Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Csibusz
#66181
Samsung 19es 1440*900
gigabyte 450es táp
V43 1105
#66180
Engem az is érdekelne milyen konfigba épitenéd be 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

gurubefree
#66179
Akkor kerdezzuk meg ha mar beszelgetunk rola 😊

Csibusz >>>. Milyen monitort hasznalsz es a tap teljesitmenye is erdekelne minket . Koszi 😊

ゾルターン

Her Laca
#66178


Ez a fogyasztás dolog sem akkora horderejû szerintem.
A tápban igazad van erre nem gondoltam,de valamit valamiért.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

gurubefree
#66177
Ez azert erdemes atnezni itt 😊

ゾルターン

Her Laca
#66176
Én nem mondok semmit.
De minek cserélje le a 250 ét egy 5770 re? Szvsz

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

gurubefree
#66175
A HD5770 a kategoriajaban a legjobb.

ゾルターン

#66174
Inkább ez!

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

gurubefree
#66173
Ugyan mar Laca ..... Azt sem tudod milyen monitort hasznal. Arrol nem is beszelve hogy ha 250es volt a gepben nem hinnem hogy egy eromu. 460 39% tobbet fogyaszt mint a HD5770 ..... a tap lehet el sem vinne a cpu limitrol ne is beszeljunk ugye.

ゾルターン

Csibusz
#66172
Hmm és ha Ati, akkor melyiket éri akkor meg? 24ért a HD5570?
Her Laca
#66171

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66170
30 ért értelmes NV kártyát nem kapsz.
Amit érdemes már megvenni az a gtx 460 szvsz.De azok sajnos 30-40 inkább 40 között mozognak. Van a GTS 450 az 30 körül van de nem hiszem,hogy nagyon éreznéd az elõre lépést a 250 hez képest.
Persze attól is függ mire használnád.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

gurubefree
#66169
miert is nVidia ? 24.000-ert mar kapsz HD5770 1GB es ez a kategoriajaban verhetetlen.

ゾルターン

Csibusz
#66168
persze lehet olcsóbb is😄 bocsi duplahszért
Csibusz
#66167
Sziasztok, van egy gts 250 videokarim, és lassan le szeretném cserélni, olyan 30 ezer árértékben, milyen videokarit tudtok ajánlani? Lehetõleg Nvidia és 1gb legyen😊 köszi elõre is
V43 1105
#66166
Jó de nekem nincs két 30"-as moncsi hogy kihasználjam teljes egészébe, õ meg FSX-ezik aztán hagyj játsszon 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#66165
😄 Nyugodj meg volt Nvidia karim is sõt, lehet beteges de gyûjtöm a 8800Gts különféle gyártott változatait 😄 az MSI 8800GTS pl nagyon tetszett anno.. 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Her Laca
#66164
Ez a hályog téma már unalmas ám.
Különben van zöld ,meg piros😊 Mindkettõ betegségre utal ám😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66163
Jaa,vagy úgy...
Amúgy elég fasza VGA a 6970,bár az tény,hogy az 5970-hez képest visszalépés lesz.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#66162
Yep, örökli fater 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66161
Neked most 5970-ed van,nem?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#66160
Hát nem tudom én hamarosan gépvásárlásba kezdek és eltántoríthatatlan vagyok a HD6970-tõl 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66159
Zöldhályogtól messze vagyok még 😄

Nvidiám még nem volt,Ati driverekkel ahogy olvasom,rengeteg szopás van-bár még nekem nem volt semmi gondom-(3850-el szép is lenne 😄D),szóval kipróbálnám. Bár ha most ténylegesen itt lenne elõttem a pénz,nem biztos,hogy ekkora szájjal lennék. 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#66158
Nagyon gyorsan mûtsd le a szemedrõl a zöld hályogot xD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66157
Kösz a segitséget.


PS3 Slim 250 PC

#66156
Változott,nem is keveset. Adatokat ugyan nem néztem én csak így tapasztaltam. A régi 7200RPM-es 160-as Samumat sebességben lehagyja a nemrég vásárolt 5400-as 1TB-os WD-m. Samut el is adtam,WD-n megy az op. rendszer én egyáltalán nem lassabb..sõt..

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bakvarnyu
#66155
A vincsik sebessége nem változott az elmúlt években?Most néztem az én 5 éves 160 gigásom is 7200RPM-es, mint amiket most árulnak 1 terrásba.

Her Laca
#66154
<#taps><#eplus2>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66153
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha most lenne lóvém és gépet raknék össze,akkor valószínûleg én is azt vennék

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#66152
Vegyél gtx570 et komám.És semmi gondod nem lesz. Egy az áruk és ,de inkább nem is fojtatom😊)
Jön mindjárt a cáfolat😊)

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66151
6850-->5850-->6870-->5870-->6950-->6970

Kártyák teljesítménye növekvõ sorrendben.
Ebben eddig semmi érdekes sincs. A 6950 az egyetlen kivétel,mert az tud egy olyan dolgot,hogy a 6970 BIOS-át rá tudod rakni,amivel gyakorlatilag lesz egy 6970-ed jóval olcsóbban.

A 6850-tõl 8-10%-al lassabb a GTX 460 1GB.
A 6870 nagyjából a GTX 470-el van pariban.
Az 5850 8-10%-al gyorsabb a 6850-nél.
Az 5870 10%-al gyorsabb a 6870-nél.
A 6950 alig 1-2%-al lassabb,mint a GTX 570.
A 6970 pedig durván 10%-al gyorsabb,mint a 6950.

