Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CattiBrie
#66281
Elosztó VGA Distributor MATROX TripleHead-2-G
77.551 Ft

Akkor inkább nem. 😄

[/spam]™

DarkSector
#66280
Nemtudom.
Próbáld ki azt az elosztó külyüt amit linkeltek neked, de garancia nem lesz rá hogy fog is normálissan müködni.
Én is ilyen elosztódobozt most látok elõször. 😊

Milyen vga-d van amúgy?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

CattiBrie
#66279
De azért nem gondoltam olyan hüde komoly összeállításra. Csak éppen vázoltam, mim van és lenne lehetõségem egy még egy monitor beszerzésére. És elkezdtem használni a szemeim mögötti sötét pacát. 😊

[/spam]™

DarkSector
#66278
Oks akkor valami faja kis vga-t vegyél.
Ati-ból 5xxx-6xxx asszem tudja, meg nvidia-nak is van valami ilyen technikája.
Mert ennél a megoldásnál a VGA terhelést kap, tudtommal, és ez VGA függõ, nehezen tudom elképzelni hogy elég egy sima doboz hogy multi display-t kapj...😊

3 monitorál pl 5760x1080 fullhd-s monitorok estében a felbontás.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

CattiBrie
#66277
Nem ugyanaz a kép kell.
Jó, akkor hívjuk multi kijelzõnek. :]

[/spam]™

DarkSector
#66276
Jah párdon akkor igen, ezt a mondatot nem láttam sorry.

De akkor amire neki szüksége van az inkább egy normális VGA, ami TECHNIKAILAG is elbírja ezt a nagy felbontásos megjelenítést. Multi Display Porttal...akkor nem egy elosztó kéne...😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Hecker007
#66275
"De most komolyan, nekem ne ugyanazt a képet mutassa kétszer, hanem legyen szélesebb a képernyõ. Elvileg ezt tudja? Vagy van olyan, amelyik tudja?"

én ebbõl a hsz-ébõl indultam ki, ezért gondoltam hogy multi monitor kell neki

DarkSector
#66274
Jah de õ nem multi kijelzõt akar szerintem hanem csak klónozni a képet...😊
Gondolom.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Hecker007
#66273
TripleHead2Go erre van szükséged sztem.

DarkSector
#66272
Tud szerintem csak kérdés mennyire lesz leárnyékolt.

Alapon ami a vga-n vannak kimenetek azok azért másak mert ott külön képet tudsz kiküldeni, míg egy elosztón csakis ugyanazt....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Hecker007
#66271
EBBEN a topikban a banneren van egy olyan hogy multi monitor systems vagy valami hasonló, ott nézz szét!

Her Laca
#66270
Solt azt mondja ,hogy az ssd semmit nem adott pluszban hozzá.
Én arról beszélek,hogy ahol az 560 20 fps ott a 70 es 30-50.
London hidak alatt. De aztán lehet ez sem igaz mert lehet más ami bekavart neki. Mind 1 is😊 Ahogy mondtad 580 az 580. Ott nincs mirõl beszélni már.
Drága , meg drága ,meg nagyon drága de nincs jobb. E van

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

CattiBrie
#66269
Vagy hajtogatok egyet 3D-be. 😄

De most komolyan, nekem ne ugyanazt a képet mutassa kétszer, hanem legyen szélesebb a képernyõ. Elvileg ezt tudja? Vagy van olyan, amelyik tudja?

[/spam]™

allock
#66268
nyomtasd ki a képet 😄

#hhwnd

CattiBrie
#66267
- Jó napot! Egy VGA elosztó izét szeretnék.

😊))

[/spam]™

CattiBrie
#66266
VGA splitter, 2 port, elosztó

- egy számítógéphez két VGA monitor csatlakoztatására, a két monitoron ugyanaz a kép jelenik meg


Izé.. hát nem ugyanaz kéne.. vagy azt, hogy hogy ossza fel a képet, az már videokártya függõ? És akkor vajon igaz az, hogy ha kettõt tud kezelni, akkor hármat is? 😊

[/spam]™

DarkSector
#66265
VGA elosztó izé. 😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

CattiBrie
#66264
Ahm.. és ez egy mianeve csatlakozó? 😊

[/spam]™

Hecker007
#66263
Hát nem tudom, én nem érzékeltem hogy ne lenne elég az fps, habár lehet hogy az ssd is sokat dob az egészen, de végül is igazad van a GTX580 elég mindenre és tényleg nincs kompromisszum egy játékban sem.

Her Laca
#66262
Biztos,hogy nem. Airship kollegával lemértük,volt ott nem kis különbség fps ben.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66261
?
33 játék,már ha érdekelne miért lenne lassabb egy 580 on??
Azért ilyet ne mondjunk már ha lehet😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

DarkSector
#66260
Jah hát arra elvileg a képen látható csati lenne jó, pont így "1 apa-2 anya" csatlakozás.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

CattiBrie
#66259
Egy gépre három (harmadik) monitort.

[/spam]™

DarkSector
#66258
1 gépet több monitorra, vagy 1 monitorra akarsz több gépet?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

allock
#66257
szia

valami VGA elosztó szerûség kellene mint ez:


gyakorlatban nem tudom, hogyan mûködik

#hhwnd

CattiBrie
#66256
Hello!

