Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tudom nem épp ide illõ de itt van élet és remélem valaki tud valami megoldást. Szóval nem rég vettem egy laptopot és Windows install-nál ezt írja ki mikor már a vége fele jár, "windows setup colud not configure windows to run on this computers hardware". Windows 7-rõl van szó.
Rá gugliztam és ezt találtam, hogy "I change in the BIOS the SATA mode AHCI to ATA and it fix the problem", ezt is kipróbáltam de uagyan az a helyzet. Valaki ha tud valami okosságot megköszönném.
Bocs az off-ért.
Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!
Térjünk vissza erre a jövõ hónapban aszondom😊
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
azokon mennyire lesz gyakori az usb3.0?
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
www.smart-bus.hu
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Nem tudom, hogy AMD vagy Intel alapú legyen a friss gép.
Kellene nekem alaplap+4magos cpu kombó jó áron de elvagyok már veszve a chipsetek terén szóval valami friss és lehetõ legolcsóbb megoldásban légyszíves segítsetek. Elõre is köszönöm.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Örülök, h ezzel nem voltam egyedül 😊
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Amit ajánlottak is szerintem majdnem kerül ennyibe 😊))
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Proci
Ram
Ha NV videó kártya
Ha Ati és van pénzed
Ha Ati és nincs nagyon pénzed
Vagy ez
HDD de ha van pénzed akkor kisebbet és mellé egy ssd-t
Táp.
Csak lusta vagyok írni😊 így egyszerûbb.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
Nem is drága ,nem is tuning lap,nem is asrock,van rajta minden ami kell ,még a kívánt 2 pci is.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Írd meg mennyi szánsz rá, és ajánlunk jobbat.
www.smart-bus.hu
Mennyit volt képük elkérni ezért?
Saccra minimum 180 at tippelek😊
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
A H sokat nézd a pénztárcádnak megfelelõt válaszd.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
www.smart-bus.hu
Gyanúsan boltos szaga van a dolognak😊
Én biztos nem venném meg ezt ebben a formában.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Ajánljon valaki nem tuningolható alaplapot, egy I5-2400 1155 proci menne bele, és legyen 2 PCI ja , és ha lehet ne legyen asrock, de lehet az is 😊
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
processzor: intel core i7 920 (nehalem)
memoria: 6 gb csx ddr3-1333 cl6
v.kártya:gainward GeForce GTX 295 1792 mb
merevlemez: WD greenpower 1,5 tb sata2
táp: corsair HX620
nekem ezt ajánlották, vélemény?
Alapból 1.3 akármennyit adott a procinak.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Aztán a ramoknál állítsd be amid van alapból asszem 1333 ként kezeli és nézd meg mennyi feszt kapnak. Intel szerint max 1.57 V adható nekik de 1.6 nál még nincs probléma. Én 1.5 re raktam. Ugye itt a prociban van a ram vezérlõ,és nem egészséges a sok fesz.
Aztán van egy olyan ,hogy ofset mod, na az + ban van ez azt jelenti ,hogy autómatikusan kicsit több feszt ad a procinak attól függõen mikor milyen a terhelése.
Tedd - ra és állíts be mondjuk 0.015 de lehet 0.020 is. Aztán lehet kísérletezni van akinek 1.200 is tökéletes. Ez azért jó mert nem fix hanem változik a fesz attól függõen mekkora az órajele,hiszen ha csak netezel 1.6 ghz en megy.
Az a lényeg ,hogy 4 gigán 1.260 V bõven stabil szokott lenni.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Lecseréltem a H67-es szutyok lapomat egy P8P67-re, ha jól tudom neked is ilyen van.
Használtan utána kéne nézni.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Nekem "csak" egy AKG naturalsound-om van, de már az is hirig buzi kis PC-kkel. Bár ki lehet fogni normálisabb hangcuccos alapalpokat azért (mostanimmal elégedett vagyok szószó).
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
na ezek már fülesek ,és valóban szép a hangjuk. Nem is lehet egy kalap alatt említeni a pc-s cuccokkal.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Igazság az ,hogy én nem igazán értek a hangtechnikához,de a fiam hangmérnöknek tanul, no meg hangosítással, studio munkával is foglalkozik.
Olyan márkákat mond,hogy nem is hallottam róla,van amiket hazahoz ,ki szoktam próbálni. Van olyan ,hogy lepisilem a bokámat😊
Hangkártyája az külsõ van neki ,no de az 250 ezer huf. Nemrég hekkelte meg a sonar hangkártyámat ,valami chipet cserélt benne ,na már csak ettõl akkorát változott a dolog hogy csak néztem.
Én inkább a srác helyében egy nagyon jó stereó profi fülest vennék,egy jó hangkártyával. Már ha munkára kell.
No persze egy jó füles is 50 nél kezdõdik.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Amúgy nekem is van ilyen geniusom (vagy az egyel régebbi) kinti kérómba, egész jó mozizni is, meg játszani is elmegy. Zenére már nem alkalmatos. A minõségtõl ugyan fényévekre van, de az ilyen pc recsegõ kategóriában erõsen a csúcs közelében.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
De azt szögezzük le ,hogy ez még nagyon messze van a "minõségtõl"
már ha ez tényleg annyira fontos. Sajnos a szép hangzáshoz az isten pénzét el lehet költeni. De alapvetõen a Geniusnak ez egy jó terméke és megéri a pénzt.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
EZT naggggyon nyugodt szívvel ajánlom! 😊 Egy frankó hangkártyával nagyon szépen tud szólni!
Nem utolsó sorban szerintem ezek a fa dobozok sokkal szebbek,mint egy holmi mûanyag borítású valami.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
A segítségetekre/tanácsotokra van szükségem!
Számítógéphez szeretnék végre valahára venni egy minõségi 5.1-es hangrendszert.
Videovágással foglalkozom, így nagyon fontos a minõségi hangzás.
Olyan rendszert keresek, ami minõségi, szépen, tisztán szól, persze legyen benne bika, és idõtálló legyen, ez fontos! A lehetõ legjobb megoldást keresem!
Így elsõ körben olyan 20-30 ezer forint közötti összeget szánok rá.
Várom tanácsaitokat, hogy mit ajánlotok! :R
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Saor Alba
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
ECS H67H2-M3: 18.762 Ft
INTEL Core i5-2500 3.30GHz 1155 BOX: 44.722 Ft
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1333MHz CL9 KHX1333C9D3B1/4G: 10.175 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ: 12.312 Ft
PIONEER BDR-206BK: 28.937 Ft
KINGSTON 96GB SATA2 SSD 2,5" SSDNow V+100 SVP100S2B/96GR: 35.831 Ft
CHIEFTEC CD-01-B-B355 355W: 17.313 Ft
168.052 Ft
Saor Alba
ASROCK N68-S3 UCC: 9.475 Ft
AMD Phenom II X4 840 3.20GHz AM3 BOX: 21.812 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT: 9.375 Ft
SAMSUNG SH-S222AB/BEBE: 4.835 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 9.337 Ft
SAPPHIRE 11164-03-20R HD5750 512MB GDDR5 PCIE: 18.625 Ft
ASUS TA-8H1: 5.750 Ft
CHIEFTEC iArena 450W GPA-450S: 8.000 Ft
87.209 Ft
Saor Alba
Ennyi pénzbõl tényleg nem lehet csodákat várni.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!