Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

danyi2
#66431
Játékokhoz leginkább. Intel és Ati párti vagyok.

Steam: zboard25

gurubefree
#66430
HÁZ Codegen Q6236-A2 P4 Midi Torony
TÁP Energon 650W ATX

Ezt a kettot en kicserelnem ......

ゾルターン

V43 1105
#66429
Mire szeretnéd használni?
AMD vagy INTEL proci? NVIDIA vagy ATI kártya ?😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

danyi2
#66428
Ez a gépösszeállításra milyen?
Mit kellene változtatni benne?
Ez így 141K körül van:

Alaplap: GIGABYTE GA-PA65-UD3-B3
CPU: Intel Core i3-2120 LGA1155
HDD: WD 1TB 7200rpm SATA-3
DVD: Nec 7260S SATAII
RAM: Kingmax 2GB DDR3 1333Mhz
HÁZ Codegen Q6236-A2 P4 Midi Torony
TÁP Energon 650W ATX
VGA: GIGABYTE HD6850 1GB DDR5 OC GV-R685OC-1GD

Steam: zboard25

V43 1105
#66427
Teljesen korrekt alkatrészek ! 😊 Ahogy mondták csapj mellé még egy ATI HD6950, 6970-et és csúcsszuper lesz 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66426
😄D Bullshit volt,amit írtam,na..igazad van.

Tehát a Sandy Bridge árát lejjebb nyomja. 😊 Elméletben...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#66425
Javíts ki ha tévedek:XD de mintha azt írtad volna,hogy
""mert ha nem sikerül olyan jól,mint amennyire ígérik/várják,akkoris szinte biztos,hogy az Sandy Bridge árait lejjebb nyomja. "
Ezt most ,hogyan is értelmezed? Mert ha jól sikerülne ezek szerint ,akkor meg drágább lesz a sandy?😊))

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66424
Q4-nél elõbb,valamikor Július-Augusztus környékén várható.
Már csak azért is megvárnám a Bulldozert,mert ha nem sikerül olyan jól,mint amennyire ígérik/várják,akkoris szinte biztos,hogy az Sandy Bridge árait lejjebb nyomja. (Bár az Intelnél soha nem lehet tudni...<#hehe>)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

allock
#66423
ma olvastam, hogy csúsznak 1hónapot legalább, így júni helyett júli start lesz

#hhwnd

#66422
Igazából Intel mellett döntenék a jelenlegi helyzet alapján, de a jövõ bármit hozhat😊. Mikorra várható a Bulldozer? Ha jól tudom hozzánk csak Q4-ben érhet ide, vagy nem?
kifli
#66421
magas beállítások 1280x960
2011-05-31 19:41:56 - witcher2
Frames: 2199 - Time: 49608ms - Avg: 44.328 - Min: 36 - Max: 58


1920*1080 magas beállítások

2011-05-31 19:46:53 - witcher2
Frames: 2880 - Time: 117157ms - Avg: 24.582 - Min: 14 - Max: 40
Csibusz
#66420
Köszönöm szépen a segítségeteket ^^
#66419
Üdv!

Ez a négy alkatrész,amit most felsoroltál az tökéletes,nem is kell ehhez nyúlni.
Még teszel bele egy frankó videókártyát és lesz is egy ütõképes,erõs konfigod.

Én a helyedben most várnék az AMD Bulldozerig igazság szerint. Már ha nem vagy megrögzött Intel párti 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66418
Sziasztok!
Némi segítséget kérnék én is, (fél)gép vásárlásban. Jelenlegi konfigomat(C2D E8400@3,7 GHz, 2*2 Gb Ram, GTS250, Scythe Ninja 3, Linkworld házikó) alakítanám át egy kicsit.
Játékra (pl.: FSX), netezésre, programozásra használom a gépet, nagyjából ezeket a feladatokat kéne ellátnia. Proci és egyéb tuningot szeretnék majd eszközölni a jobb teljesítmény érdekében. SLI/CFX támogatás nem ártana, jövõben szeretném kihasználni.

A tervezett alkatrészek a fentiek alapján:
Intel I5 2500K, Asus P8Z68-V pro, 2*2 Gb Kingston HyperX ram, Cooler Master Elite 430 házikó.
Árban kb. 100-120 ezret tudnék rászánni. Lényeg, hogy egy tartós, megbízható, fejleszthetõ gépet tudjak kihozni.

Mi a véleményetek? Javaslatok?
#66417
Fordítva. 4870 jobb egy "hangyafasznyit" 😊

Ennek ellenére még mindig maradnék az 5770-nél.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

DarkSector
#66416
5770 tudtommal hangyafasznyit jobb, meg dx11-es, sm5.0.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Solten
#66415

Saor Alba

proway
#66414
hali. Corsair 2x2GB 1066-os RAM-ból van vlmi kimondottan jó és mennyiért?

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

Csibusz
#66413
Köszönöm 😊 amúgy a 4870, az milyen kártya, rosszabb jobb mint a 5770?
kifli
#66412
witcher 2 már csak a patcheket telepíti 😊
LeventeV
#66411
kösz a választ. akkor a többi maradhat gond nélkül, ugye?

