Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

franc0
#68733
Ez egyéni szoc problem.
25 az ára. Ennyiért erõsebbet nem kapsz. De 30-ért sem.
Amúgy ha már a másikat fikázzuk, 40-ért ajánlasz 6850-et? Ugyanmár... Ennyiért már szerválható 6870, vagy olcsóbban 5850 (ami szintén erõsebb).

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

IMYke2.0.0.0
#68732
Részemrõl az utolsó:

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#68731
Bocs, túlszaladt a tekintetem. I😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

TaRka0107
#68730
Nekem? Skymannek írtátok, nem?😮

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

IMYke2.0.0.0
#68729
Eddig is Neked írtunk...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

TaRka0107
#68728
Valaki tudna segíteni ebben? Sürgõs lenne, nem nekem kell,egy ismerõsnek.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

IMYke2.0.0.0
#68727
5830-ast nem erõltetném...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

franc0
#68726
ASUS M4A78LT-M
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition
KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIEFt
WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA2 WD5000AAKS
NEC AD-7260S Fekete
GIGABYTE GZ-M3 Fekete
FSP Hexa 500W
BENQ G2222HDL

133K

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

IMYke2.0.0.0
#68725
Ha monitort is rakok bele, akkor alulról nyaldossa neki a 170-et.
Ez van.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

franc0
#68724
Ebbõl hol a monitor?
Tápból az 500-as kell, mert a 450-es kábelei rövidek az alsótápos 430-hoz.
Mindjárt jön az én verzióm.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

IMYke2.0.0.0
#68723

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

gurubefree
#68722
Sapphire HD5770 23.570 Ft
AMD Athlon II X4 640 19.750 Ft
ASRock 870 Extreme3 18.490 Ft
Seagate Barracuda 1TB 11.500 Ft
Kingston 4GB/1600MHz DDR-3 PC3-12800 HyperX B 8.384 Ft
Benq 22 monitor G2220HD 29.750 Ft
Chieftec CTG-400-80P 10.000 Ft

Csak egy proba majd jonnek a profik .... ebben nincs benne meg a haz meg az iro 😊 120.874-

Ez a 120k igen karcsu ugy hogy a monitor is benne van.



ゾルターン

Lacee86
#68721
Üdv!
Jól gondolom, h ez a noti eléggé jó vétel, pláne ár/teljesítmény tekintetében?

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

skymannn
#68720
Üdv!
Tudnátok nekem egy gépet ajánlani(alaplap,videókártya,proci,winchester, min. 4 gb ram,gépház,táp, dvd író+monitor) többnyire játékra. Max pénzem rá 120k HUF lenne.

TaRka0107
#68719
Üdv!
AMD Athlon 64 X2 4400+-os procihoz, tudnátok ajánlani alaplapot amiben van beépített videókártya? + Ramot. Nem tudom hogy ehhez a procihoz akkor AM2-es alaplapot kell venni?
Elõre is köszi.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

elitehun
#68718
Sztem akkor már a pikométert fogják használni
V43 1105
#68717
Pina






Coladaaa!




Anyatej?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68716
0,1 nm-ig eljutunk pár tíz év múlva?
MerlinW
#68715
Szvsz nem érdemes. 22nm, alacsonyabb fogyasztás, ezáltal valamivel nagyobb teljesítmény, 2012-ben. A következõ nagy lépés 2013-ban lesz a Haswell-el, illetve a 2014-es 14nm-es Haswell-re épülõ Broadwell-el.

Haswell:

A 22 nm process.
3D tri-gate transistors.
Advanced Vector Extensions 2(AVX2) instruction set support (or Haswell New Instructions)
A 14 stage pipeline.
Up to 8 cores available
New advanced power saving mechanisms.
Possible on-package vector coprocessor.
FMA3 instructions.
An entirely new cache design.
64 kB data + 64 kB instruction L1 cache per core, 8-way associativity 128 Byte cache line.
1 MB L2 cache per core, 8-way associativity.
Up to 32 MB L3 cache shared by all cores, 16-way associativity.

[merlinw.org]

redmonk
#68714
Sziasztok

Az Ivy Bridge mennyire lesz más/jobb mint a Sandy? Érdemes lenne azt megvárni?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#68713
köszi 😊

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

V43 1105
#68712
Igen, biztos ami biztos alapon.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68711
Csak leellenõrizted?

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

V43 1105
#68710
Köszi. Legyen akkor amit mondtunk. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68709

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

V43 1105
#68708
Õ még annyit, belinkelnéd a házad pontosan melyik modell stb. ? 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

IMYke2.0.0.0
#68707
Kivétel persze, ha szabályozható fordulatszámú ventikrõl van szó, amiket szoftveresen akarsz vezérelni - esetleg a házadban van hozzá modul is.
Mert akkor mindenképp az alaplapra kell pattintani az összeset.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#68706
Jó gondolatmenet.
Bár, jómagam nem erõltetném az alaplapot - azonnal átalakítókkal raknám be a plusz ventiket.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#68705
Sikerült találnom 3Pin átalakítót molexbõl..


