Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#68683
Jó lesz ez! 😉

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#68682
Akkor zsíros, mert kifogtam egy ilyet! http://hardverapro.hu/apro/q9550_intel_r_core_tm_2_quad_processor_q9550_12m_c/hsz_1-50.html

Már le is van vajazva😄 Mondjuk gari nincs rá. De akkor legalább az ára jó volt! Haver ajánlotta, és mondta hogy kompatibilis, de jobb mástól is hallani, én sajna annyira nem értek hozzá, hogy tudjam mit kell nézni!
#68681
Hát..használtan,OEM kiszerelésben 35-40k között adják õket. Amihez adnak hûtõt is,esetleg még van rá némi garancia az már kicsit drágább. Tehát ha 40k körül sikerül kifognod egy garanciás darabot,az mondjuk,hogy jó ár érte. Bivaly proci még az egyébként.
Alaplapoddal pedig kompatibilis természetesen.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#68680
Mennyi a jó ár egy q9550-ért?
A másik kérdésem meg, hogy egy ilyen proci ugye kompatibilis az én alaplapommal?
MerlinW
#68679
Mondd mennyit szánsz rá, oszt megmondjuk a tutit😊

[merlinw.org]

gurubefree
#68678
A q9550 arabol kap egy jo P67es lapot + i5 2500 cpu-t

ゾルターン

#68677
A Q9xxx procikat csak akkor érdemes megvenni szerintem, ha nagyon nyomott áron, magyarul olcsón adják, mert amilyen horror árban szokott lenni, azért már komolyabb i5 procit kapnál, ami nem kicsit gyorsabb. Persze az alaplap és ramcserét megúszod, akkor érthetõ még drágán megveszed is, más tészta, hogy egy jobb kártyát ugyanúgy kihajt e?

tviktor91
#68676
Üdv,
nekem is már lassan fejlesztenem kéne,mit tanácsoltok?
Jelenlegi gép.:
Asus P5B,c2d [email protected], 4gb ram, 8800GT

Elvileg biosfrissítés után quadprocikat is viszi..én egy Q9550-en gondolkoztam,mellé pedig 6950-de azt amelyiket még lehet flashelni<#vigyor2>
Ja és valszeg táp sem ártana mert most 400-as chieftec van benne.
Valami jobb ötlet?

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#68675
Én 1600-as Eco-t vettem anno, de az meg is jött.

pointer4
#68674
Ilyenre vártam 2 hónapot, akkor vettem meg a vengeance-t amikor tököm tele lett õsemberrel.
V43 1105
#68673
G.Skill RipjawsX a tesztpadon

Nekem speciel nem jön be, ezért is várom meg a Corsair Vengeance LP-t

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

zöldeshányás
#68672
Köszi a segítséget!Ma megjött cucc, össze is raktuk haverral a kicsikét. 😊
Már csak meg kéne húznom a procit de nem tudom hogy hogyan is kezdjek neki.PH-n már olvasgattam topigot de kicsit magas.Ha egy c2d e5400-al hyper 212 hûtõvel elvégezném ugyanezt a mûveletet az jó lenne úgy?

\"fingjál bele a rencerbe\"

IMYke2.0.0.0
#68671
Erõsen ajánlott lecserélni azt is.
Számottevõ gyorsulásra számíthatsz.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#68670
Ha az alaplapon van IDE csatlakozó (egy szokott lenni általában, de nem mindegyiken), akkor nem muszáj, de célszerû.

[merlinw.org]

Metalmilitiakid
#68669
Nekem nem kellett, a win még mindig IDE vinyón van.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#68668
Sziasztok!
Most veszek majd új procit meg lapot,de nekem még a régi IDE-s winyó meg dvd írom van
Akkor ezeket is lekell cserélnem SATA-ra?

MerlinW
#68667
5850 vagy 6870 43/44 ezer Ft. Ha nincs ennyi, akkor az Imyke által írt 6850, ami 38k körül mozog.

[merlinw.org]

allock
#68666
mindíg azzal csavarozok eddig semmi baja, persze nem tesztelem hogy a mágnes hizugálom rajta 😄

#hhwnd

IMYke2.0.0.0
#68665
Pl. egy Gigabyte 6850-es... KLIKK!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#68664
Bármilyen, olcsóbb 5xxx/6xxx-re!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

elitehun
#68663
Sztem ha nem viszed a vinyók közelébe akkor nem, meg ha csak a csavarokat birizgálod vele. Meg amúgy se olyan erõs benne az a mágnes
elitehun
#68662
És egy HD4850-es vidikarit mire lenne érdemes kicserélni? Max olyan 40 rugóra gondolok.
zöldeshányás
#68661
OFF
Sziasztok!Lesz baja a gépnek ha mágneses csavarhúzóval szerelem?

\"fingjál bele a rencerbe\"

IMYke2.0.0.0
#68660
Jól hiszed - az 5750/70-es továbbfejlesztett energia takarékossággal, DX11 támogatással rendelkezik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

allock
#68659
meg egy bazinagy teljseítménykülönbség..
4850 kb az 5750-70 szintjén van azt hiszem

#hhwnd

elitehun
#68658
Am a HD4850 és HD5850 között mi a különbség? Csak annyi hogy az újabb támogatja a dx11-et? Meg gondolom egyéb apróbb újítások
V43 1105
#68657
<#banplz>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68656
Igazából ezzel a két szakival az a helyzet (akikbe bizalmat fektettem de miért), hogy nincsenek tisztába az újabb dolgokkal, szerintem hónapok óta rá se néznek tesztekre pl hogy mi új alaplapok jöttek ki, "K" betû értelmezése...mondtam is nekik hogy ennek az ellenkezõjét csinálják és nem lesz ilyen baki.
redmonk
#68655
Na hát a szakikról is megvan a véleményem. Komolyan mondom olyan emberek dolgoznak saját példámból kiindulva vidéki városokban ilyen informatikai üzletben, hogy az hihetetlen.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Jakuza001
#68654
Na de annak kb semmi koze nincs a vasarlashoz. 😄

allock
#68653
elég egy ecset meg porszívó

#hhwnd

#68652
Hat hogy osszerakja a gepet, kitakaritsa, a kabeldzsungelt is megoldja, harisnyazza - osszefuzze a kabeleket ha kell...:-)
Nincs kompresszorom vagy egyéb eszköz amivel kitudnám pucolni a házat, eztán lesz (hasznalt fogkefe es par rongyom van!)...nem vagyok multimilliomos. :-)) Méééég. :-)
De nekem kellet volna megrendelni, jah. Nem tudtam hogy nem tud olvasni. <#pias><#pias> Ezt a ram huzast se sikerult megoldani a new bios miatt...de megprobalom meg1x.
Jakuza001
#68651
De minek neked szaki, amikor leirtuk nev szerint a dolgokat ? 😄

#68650
Azt hittem, hogy ha egy szakinak adsz egy listát amiben szépen le van írva hogy;
1. mi a konfig
2. mi mennyibe kerül
3. mit honnan lehet megrendelni
4. majd a szállítás ára és a végösszeg - ebbõl azt hinné az ember hogy tudja mit kell venni. De ehelyett más vga-t és procit vett. És még én lettem lebaszva hogy miért nem szóltam az elején. Olvasni tudni kell, de az ember így tanul...ezentúl én fogom megvenni. És persze nem a mocskos kézírásommal volt, hanem szép nyomtatott betûkkel.
elitehun
#68649
Nem értem, mért nem magad vásárolsz? csak kiváncsiságból
#68648
Benéztem, elismerem...:-) De még így is a 1600-t vették meg a mocskok. :-) Ez van, ez még mindig jobb mint az 1333. Kösz a tájékoztatááást!
MerlinW
#68647
"lehet már tudni, hogy az új LGA2011 alaplapok mikor jönnek?"

Idén év végén vagy jövõ év elsõ negyedében.

[merlinw.org]

Jakuza001
#68646
Chill out. 😄
Alapbol 1333-o indulnak azok a RAM-ok, neked kell beallitani oket a megfelelo sebessegre BIOS-n belul.

Jaffa 2843
#68645
nézz bele a "bios"-ba, mert alapbol állítja csak 1333-ra.

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#68644
Beszarás...azt hiszi az ember hogy végre minden oké...nézem aidaban a 8 gb ramom: 1333 Mhz...én meg 1866 vagy mennyit basztam a listára...ebbõl is a leggyengébbet vette...istenem ezentúl tényleg én fogom összerakni a gépet...mit számít az ilyen mhz eltérés ? Mert igazából nem érzem sehol, de akkor is idegesítõ...ezért még lesz egy kis beszélés ezekkel a "szakikkal".
IMYke2.0.0.0
#68643
Az Intel-rõl beszélünk - még szép, hogy nem fog belemenni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#68642
"a 1155-ös procik bele fognak menni ebbe az alaplapba?"
Nyilván nem, az s1156 se ment bele az s1366 foglalatba ...

Solten
#68641
Hi,

GIGABYTE GA-Z68P-DS3: 24.393 Ft (ipon)
Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.538 Ft (lasd argep)

Saor Alba

Jaffa 2843
#68640

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

V43 1105
#68639
Gigabyte GA-P67A-UD3-B3: 26.500,-
Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.990,-

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68638
Sziasztok olyan 70k körül szeretnék venni csak processzort meg alaplapot
Ebben az árban milyen procit ajánlanátok és hozzá milyen alaplapot?

V43 1105
#68637
2011 Q4 talán.. nem fix.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Krisztiam
#68636
sziasztok
lehet már tudni, hogy az új LGA2011 alaplapok mikor jönnek? és a 1155-ös procik bele fognak menni ebbe az alaplapba?

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Blekk Síp
#68635
Rendben, köszi!

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#68634
Cserélve lesz a vga, proci. <#taps><#taps>