Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha a 4 gigás fullHD poreszokat nyitogatom egy magányos vasárnap este, akkor a mondjuk 40 gigás SSD kapja az áldást?
Nem kóser ez nekem, persze jobban utána kéne járni mielõtt állást foglal az ember.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Az op rendszer es az legtobbet hasznalt szoftverek, a tobbi erdektelen.
50korul van most a legolcsobb, de ez is a ritkasag szamba megy, mert kozelebb szokott lenni inkabb az 55-hoz.
"Az úgynevezett Smart Response Technology (SRT) egy HDD és egy SSD kombinációját használja ki. Megállapítja a gyakran használt fájlok kilétét, majd azokat az SSD-re helyezi. A mûködéshez bármilyen merevlemez és bármilyen SSD használható."
Saor Alba
Más: Érdekes, hogy nem akartok AMD vga-ra tukmálni. Régebben (még én is) mindenkinek azt ajánlottam de most mintha az nV picikét összeszedte volna magát.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
A hydro hûtéssel kapcsolatban tennék egy javaslatot.
Én nagyon szerettem volna egy ilyet ,de mielõtt megvettem volt olyan szerencsém,hogy a boltban ahol sokat vásárolok a szervizes srác megmutatta mit is tud. Ha van rá lehetõséged nézz meg egyet élõben.
Hûtési teljesítményben kb egy 7-8 ezer forintos léghûtõvel van pariban.
És most jön az amiért én elvetettem az ötletet. A zaj. Ugye a víznek ez lenne az elõnye ,legalábbis az egyik,hogy csendes. Nos azt a kis radiátort két venti is fújja ,szívja,és ezáltal nem mondhatni ,hogy halkabb lenne.
Természetesen ezzel nem azt mondom,hogy rossz a dolog,csak megfontolandó,hiszen ez kb egy léghûtés vízzel kombinálva.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Saor Alba
Igy te valasztod meg mi legyen a szamodra gyors az SSD-n, nem pedig egy szoftver irogatja at az SSDre azokat amiket eppen hasznal az OP rendszer vagy egyeb szoftver.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Szerintem 560Ti alatt ne gondolkozz, az mar nagyjabol jo VGA ehhez a konfighoz.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Tehát kérdésem, hogy ez megmarad és mellette a HDD is gyorsabb lesz?
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Mennyi a keret? Miért pont a Vulcan?
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Saor Alba
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Alaplap minden más a helyén csak, hogy a merevlemez tartót kiveszem ott lesz bent a Corsair Hydro a két "FDD" helyén elfér az SSD+HDD ODD helyén az író. Táp ugye alul. A házhoz jár 2db 120mm-es ventilátor. Mivel alul-elõl van a Hydro gondolom úgy kéne felszerelnem a radiátorra a ventiket, hogy elõrõl beszívja a 2. meg fújja be a házba és ekkor a ház 2db ventijét vagy felülre vagy felülre és hátra rakom azok meg kifelé a meleget. Ez így jó?
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Ez a kartya meg nagy gyenge, egy 5770 szintjet nem eri el es egy 460-nal is vagy 30%-al lassabb, raadasul kerul vagy 30k-ba ha jol emlekszem, annyit meg egyaltalan nem er meg foleg, hogy mondjuk egy 6850 34k, ami vagy 50-60%-l gyorsabb.
Vagy ha NVidia inkabb tegyel hozza meg es vegyel 560Ti-t.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Véleményetek?
Asus Maximus IV GENE-Z
Intel i5-2500K
CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz
Asus GTX550Ti
NZXT Vulcan
Corsair Gaming Series 600W
Corsair Performance 3 SSD 64GB SATA3
WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 32MB SATA3
ASUS DRW-24B3ST Fekete
Corsair H70 vagy ha megjelenik végre H80
Még egyszer mondom, hogy a mostani gépet alapul véve ez az új 2 évet legalább kifog húzni nálam mindenfajta módosítás nélkül és nem mostanság veszem, 1-2 hónap múlva. Jó ideje spórolok rá ezért kérem, hogy az ilyen "újgazdagköcsögvagy" megnyílvánulásokat mellõzzétek.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Itt tajekozodj errol : http://prohardver.hu/teszt/az_ssd-teszt/felvonulnak_a_versenyzok.html
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
most van egy monitorom tõlük, ennyi
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Ha nincs elteres, akkor talan meg jobb is azonos gyartotol osszetenni a hardware-t, hiszen ezekkel a komponensekkel tesztelnek a legtobbet valoszinuleg a fejlesztes soran, igy a hibalehetoseg kisebb lehet, mert tobb hasznalat soran nagyobb valoszinuseggel szurhetok ki a hibak.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Akartam is kérdezni, milyen hangkártyát ajánlanátok gépbe ?
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h