Ha van egy gépem, amiben van egy VGA kártya, amin van két monitornak "lyuk" és ha szeretnék még egy monitort 😉, akkor milyen lehetõség van erre? Bõvítõkártya? Másik videokártya?
// Ha van erre egy megfelelõbb topik, akkor bocsi. 😊

Köszi,
Catti

[/spam]™

gurubefree
#66255
ezt nezd at

ゾルターン

Hecker007
#66254
GTX560Ti-n is fut fullmax beállításon is, röccenés mentesen 😊 😛

Csibusz
#66253
Monitort semmiféleképpen nem akarok cserélni, jó ez ami van. Akkor lehet 260at veszek, vagy a hd5770 majd elválik 😊
gurubefree
#66252
ha hosszu tavra tervezel es monitort is akarsz cserelni akkor ez + HD5850 .

xfx gtx260 jo kartya ( mintha a nyelvem vagnak ki amikor ilyet mondok )

ゾルターン

Csibusz
#66251
Má megint dupla hsz... -.-' szóval itt van még ez HD4870.. ?
allock
#66250
nagy befektetés, hogy 2 játék gyorsabb lesz minimális fps-el 33 másik meg lassabb

#hhwnd

Csibusz
#66249
Na nézegettem a válaszokat, köszönöm a segítségeket, akkor a 5770, de néztem még a XFX GTX 260 kártyát, tudom ez sem új, de ez is elõrelépés lenne nem? Attól függ hogy lesz pénzem😊
gurubefree
#66248
Jo reggelt 😊

Draga ez a jatek <#eplus2>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Her Laca
#66247
Na megint tisztázandó pár dolog😊)
Van nekem egy elsõdleges elbaszott játékom a COD ,Clifs Off Dover.
A 6970 esnek moddolt kártya teljesítménye minimum kell alá,hogy fullba lehessen játszani. Mivel ez az ATI legerõsebb egy chipes megoldása,így ha NV vonalon nézem két kártya jöhet szóba. 570,580. Az 570 is elég alá,hiszen teljesítményben kb ugyan ott van mint a 70 es ati(ne is vitázzunk ezen ,körbejártam a témát alaposan) De akkor már ha lúd legyen kövér. Ezek alatt levõ bárminemû termék alkalmatlan a játék teljes szépségében való futtatására. Azt most hagyjuk,hogy elbaszott a game,meg optimalizálatlan,meg egyebek de pl én csak ezért fejlesztettem gépet,más hardverigényes játék igazából nem is érdekel. Így már érthetõ a hozzáállásom?😊 Tehát ez a hardver ha csak nem döglik meg akár 3-4 évig is kiszolgál,hacsak valaki nem csinál egy még jobb rep szimet (erre igen kicsi az esély). Ezen idõ távlatában nem is annyira nagy befektetés ez asszem. És azt lássuk be,hogy gyorsabb mint a konkurens terméke.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

gurubefree
#66246

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#66245
"gyujtson nagyobb monitorra es erosebb VGA"

Ja ...... 30k volt a limit es VGA search mission 😊

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#66244
Jo eszrevetel volt, akar ajanlhato is neki az 5770 ha mindenaron cserelni szeretne... 😊 link. Vagy inkabb: link.

En ugy gondoltam hogy a 19"-es monitorahoz felesleges kartyat cserelnie, akkor mar gyujtson nagyobb monitorra es erosebb VGA-ra szvsz.

Saor Alba

kifli
#66243
cooler master hyper tx3 vagy hasonló, ezzel akár 3,6ghz is belefér 😊
#66242
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem (ismét) 😊
A régi gépemet az öcsémnek adtam, viszont a proci hûtõ kezd picit hangos lenni...
Mit ajánlanátok egy E8200-as 2,66-os procira?
gurubefree
#66241
Tesztje valogatja ....

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#66240
Hm, en a Techpowerup tesztjet futottam at ott durvan 10%-al gyorsabb a GTS 450 es 15-el az 5770. Persze elobbi ~20W-al kajal kevesebbet (atlag), utobbi meg ~30-al. PH:

Saor Alba

gurubefree
#66239
a 250hez kepest avg 30% gyorsabb a HD5770 es tobb mint 30% kevesebbet fogyaszt info. A srac 19" monitort hasznal (1440x900)

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#66238
4850-rõl 5770-re cserélve sem olyan hatalmas a különbség...
Solten
#66237
Melyikhez kepest lassabb avg 30%-al?

Saor Alba

gurubefree
#66236
Nem tudom de szamomra avg 30% gyorsulas igen is elorelepes a mellett ugye hogy 30%-35% kevesebbet is fogyaszt ....

Ha meg valaki 6850/5850-et vesz 1440*900 felbontashoz olyan mint ha furogeppel kalapalna 😊 bar az is igaz hogy a HD58XX nagyon olcso ,,, le kell cserelni a monitort is 😊

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#66235
Blum eleg jol osszeirta, egy hasonlo verzio:

GIGABYTE GA-870A-USB3L: 19.882 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.888 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT: 9.012 Ft
SAMSUNG SH-S222AB/BEBE: 4.813 Ft
VTX3D VX6950 1GBD5-2DH PCIE: 55.136 Ft
COLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370: 9.538 Ft
CORSAIR Builder Series CX600 V2: 16.362 Ft

140.631 Ft

Saor Alba

Solten
#66234
Udv, nem kapsz olyan VGA-t ennyiert amire erdemes lenne lecserelned, az 5770 es a GTS 450 gyorsabb valamivel de nem lenne tul nagy elorelepes (most Laca-nak kivetelesen igaza van 😊)) ). Inkabb GTX 460 vagy HD 6850 / 5850.

Saor Alba

V43 1105
#66233
😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

gurubefree
#66232
Eleg kicsinyes azt kepzelni ha tobbet koltesz akkor az tovabb hasznalhato .... de mint ahogy emlitetted a te penztarcad.

Gyorsan megkerdezek valakit hogy jatszottam 5760x1080 a HD6950-el ...... biztosan elneztem valamit pedig csak £200 volt dam it <#ravasz1>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;