Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a fõkapcsoló megnyomáskor: Leállítás-ra állítva
Alvás gomb megnyomáskor: Alvó állapot-ra van téve
Képernyõ kikapcsolása: 1 óra
Alvó állapot kezdeményezése: Soha
Képernyõkímélõ: 20 perc
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Saját, gondom: Szerintetek kivegyem majd a HDD boxot a házból és berakhatom az 1-1db SSD+HDD-t a "floppy" helyre? Akkor elõl jönne be friss levegõ aminek nem lenne útjában semmi. Valamint mivel a Noctua hûtõjén 2 venti is van és mATX házban azért eléggé közel lehet a hátsó borda a gépházhoz oda már nem kell akkor a venti ami kifújja nem? Tehát a másik gyári ventit akkor berakhatom alulra és akkor a szinte direktbe a vga is kap frisset. Hogy legyen szerintetek?
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Szerintetek mi leheta gond?
1. VGA
2. Érintkezési hiba
3. monitor hiba
megjegyzés: a VGA és a monitor vadiúj. Játszás közben nem jelentkezik probs
Az alacsonyabb feszultseg pedig egyaltalan nincs befolyassal a sebessegre, ellenben a penztarcadra igen, mert minnel kisebb a feszultseg, annal kevesebb aramot vesz fel es annal kisebb az aramszamla. 😄
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Ha alacsonyabb feszultsegu kell akkor meg ott az Eco sorozat belole de az 27 korul van.
megkérdem már itt is tõletek. Itt úgy is sok a pc-s.
Van egy gondom, egy zavaró tényezõ. Amikor kikapcsolom a gépet, idõ után a monitorom bekapcsolódik. Mintha valaki a touchpadot babrálná. És utána meg kikapcsolódik. És ezt 10-15 percenkét eljátssza a köcsög monitor :S
vajon a VGA a hibás, mert a monitor zsír új. de netezés, játszás közben nincsenek gondok
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Memóriaügyben meg a rambazar.com-on nézz körül.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Na itt már ezt írják: CPU heatsink cut-out + 170mm heatsink support
Ezért kételkedem.
Amúgy akkor már inkább egyszer megveszem a legbrutálabb Air-Flow processzor hûtést és nem lesz gondom.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Õszinte leszek tanácstalan vagyok,hogy ebbe milyen hatásfokú lenne egy olyan vízhûtés amit kinéztél.Fõleg ,hogy a radi is bent lenne.
Valami ilyesmire gondoltál?
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Tudok angolul de azért biztosítsatok, hogy a Noctua NH-D14 ami (Height (with fan)160 mm) a gyártói oldal szerint, belefér.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Milyen is az a ház amit kinéztél magadnak?
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Azt azért vedd figyelembe,hogy nem csak a CPU melegszik ám,hanem az alaplapi dolgok is ,no meg a videó kártya. Ezt azért mondom,mert fontos a jól keringetett levegõ ,hiszen ha bent reked a meleg az baj. Na most ha a radit ugye beteszed a házba akkor azt ventivel fújatni kell,ha a házban relatíve magas a hõmérséklet akkor a víz arra fog lehûlni,ha kívülrõl adsz neki friss levegõt akkor meg a felmelegedett kerül be.
Szerintem a legjobb megoldás az az.hogy egy elölrõl be ,egy hátul ki plusz a táp,és egy jó kis alant linkelt procihûtõ.
Ha mindenbõl jót veszel ,szinte nem is lesz hangja és tökéletes hûtést kapsz.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Amúgy ha arra esne a választásom szerinted az úgy jó kicsiny házamban, hogy felülre szerelve úgy, hogy kifelé fújjon illetve a ház két ventije egyik hátul befelé egy pedig alul befelé?
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Saor Alba
Az Antec megoldasa siman leveri a matricazott Corsaireket. H100 mar jobb eset, nagyobb radiator 2 ventivel.
Saor Alba
Amúgy az újak a kanadai CoolIT készíti. Nemtom ez jó-e vagy sem.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
van H60 is, csak azzal nem találtam összehasonlító tesztet
Azok a ramok meg elég jók 😊
cl8 1600mhz (az átlag cl9)
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Saor Alba
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Saor Alba
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h