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Csibusz
#66410
not enought money testvírem 😄

Marad a 5770 vagy 4870 is mondta valaki...
De solten drága, te még nem mondtad hogy a 260GTX szar fos ne vegyem tõled is szeretném hallgatni😊
Solten
#66409
Hogy jol meg keverjunk, egy ujabb opcio... 😊 (5770-nel valamivel gyorsabb)

link

Saor Alba

redmonk
#66408
MSI a mostani, szétutáltam. Gigabyte sorozatról itt a srácok nem mondtak túl jókat. Asrockal így nincs bajom csak tudnom kellene a régi Asrockohoz képest mennyivel megbízhatóbb manapság. Valamint ha jól tudom ez az Asus leányvállalata, szóval Asus is szóba jöhet.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#66407
Az Asrockot csak a kedvezo ara miatt irtam, nem feltetlenul kell azt valasztanod, tobb gyartonak is piacon van mATX-es Z68-a (par pelda):

MSI Z68MA-ED55-B3



Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3



ASUS Maximus IV GENE-Z







Saor Alba

redmonk
#66406
@Solten: Asrockra, rábízhatnám a rendszerem? Vagy még várjak és jóval több Z68-as mATX modell jön?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#66405

Saor Alba

zöldeshányás
#66404
bocs pici OFF

fejhallgatóból milye térdemes venni 5-6000huf körül?
(egy ilyet néztem ki: Philips SHP2500)

\"fingjál bele a rencerbe\"

Solten
#66403
<#eljen> Ez a deszka kisse dragabb de fel van keszitve a kov. generacios CPU-kra, mar ha ez fontos a vevonek. Az a 770-es lap is qrvajo 16-17k-ert.

Saor Alba

Csibusz
#66402
Azt megköszönném 1440x900 ha lehet azért húzzad fel a grafikát😛 😄 És õõ 2giga ramom van ddr3 1333😊
Köszi mégegyszer
kifli
#66401
mekkora felbontáson játszol?

5770-el tudok neked nézni fps-t!

witcher 2-t kb 1 óra múlva csak.
Csibusz
#66400
Ugyanaz az ára, majd eldöntöm akkor <#falbav><#nevetes1>
kifli
#66399
260-at nevegyél, régi kártya, régi technologiával!
ha 5770-el van egy árban, akkor 5770 jobb választás
Csibusz
#66398
Hát éppenséggel 20 ért venném😊 Akkor 260 😊 Köszönöm
Her Laca
#66397
<#nevetes2><#eplus2>
Én Atit ajanlani?
Most adom el😊)
Az ATI elõnye az ,hogy DX11 et tud már,kb egyforma erõsek,de csak egy fejlettebb kártya már. Én 260 ast nem vennék,max ha nagyon olcsón jutsz hozzá. Ha 20 ért valaki odaadja akkor ok.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Csibusz
#66396
Prohardver😊
De ha neked kéne választanod, gondolom te is Atit választanád, mert általában azt ajánlják.. Azért nehéz dönteni, mert tényleg kb ugyanaz a kettõ... És nem tudom ... nem tudooom... -.-'
Her Laca
#66395
Ámen. Akkor azt kell venni😊 Irány a bolt.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Csibusz
#66394
Igen az van... de a witcher 2 kicsit jobban fusson, és mielõtt mondanád, egyik barátomnak 260 GTX-e van, és igen jobban fut neki, mint az enyémmmel futott😊
Csibusz
#66393
De amúgy körülbelül egy azon tulajdonsággal bírnak nem? Ahogy elnéztem lejjebb kaptam egy linket, és nekem úgy tûnt, hogy nem nagy az eltérés..

Ez a kettõ amit kinéztem, estig döntök és NEM erõmû kell😊
ATi
Nvidia
Her Laca
#66392
Akkor meg minek nem tartod meg a 250 est . Ha jól tudom az van most ,mintha azt írtad volna?
De aszt veszel amit akarsz ,már körbevázolták az összes lehetõséget 😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

kifli
#66391
1 ilyenrõl tudok, mikor volt ilyen gond, játék patchben lett javítva úgytudom. De ez nem azt jelenti, hogy inden játéknál ezvan 😄
Csibusz
#66390
Nem arról van szó, hogy nincs kezem, arról van szó, hogy nincs gépem😊 És mivel nincs VGAm, de nem is akarok erõmûvet se, plusz 460W tápom van... Szóval emiatt néztem, a 5770, mert elõzõleg sokan ajánlották.
Her Laca
#66389
Tessék.
mégegy
Atiból
De neked is van kezd és szépen megnézed ha érdekel van több is.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66388
Kollega.
Már mondtam én is,mi több Solten is egyetértett ebben velem (ami ha jobban belegondolok egy újabb csoda, jelzem is az egyháznak) ,hogy ha nv akkor gtx460 . Nincs ha ,meg nincs de. Az alatt a szart lapátolod és kiadsz pénzt a semmire.
Ha Ati. akkor meg 6850.
Ha nincs elég pénzed rá,akkor gyûjts még egy hónapot ,de a Prohardveren használtat 2-2,5 év garival nagyon jó árakon kínálják ezen termékeket.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Csibusz
#66387
Atihoz valo fixre kell sokat varni, na ez milyen?

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?leg=&psn=000101&pid=305
V43 1105
#66386
TIREXI pro 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#66385
Ez hülyeség 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#66384
Ez a UD3P-B3-as téma is érvényes? 😞

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66383
WTF?

Várjál,ezt most nem értem. Sokat tölt a játék,arra gondolsz? 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Csibusz
#66382
Egyedul attol felek kicsit hogy olvastm atinal sokat kell varni neha jatekoknal