alá<#idiota>#idiota>
az iponosok is tudnak azért valamit <#idiota>#idiota><#whatever>#whatever>
olcsóbb proci+jobb alaplap:
http://ipon.hu/webshop/product/_gigabyte_ga_880gm_ud2h/144143
http://ipon.hu/webshop/product/_amd_phenom_ii_x4_840_3.20ghz_am3_box/173930
vagy
olcsóbb alaplap+jobb proci:
http://ipon.hu/webshop/product/_amd_phenom_ii_x4_955_3.20ghz_am3_box_black_edition/113524
http://ipon.hu/webshop/product/_msi_880gm_e41/161795
árba a két párosítás 1 ezres +-ba ugyan az.
AMD Ryzen 7 5800 X3D-ARCTIC Freezer 34 eSports DUO black/red, Asus TUF Gaming B550 Plus, Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200Mhz, Gigabyte Geforce 5070 TI OC Aero, 850W Gigabyte GP-AP850GM
helyi boltok meg nem nagyon foglalkoznak ilyesmivel :S:S
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Vannak ventik is, Nexus Real Silent Case Fan-t itt vettem.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Computermode
Gamerbolt
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Olyan oldalt nem tudsz véletlen ami megbízható és jó árban vannak rajta a modding dolgok? Gondolok itt ventikre, szabályzókra, neonokra, házakra.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
elõször nem értettem hol kéne látni ezeket de aztán meglett 😄
innen se igen rendelek semmit sztem...😄
- SzubDurva Hard Gamereknek!
Ezek az elnevezések... kritikán aluli...
www.smart-bus.hu
Elõre is kösz
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU
Jelenleg 80K-ból én ezt venném:
ASROCK 760GM-GS3
AMD Phenom II X2 555 3.20GHz AM3 BOX Black Edition
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT
SAPPHIRE 11164-03-20R HD5750 512MB GDDR5 PCIE
WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 WD5000AAKX
NEC AD-7260S Fekete
GIGABYTE GZ-M1 Fekete
Ha pedig véletlenül feloldható magos procit fogsz ki a szériából, akkor 80-ból van egy bika négymagos géped.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Szeretnék összeállítani és 2 hónapon belül megvenni a családnak egy új gépet, mert a régi (ABIT NF7, AMD Athlon XP 2600+ @ 1,9GHz, 1GB 333MHz DDR, Sapphire HD3650 512MB GDDR3 AGP /de lényegében ezt a kártyát egyáltalán nem tudtuk használni, mert miután lecseréltük a régi Radeon 9200-t erre, egyetlen normálisabb játékot vitt csak, a többivel mindig lefagyott/) már erõsen haldoklik és kényszerû a csere.
Szóval igazából fõleg irodai célokra kellene, de nem baj ha 2-3 éves játékok futtatására is alkalmas. Kb. 70.000, esetleg 80.000 Ft lenne rá monitor nélkül és én eddig ezeket néztem ki:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78LMT-S2 link 13.300,-
CPU: AMD Athlon II X3 450 3,2GHz AM3 BOX link 16.700,-
Memória: Kingston 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 Kit link 11.500,-
VGA: GIGABYTE GV-R567D3-1GI HD5670 1GB DDR3 PCIE link 17.200,-
HDD: SAMSUNG 320GB 7200RPM 16MB SATA2 link 8.800,-
DVD: NEC link 5.000,-
Ház: KOLINK CX7059BOP link 6.900,-
(A tápot az elõzõbõl rakom át, egy kb. 3 éves Chieftec)
Összesen: 79.400,-
Szerintetek jó-e ez így? Szeretnék egy kiegyensúlyozott gépet, nem szeretném, hogy valami fölöslegesen túl erõs legyen a többihez képest vagy épp túl gyenge.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep