Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bboyatty
#66131
Helló!
Tudom nem épp ide illõ de itt van élet és remélem valaki tud valami megoldást. Szóval nem rég vettem egy laptopot és Windows install-nál ezt írja ki mikor már a vége fele jár, "windows setup colud not configure windows to run on this computers hardware". Windows 7-rõl van szó.
Rá gugliztam és ezt találtam, hogy "I change in the BIOS the SATA mode AHCI to ATA and it fix the problem", ezt is kipróbáltam de uagyan az a helyzet. Valaki ha tud valami okosságot megköszönném.
Bocs az off-ért.

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

fery02
#66130
Köszönöm!

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

redmonk
#66129
aight then, thx

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#66128
Biztos minden újdonsággal fel lesznek szerelve.
Térjünk vissza erre a jövõ hónapban aszondom😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#66127
okés persze, úgy is jövõ hónapban lesz a frissítés
azokon mennyire lesz gyakori az usb3.0?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#66126
Amd napokon belül kihozza az új proci családját,most már az AM3+ os lapok is kezdenek szállingózni. Várjál pár hetet,és akkor össze lehet hasonlítani úgy az árakat,mint teljesítményt. Én így tennék .

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#66125
#66122 #66123 -ra valaki?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#66124
Én ennyiért vettem kb... 😊

www.smart-bus.hu

redmonk
#66123
ja azt elfelejtettem, hogy microATX legyen mert egy NZXT Vulcan házba lesz. CPU lehet hûtõ nélküli is egy Corsair H60 megy majd rá.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#66122
Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Nem tudom, hogy AMD vagy Intel alapú legyen a friss gép.
Kellene nekem alaplap+4magos cpu kombó jó áron de elvagyok már veszve a chipsetek terén szóval valami friss és lehetõ legolcsóbb megoldásban légyszíves segítsetek. Elõre is köszönöm.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#66121
😄
Örülök, h ezzel nem voltam egyedül 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Her Laca
#66120
Vagy valami hasonló ha felvet a pénz😊
Amit ajánlottak is szerintem majdnem kerül ennyibe 😊))

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66119
Te 😊 Hogy megy fel a giga kártya ára 😊 Mi a szösz, a végén még eladom amennyiért vettem😊)

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66118

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

biomage
#66117
nem rossz még raid is van rajta, és asus lapom még nem volt.

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

Her Laca
#66116
Ez szerintem jó.

Nem is drága ,nem is tuning lap,nem is asrock,van rajta minden ami kell ,még a kívánt 2 pci is.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66115
A táp jó, a többi kuka.

Írd meg mennyi szánsz rá, és ajánlunk jobbat.

www.smart-bus.hu

Her Laca
#66114
Nagyjából mind.
Mennyit volt képük elkérni ezért?
Saccra minimum 180 at tippelek😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66113
igen boltba mondták. Melyik alkatrész a rossz?
Her Laca
#66112
Válogaass kedvedre.
A H sokat nézd a pénztárcádnak megfelelõt válaszd.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66111
Hol? Üzletben? Nem lepne meg...

www.smart-bus.hu

Her Laca
#66110
Oszt ki volt az a nagytudású?. Meg mennyiért?
Gyanúsan boltos szaga van a dolognak😊
Én biztos nem venném meg ezt ebben a formában.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

biomage
#66109
Hali

Ajánljon valaki nem tuningolható alaplapot, egy I5-2400 1155 proci menne bele, és legyen 2 PCI ja , és ha lehet ne legyen asrock, de lehet az is 😊

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

#66108
alaplap: Gigabyte EX58-UD4p
processzor: intel core i7 920 (nehalem)
memoria: 6 gb csx ddr3-1333 cl6
v.kártya:gainward GeForce GTX 295 1792 mb
merevlemez: WD greenpower 1,5 tb sata2
táp: corsair HX620
nekem ezt ajánlották, vélemény?
Her Laca
#66107
Nnézd cpu Z vel. Nekem 1.6 gigán 0,984 re visszaveszi ,4 gigán 1,260 kb de lehet több.
Alapból 1.3 akármennyit adott a procinak.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Hecker007
#66106
Köszi, így már megy a memória is 1600-on, de nekem a feszt nem viszi lentebb csak max 1.25-re 1.26-ról

#66105
Szeretném elpasszolni a régi cuccaimat egy használt gép kereskedõnél, új alkatrészek vásárlása miatt. ASRock 4CoreDual-SATA2, Intel Core 2 Duo E4500 2200 MHz, Kingston 2X1Gb ddr2 800Mhz. Megér ez Kb 30-20 ezret?
Her Laca
#66104
Tehát mind a négy magnál külön beírod a 40 et. Nehogy félreérthetõ legyek.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66103
Ai Overclock Tunert állítsd manuálra és a Core Ratio at be tudod írni egyenként. 40 et írsz be mindenhová értelemszerûen ha 4 gigán akarod .


Aztán a ramoknál állítsd be amid van alapból asszem 1333 ként kezeli és nézd meg mennyi feszt kapnak. Intel szerint max 1.57 V adható nekik de 1.6 nál még nincs probléma. Én 1.5 re raktam. Ugye itt a prociban van a ram vezérlõ,és nem egészséges a sok fesz.
Aztán van egy olyan ,hogy ofset mod, na az + ban van ez azt jelenti ,hogy autómatikusan kicsit több feszt ad a procinak attól függõen mikor milyen a terhelése.
Tedd - ra és állíts be mondjuk 0.015 de lehet 0.020 is. Aztán lehet kísérletezni van akinek 1.200 is tökéletes. Ez azért jó mert nem fix hanem változik a fesz attól függõen mekkora az órajele,hiszen ha csak netezel 1.6 ghz en megy.
Az a lényeg ,hogy 4 gigán 1.260 V bõven stabil szokott lenni.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Hecker007
#66102
Herr Laca, ha megkérlek leírnád nekem hogy hogy van neked a a proci 4GHz-re húzva pontosan?
Lecseréltem a H67-es szutyok lapomat egy P8P67-re, ha jól tudom neked is ilyen van.

Her Laca
#66101
T.C. Konnekt 8 külsõ hangkariról jókat hallottam annó.
Használtan utána kéne nézni.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Sir Quno Jedi
#66100
Tán a K66-os. Ma már nagyon ócsó, már ha kapsz, mer nem gyártják. Én még megjelenésekor vettem egyet, mer megtetszett, hogy nem buzerálnak vele, semmi mélyhangkiemelés, meg egyébb parasztvakító fos, csak ami a csövön jön! Hihetetlenül szép hangja van és tartós, céghez zenét hallgatni jó volt kezdetben. Jó, nem egy Sennheiser, de azokból is csak a régieket szerettem, az újak gázak kicsit...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

pxxl
#66099
melyik mert van pár típus naturalsound néven 😊

All hail the double x!

Sir Quno Jedi
#66098
Node ahhoz már spéci hangicsálócucc is kell (lehetõleg külsõ), mert különben murva zajos lesz. Az alaplapi hangcsipek/keverõk olyan durván veszik fel a nagyfrekis zajt a gépbõl, hogy az hallgathatatlan egy minõségi fülesen konkrétan.

Nekem "csak" egy AKG naturalsound-om van, de már az is hirig buzi kis PC-kkel. Bár ki lehet fogni normálisabb hangcuccos alapalpokat azért (mostanimmal elégedett vagyok szószó).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Her Laca
#66097
Én egy Sennheiser HD 580 at javallok ,újonnan asszem már nem is kapható de használtan nagyon jó áron meg lehet venni. 25-30 ért. A HD 600 az meg kb ugyan ezt tudja de azok ujjak és 80 ropi az áruk.
na ezek már fülesek ,és valóban szép a hangjuk. Nem is lehet egy kalap alatt említeni a pc-s cuccokkal.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66096
Urak.
Igazság az ,hogy én nem igazán értek a hangtechnikához,de a fiam hangmérnöknek tanul, no meg hangosítással, studio munkával is foglalkozik.
Olyan márkákat mond,hogy nem is hallottam róla,van amiket hazahoz ,ki szoktam próbálni. Van olyan ,hogy lepisilem a bokámat😊
Hangkártyája az külsõ van neki ,no de az 250 ezer huf. Nemrég hekkelte meg a sonar hangkártyámat ,valami chipet cserélt benne ,na már csak ettõl akkorát változott a dolog hogy csak néztem.
Én inkább a srác helyében egy nagyon jó stereó profi fülest vennék,egy jó hangkártyával. Már ha munkára kell.
No persze egy jó füles is 50 nél kezdõdik.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

pxxl
#66095
na meg nem árt egy jobb 5.1-es hangkártya sem

All hail the double x!

