Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Elosszor es utoljara szolok hogy vigyazz a szadra !
ゾルターン
[merlinw.org]
ゾルターン
[merlinw.org]
Meg az a "fos" TN is tokeletesen megfelel mindenre. Mar a fos szot kivarazsoltad ... de a lenyegen mit sem valtoztat.
Merlin, Solten ' jo magam TN paneles Samsung monitort hasznalunk. Szerintem
tokeletesen megfelel a celra.
ゾルターン
Nekem az volt a fontos hogy HD filmeket döccenés nélkül vigye, és konvertálásokba ( Zenék, Filmek ) legyen gyors.
Most már csak egy hozzá méltó 22-24"-os monitort kell keresnem hozzá ami egy 19"-os Fujitu Siemens LCD-t fog váltani.
Ami elõtt szintén emelem kalapom.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Egy nyolc éve becsülettel szolgáló gépet váltott le amire egy rossz szót se szólhatok.<#worship>#worship>
Az új PC.
Intel Core i5-2500K Sandy Bridge, 3.3GHz, 4mag, 6MB cache,
3.7GHz turbo frekvencia, szorzózár mentes processzor
alaplap ASUS P8P67-M rev 3.0: new B3 revision SATA-3/6G & USB
memória 8GB Kingston DDR3 1333MHz
Cooler Master Hyper TX3 hûtés
winchester 1TB Western Digital 7200.
Video kártya ASUS GeForce GTX 560 1GB DDR5 DirectCU II.
ház Cooler Master Elite 430
tápegység FSP 550W
DVD 2x ASUS
Úgy volt hogy az Imperiumtol rendelem, de sikerült megszereznem AFA nélkül<#taps>#taps>, és még a benzint is megspóroltam Esztergomba.<#wink>#wink>
A gép gyorsaságán meg csak pislogok ,figyelembe véve a 8 éves veterán sebességét.<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
Az utana linkelt Samu fel sem veheti vele a versenyt.
Lent linkeltem a második Samu-t, az LED, 24", 2011-es széria és 52-53ezer ft. Én is olyat vettem, jó választás nagyon.
[merlinw.org]
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
vagy ez
[merlinw.org]
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
Én egy picit elsiettem :]
Ahogy elnézegettem egy HD6950 vagy egy GTX560Ti is bõven elég manapság.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
CPU s1155 Core i5-2500K BOX: 43.990,-
DDR3 G.Skill 4 Gb /1600 KIT (F3-12800CL9D-4GBRL): 11.990,-
Sapphire ATi Radeon HD 6970 2Gb DDR5: 72.990,-
SSD OCZ 120Gb Vertex 3 (VTX3-25SAT3-120G): 62.990,-
HDD Western Digital 1Tb SATA3 32Mb HDD (WD10EALX): 12.990,-
Chieftec 600W CTG-600-80P BOX: 16.500,-
Ház Cooler Master CM 690 II Basic (RC-692-KKN3): 19.990,-
Összesen: 277430
De ezen meg jocskan lehet faragny, pl ha Agility 3-t vesz akkor az -20k, ha 6950-t vesz az szinten -20k.
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX 46066,-
KINGSTON 4096MB HyperX XMP T1 DDR3 1600MHz CL9 KIT 11375,-
VTX3D VX6970 2GBD5-2DH PCIE 76168,-
OCZ 120GB SATA3 2,5" Vertex 3 VTX3-25SAT3-120G 67272,-
WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 32MB SATA3 12969,-
FSP Aurum Gold 600W 21113,-
COOLERMASTER RC-690-KKN1-GP 18901,-
Összesen: 290.621 Ft
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Vga marad, a táp az fsp lesz.
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
[merlinw.org]
és nem csak itt, a legtöbb helyen egy pár %-al mindig 6970 vezet
utánna néztem kalkulátoron, és olyan 400-430 körül ehet a konfig, úgyhogy nem ez a táp lesz, hanem fsp aurum(találtam) 500w, 15000ft-ért.
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Összehasonlítás
6970-et én még nem láttam 70k alatt. Egyébként én is 6970-re szavazok a fogyasztás, hõmérséklet/zaj miatt, de szerintem mindkét kártya teljesen jó.
[merlinw.org]
Vga tesztet mutatnál ahol 2gb-s olcsóbb 6970, veri ezt a gainward phantom-ot? mert szerintem inkább egál, ha nem jobb ez a gainward, real tesztben(nem benchmark).
Azért is néztem ezt, mert ez nem referencia nyákra épül, jól oc-olható, és halk.
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
6970 teljesítményben veri az 570-et, és a vtx 2gb-s jószága nettó 60-ért kapható iponon
hogy okuljak is.
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
PS3 Slim 250 PC
THERMALTAKE Ház Midi ATX Element T Tápegység nélkül, Fekete 12,500 Ft
GIGABYTE Alaplap S1155 Z68X-UD4 INTEL Z68, ATX, B3 36,620 Ft
Gainward 1732 GF 570GTX 1280MB PCIe GDDR5 mini-HDMI 512 Phantom
65 990 Ft
INTEL CPU S1155 Core i5-2500K 3.3GHz 512kB L2 Cache, 6MB L3 Cache BOX IGP 43,410 Ft
KINGSTON HyperX Memória DDR3 4GB 1600MHz CL7 DIMM (Kit of 2) XMP Limited Edition 12,390 Ft
OCZ 2.5" SSD SATA 120GB Solid State Disk VERTEX 3 SERIES 54,210 Ft
WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 1TB 7200rpm 64MB Cache, CAVIAR Black SATA3 15,750 Ft
nettó árak.
Vélemény, kritika, tapasztalat valamelyikkel?
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Processzor INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX 1 db 25.437 Ft
Memória KINGSTON 4096MB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/4GX 1 db 9.262 Ft
Videókártya ASUS EAH6950/2DI2S/2GD5 PCIE 1 db 69.362 Ft
Merevlemez SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ 1 db 12.125 Ft
Ház COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430 1 db 9.932 Ft
Táp FSP Hexa 500W 1 db 10.763 Ft
összesen: 160 ezer
Ebbõl lejön körülbelül 25-35 ezer ha Gianninál vásárolsz.
Ennél lejjebb nem adnék ha új gépet veszek.
PS3 Slim 250 PC
de a pénz az másodlagos most, az elsõdleges cél az alább leírt konfigot megközelíteni kb. (persze minél jobb árban)
csak sajna nem értek az ilyen paraméterekhez 😊 geforce4-nél leragadtam anno 😄
PS3 Slim 250 PC
PS3 Slim 250 PC
* CPU: Core 2 Quad 3 GHz
* RAM: 3 GB
* HDD: 15 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c
* Graphics Card: Geforce GTX 460/Radeon 5850
egy ilyen kaliberû konfig kb. mennyibe fáj?
Hahha, reg hallottam ilyen jo viccet... 😊)
Saor Alba
Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN
www.smart-bus.hu