Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
TÁP Energon 650W ATX
Ezt a kettot en kicserelnem ......
ゾルターン
AMD vagy INTEL proci? NVIDIA vagy ATI kártya ?😊
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Mit kellene változtatni benne?
Ez így 141K körül van:
Alaplap: GIGABYTE GA-PA65-UD3-B3
CPU: Intel Core i3-2120 LGA1155
HDD: WD 1TB 7200rpm SATA-3
DVD: Nec 7260S SATAII
RAM: Kingmax 2GB DDR3 1333Mhz
HÁZ Codegen Q6236-A2 P4 Midi Torony
TÁP Energon 650W ATX
VGA: GIGABYTE HD6850 1GB DDR5 OC GV-R685OC-1GD
Steam: zboard25
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Tehát a Sandy Bridge árát lejjebb nyomja. 😊 Elméletben...
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
""mert ha nem sikerül olyan jól,mint amennyire ígérik/várják,akkoris szinte biztos,hogy az Sandy Bridge árait lejjebb nyomja. "
Ezt most ,hogyan is értelmezed? Mert ha jól sikerülne ezek szerint ,akkor meg drágább lesz a sandy?😊))
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Már csak azért is megvárnám a Bulldozert,mert ha nem sikerül olyan jól,mint amennyire ígérik/várják,akkoris szinte biztos,hogy az Sandy Bridge árait lejjebb nyomja. (Bár az Intelnél soha nem lehet tudni...<#hehe>#hehe>)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
2011-05-31 19:41:56 - witcher2
Frames: 2199 - Time: 49608ms - Avg: 44.328 - Min: 36 - Max: 58
1920*1080 magas beállítások
2011-05-31 19:46:53 - witcher2
Frames: 2880 - Time: 117157ms - Avg: 24.582 - Min: 14 - Max: 40
Ez a négy alkatrész,amit most felsoroltál az tökéletes,nem is kell ehhez nyúlni.
Még teszel bele egy frankó videókártyát és lesz is egy ütõképes,erõs konfigod.
Én a helyedben most várnék az AMD Bulldozerig igazság szerint. Már ha nem vagy megrögzött Intel párti 😊
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Némi segítséget kérnék én is, (fél)gép vásárlásban. Jelenlegi konfigomat(C2D E8400@3,7 GHz, 2*2 Gb Ram, GTS250, Scythe Ninja 3, Linkworld házikó) alakítanám át egy kicsit.
Játékra (pl.: FSX), netezésre, programozásra használom a gépet, nagyjából ezeket a feladatokat kéne ellátnia. Proci és egyéb tuningot szeretnék majd eszközölni a jobb teljesítmény érdekében. SLI/CFX támogatás nem ártana, jövõben szeretném kihasználni.
A tervezett alkatrészek a fentiek alapján:
Intel I5 2500K, Asus P8Z68-V pro, 2*2 Gb Kingston HyperX ram, Cooler Master Elite 430 házikó.
Árban kb. 100-120 ezret tudnék rászánni. Lényeg, hogy egy tartós, megbízható, fejleszthetõ gépet tudjak kihozni.
Mi a véleményetek? Javaslatok?
Ennek ellenére még mindig maradnék az 5770-nél.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Marad a 5770 vagy 4870 is mondta valaki...
De solten drága, te még nem mondtad hogy a 260GTX szar fos ne vegyem tõled is szeretném hallgatni😊
Saor Alba
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
MSI Z68MA-ED55-B3
Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3
ASUS Maximus IV GENE-Z
Saor Alba
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Saor Alba
fejhallgatóból milye térdemes venni 5-6000huf körül?
(egy ilyet néztem ki: Philips SHP2500)
\"fingjál bele a rencerbe\"
Saor Alba
Köszi mégegyszer
5770-el tudok neked nézni fps-t!
witcher 2-t kb 1 óra múlva csak.
ha 5770-el van egy árban, akkor 5770 jobb választás
Én Atit ajanlani?
Most adom el😊)
Az ATI elõnye az ,hogy DX11 et tud már,kb egyforma erõsek,de csak egy fejlettebb kártya már. Én 260 ast nem vennék,max ha nagyon olcsón jutsz hozzá. Ha 20 ért valaki odaadja akkor ok.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
De ha neked kéne választanod, gondolom te is Atit választanád, mert általában azt ajánlják.. Azért nehéz dönteni, mert tényleg kb ugyanaz a kettõ... És nem tudom ... nem tudooom... -.-'
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
De aszt veszel amit akarsz ,már körbevázolták az összes lehetõséget 😊
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Már mondtam én is,mi több Solten is egyetértett ebben velem (ami ha jobban belegondolok egy újabb csoda, jelzem is az egyháznak) ,hogy ha nv akkor gtx460 . Nincs ha ,meg nincs de. Az alatt a szart lapátolod és kiadsz pénzt a semmire.
Ha Ati. akkor meg 6850.
Ha nincs elég pénzed rá,akkor gyûjts még egy hónapot ,de a Prohardveren használtat 2-2,5 év garival nagyon jó árakon kínálják ezen termékeket.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?leg=&psn=000101&pid=305
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Várjál,ezt most nem értem. Sokat tölt a játék,arra gondolsz? 😄
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep