Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy hûtõ egy bazi nagy darab fémbõl és egy ventibõl áll. A venti cserélhetõ, a fém meg örök.
Itt most kb +/-2 fokokról beszélünk, tehát ár/érték arányban bõven nem éri meg a D14. Az csak arra jó, hogy elmondhasd tied a legjobb léghûtés, majd dupla áron (10,5K vs 19K). Ha belopóznék és éjjel kicserélném egy Scythe-ra, az életben nem vennéd észre amíg szét nem szeded a gépet...
A Mugen 2 kicsit jobban hût, a Ninja 3 picit csendesebb. De mondom, itt nagyon kicsi különbségek vannak. Egy 4,5GHz-en járó 2500K-t bármelyik lehût gond nélkül.
Inkább a ház hûtésével foglalkozz, az többet számít.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Saor Alba
Tudom hogy nem adok-veszek, de ezt is olvassák páran, és hátha épp jól jön valakinek aki ilyet akar.
Meg talán nekem is.
És kikapcsol a monitor ha a gépet kikapcsolod, csak az állapotjelzõ led villog. A led fényerejét meg tedd 1-re és a leghalványabban fog villogni. De azt a villogást viszont kikapcsolni nem lehet.
Hangkártyára visszatérve!
Nem érdekel vkit esetleg egy hang-sávokat váltó kis doboz! ???
Ha van pl egy asztali erõsítõd 5.1 hangfalakkal, meg egy5.1-es headset-ed, akkor ezzel gond nélkül csak egy kapcsoló átváltásával átirányíthatod a jelet egyikrõl a másikra.
És nem kell ki-be dugdosni pl az asztal alatt a gép hátuljába a jack dugókat vakon.
Switch Box
Ötletes, de még ilyet sehol se láttam, én meg meguntam a dugdosást 😄.
Igaz ilyen komolyabb 5.1-es hangszettekhez (1-2) van hasonló, de azoknak egyik kimenete az spdif. Ezen csak jack van.
Bocse h beraktam, ha gáz törölje a topic gazdája a hsz-t.
Csak gondoltam berakom, jó párat elpasszoltam már (igaz én gyártom).
De sok embernek meg nagyon jól jön, és hasznosnak tartják.
Üdv
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Pár hónap azt lehet gondolkodni😊
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Egy aránylag olcsóbb hangkariból,pár száz forint költéssel egy jóval ütõsebbet lehet csinálni.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Komoly hangkártyák is vannak ám ,általában külsõk ,ott nem ritka a 200-300 ezres ár sem. De azok stúdió munkákra valók.
A Xonar kártyák most népszerûek ,7tõl 20 ezerig van minden féle ,szerintem átlag felhasználóknak teljesen jók.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
azt ha mégsem jönne be, akkor marad a kapcsolós elosztó.
Amúgy nekem is csinál ilyet samsung monitorom (2333HD), de ezen a led kapcsol be és kezd el villogni, bekapcsolom, majd újra ki a monitort és akkor jó
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Ennek jobb ha utana jarsz vasarlas elott, amugy pedig Seasonic beles.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Ilyenrol en csak TVknel hallottam, mert nemelyik tipus probal FW-t frissiteni a netrol.
Talaltam itt egy review-t.
Ahol valakinek problemaja volt egy Samsung P2370HD Monitorral es azt irtak a szuntementes kicserelese volt a megoldas. Kerdes neked van e ilyened.
Ha nincs akkor vidd vissza es csereltesd ki.
Ettõl nem javul meg,de nem is kapcsol be😊 Csak van a szomszédban is egy pc amin ki tudod próbálni a monitort. Ha ott is csinálja akkor egyértelmû a hiba forrása,és vissza tudod vinni garanciáztatni.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Monitor: Samsung HDTV monitor
Gép: GTX 570, 4gb ram, i5-2500 négymagos. 600 Wattos táp.
Vagy csak a monitor ?
Ha a monitor, akkor nezz korul a beallitasaiban, ha nincs ilyen funkcioja, akkor valami mas gaz van.
Ha a komplett gep, akkor a gep BIOSaban az elesztesi funkciokat nezd at, esetleg kapcsold ki azt, hogy a billentyuzet,eger,lan feleleszhesse a gepet.
Esetleg BIOS frissites a lapon utolso megoldaskent. Bar neked ezt nem ajanlom, hiszen a az energia gazdalkodassal se voltal tisztaban. 😄
Amugy milyen monitorrol es geprol van szo ?
Most Teljesítménycentrikusra állítottam, de vszeg ez sem segít majd 😞
De egyébként is ezek a beállítások csak akkor vannak érvényben ha bent vagyok a Windowsban, már pedig én kikapcsolt állapotban vagy a PC-vel. És mégis fogja magát a monitor és be és kikapcsol. Tisztára mintha szellemek járnának bent 😄
Erre csak egy lehetõség van hogy ezt elkerüljem, hogy beszerzek egy kapcsolós elosztót. de mindennap kellesz áramtalanítanom emaitt a szarság miatt.
De mi az, h csak most tegnap óta van ez a hiba? eddig miért nem jött elõ?
meg mi ez már, hogy a PC off, akkor fogja magát és bekapcsol és kikapcsol? eszem megáll komolyan mondom. Az energiatakarékosság már nem segít rajtam.
Vagy a kapcsolós elosztó vagy pedig a monitor ármatalanítása marad....😞 még iet.
Esetleg nem lehetne tenni valamit ez ellen? Valamilyen megoldás csak van rá....
Ha desktop a gep teljesen feleslegesek ezek a funkciok.
Ilyenkor a nagy teljesitmenyu beallitast hasznald, de a beallitasainal sajat kezuleg is be lehet allitani mindent.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Az energiatakarékos (nem ezt használom) melletti Séma beállításnál nekem 5 percre volt állítva a Képernyõ kikapcsolása. ezt levettem: SOHA-ra
viszont itt a Alvó állapot kezdeményezése: 15 perces. Ez jó? hagyjam így?
Kiegyensúlyozott (ajánlott) ez van nekem pipán.
ezen belül, séma: Képernyõ kikapcsolása: 1 óra,
Alvó mód: Soha.
Akkor ezek így jók lesznek?
Illetve valaki mondjon nekem legyen szíves egy itthon kapható tuti CPU hûtõt 10-15 körül 1155-höz😊 Mert a bõség zavara...😊
[merlinw.org]
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep