Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gurubefree
#68481
Elarulom az alltala linkelt monitor £180-£200 kozott mozog ami max.60 ezer HUF. Az a U24-es +100 ezer

Elosszor es utoljara szolok hogy vigyazz a szadra !

ゾルターン

MerlinW
#68480
Észrevetted, hogy amióta itt vagy csak a feszültséget kelted? Mielõtt megjelentél tök nyugis topik volt ez is és a Radeon is...

[merlinw.org]

Jakuza001
#68479
Te vedd mar ki a fejed a seggedbol, amit en ajanlottam neki az olcsobb, mint amit o akart venni. #68460

gurubefree
#68478
Merlin 24"es Samuja tokeletes szerintem ... persze az a fontos hogy mennyi amit ra tudsz szanni. Nagyon szuper TN LED Benq-k is vannak elfogadhato aron.

ゾルターン

MerlinW
#68477
Így van, minden TN paneles monitor szar. Neked van igazad. Sõt a PC is szar, miért nem vesztek Mac-ek?

[merlinw.org]

gurubefree
#68476
Foleg ugy hogy olyat ajanlasz neki ami 3x annyiba kerul mint amit megtehet!

Meg az a "fos" TN is tokeletesen megfelel mindenre. Mar a fos szot kivarazsoltad ... de a lenyegen mit sem valtoztat.
Merlin, Solten ' jo magam TN paneles Samsung monitort hasznalunk. Szerintem
tokeletesen megfelel a celra.

ゾルターン

kaposi1
#68475
Annak függvényében hogy gépen már csak az örök szerelmet a GTR2-t játszom (minden más BOX ) azt mondták nem vagyok normális.<#vigyor>
Nekem az volt a fontos hogy HD filmeket döccenés nélkül vigye, és konvertálásokba ( Zenék, Filmek ) legyen gyors.
Most már csak egy hozzá méltó 22-24"-os monitort kell keresnem hozzá ami egy 19"-os Fujitu Siemens LCD-t fog váltani.
Ami elõtt szintén emelem kalapom.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Jakuza001
#68474
Mert akkor megternenek es nem a hulyeseget vennek ? Nekem mindegy, csak felesleges leirni olyannak, aki nem tudom mit vegyek szoveget leir, majd amikor megkapja a legjobb ar/erteku javaslatot, akkor nem is erdekli mit irtak le. 😄

MerlinW
#68473
Komolyan mondom, neked a Jehova tanúihoz kellene csatlakoznod...

[merlinw.org]

MerlinW
#68472
Üdv a klubban <#eljen>

[merlinw.org]

V43 1105
#68471
Váljék egészségedre <#gonosz1>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

BarackHUN
#68470
<#eljen>

I S A e o e m o w s m !

kaposi1
#68469
Nekem is üzembe állt az új PC-m.
Egy nyolc éve becsülettel szolgáló gépet váltott le amire egy rossz szót se szólhatok.<#worship>

Az új PC.

Intel Core i5-2500K Sandy Bridge, 3.3GHz, 4mag, 6MB cache,

3.7GHz turbo frekvencia, szorzózár mentes processzor

alaplap ASUS P8P67-M rev 3.0: new B3 revision SATA-3/6G & USB
memória 8GB Kingston DDR3 1333MHz
Cooler Master Hyper TX3 hûtés
winchester 1TB Western Digital 7200.
Video kártya ASUS GeForce GTX 560 1GB DDR5 DirectCU II.
ház Cooler Master Elite 430
tápegység FSP 550W
DVD 2x ASUS

Úgy volt hogy az Imperiumtol rendelem, de sikerült megszereznem AFA nélkül<#taps>, és még a benzint is megspóroltam Esztergomba.<#wink>

A gép gyorsaságán meg csak pislogok ,figyelembe véve a 8 éves veterán sebességét.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Jakuza001
#68468
Miert akarsz ilyen TN paneles fos monitort venni, amikor mar linkeltem nala fenyevekkel jobb monitort ? DELL UltraSharp U2410 ez IPS paneles de annyi is az ara 115k.

Hecker007
#68467
Valaki kérdezte itt korábban hogy milyen a HAF932: nos szerintem nagyon jó ház, nehéz mint a dög és nagyon nagy, jól lehet szerelni sokkal könnyebb beletenni bármint mint egy CM690 vagy 692-be, a gyári ventik jó minõségûek és csendesek, nekem az advanced változat van belõle, mert mikor vettem ez olcsóbb volt mint az alap 😊 pc gear-en érdemes megnézni kb egy hónapja ott volt a legolcsóbb.

