Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

redmonk
#66581
ment is sms faternak hozzon egyet angliából ;D

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#66580
Neked mire, és miért pont ez a lap kell ?! 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#66579
Ilyen qrva jol felszerelt lapert elegge...

Saor Alba

redmonk
#66578
Az iszonyat jó ár érte nem?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#66577

Saor Alba

#66576
És mennyiért tudnátok már jobb hangfalat, ami már szimpatikusabb? 😊
V43 1105
#66575

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Jakuza001
#66574
Ha megfelelo a ralatas akkor antennaval lehetseges a dolog.

marsu
#66573
Sziasztok, van tõlem 200 méterre egy McDonalds, van e nekem arra esélyem, hogy egy wifi kártyával tudjam fogni azt a internetet??
Ha igen. milyen kártyában kell gondolkodnom???

Köszi
Her Laca
#66572
Jófélét nem😊
Géniusnak vannak tûrhetõ zajkeltõi.
Ilyesmik
De körül kell nézni van belõle több fajta is.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66571
Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani valami jóféle hangszórót, 10-20-30-ért?
Elõre is köszi! 😊
redmonk
#66570
Ahhoz képest 150-200angolfontra becsülik a kezdeti árát.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Jakuza001
#66569
Szerintem te nem akarsz olyat venni. 😄

A P67 chipszettes Maximus IV Extreme kerul 82k-ba jelenleg, az a lap lesz legalabb 100-120k nyitaskor.

Mondjuk mar leirtam, hogy a ASUS P8Z68-V PRO jelenleg a legjobb valasztas minden teren, jobb mint a legjobb UD7-es gigabyte lap, ellenben mig a GA UD7 kerul 82 ezerbe, az Asus lapja mar 42-ert megveheto.

#66568
Szia!

GIGABYTE GA-870A-USB3 20.563 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.187 Ft
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1333MHz CL9 KIT 11.575 Ft
GIGABYTE GV-R695OC-1GD HD6950 1GB GDDR5 PCIE 59.377 Ft
FSP Hexa 500W 10.825 Ft

Ossz.: 127.500HUF

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#66567
Ha valakinek van konkrét híre, hogy hol és mennyibe kerül ez a lap, kérem szóljon nekem itt.
Asus Maximus IV GENE-Z

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#66566
Én egy hasonlót fogok majd lassan összerakni, csak várok egy pöpec Asus mATX Z68-as alaplapra, hogy kijöjjön illetve 8GB Corsair memória lesz benne, meg egy jó áru Asus videókártyát szeretnék, de nekem elég lesz egy GTX550Ti. Valamint Corsair 40GB SSD-t is szeretnék még.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#66565
ASROCK 890GX Extreme3 25800,-
AMD Phenom II X6 1055T 2.80GHz AM3 BOX 34583,-
CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT 25862,-
CORSAIR Builder Series CX500W 13900,-
GIGABYTE GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5 PCIE 40077,-
----------------------------------------------------------
140.222,-

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#66564
ASROCK Z68 Pro3 29013,-
INTEL Core i5-2500 3.30GHz 1155 BOX 44630,-
CORSAIR 4096MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 11100,-
CORSAIR Builder Series CX500W 13900,-
GIGABYTE GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5 PCIE 40077,-

Szerintem valami ilyesmit! De nem vagyok mayer ebben!

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

S2000
#66563
Sziasztok, lenne egy kérdésem:
Gépet szeretnék újítani, eddig amd oldalon gondolkoztam az ár/teljesítmény miatt, konkrétan egy Foxconn a88gmx lap és egy három-négy magos Athlon, vagy esetleg egy kétmagos Phenomon gondolkoztam(annak függvényében hogy milyet találnék használtan, cpunál szerintem nincs túl nagy rizikófaktor meghibásodásra). Ez így kb 34-5kból kijönne, viszont elkalandoztam az Intel felé, találtam egy Biostar th55 hd lapot, ami kicsit olcsóbb, de ha jól nézem a mosfet hûtésen kívül nem sokban szenved hátrányt a Fosconnhoz képest, és az alapvetõ igényeimet is teljesíti(szilárdtest kondenzátor, 4ramslot). E mellé ki lehetne egy kis szerencsével fogni egy használt i3 530-at, és ahogy nézem, erõsebb is az általam nézett Amdknél(mondjuk legfõképp játék lenne a cél). Tehát kis szerencsével olcsóbban kijönnék(bár inkább egálban lenne), szerintetek is érdemes az Intel oldal felé nyitni, vagy csak a techpowerup tesztjei voltak túl meggyõzõek?😊

BarackHUN
#66562
Ennyi pénzért mindenképp valami sandys rendszert néznék, de majd a többiek adnak részletesebb infót is szerintem.

