Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

elitehun
#67331
Ja tudom, de aztán mondta hogy neki nem annyira fontos a GTA4
IMYke2.0.0.0
#67330
GTA 4-re is rákérdezett...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67329
Kösz, remélem fog futni egy pár game majd high-on.A procira majd nézek egy hûtõt

elitehun
#67328
Nem azért de az én hd4850-emmel high-on megy az AC2
redmonk
#67327
ASROCK 785GM-S3 11625,-
AMD Athlon II X2 240 2.80GHz AM3 OEM 10813,-
KINGSTON 4096MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KHX1600C9D3/4G 9526,-
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 24994,-
FSP Hexa 400W 8488,-
Összesen: 65.446 Ft

Ez a legolcsóbb amit összetudtam rakni, úgy hogy tudj is valahogyan játszani. Ez a proci van nekem egy 770chipset lapban 3.4GHz-n üzemel. 4GB memória kell. Videokártya meg muszáj ezt. Tápellátásról nem is beszélve. Elvileg késõbb ez a táp bírna egy 4 magos rendszert is.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

IMYke2.0.0.0
#67326
Legyen 190 ezer, rendben? Pár perc...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

elitehun
#67325
?
#67324
180-190k-ból milyen gamer configot lehetne összedobni - GTA IV-re fõként.
Intel-NV párosításban? 😉

#67323
Ja újonnan, max 50-ért akartam össze állítani egy gépet amin legalább közepesen tudok játszani 1024x768 felbontáson.Drágára most nem nagyon van pénz.

redmonk
#67322
Most újonnan veszed ezeket? Mert akkor inkább mond egy max. árat és gyorsba összedobunk egy gépet. 350W-os hát nem tudom, talán ha minõségi akkor igen.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#67321
Még valami, egy 350W táp elég lesz majd hozzá?

elitehun
#67320
Hogyha veszek egy új lapot akkor érdemes újratenni az oprendszert ugye?
#67319
Értem, az alaplap az jó?

redmonk
#67318
Már rendelheted is. Ennél jobb áron szerintem nem kapod meg.
De egy valamit fogadj meg. 4GB memóriát a gépbe. link

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#67317
Ez már tényleg jó kari.Ebbe a gépbe jó lesz?

ASROCK 760GM-GS3 (ez jó alaplap?)
KINGMAX 2048MB DDR3 1333MHz vagy KINGSTON 2048MB Hyperx Blu DDR3 1600MHz CL9 KHX1600C9AD3B1/2G
AMD Athlon II X2 250 3.00GHz AM3 BOX

#67316
+1,ezzel már vígan futkozna minden akkora felbontáson..sõt.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#67315
#67314
Vinné õket,de hogy nem high,meg Very High beállításon,az hétszentség. Nem tudom,hogy kimondta neked ezt az épületes baromságot.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#67313
Persze 1024x768 felbontáson.

#67312
De ezek nagyon drágák, nekem nem annyira fontos a GTA4, elég ha az F1 2010 Assassin's Creed 2 megy high és very high-on meg még egy pár game.
Állítólag ez a kari vinné õket amit az elõbb le írtam.




IMYke2.0.0.0
#67311
Ez a VGA is meghalna GTA4 -s társai alatt.
GTA4-nek amúgy 4 magos CPU sem árt.

Ilyenben érdemes gondolkodni:
- SAPPHIRE 11169-00-20R HD5830 1GB GDDR5 PCIE 45.143 Ft (36.114 Ft)44.240 Ft (35.392 Ft)
- SAPPHIRE 11180-03-40R HD6850 1GB GDDR5 PCIE 45.733 Ft (36.586 Ft)44.818 Ft (35.854 Ft)
- SAPPHIRE 11188-01-40G HD6950 1GB GDDR5 PCIE 58.095 Ft (46.476 Ft)56.933 Ft (45.546 Ft)
- GIGABYTE GV-R695D5-2GD-B HD6950 2GB GDDR5 PCIE 69.978 Ft (55.982 Ft)68.578 Ft (54.862 Ft)

Ha "full" grafikával akarsz játszani a következõ 2-3 évben. Na és a GTA4-el.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67310
És ez már vinné fullon a gameket?

VTX3D VX5670 512MD5-HV2 PCIE

IMYke2.0.0.0
#67309
Igen, érdemes - sokan vagyunk, akik onnan állítottak össze gépet, vagy vettek alkatrészt.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Krisztiam
#67308
sziasztok
ipon.hu-ról érdemes gépet venni?

