Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Csibusz
#66481
Sziasztok!
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black, ehhez a procihoz szeretnék legolcsóbb alaplapot, köszi ^^
franc0
#66480
Egy dolgot megtanultam: a routeren nem spórolunk.
Azt a négyezer forintos borzalmat felejtsd el, nem 2 évre veszed a routert...

A géprõl meg annyit, hogy ha gondoljátok, kijön belõle egy erõsebb és jobban fejleszthetõ mATX konfig.
A ház helyett: Gigabyte GZ-M1 + FSP 350APN
E350 helyett valami olcsó mATX lap + Athlon II X2

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

kifli
#66479
50 volt a határ eleve, ez lett kitolva 65-re 😄
Solten
#66478
"Arra amire kell arra jó lesz?"

Perfekt. Raadasul annyit eszik kb. mint egy atomos rendszer.

Saor Alba

gurubefree
#66477
Arra gondoltam hogy teljesitmenyben "ilyen tipusu" gepek eseten nem sok variacio van. Ha egy kicsit kitolna +15-20 ezerrel sokkal egyszerubb lenne.

ゾルターン

kifli
#66476
van egy rakat alaplap+proci+vga kombó 😊

Arra amire kell arra jó lesz? Notit nem akar venni a srác, esetleg valami használt config ph-ról?
gurubefree
#66475
Ilyen tipusu gepek eseten nem igazan van sok variaco ... szerintem.

ゾルターン

Solten
#66474
Pedig biztos lehetsz benne... 😊

Saor Alba

Her Laca
#66473
Mért nem veszel használtan egy 1-1,5 éves laptopot?
Annyiért bõven vannak.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

kifli
#66472
minden 😄

Ezt írtam össze nemrég, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb választás:

NEC AD-7260S Fekete 4.675Ft
TP-LINK TL-WR340G 3.975Ft
GIGABYTE GK-KM6150 magyar fekete 3.087Ft
POINT OF VIEW Sidney 250W 12.562Ft
ASROCK E350M1 24.175Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ 12.687Ft
KINGSTON 2048MB DDR3 1333MHz CL9 KVR1333D3N9/2G 5.337Ft

1080p-vel bánjon el, a netezés ne jelentsen gondot (flash, stb), és az office programcsomag is gond nélkül mûködjön, akinek lesz, van mellé ps3 a játékokhoz.
gurubefree
#66471
komplett config ? ird le mi kell

ゾルターン

kifli
#66470
65-bõl milyen configot raknátok össze?
franc0
#66469
De a többi jó amit írt.
Milyen VGA-d van? Milyen tápod van? A házad alsó- vagy felsõtápos?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

fook
#66468
videókártya az van. Az nem kell 😊

MerlinW
#66467
Egyet olvass vissza. Max úgy.

[merlinw.org]

Jakuza001
#66466
Akkor vedd az Asus-t. 😄

#66465
Esetleg érdekes lehet, fél éves gépem épp eladósorba került:
irányár 100e

Ha tilos (nem látom) töröljétek nyugodtan.

MerlinW
#66464
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ööö tudom nem illik, így nem is megyek bele a részletekbe, de akinek szüksége lenne egy "jóárasított" E8400-es konfigra, az írjon privátot😊

[merlinw.org]

V43 1105
#66463
Nekem Asrock nem kell 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Magnumrolcsi
#66462
Bocsi, nem ide akartam.

Magnumrolcsi
#66461
Lenovo Y560

Processzor: Intel Core i3-350M (2,26GHz, 3MB Cache);
Kijelzõ: 15.6" WXGA (1366x768) HD; LED megvilágítás;
Memória: 4GB DDR3 1066MHz;
Merevlemez: 500 GB SATA 5400rpm;
Grafikus kártya: ATI Mobility Radeon HD 5730 1GB DDR3;
Optikai meghajtó: Blueray ROM / DVDRW;
Egyéb jellemzõk: Wifi: 802.11b/g/n; 3 x USB; Kártyaolvasó 6in1; HDMI™; VGA; Webkamera; E-SATA; ExpressCARD; Bluetooth; LAN: Gigabit; JBL SoundSystem; Fekete fedlap, geometriai mintázat; üzemidõ: 3 óra
Operációs rendszer: Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit

ez mar egy jó laptopnak szamit?

MerlinW
#66460
GIGABYTE GA-870A-USB3L: 19.882 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.888 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT: 9.012 Ft
VTX3D VX6770 1GBD5-H PCIE 27.175 Ft

[merlinw.org]

Jakuza001
#66459
En meg tobbrol tudok, kifejezetten sok Intel CPU es ATI VGA parositasnal fordul elo a microstuttering, Win7-es rendszereken fordul elo leginkabb.

Jakuza001
#66458
A UD3P-B3 stabilabb mert nem 4 hanem 12 phase power van rajta, de nem olyan meggyozo az a lap sem es szinten nagyon haklis a memoriakra.
Az Asrock Extreme 4 jobb lap nala, de igazabol meg mindig azt mondom, hogy az Asus lapjai a legjobbak a sandys lapok kozul.

MerlinW
#66457
Én is így indultam neki múlt héten a vásárlásnak és a véremet költöttem rá. Szóval okosan😊)

Ha játszani szeretnél 1920-ban, 50-60-ból max videókártyát kapsz az 1920-hoz. Ram, deszka, proci alsó hangon is +60k.
Ha nincs játék, akkor kijöhetsz egy 80-100-ból.