I S A e o e m o w s m !

#66561
Sziasztok! 130 ezerbõl akarok gépet összeállítani
Ezt néztem ki:Asrock 870 Extreme 3 socket am3 foglalattal kb:20k
Amd Phenom II X4 965 3.40GHz AM3 BoxBlack kb:30k
MSI HD 6870 Hawk 1GB GDDR5 PCIE kb:50k
Chieftec 550 W táp kb:15k
4 giga ddr3 ram 10k körül

Winchester meg a többi dolog megvan azok nem számítanak

Vélemény? vagy hasonló árban valaki tud jobbat?

#66560
az új rendszer
lemaradt<#zavart1>

#66559
Mindenkinek köszönöm a segítséget!
Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az rendszer 😊

Jakuza001
#66558
ASUS P8Z68-V-t vagy PRO -t vegyel inkabb. Kicsit dragabb, de a P-s deluxnal meg olcsobb.
En a Prot valasztanam a helyedben.

Her Laca
#66557
Ja a kérdésre nem válaszoltam.
Sima van. Nekem nem éri meg a deluxe,nem akarok kétkártyás rendszert ,azon kívül van ezen is minden még sok is.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

MerlinW
#66556
Elsõ körben vegyél egy normális proci hûtõt mielõtt tuningolsz. Gyári ventivel nem ajánlott.

[merlinw.org]

#66555
Köszönöm!!!
Majd jelentkezek ha meglesz a gép, és majd akkor segítesz, hogy a Biosban mit hogyan állítsak <#pias>

Her Laca
#66554
Igen szívesen.
A többit elmondták az elõttem szólók.
K-s jelût vegyél,és Z chipsetes lapot. Ha nem akarod használni a priciban levõ IGP-t akkor jó a P-s is. De szerintem ez nem fél évre szóló gép lesz egy pár ezressel több bele kell ,hogy férjen.
Amúgy vétek benne hagyni a prociban a szunnyadó erõt.
4,5 Ghz en stabil mint a telefon fülke,és még feszt sem emeltem.
4 Ghz en alul van feszelve a proci.
Játékban bõven elég a I5 2500K nem nagyon (semmi) különbség az I6 hoz képest ,bár ezekben nincs HT,már a 2500K ban .

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Jakuza001
#66553
A K jelzes neluli processzorokat a H lapokban, csak a BCLK-val lehet minimalisan tunningolni, a P,Z jelzesu lapokban pedig minimalisan csak x4 szorzoval lehet emelni + a mar emlitett BCLK-val, tehat a tunningja limitalt.

A K jelzesu prociknal nincs ilyen megkotes, a P illetve Z chipsettel redelkezo lapoknal.

Jabar
#66552
Meg azt is érdemes nézni hogy ez ssd vinyókról szól ha jól értem azoknak meg gondolom teljessen más a meghibásodási aránya, gyártó sorrendje.

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#66551
a K-t lehet tuningolni, a simát nem lehet.

redmonk
#66550
A "K" jelzésû ha jól tudom szorzózár mentes. Tuningra való

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#66549
Mi a kül. a sima és a k között?

Nem lehet illetve lehet tuningolni? vagy mi?

Kösz.

PS3 Slim 250 PC

#66548
Szia!
A jövõ héten gépfejlesztésbe kezdek. Tudsz majd nekem segíteni, hogyan kell majd húzni a procit? I5 2500K lesz majd. Csak én hóthülye vagyok a tuninghoz... Vagy vegyek inkább sima 2500-sat? Neked milyen alaplapod van? A P8P67 sima vagy a deluxe?

