Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nezegess korbe ha ilyet keresel Google a baratod, beirod, hogy sandy bridge motherboards with ide port es lass csodat. 😄
Amugy meg ha nincs a lapon csatlakozo, akkor nem tudsz mit kezdeni esetleg veszel egy PCI buszra csatolhato kulso vezerlot, mas lehetoseged nem igen van.
Pl: ASUS P8H67-M EVO Sandy Bridge LGA 1155

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
CPU AMD Phenom2 1075T X6 BOX vs CPU s1156 Intel Core i7-870 2.93 Ghz ???
Csak mert hasonló árban vannak...
PS3 Slim 250 PC
Én is cseréltem mindet WD-re és másoknak is WD-t és Seagate-et (õ húzza a legtovább mostanában, Dell is csak Seagate lemezeket ad a szervereihez) ajánlok/veszek a népeknek.
[merlinw.org]
"Jabar sa bu eeda murishani!"
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Az 1tb-s f3-asom most adta meg magát (nincs egy éves), az 500-as f1-et is cserélték már egyszer (hdsentinel szerint ígyis volt hibás mûködés, bár még 100%-ot ír rá...)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
És ennek senki sem örül.😞
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Tapasztaltam hogy a mostani alaplapokban már nincs IDE, hogy tudnám megoldani a rácsatolást?
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
Nekem van egy 2 hónapos,ha pesti vagy 2500 ért odaadom. Postázni már nem éri meg😊
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
ez a cpu hûtõ (COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP )jó lesz ehhez az alaplaphoz (ASUS M4A87TD/USB3 )és cpu-hoz( AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition )?nem tervezek túlhajtást.
PS3 Slim 250 PC
35 kornyeken a best buy:
VGA Sapphire ATi Radeon HD 6850 1 GB DDR5: 34.990,-
50 kornyeken a best buy:
VGA GIGABYTE ATi HD 6950 2Gb (GV-R695D5-2GD-😎: 56.990,-
Na jo ez inkabb 55k, de ennyiert ezt kotelezo megvenni, mert jo par helyen ez egy tizessel dragabb es a ismertebb helyeken mint pl ipon a jobb nevu 6870-k vannak hasonlo arban, ez a kartya meg kenterbe veri azokat. 😄
Bios frissités után bele mennek az am3 as procik is.
Viszont sztem is újat nézek inkább... mivel ddr800 as ramok mamár lassúnak számítanak.
40-50 fele milyen vga-t érdemes venni?
HD4850OC Zalman 1GB (gigabyte) kártyámat mennyibe lehetne eladni sztetek?
PS3 Slim 250 PC
"Jabar sa bu eeda murishani!"
Ezzel az alaplappal szemezgetek még a gigabyte mellett, nekem nem tûnik rossznak, a tesztekben is dicsérik...
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Miután a te alaplapod 775-ös foglalatú, így max a Q sorozatú 4 magos procik mennek bele, az i3/5/7 nem.
[merlinw.org]
Jelenleg egy ASUS M2NE alaplapom van.
Ha most vennék egy újabb lapot 20 ezer körül, akkor mivel lenne másabb mint ez?
Úgy értem hogy, ha pl ebbe belemegy egy 4 magos új proci, akkor lenne esetleg teljesitménybeli különbség e között és az új lap között, ha abba tenném?
Tehát érdemes új lapot venni?
( leszámítva azt hogy csak 800 as ramok mehetnek bele)
PS3 Slim 250 PC
A paszta lényege, hogy jó legyen az érintkezés, és a kis karcokat, stb-t áthidaljam így filmrétegbe kell csak felvinni!
\"fingjál bele a rencerbe\"
- Ha már pasztás, akkor 90%-os alkohollal, vagy sebbenzines antisztatikus rongydarabbal áttörölgeted.
- Nyomsz egy pöttyöt a proci közepére, annyit amennyi szemmel láthatólag befedné az egészet vékonyan - tehát ne sokat. Majd szépen lassan ráteszed a hûtõt, ami szétnyomja és egyenletesen elosztja a pasztát a proci felületén.
[merlinw.org]
[merlinw.org]
Bocsi hogy itt lámáskodok.Nem tudom hol kéne megkérdeznem hogy tud e valaki olyan videót ahol bemutatják hogy lehet rendesen pasztázni.
\"fingjál bele a rencerbe\"
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
a procim egy amd athlon 64 X2 dual core 6000+
Ez a proci nem fogja nagyon vissza majd a kártyát?
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
vagy
Q9550 40-45k-ért?
Q9550 megér annyival többet?
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
gigabyte_gv_r687oc_1gd_hd6870_1gb_gddr5_pcie
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Videókártyát vennék most csak,40-50 k körül milyen kártyát ajánlanátok?
Játékra kellene
De még annyit szeretnék hozzátenni, hogy a gép nem fog 24/7 menni, így a fogyasztás annyira nem szempont, fõleg azért, mert ezek eleve nem nagy fogyasztású alkatrészek 😊
Ezen már van dvi is. ÉS úgygondolom ez a lap teljesen megfelel arra, amire használná, és késõbb, ha belekerül egy vga, akkor még egy kis játékot is ki lehet belõle csikarni.
Brazos processzorban mit tud ehhez képest?
Saor Alba
MSI 880GM-E41 AMD 880
AMD CPU Athlon II 250
En erre gondoltam ......
ゾルターン
ゾルターン
Saor Alba