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Soldiers
#67307
ahogy látom te is szolnoki vagy szerintem vedd te is a mátrixba én is ott fogom venni, igaz drágább mint az Ipon de legalább van egy csomó cucc nem úgy mint a wininvestorban

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

IMYke2.0.0.0
#67306
Egyik sem.

Saját gép, saját tapasztalat:
CPU: E8400 (2 mag, 3 GHz)
RAM: 4 GB DDR2
VGA: HD 4850 512MB
Monitor: 27", 1920*1080

A GTA 4-et a korábbi részek futása alatt megszokott szinten nem tudja megküldeni.
A VGA VRAM-ja kevés.
Hiába lesz 1 GB-os VGA-d (4650), ha közben a kártya a 4850-es segge alatt van, kábé, mint egy bányász béka.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67305
640*480-as felbontáson talán elég lesz GTA4-hez,többit 800*600-ban elviszi <#rolleyes>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#67304
Üdv.Szerintetek ez a 2 kari közül valamelyik vinné közepesen vagy maxon a GTA IV, F1 2010, az Assassin's Creed és a többi játékot?A választ elöre is köszönöm.


VTX3D HD 4650 1GB DDR3
Core Speed 600MHz
Memory Speed 400MHz X2 (ez az X2 mit jelent?)

vagy

GIGABYTE GV-R465OC-1GI HD4650 1GB GDDR2 PCIE
RAMDAC 400 MHz
Magórajel 650 MHz
Memória órajel 800 MHz

zöldeshányás
#67303
Jippí.Köszönöm.(Már csak az a kérdés hogy ipon vagy helyi bolt(kb 2000huf a difi))

\"fingjál bele a rencerbe\"

Jaffa 2843
#67302
természetesen belemegy, ez egy micro-ATX alaplap.
uatx = μatx =microatx

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

zöldeshányás
#67301
Tudnátok segíteni kicsit?Holnap rendelnék CM430-at de még biztosra kellene mennem hogy belemegy e ez az alaplap: Asus P5KPL-AM

\"fingjál bele a rencerbe\"

Her Laca
#67300
Nem😊 Jó fej csaj.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#67299
Szerinted megharagudna érte? 😮 😄

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

Her Laca
#67298
Én meg magyarázkodhatnék ,honnan eme ismeretség fiatal lányokkal.
<#eplus2>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#67297
Na, nem is rossz ötlet, lehet a nejeddel találkoznom kéne <#circling>

Köszönöm szépen a tippeket/segítséget, nagyon-nagyon sokat segítettél/segítetteket.

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

Her Laca
#67296
Jut eszembe. Múltkor nejem rendet rakott és ki akart dobni egy halom régi alkatrészt de aztán feltette a Vateráre( a nók szeretik ezt a csencselést vagy mi) és úgy vitték mint a cukrot. Még a rossz videó kártyáért is adtak vagy 4000 et. Nem hittem el.

Hecker.

Persze ,hogy nem tuning proci,de azért nem árt ha a lap tudja,mit lehessen tudni mit hoz a jövó.
Nem is drága szvsz szerintem jobban megéri ezt venni,mint hogy egy H
sat. Az I3 on meg maradhat a gyári hûtés ,oda az teljesen megfelelõ.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#67295
hm ha nem jár gar vesztéssel akkor az nagyon jó hír számomra...
Akkor megéri 2500k-t venni és nem sima 2500 at.
Mivel ha esetleg kevés lenne az általa nyújtott alap, akkor késõbb ugyan úgy tudok rajta húzni elég sokat, csak 1 hûtõt kell vennem újat.

~40 ezer helyett(új proci) csak ~10 ezer ( új hûtõ)

PS3 Slim 250 PC

Hecker007
#67294
Amit Herr Laca linelt lapot az megfelel a tuninghoz, garanciavesztés nincs, mert ugye a senki nem tudja megmondani hogy hogy volt használva mert nem menti sehova, hûtõt meg mindenféle képpen ajánlott cserélni, mert a gyára az khm.. hát maradjunk annyiban hogy nem erre a procira való fõleg ha tuningolva is van a proci.

#67293
Én ezzel a proci tuning dologgal kapcsolatban szeretnék kérdezni.

Ügye vannak Intelnél ezek a K végzõdésû procik amiket könnyedén lehet húzni.

Pl i5 2500K -t 4 ghz fölé is.
Azonban ez nem jár garancia vesztéssel? Mennyire biztonságos ez?
És mennyibe kerül minimum egy olyan alaplap amiben már érdemes/ lehet is húzni a procit? Ilyenkor kell új hûtõt is venni a procira?

Her Laca amit elõbb ajánlottál : ASRock Z68 PRO3-B3 alaplap Már alkalmas húzásra is?

PS3 Slim 250 PC

#67292
Sajnos csak egy nõvérem van, aki Pesten lakik, édesapám az õ konzervatív felfogásával kihajítaná az ablakon 😄

Közben olvasom a processzorról szóló cikket, nagyon megfogott 😊
A DDR2 miért olyan drága, ha nem is olyan jó, mint a DDR3 o_o? Sosem értettem.
Bár, kijön a gépbõl az alaplap amit linkeltél, a többit meg megoldom, max. diákmunkával, hogy lássa édesapám, teszek is érte 😄

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

Her Laca
#67291
ijen egyenlõ ilyen😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#67290
Mindent el lehet adni,vagy ahogy édesapám szokta mondani" fiam amíg lószar van veréb is van" 20-25 ezret lazán kapsz érte,már csak a ram DDR2 es ugye jó drága a használt piacon,no meg van akinek egy ijen gép teljesen megfelel.
Hirdesd meg,nézz szét a PH-n az apróhirdetések rovatban és nézd meg mennyiért adják veszik ezeket.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#67289
hát szerintem mehet öcsinek hugicának családban valakinek

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#67288
Süt, fõz, már nyerõ!!!<#taps>
Hát köszönöm szépen tényleg az eddigi segítséget, linkeket fiúk 😊) Megszívlelem jó tanácsotokat! 😉
És csak egy utolsó kérdés, a mostani configurációmat (kivéve a videókártyát, gyûjtöm õket, akármilyen) mennyiért lehet eladni, már ha egyáltalán lehet. Vagy mehet süllyesztõ?😄 Megpróbálom eladni a processzort az alaplappal, régi táppal és a rammal, hát ha...

Amúgy kicsit elcsépelt ez a van életem is, igen 😄 jogos a link 😄

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

Her Laca
#67287
""De van életem is""

Errõl mindig ez jut eszembe😊)

Ez itt😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#67286
Én is Intelt javaslom. Nekem 1éve van ez az AMD és hát, sohatöbbet. Lapból szerintem csak Z68 chipsetet keress illeve ahogy Herr Laca kollega mondta i3 Sandy Bridge bele (lga1155) aztán amx késõbb egy jobbat. Memóriát elõbb megtárgyaltuk 10k alatt van épp. Valamint VGA témában úgy szintén visszafogok váltani nVidia-ra szóval én azt javaslom. Mindent újonnan bár ebbõl a szempontból én elfogult vagyok.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#67285

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#67284
Válasz ki egy platformot,én Intelt preferálom,de persze lehet más is.
Vegyél mint mondtam lapot ,procit ,ramot. Eleve nagyot fog gyorsulni a rendszered ,még játék alatt is,a meglévõ videó kártyával is.
Ez egy jó alap,és egy VGA-t bármikor tudsz venni a késõbbiek folyamán.
Én ezt tanácsolom.
Asrock lapok ,jó áron vannak ,és egy I3 3 ghz es kb 27 ért már van.
Még igp is van benne asszem. Ram az most nagyon olcsó 4 giga 11-12 ezer.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#67283
Olvastam az elõzõ HSZ-ket (Intel vs. AMD, ATI vs. NV) csatákat, és kíváncsi vagyok, hogy ki milyen párosítást ajánl 😄
Informatika szakos voltam általánosban, a számítógépeket nagyon szeretem 😄 de van életem is. És ARRA a napokra is kell gondolni, mikor a strand nem éppen a legjobb hely egy lány számára 😛!
A viccen kívül, nem csak játékra kéne a számítógép, hanem hogy egy kicsit is gyorsabb legyen, meg elég bosszantó, hogy nem tudok a RAM miatt op. rendszert váltani :\
Ez a percenkénti lag tüskék pedig elég bosszantóak, és nem tudom mi a gond.

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

Her Laca
#67282
Ha engem kérdezel😊 akkor mint alant láthatod,Intel cpu köll.
Venni kell egy jó lapot egy I3 sandyval (késõbb ha lesz pénzed tehetsz bele nagyobbat,és slusz pasz.Meg 4 giga ramot. Bár azok egy négymagos AMD proci teljesítményét hozzák így jó ideig el van vele az ember.
Ezt kb 50 -60 ból megvan. Videó kártyát meg hagynám a fenébe ,úgyis itt a nyár ,strand ,buli ,fanta😊 Tudod mit😊 Én semmit sem vennék ,ha fiatal ,és lány lennék:XD De ha csak fiatal ,akkor sem😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.