Jakuza001
#66547
Azert ilyen tipusu statisztikai leirasban en nem nagyon biznek.
foleg, hogy nem irnak semmilyen eladasi mutatot, pedig csak ugy teljes az adat, azt sem irjak mennyi ido utan.

Ilyen erovel azt is odairhattak volna, hogy az xy boltba ennyi hdd-t vittek vissza eladas utan, de ettol nem kapunk egy valos erteket.

Ellenben az lett volna irva, hogy az osszes eladas 5 evre visszavetitve az osszes bolt es szakszerviz illetve gyartohoz vissza vagy bekuldott HDD-k meghibasodai adata akkor stimt (persze egyben lehetetlenseg is), de ez igy egy nem reprezentativ adat ami nem fog valos erteket mutatni a valos tenyekrol.

S2000
#66546
Sziasztok,
Ez még mindig olyan jó fps beles táppal lehet szerelve, vagy ne nagyon bízzak meg benne? Köszi elõre is...

flashpointer
#66545
hoppá, mellé, a hw problémába akart volna menni O_o

Emancipate yourself from mental slavement!

flashpointer
#66544
Hi! lenne egy oylan problémám, hogy most vettem egy TX3-as hûtõt a procira, és a gyári hûtõvel szabályozta magát a venti (955be), ezzel meg csak maxon forog mint az állat, pedig nem nyomtam el semmit, és ugyanúgy 4eres a csatija. kipróbáltam egy AC ventivel is, ugyanez a helyzet, és cska manuálisan lehet állítani az alaplapon 1-10es skálán a sebességet (enabled silence v mi) vagy disabled és maxRPM. Valami emgoldás esetleg? Asrock lap :/

Emancipate yourself from mental slavement!

MerlinW
#66543
Akkor még nem tudhattuk meddig élnek😊 Az élettartam bibijét leszámítva gyors, hûvös lemezek a Samuk. Csak hát ezek pont senkit sem érdekelnek, ha elúszik x TB adat 1-2-3 év után😊

[merlinw.org]

#66542
Nem is oly reg meg meg agyba/fobe ajanlgattuk 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

franc0
#66541

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Solten
#66540
Na akkor jo vilag lesz, mert a Seagete-nek eladta a HDD reszleget a Samsung 😊 Akkor kivetel lehetek, 5 eve csak Samsungot hasznalok minden gond nelkul. Van egy eleg regi darab amit mobil rack-kent hurcibaltam, mindent tulelt es most is gond nelkul mukodik. Bar az F szeria kimaradt az eletembol, lehet hogy azok problemasak.

Saor Alba

Tenzing
#66539
Köszi!
Fõleg játékok miatt bõvítenék.

Teacher of English in Miskolc - [email protected]

Her Laca
#66538
Ha csak nem dolgozol nagyon memória éhes programokkal,akkor bõven elég a 4 giga DDR3 . Eleve olcsóbb asszem mint a DDR2 -õ.
Milyen lap ami mindkettõt támogatja?
Megnéztem😊 Végül is azért érdemes DDR3 at venni mert ha késõbb váltasz valamire akkor már nem kell ramot venni.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Tenzing
#66537
Sziasztok!
Bõvíteni szeretném a gépem,több memóriát szeretnék. ASUS P5KC alaplapom van. Mivel járok jobban? MAX 4GB DDR3-as vagy 6-8GB körüli DDR2-es memóriával? (ezekbõl ui. ennyit tud fogadni a lap) Persze 64 bites Win7-el menne. Elõre is köszi a válaszokat.

Teacher of English in Miskolc - [email protected]

kifli
#66536
monitorból tényleg jó a samsung, csak a support nulla ahhoz is...
#66535
valóban nézegettem és jobb...

Hm.. ezek szerint proci ügyben is leragadtam...

Anno ÁR/ teljesítményben sima AMD fölény volt. ( X2 5000+ os szériák...)

PS3 Slim 250 PC

MerlinW
#66534
i5-2400?😊

[merlinw.org]

#66533
ha van 10 ezred pluszba akkor valóban.. 😊

PS3 Slim 250 PC

MerlinW
#66532
Egyik sem. Core i5-2500K

[merlinw.org]