1/Felsõ csatlakozó:
CPU Hûtésére van, már foglalt

2/Bal oldali csatlakozó:
A ház hátulján van egy venti, tehát már foglalt (cserélem szerintem, mert jó hangos :S)

3/Lenti csatlakozó:
Ide még fér egy venti, amit mondjuk a ház oldalpaneljéhez szerelek

4/Molexbõl átalakítok 3Pinesre két vezetéket, és azokat a ház elejére szerelem..


Mit gondoltok? Jó a gondolatmenet? 😄

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

IMYke2.0.0.0
#68704
Tovább fokozom:

Egyes speciális házakhoz eleve olyan ventilátorokat adnak, amelyeknek a kábelezése lehetõvé teszi a molexekre pattintást.

V43 1105: <#eljen>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

V43 1105
#68703
A felsõ, CPU_Fan a processzorhûtõhöz tartozó venti csatlakozója 😊 Valóban max 3 csati van, ahogy IMYke is mondta van két opciód a további ventik beüzemeléséhez.. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68702
Lehet kapni MOLEX-->3pin átalakítót,párszáz forintért.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#68701
Én még nem láttam olyan alaplapot, aminek az esetében ennél többet lehetett volna ráaggatni.

Helyette, a tápegység vezetékeirõl lógó, és Y-elosztókkal oldható meg.
Nálam legalábbis a hátsó így van.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#68700
Jónak tûnik a dolog, köszi a tippet!
Végülis szerintem 3-at fogok venni, mert a régit is kicserélem, mert nagyon hangos.. :S


Még egy kérdés..
Ez az alaplapom van, de nem tudom, hogy ha megvettem a ventiket, akkor majd hova kapcsoljam..
A képen bejelöltem a venti csatlakozó helyeket, de csak 3-at találtam.. Van még több, vagy csak 3-at lehet rácsatlakoztatni?

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

#68699
Hangja az abszolút nulla. Hûtése meg fogalmam sincs,lévén,hogy kifele fújásra használom. De érezni,hogy ahhoz képest,hogy milyen pici azért elég nagy légmennyiséget képes megmozgatni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#68698

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68697

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

#68696
És zavaróan hangos? Hogy hût?

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

#68695
Nekem 2 ilyen van hátul illetve egy ugyanilyen 12-es az elején.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#68694
Asus Vento ház egyébként..

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

#68693
Gép elejébe kell kettõ, és egy az oldalára..

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

#68692
Minek neked 80milis venti? Hova akarod azt rakni? 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#68691
Helló!
Remélem akad, aki tud segíteni!
Iponon keresek ventit, mert terhelés alatt felmegy a gép 80 fokra, és nem igazán szeretném, hogy megolvadjon a kis i7.. Szóval tudna valaki mutatni egy 80x80-as ventit, ami elég halk, de mégis jól hût? (gép mellett alszom..)


Elõre is köszi!!

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

IMYke2.0.0.0
#68690
Olyan emberkének kell eladni, aki mondjuk raktározás vezetésére, vagy irodai gépnek keres valamit.

Játékos szellemû ember persze, hogy nem fogja megvenni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#68689
Én is azon vagyok hogy elpasszoljam a 4870-t meg c2dE8500-t😄 Kb így egyben 35000Ft érnek, de ez nagyon max ár, ahogy nézem😄
tviktor91
#68688
Még azt kéne eldönteni hogy mi legyen a 88GT-vel meg az E4300-al..mert már bagóért lehet csak eladni.
88GT talán ér 10-et
E4300 meg már annyit se.
Mondjuk ebbõl a pénzbõl pont kijönne egy normálisabb táp.😄

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

tviktor91
#68687
De nekem kell az a 6950/70...tápot meg majd megoldjuk😄

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#68686
Gyors megnéztem😄 Megtehettem volna elõbb is-.- Szóval csak 750-es, de Chieftek!
#68685
Hát ha vennél inkább HD6870 ahogy én is teszem, használtan elég jó árak vannak rá, kb mint procira, akkor a maradék pénzbõl tudnál venni egy új tápot, én anno, kb 2.5 éve vettem egy 800-as nem tudom milyet, de nem szarabb fajtát, szóval azzal nem lesz gond, míg be nem adja a kulcsot, ami remélem nem most lesz! Saccolni nem akarok, de kb 20e volt, így ha tudsz szerezni vga-t használtan, akkor kb 100e-nél jársz!

De majd az okosok megmondják a tutit😄
tviktor91
#68684
Még nem tudom😊,de 100fölé nem igen szeretnék menni.Régebben félévente cserélgettem a karikat,aztán egy idõ után meguntam és már 2-2.5éve 88GT-n élek,amit még mindig fasza kis kártyának tartok...persze egy crysis,vagy gta4 már megeszi.
Egyébként az i5-el csak annyi a gond,mint ahogy írtátok is,hogy alaplap/ram csere is kell.Ezért inkább maradnék a Q9550 vonalon,amit használtan mondjuk megveszek 40 körül mint pl madi92😊
Tuningolva az is ki tud hajtani egy 6950/70-et nem?

(Egyébként a proci+ a vga már 100körüli összeg,és akkor még tápot nem vettem,mert kétlem h chieftec 400 elég lesz neki).

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..