Sir Quno Jedi
#66094
Õszintén én beröhögtem tegnap, mikor leírta az igényeit és utána a végén a keretet hozzá... 😄

Amúgy nekem is van ilyen geniusom (vagy az egyel régebbi) kinti kérómba, egész jó mozizni is, meg játszani is elmegy. Zenére már nem alkalmatos. A minõségtõl ugyan fényévekre van, de az ilyen pc recsegõ kategóriában erõsen a csúcs közelében.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Her Laca
#66093
Ha csak ennyi a keret akkor Blum kollega ajánlása tökéletes.
De azt szögezzük le ,hogy ez még nagyon messze van a "minõségtõl"
már ha ez tényleg annyira fontos. Sajnos a szép hangzáshoz az isten pénzét el lehet költeni. De alapvetõen a Geniusnak ez egy jó terméke és megéri a pénzt.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66092
Üdv!

EZT naggggyon nyugodt szívvel ajánlom! 😊 Egy frankó hangkártyával nagyon szépen tud szólni!
Nem utolsó sorban szerintem ezek a fa dobozok sokkal szebbek,mint egy holmi mûanyag borítású valami.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66091
Sziasztok!

A segítségetekre/tanácsotokra van szükségem!

Számítógéphez szeretnék végre valahára venni egy minõségi 5.1-es hangrendszert.

Videovágással foglalkozom, így nagyon fontos a minõségi hangzás.

Olyan rendszert keresek, ami minõségi, szépen, tisztán szól, persze legyen benne bika, és idõtálló legyen, ez fontos! A lehetõ legjobb megoldást keresem!

Így elsõ körben olyan 20-30 ezer forint közötti összeget szánok rá.

Várom tanácsaitokat, hogy mit ajánlotok! :R
Her Laca
#66090
Ezt nem tudtam.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Solten
#66089
Az ECS-nek is 3 ev.

Saor Alba

Her Laca
#66088
Nem elõnyösebb,de szerintem az ASUS 3 év garanciája,a közel azonos ára jobbá teszi a szememben. A 2 sata III hiányzik róla ,de ez szerintem belefér.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Solten
#66087
CPU jogos bar nem ertem hogy a H61-es lap miert elonyosebb a H67-nel. Bar ketsegtelen, kimenetek teren az elobbi jobban felszerelt, mar ha kell a HDMI es optikai hangkimenet ficsor a leendo tulajnak.

Saor Alba

Her Laca
#66086
Elnézést,hogy belevakkantok😊
de Akkor már inkább ez a lap
és ez a proci
lévén ebben erõsebb az Igp

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Solten
#66085
Hi.:

ECS H67H2-M3: 18.762 Ft
INTEL Core i5-2500 3.30GHz 1155 BOX: 44.722 Ft
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1333MHz CL9 KHX1333C9D3B1/4G: 10.175 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ: 12.312 Ft
PIONEER BDR-206BK: 28.937 Ft
KINGSTON 96GB SATA2 SSD 2,5" SSDNow V+100 SVP100S2B/96GR: 35.831 Ft
CHIEFTEC CD-01-B-B355 355W: 17.313 Ft

168.052 Ft

Saor Alba

Solten
#66084
Hi.:

ASROCK N68-S3 UCC: 9.475 Ft
AMD Phenom II X4 840 3.20GHz AM3 BOX: 21.812 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT: 9.375 Ft
SAMSUNG SH-S222AB/BEBE: 4.835 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 9.337 Ft
SAPPHIRE 11164-03-20R HD5750 512MB GDDR5 PCIE: 18.625 Ft
ASUS TA-8H1: 5.750 Ft
CHIEFTEC iArena 450W GPA-450S: 8.000 Ft

87.209 Ft

Saor Alba

fery02
#66083
Köszönöm szépen a segítséget!
Ennyi pénzbõl tényleg nem lehet csodákat várni.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#66082
Szeretnék, egy gépet összeállítani és remélem itt segít valaki ebben. Inteles gépet szeretnék ssd meghajtóval és blueray íróval ami számomra fontos, hogy gyorsan betöltsön és programok gyorsak legyenek rajta.Abszolút nem játszok rajta(szóval vid kari nem annyira fontos)köszönöm elõre is a segítséget.Ja és majdnem lehagytam 170 környékén kéne, hogy megálljon.csak a ház és benne lévõ dolgok kellenének.