Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#67281
<#vigyor2><#ejnye1>

Akkor jó CPU/alaplap párosításra tudnátok párat ajánlani? 😊

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

#67280
Annyira nem akarok bele pénzt ölni, a lényeg, hogy kb. 1,5-2 évig jól fussanak a játékok 1680x1050-ben illetve HD felbontásban. Bár ez elég játék függõ 😊 A 460GTX garanciás az Extreme digitalnal.😊
3 év után tovább fogok tanulni, aztán laptopra fogok költeni, nem leszek itthon, jogosítványt jövõre fogom megcsinálni, nyelvvizsgák, szóval van/lesz hova tenni a pénzt.

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

Her Laca
#67279
Opsz😊 Nohát elnézést,figyelmetlen voltam.<#falbav><#pias>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#67278
Hát én soha nem vettem használtan számítástechnikai eszközt és nem is fogok az biztos. Én óckodom az ilyenektõl személy szerint nem ajánlom cpu-t venni úgy meg pláne. Szerintem hagyjd az öltelet már csak azért is mert ha veszel majd új alaplap+proci párost azért azzal tovább kihúzod mint egy használttal de ha nem, legalább az alaplapod naprakész lesz egy erõsebb procira. Herr Laca is rávilágított, valamit félreolvastam és 460GTX-t nézegetsz. Most nézem, hogy jó áron van az is és szerintem megéri de csak újonnan vennék azt is. Amit én linkeltem az speciális kártya kíváló ár/érték aránnyal.

Az enyém most egy HD5750 1éves a gépem az a kártya ehhez képest olyan 20-25%-al gyorsabb. Crysis 2-t 1440*900/High beállításokon toltam végig ezzel a kártyával, csak támpontként említem. Valamint a kettõ között, tehát 460GTX-HD5830 van 10k különbség amit egy jóval erõsebb procira vagy jobban felszerelt lapra lehetne majd költeni.

FPS Hexa 500W kíváló választás és bõven elég is.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

IMYke2.0.0.0
#67277
Nagy kérdés, mennyire vagy hardcore gamer girl...
Mert ha nem nagyon, akkor a 460-as jó választás.
Ha fontos, hogy a pénzedért brutális teljesítményt is kapj, akkor a 460-as kevés.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67276
a lány 😉

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

Her Laca
#67275
De hol említi a srác a 450 et?
460 on töpreng😊 ha jól értelmezem.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#67274
Szia Redmonk! Elõször is köszi, hogy ilyen segítõkész vagy, és gyorsan válaszoltál. 😊
A bulldozer kb. jún. 20 után lesz kapható, ugye?😊 A másik, hogy apróhirdetésben láttam, hogy el akarja adni az AMD Athlon II X4 610E a srác/férfi, mert nem jó a számítógépébe (<#zavart2>) 18.000-ért. Jó ár egy olyanért, egyáltalán megéri használtat venni CPU-ból? A boltban újonnan 35.000 ft-ért látom. Gyanakodhatok valami átverésre, illetve ha megtekintem a processzort, mire figyeljek. Bár a legjobb az lenne, ha ki lehetne próbálni, nem?
VAGY! 😄 hagyjam ezt az ötletet, és tényleg várok egy kicsit a Bulldozerre, ami lenyomja az árakat és újat tudok venni.
Akkor egy Kingston 4Gb 1600MHz HyperX az biztos vétel lesz 😊 mellé egy FSP Hexa 500W, az 1 hónapos 460GTX. Már csak az alaplap lesz kérdéses és a CPU. Te személy szerint milyen alaplapot és CPU-t ajánlanál. (Ami nem túl drága, de jól viszi a 460GTX-el.)?

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

#67273
MSI 460 GTX úgy látom paliba van a 5850 el.
Azonban már újonan is lehet kapni 30 körül...

PS3 Slim 250 PC

IMYke2.0.0.0
#67272
Ezzel a géppel, talán ha fél évet bírsz ki - amikor megjelenik a Battlefield 3, akkor meg sírni fogsz, és átkozni a percet, amikor csak egy új VGA-t vettél.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

redmonk
#67271
Szia!

Ha jól veszem ki a szavaidból akkor annyira azért nem túl sok az a pénz, de az biztos, hogy lehet abból is fejlõdni bõven. Én azt mondom neked, hogy picit most mindenképpen várj a Bulldozerre, ha drága lesz az sem baj elvileg kicsit lentebb nyomja majd a mostani árakat. Tehát alaplap+proci megvásárlásával szerintem várj. Ami a videokártyát illeti szerintem mindenki most ezt ajánlaná best-buy és messze jobb a GTS450-nél: Sapphire HD5830 1GB GDDR5 Xtreme
Memóriákat illetõen mindenképpen 4GB ahogy te is írtad, mondjuk ilyeneket: Kingston 4GB 1600MHz HyperX - 9526,-

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#67270
30.000 alatt, 1 hónapos a videókártya.

A CPU és DDR2-t én is kevésnek érzem lassan :\
Csak nagyon aggódok, hogy CPU limites lesz az egész és adtam a szarnak egy pofont, de ha nem így van, akkor javítsatok ki! 😊

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

#67269
A vga-t mennyiért tudod megszerezni? ( mi az az olcsó?)