Azt azért hozzátenném,hogy a 6xxx széria már kiforrottabb úgymond. Kevesebbet fogyasztanak,kevésbé melegednek,viszont cserébe pár %-al lassabbak (legalábbis a 6850/6870-5850/5870 szériát tekintve). Na meg a driverekrõl sem szabad megfeledkezni,6-os szériára nyilván nagyobb figyelmet fordítanak.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66150
VGA ügyben szeretnék kérdezni, azért írok ide mert az ATI vagy NV topikban esetleg elfogultabbak lennének a válaszolók.

Szóval nem igazán vagyok képben az újabb kártyákkal:
Jelenleg HD4850OC-m van. 4870 az utolsó amit figyelemmel követtem.
Az 5 illetve hatos szériát egyáltalán nem ismerem.

Szval mi a kül:

GIGABYTE GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5 PCIE 41e
GIGABYTE GV-R585OC-1GD HD5850 1GB GDDR5 PCIE 41e
GIGABYTE GV-R687OC-1GD HD6870 1GB GDDR5 PCIE 48e
GIGABYTE GV-R587OC-1GD HD5870 1GB GDDR5 PCIE 52e
GIGABYTE GV-R695OC-1GD HD6950 1GB GDDR5 PCIE 60e
GIGABYTE GV-R697OC-2GD HD6970 2GB GDDR5 PCIE 84e


Ötös széria egy árban van a 6ossal ????
Teljesítménybe az ötös jobb?
Valaki világosítson már fel..

NV kártyákba pedig már rég ne mvagyok otthon.
Ott most mi van ezekkel a kártyákkal azonos teljesítményben kb és mennyibe kerülnek??

Köszönöm.

PS3 Slim 250 PC

LeventeV
#66149
kösz. megvárom soltent is, több véleménybõl közösen csak összejön 😊

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

#66148
No,akkor...

ASUS M4A77T 16.062 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.888 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1600MHz 9.875 Ft
GIGABYTE GV-R687OC-1GD HD6870 1GB GDDR5 PCIE 48.820 Ft
NEC AD-7260S Fekete 4.675 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.538 Ft
FSP Hexa 500W 11.787 Ft

Össz.: 126.645Ft

Bill+egér ha kell (bár nem írtad),akkor azokat még a fennmaradó összegbõl ki lehet hozni. Ajánlani meg direkt nem ajánlok,mert mindenkinek más az ízlése,pláne egereknél.

Solten véleményét mindenféleképp várd meg,õ lehet,hogy tud rajta még mit csiszolni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

LeventeV
#66147
jaja.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

#66146
Ja várjál..most esik le. Tehát te úgy képzelted,hogy majd az lesz benne...

Akkor elnézést. Rögtön újragondolom az egészet!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66145
Azért kérdeztem,mert #66137-ben írtad,hogy:

"...mindezt egy gigabyte superb táp hajtaná."

Amúgy szerintem egy minõségi 450-500-as tápegység elég lesz neki.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

LeventeV
#66144
nincs táp még. mennyi kéne egy ilyen gépnek? vkarit én sokallom, fóleg, hogy táp nincs a konfigba.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

#66143
Egyébként az a SuperB táp az miféle? 460-as?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

LeventeV
#66142
solten te mit mondasz?

kösz blum a tippet.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

bboyatty
#66141
Azt poróbáltam de ugyan az a helyzet sajnos, de megpróbálom még egyszer hátha.
Köszi!

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

Her Laca
#66140
Állítsd át a biosban Ide re a vinyókat. Addig amíg fel nem áll a rendszer.
Asszem nálunk egyszer ez megoldotta ezt a problémát.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66139
GIGABYTE GA-870A-USB3 20.837Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.888Ft
KINGSTON 4096MB HyperX DDR3 1333MHz CL7 KIT 12.700 Ft
SAPPHIRE 11188-00-40R HD6950 2GB GDDR5 PCIE 64.558Ft
NEC AD-7260S Fekete 4.675 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.538 Ft

Összesen: 138.196Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bboyatty
#66138
Erre valami más ötlet esetleg?

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

LeventeV
#66137
havernak kéne összerakni egy gépet a keret 130-140 ezer. hdd és monitor nem kell, más igen. játékra kéne neki, meg általános használatra.
valami gigabyte alaplapra gondoltam 4gb ddr3al, amd procira és egy ati vkarira 1gb memóriával. mindezt egy gigabyte superb táp hajtaná.
elõre is kösz a segítséget.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

V43 1105
#66136
Ahhham, értem, nos szerintem ilyen célra teljesen korrekt kis masina <#eljen>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

kifli
#66135
netezõs filmezõs low cost gép, ps3 mellé 😊

annyi kell, hogy 1080p mennyen rajta ha kell, meg ne legyen gond a netezéssel, youtube stb...
V43 1105
#66134
Ez milyen gépecske lenne ?😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

kifli
#66133
NEC AD-7260S Fekete 4.675Ft
TP-LINK TL-WR340G 3.975Ft
GIGABYTE GK-KM6150 magyar fekete 3.087Ft
POINT OF VIEW Sidney 250W 12.562Ft
ASROCK E350M1 24.175Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ 12.687Ft
KINGSTON 2048MB DDR3 1333MHz CL9 KVR1333D3N9/2G 5.337Ft

valakinek valami alkatrészhez javaslata?
Árban csak lejjebb, vagy ugyanennyi, mert már így is bõven túl van lépve az elméleti határ 😄
Solten
#66132
Hi. Egy BIOS frissitessel is megprobalkozhatsz.

Saor Alba