#68466
Dell UltraSharp ST2421L es ez mennyibe kerül otthon?

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

Jakuza001
#68465
Nem de magasan a legjobb kategoriajaban es ebben az ar tartomanyban.
Az utana linkelt Samu fel sem veheti vele a versenyt.

MerlinW
#68464
Nem, de IPS peneles (húúúú)

Lent linkeltem a második Samu-t, az LED, 24", 2011-es széria és 52-53ezer ft. Én is olyat vettem, jó választás nagyon.

[merlinw.org]

#68463
Ez LED monitor?

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

MerlinW
#68462
Kell a francnak az😊

[merlinw.org]

MerlinW
#68461
A harmadik, a Samu.
vagy ez

[merlinw.org]

Jakuza001
#68460
#68459
Szerinteket melyik Monitor a jobb? 199€ 149€ 199€ de ha tudtok ezeknel jobbat mondani otthon akkor szivesen fogadok minden tanacsot... kb 52.000ft a hatar...

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

redmonk
#68458
+1 UP!

Én egy picit elsiettem :]
Ahogy elnézegettem egy HD6950 vagy egy GTX560Ti is bõven elég manapság.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Jakuza001
#68457
Alaplap s1155 ASUS P8Z68-V: 35.990,-
CPU s1155 Core i5-2500K BOX: 43.990,-
DDR3 G.Skill 4 Gb /1600 KIT (F3-12800CL9D-4GBRL): 11.990,-
Sapphire ATi Radeon HD 6970 2Gb DDR5: 72.990,-
SSD OCZ 120Gb Vertex 3 (VTX3-25SAT3-120G): 62.990,-
HDD Western Digital 1Tb SATA3 32Mb HDD (WD10EALX): 12.990,-
Chieftec 600W CTG-600-80P BOX: 16.500,-
Ház Cooler Master CM 690 II Basic (RC-692-KKN3): 19.990,-
Összesen: 277430

De ezen meg jocskan lehet faragny, pl ha Agility 3-t vesz akkor az -20k, ha 6950-t vesz az szinten -20k.

redmonk
#68456
ASUS P8P67 REV 3.0 36757,-
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX 46066,-
KINGSTON 4096MB HyperX XMP T1 DDR3 1600MHz CL9 KIT 11375,-
VTX3D VX6970 2GBD5-2DH PCIE 76168,-
OCZ 120GB SATA3 2,5" Vertex 3 VTX3-25SAT3-120G 67272,-
WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 32MB SATA3 12969,-
FSP Aurum Gold 600W 21113,-
COOLERMASTER RC-690-KKN1-GP 18901,-
Összesen: 290.621 Ft

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#68455
Tápnak esetleg Corsair 650W CMPSU-650HXEU SLI 24.500Ft,- ? LINK

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

franc0
#68454
Zseniális 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Ams
#68453
Nagyon szépen köszi a brainstormingot.

Vga marad, a táp az fsp lesz.

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

MerlinW
#68452
Mindkét kártya jó vétel. Az Aurum táp pedig bestbuy 15-ért.

[merlinw.org]

MerlinW
#68451
PH teszt szerint pedig kb ugyanolyan erõsek😊 A lényeg, hogy mindkét kártya egy erõ és árkategória, jelen esetben egyedül a lent említett fogyasztás/hõmérséklet szól az AMD mellett.

[merlinw.org]

kifli
#68450
ITT egész más jön ki eredmény képpen <#nemtudom>

és nem csak itt, a legtöbb helyen egy pár %-al mindig 6970 vezet
Ams
#68449
De ha én pont 10%-al veszem drágábban az 570-et 6970-nél, akkor jó vétel, vagy nem?

utánna néztem kalkulátoron, és olyan 400-430 körül ehet a konfig, úgyhogy nem ez a táp lesz, hanem fsp aurum(találtam) 500w, 15000ft-ért.

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

MerlinW
#68448
570 erõsebb 10%-al, viszont 100W-al többet eszik ezáltal melegebb is.
Összehasonlítás

6970-et én még nem láttam 70k alatt. Egyébként én is 6970-re szavazok a fogyasztás, hõmérséklet/zaj miatt, de szerintem mindkét kártya teljesen jó.

[merlinw.org]

Ams
#68447
A tápnak utánnanézek, szivem szerint antecet vennék, de a beszállítónknál nem kapni, se fsp-t, se corsair-t.