A 6000+ és a 2 gb ddr2 lassan kevés lesz.

Bár egy jobb vga-val még vinné a dolgokat sztem.

PS3 Slim 250 PC

Her Laca
#67268
Bemész a boltba,megkéred a hozzáértõ eladót és a raktáron lévõ remekebbnél,remekebb ,no meg nagyon jó árú hardverelemekbõl össze fognak neked állítani egy nagyon jó kis gépet.
Mi itt a probléma? Mindenki elégedett lesz ,te azért mert ott vásárolhattál,õ meg azért mert rád sózhatta a polcokon porosodó alkatrészeket.
Én azt mondom irány a bolt😊
Ne is hallgass a kollegákra akik már vagy egy tucat gépet összeraktak neked és próbálnak segíteni ,hogy élelmiszerre is maradjon a családnak😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#67267
Sziasztok! 😊 (Nem tudom mennyire illik ebbe a topicba, de remélem azért tudtok segíteni)
Van egy kis gondom a mostani gépemmel, Crysis 2 1680x1050 natív felbontásba játszok, Gamer beállításokkal Windows XP alatt, 2GB DDR2-es Rammal, 9600GT 512 és AMD athlon x2 6000+ 3Ghz.
Az a jelenség fordult elõ nálam, hogy elkezdek játszani és percenként egy 5-8 másodperces lag keletkezik (függetlenül attól, hogy most csak egy helyben állok vagy mozgok) és hallom hogy felpörög valami a számítógépem. Ez miért van?

A múltkor írtam, hogy egy MSI 460 GTX 1gb-ot tudok szerezni (olcsón), de ha a processzorommal van gond (lehet CPU limites lesz a régi procival az új kártya is, nem?), akkor elgondolkozok azon, hogy egy új AMD Athlon II X4 610E -t vegyek, de akkor már új alaplappal és 2x2Gb DDR3 1333MHz-es RAM-ot hozzá. A tápegység egy FSP Hexa 500W lenne (amit itt ajánlott egy guru 😊)

Kb. ennyi pénzt áldoznék rá, bármilyen tanácsot nagyon szívesen fogadok 😊
Köszönöm elõre is!
Babi

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

V43 1105
#67266
Szia!

Írtak alattam pár hozzászólással neked configokat..! Ha teheted, én azt ajánlom hogy az iPonból rendeld, sok ezer forintot spórolhatsz... és ne légy bizonytalan, az iPon nagyon kis patent, korrekt bolt, nem egyszer rendeltem már onnét több százezer forint értékben és mindig azt kaptam amit akartam, jó minõségben! 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#67265
Hát akkor járjon rosszul. Tényleg, erre nem lehet már mit mondani.

Jézusom, hogy müködik még az a bolt egyáltalán a lista gyakorlatilag üres. Semmi új cucc nincs benne fõleg meg drága. iPON-nak van garanciafutárja szóval nem tudom hol itt a gond.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

IMYke2.0.0.0
#67264
Akarom mondani a wininvestoros.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#67263
Már összeraktunk korábban IPON-st, de neki a szolnoki kell.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

redmonk
#67262
THERMALTAKE VL80001W2Z V3 Black Edition 9913,-
FSP Hexa 500W 10763,-
LOGITECH Desktop MK120 4062,-
ASROCK Z68 Pro3-M 27325,-
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX 46110,-
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 24994,-
WD 500GB Caviar Black 7200rpm 32MB SATA3 WD5002AALX 12312,-
NEC AD-7263S-0B Fekete 5200,-
Összesen: 140.679 Ft

iPON.hu-tól mivel az a lista szinte üres, semmi mai cucc nincs benne.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

IMYke2.0.0.0
#67261
2 magos CPU - mely gyorsabb játékok alatt, mint az X4-es, és jobban tuningolható is:



4 mag, ha mindenképp ilyet akarsz venni - mondjuk egy GTA 4 miatt (is):



Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67260
Miért csak innen?

Elég szegényesnek nézem a választékot...

PS3 Slim 250 PC

VRSDM
#67259
köszönöm az irányt 😊

u dont have to listen anybody else but me

MerlinW
#67258

[merlinw.org]

Solten
#67257
Udv, kicsit szvsz varhatnal ezzel, most jonnek ki a Llano-s gepezetek. Amugy notebook topik... 😉

Saor Alba

#67256
Hali

még nem sikerült gépet vennem de csak innen vennék Wininvestor max 140e Ft-t tudok venni többet nem tudok rá költeni!
Vki lenne szíves akkor írna egyet gépet össze max 140e monitor kivételével!
A gép leginkább játékokra kellene!
VRSDM
#67255
Sziasztok. egy nagyon gyors és egyszerû kérdés.

csak igazán röviden.

