Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amugy az NZXT Sentry LX vagy NZXT Sentry LXE is jo de ezek ket 5,25-os helyet foglalnak el.
De szerintem megoldhato mashogy is, nem feltetlenul szukseges venni olyan elolapi szabalyzot LCD-st vagy simat, hanem lehet szoftveresen a PWN-en keresztul vezerelni oket, barmilyen sajat keszitesu vagy vasarolt LCD-vel (pl Matrix Orbital), ott a CrystalControl2,LCD Smartie peldaul.
Amugy meg van sokfele elore gyartott ilyen huto szabalyozo, mint peldaul a Aerocool Touch 1000 vagy 2000 is.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
A válaszokat elõre is kösz.
Mikor azt írtam hogy egyéb ilyet, nem ilyesmire gondoltam...😄DD
Ezt már én se vállalnám.
BFG Phobos:
Video lent
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
szerk: lassan viszont kisse offba viszem a topicot, koszonom a javaslatot, mindenkepp megfontolando. A tapom amugy egy 450es cheiftec, de a 8800 melle ez volt a minimum amit eloirtak, ugyhogy neha felmerul bennem, hogy nem az e az ami keves..
WWFSMD?
INTEL Core i5-2300 2.80GHz 1155 BOX 39085,-
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 25050,-
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz 9687,-
FSP Aurum Gold 500W 18188,-
Összesen: 119.323 Ft
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
WWFSMD?
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Maximum vegyél hozzá:
- GEIL Ultra 4096MB DDR2 1066MHz KIT - 15275,-
- FSP Aurum Gold 400W - 15812,-
- Scythe Mugen 2 Rev. B - 12340,-
- Összesen: 43427 Ft
Így tudsz húzni a processzoron, táp ellátás kiváló és memóriából is van amennyi kell.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Egy probat persze lehet megerhet a telefon, bar ugye ezzel nem csak az alaplap, hanem minden mas is valtozik, ennyit lehet nehez lenne kimagyarazni. Persze ha sikerulne, abbol kijonne az uj tap is. Menobb proci nem igen kell, netezesre es filmnezesre es zenehallgatasra (igen, tobbek kozt itt bukik a legalitas remenye is) hasznalom a gepet, bar amit lehet filmet megveszek BDn. Jatek kovetkezo kb a Diablo3 lesz, de azt se hiszem, hogy tulzasba vinnem majd.
WWFSMD?
Efti:
Nekem is az a kérdésem, a mostani Win7 miért nem jó (ha eredeti)? Azért mert OEM?
Igaz, hogy az OEM verzió alaplaphoz kötött, de ha felhívod a Microsoft Magyarországot azzal, hogy alaplapcsere volt, kapsz új kulcsot.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
A win7 licensz azert kell bele, mert uncsi a kalozkodas, a mostani gephez is van legalis win7em
WWFSMD?
INTEL Core i5-2300 2.80GHz 1155 BOX 39085,-
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 9687,-
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 25050,-
MICROSOFT Windows 7 Home Premium 64bit SP1 Magyar OEM 23242,-
Összesen: 124.377 Ft
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX 27200,-
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 9687,-
GIGABYTE GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5 PCIE 39396,-
MICROSOFT Windows 7 Home Premium 64bit SP1 Magyar OEM 23242,-
Összesen: 126.838Ft
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Eddig magam valogattam osszte mindig a gepeimet, de megmondom oszinten par eve nem foglalkoztam a temaval es a mostani hardver piac meglehetosen idegen szamomra.
Ha tud valaki segiteni, azt nagyon megkoszonnem.
PS: proci mindenkepp intel, egy eletre eleg volt az AMDbol a 3.7+ athol 64nel...
WWFSMD?
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Mondjuk lehetne jobb színe.
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
Én éppen lapot akarok cserélni és eddig ki volt választva egy ASUS SABERTOOTH P67 REV 3.0 de nemrég láttam hogy matx is ROG lap is jön ki nemsokára (Asus Maximus IV GENE-Z (Z68, mATX) nah most a kérdésem az volna számít e valamit az hogy matx a méretet leszámítva nem tervezem semmiféle sli / crossfire gépet épiteni.
Boven eleg szerintem ....
ゾルターン
ez így összesen 6 max 7db venti, szerintem ezekhez érdemes szabályzót is venni hogy ne mennyenek maxon fölöslegesen, mert akkor hamarabb használódnak, meg ha csak netezel vagy filmet nézel akkor fölösleges, 6-os szabályzók egész normális árban kaphatók ha 7 ventit teszel be akkor szükség van még egy "y" kábelre én ezt a két felsõhöz tettem így azonos fordulaton forogtak mindig
hogy milyen ventit érdemes venni azt a többiek megmondják 😊
szerk.: a gyári ventik nem rosszak benne, de a kábelei rövidek nagyon! erre érdemes figyelni
Cooler Master CM 690 II házat akarok majd venni, az új confignak, és a házba szerintem el kéne majd még pár plusz ventilátor...
Itt van maga a házikó lecsupaszitva. Ugye alapból a ház három darab ventivel érkezik, elõl van egy 140 x 140 x 25 mm-es, hátúl egy hátul 120 x 120 x 25 mm-es és felül, 140 x 140 x 25 mm-es ventilátor beépitve, felülre egyébként tehetõ még egy... Ezek mellett van még:
baloldalt két ventilátorhely 140 x 140 mm-ig,
jobboldalt 80 x 80 x 15 mm-es ventilátorhely,
alul két 120 x 120 mm-es ventilátorhely
A kérdésem, hogy milyen tipusú ventik lennének a jók, ezen helyekre? Illetve érdemes-e mindenhová tenni ?
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
MSI B75MA-E33, Intel Core I5-3330S, Scythe Ninja 3, 2*4 GB Kingston Ram 1333 Mhz, MSI Radeon HD 7850 2 Gb, 320GB HDD, CHIEFTEC 500A, ThermalTake Dokker ház
De én is 1600 ramokat vettem, gondolván a proci tuning szeretetére is, hátha egyszer......
Vagy ugye jön még ebbe a lapba 6 magos proci is, oda jók lesznek.
Minek akkor az 1600 -as ?
nem az ár miatt, csak kérdezem ...
MSI B75MA-E33, Intel Core I5-3330S, Scythe Ninja 3, 2*4 GB Kingston Ram 1333 Mhz, MSI Radeon HD 7850 2 Gb, 320GB HDD, CHIEFTEC 500A, ThermalTake Dokker ház
ASROCK 880GMH/USB3 17676,-
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25787,-
COOLERMASTER Hyper 212 Plus 8037,-
CORSAIR 4096MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 11037,-
(akkor már 1600-as RAMjaid legyenek)
Összesen: 62537,-
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Alaplap: Asrock 870 extreme3
Processzor: Amd Phenom II X4 955
Hûtõ: Coolermaster Hyper 212 plus
Ram: Kingston Hyperx 4096mb ddr3 1333 mhz cl9 kit
Ez ipon - ról: 62k
Esetleg ennyiért jobbat/mást ?
MSI B75MA-E33, Intel Core I5-3330S, Scythe Ninja 3, 2*4 GB Kingston Ram 1333 Mhz, MSI Radeon HD 7850 2 Gb, 320GB HDD, CHIEFTEC 500A, ThermalTake Dokker ház