[merlinw.org]

fook
#66456
Hát olyan max 50-60 , Monitor pedig 1920x1080as lesz hamarosan , ezért kellene új proci 😊 de ugye ahhoz kell már ram meg deszka is.

redmonk
#66455
meggyõzõ, köszönöm.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

MerlinW
#66454
Minden vasba (tehát nem csak az enyémbe) Giga lapot teszek lassan 10 éve (ez 50+ lapot jelent) és sok problémám nem volt velük. 1-2 alkalommal volt gond, de ez minden gyártónál elõfordul, nem õk tehetnek róla. Ráadásul a többsége orvosolható volt egy BIOS frissítéssel. Lényeg, hogy a 20K feletti darabokat kell választani.

Ugyanakkor égett Asus, MSI lappal már nem egyszer találkoztam.

[merlinw.org]

redmonk
#66453
csak viccelek!

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#66452
wtf?😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#66451
drukkoljatok, hogy nyerjek egy 5850-t vagy 5830-t pls. Aztán akkor rendelem a többi cuccom 😉

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Hecker007
#66450
akkor inkább egy NH-D14 😊 halk és hût rendesen, nekem a proci magok szobahõmérsékleten vannak vele 😊
igaz betölti a fél házat, meg van vagy 2 kiló 😄

Her Laca
#66449
Te ez amit ajánlasz az ugyan az mint a
Corsair Hydro 70 es. Az 20-22 pénz az 50 es olyan 14. De az csak drágább,lényegében ezek egy vízzel kevert léghûtõk. Pont a csendességük nincs igazán meg ahogy tapasztaltam amikor megnéztem egyet.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66448
Bakker😊 Mehetünk ám tovább. Soroljak 20-22 rugós hûtõket😊
A TX 5 amiket meg én mondtam 7-8 ezrek😊
Persze ha van zseton akkor adunk tippeket rogyásig😊))

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

gurubefree
#66447
Akkor mar inkabb ez : Antec - KÜHLER H₂O 620

Nem hinnem hogy 12-14 ezernel dragabb es a legjobb ilyen tipusu megoldasbol.

ゾルターン

V43 1105
#66446
Húúú most nézem ezt a DirectCUI hûtésû ASUS HD6970-et, cukkii 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Her Laca
#66445
Annyit hozzátennék,hogy pont most cseréltem le a TX3 at,no nem azért mert nem jól hût,hanem a meleg megjövetelével igencsak megjött a hangja. Kicsi az a venti,sajnos és nagyot pörög ha kell a kraft. Inkább
Arctic Cooling Freezer 13 Pro CPU hûtõ vagy
Arctic Cooling Freezer Xtreme Rev 2 .
Ezek sem drágák és halkabbak,meg kicsivel jobban hûtenek.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66444
<#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#66443
Gyûjts még 40k-t és szerintem majd ezt vedd meg :





ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66442
Akkor viszont még gyûjtögess tovább. 180k-ból már egy igencsak finom Sandy Bridge-s gépet lehet összepattintani. P67-es lappal,i5-2500K-val,6870-el. És akkor az pár évig elég. 😊 Én a helyedben ezt tenném.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

danyi2
#66441
Jó ez a gép is csak az a baj intel párti vagyok inkább.

Steam: zboard25

#66440
Hülye vagyok,mert a lejjebb írt konfig is 146k 😄 Tehát még több lenne.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#66439
Dehogy is kötözködöm😊 Csak vicces volt,hiszen leírt egy CPU-t meg videó kártyát is. Erre te😊)

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#66438
Hallgass gurubefree-re.
Ház ,táp leves.
Többi jó.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

V43 1105
#66437
Ez a konfig nagyon korrekt , nekem tetszik <#eljen>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66436
Akkor viszont áldozz rá kicsit többet. 2magos procit 2011-ben tuti nem vennék,P65-ös lap szintén felejtõs. VGA még csak-csak,de jobban illene bele egy 6870 vagy 6950. És akkormár benne is vagy 140-160k-ban.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#66435
Mivel eddig nincs errol hivatalos allasfoglalas az AMD reszerol, minden csak pleytka. A Computexen talalta ki valaki.

Saor Alba

V43 1105
#66434
Te úgy látom imádsz az emberekbe kötni, megkérdeztem, kíváncsi voltam, de rohadjak meg hogy megtettem..... számítógépezni? baromi vicces... programozás, játék, grafika.. gondolom ezek neked semmit nem jelentenek....

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#66433
Inkább ezt venném...

GIGABYTE GA-880GM-USB3 21.075 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.888 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1600MHz 10.138 Ft
SAPPHIRE 11179-09-20G HD6870 1GB GDDR5 PCIE 49.793 Ft
WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 32MB SATA3 WD10EALX 14.313 Ft
NEC AD-7260S Fekete 4.675 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.538 Ft
FSP Hexa 500W 10.825 Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#66432
Szerintem számító gépezni akar vele😊
Mért kérdezed ezt""AMD vagy INTEL proci? NVIDIA vagy ATI kártya ?😊""
Ottan leírta.
Front van ma?😊))

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.