Vga tesztet mutatnál ahol 2gb-s olcsóbb 6970, veri ezt a gainward phantom-ot? mert szerintem inkább egál, ha nem jobb ez a gainward, real tesztben(nem benchmark).

Azért is néztem ezt, mert ez nem referencia nyákra épül, jól oc-olható, és halk.

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

kifli
#68446
drága, olcsóbban még lehet jobbhoz is hozzájutsz, fsp, corsair, vagy hasonló kategóriában (nem csak a watt számít, 500 simán elég a rendszerhez amit összeraksz)

6970 teljesítményben veri az 570-et, és a vtx 2gb-s jószága nettó 60-ért kapható iponon
Ams
#68445
Mi a baj a táppal, és mért 6970?

hogy okuljak is.

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

kifli
#68444
táp kuka, vga inkább 6970,

a többi jó
#68443
nekem tetszik.. 😊

PS3 Slim 250 PC

Ams
#68442
THERMALTAKE Tápegység Tough Power 650W, 14cm, 20+4 80+ BOX 25,600 Ft
THERMALTAKE Ház Midi ATX Element T Tápegység nélkül, Fekete 12,500 Ft
GIGABYTE Alaplap S1155 Z68X-UD4 INTEL Z68, ATX, B3 36,620 Ft
Gainward 1732 GF 570GTX 1280MB PCIe GDDR5 mini-HDMI 512 Phantom
65 990 Ft
INTEL CPU S1155 Core i5-2500K 3.3GHz 512kB L2 Cache, 6MB L3 Cache BOX IGP 43,410 Ft
KINGSTON HyperX Memória DDR3 4GB 1600MHz CL7 DIMM (Kit of 2) XMP Limited Edition 12,390 Ft
OCZ 2.5" SSD SATA 120GB Solid State Disk VERTEX 3 SERIES 54,210 Ft
WESTERN DIGITAL 3.5" HDD SATA-III 1TB 7200rpm 64MB Cache, CAVIAR Black SATA3 15,750 Ft

nettó árak.

Vélemény, kritika, tapasztalat valamelyikkel?

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

#68441
Alaplap ASROCK P67 Pro B3 1 db 23.906 Ft
Processzor INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX 1 db 25.437 Ft
Memória KINGSTON 4096MB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/4GX 1 db 9.262 Ft
Videókártya ASUS EAH6950/2DI2S/2GD5 PCIE 1 db 69.362 Ft
Merevlemez SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ 1 db 12.125 Ft
Ház COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430 1 db 9.932 Ft
Táp FSP Hexa 500W 1 db 10.763 Ft

összesen: 160 ezer

Ebbõl lejön körülbelül 25-35 ezer ha Gianninál vásárolsz.

Ennél lejjebb nem adnék ha új gépet veszek.

PS3 Slim 250 PC

tigeroo
#68440
full új konfigurációt, a mostani már 10éves lassan.

de a pénz az másodlagos most, az elsõdleges cél az alább leírt konfigot megközelíteni kb. (persze minél jobb árban)

csak sajna nem értek az ilyen paraméterekhez 😊 geforce4-nél leragadtam anno 😄
#68439
és mindent újat akarsz venni vagy van ami már adott? ( pl proci alaplap, vga, táp...)

PS3 Slim 250 PC

tigeroo
#68438
hát most a tes 5: skyrm miatt akarok újítani (ez az ajánlott gépigénye elvileg), 100K körül max.
#68437
Ha gépet akarsz venni akkor inkább a rá fordítható keretet mondj! 😊

PS3 Slim 250 PC

tigeroo
#68436
* OS: Windows XP, Vista or Windows 7
* CPU: Core 2 Quad 3 GHz
* RAM: 3 GB
* HDD: 15 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c
* Graphics Card: Geforce GTX 460/Radeon 5850


egy ilyen kaliberû konfig kb. mennyibe fáj?
Solten
#68435
"Azt mondta mobilon hogy ugyan úgy lehet húzni ezt a sima procit mint a K-t...ezek után mit szólnál?"

Hahha, reg hallottam ilyen jo viccet... 😊)

Saor Alba

Solten
#68434
4 magos Phenom II nem artott volna.

Saor Alba

Soldiers
#68433
Hd filmet, játékokat vigye az a lenyeg

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

#68432
De, csak ellenkezem. 😊

www.smart-bus.hu