írna néhány kedves drága lelkes segítõkész ember, aki az én szétsûrített napjaimon picit lazítana...

szóval 120k laptop. általános videózás internen. hádé tartalmak. fotosopban apróságok. hádé kamerával felvett filmeket azért még rendereljen persze csak egyszerû keretek között, szépen lassan 😄 de szóval ilyesmi. játék minimál. de azért nem árt ha van valami értelmes videó vezérlõ. sose lehet tudni. ^^

u dont have to listen anybody else but me

#67254
A múltkor is volt már egy ilyen... ideje lenne! 😊)

www.smart-bus.hu

Her Laca
#67253
Lottózzunk😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Krisztiam
#67252
jaa oké 😄DD

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Her Laca
#67251
Nem Való neked.<#eplus2><#pias><#ravasz1><#schmoll2>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#67250
Ne Vedd! 😄

www.smart-bus.hu

Krisztiam
#67249
NV? ez minek a rövidítése? 😄

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

#67248
<#pias><#worship>

www.smart-bus.hu

Krisztiam
#67247
én majd most tervezem, hogy s478-ról váltok lga 1155-re 😄DD

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Krisztiam
#67246
core i7 2600K 😄D

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Her Laca
#67245
Már írom 😊 Holnapra elküldöm neked,de alig volt idõm a gép elé ülni.
Részletes kezelési útmutatót kapsz😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

V43 1105
#67244
Intel + ATI (:

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#67243
Sátán kölke, inkább privátot olvass, hogy rúgja meg a ló! 😄

www.smart-bus.hu

Hecker007
#67242
mennyi pénzt szánsz az egészre?
lusta vagyok meg nincs is kedvem most visszaolvasni, hogy a többi hsz között megkerssem<#idiota>

Her Laca
#67241
Intelt meg NV-t😊 Ennyit tudok mondani.Már ha érdekel a véleményem😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Jakuza001
#67240
Hat ez sajnos ugy van ahogy mondod. Pont a felhasznalok szivjak meg.
Soha em jo egy ceg dominanciaja a piacont. Egy azert nem mert nincs raszorulva a fejlesztesre aki elol halad es mig a masik utoleri igy sok ido, tehat a teljesitmeny lasabban fejlodik.

Masodsorban pedig a kiadas miatt nem jo, mert nincs arverseny, nincs rakenyszeritve, hogy az arait csokkentse ezert az user, dragabban jut hozza a termekhez.

Ezert van szukseg eros AMD-re is, hiszen lattuk a K9 sorozatnal, hogy az arak es a fejlesztesi utem is sokkal gyorsabb leptekben valtozott, mindket oldalon, mert kenyszerhelyzet volt. Most nincsen es ez rossz.

elitehun
#67239
Wow szép kis vita lett itt, de még mindig nem tudom hogy mit vegyek?
Mindenképpen szeretnék egy jobb procit venni játékra. Tehát mit ajánlotok?
#67238
Nekem meg pont az szúrja a szemem, hogy ami AM3+ -ban 25ezer , ugyanolyan felszereltségû lap LGA1155 -ben már legalább 35k ...

/flame;zsörtölõdés;sírás on
Most haragszom picit, mert Bulldozert akartam venni, de nem fogok szeptemberig várni saját gép nélkül...
Az Intel meg percenként cseréli a processzorai tokozását.
Ennek ellenére szerintem 2500K-t fogok venni.
Nincs kedvem venni egy 955BE-t a Bullig csak azért, hogy utána eladhatatlan legyen.
/flame;zsörtölõdés;sírás off

franc0
#67237
Jólvan 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Jakuza001
#67236
Ziccer ? Nezz ra mire valaszoltal es akkor talan kiderul, hogy feltudtad e fogni a mondando ertelmet.

"Hát ahogy néztem egy AMD fényévekkel olcsóbb mint egy intel...."

"Pedig azert jocskan olcsobban kilehet jonni egy AMD-s geppel."

Aztan mutogathatsz a focimre. 😄

Jaffa 2843
#67235
sry, de ez ziccer 😊
a topik címére pillants rá.
uff.

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Jakuza001
#67234
Ne keverjuk a szezont a fazonnal.
A kerdes nem az volt mit vennel ma, hanem mi az olcsobb.

Jaffa 2843
#67233
ez megint ferdítés, az említett 2 processzor pedig forintra pontosan egy árban van, valamint a teljesítményük megegyezõ, annak ellenére, hogy az egyik 2 magos a másik pedig 4magos... és a fogyasztásról még nem esett szó.
Nem vagyok elfogult intel "ügynök" csak azért mert ilyen konfigom van, egyszerûen az intel processzorai jobbak, ami a piaci részesedésben is meglátszik. Voltak amd-s konfigjaim is, és használtam megegyezõ árú intel konfigot is, és az intel jobban szuperált.

nem merülök bele semmibe, de ha egy árban van azonos teljesítmény, akkor senki ne mondja azt hogy az nem igy van mivel itt az árlista elõttem 😄

részemrõl a téma lezárva, mert ennek sosincs vége
béke 😊

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

franc0
#67232
Sajnos késõn láttam a hozzászólásod 😊
Nálam ez nem hitvita, puszta racionalitás. Totál telibeszarom mit használok, sõt inkább az AMD felé húzok, mert a monopolium sohasem elõnyös a felhasználóknak.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014