Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gyártani meg a GPU-kat gyártják, meg talán elején a referencia nyákokat, szóval van pár nagy gyártó és inkább õk csinálják magát a kártyát.
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
A P67 nem használja ki az integrált VGA-t, ha van külön VGA a gépben(Ezt csak a H61, H67, Z68 tudja). A P67-el több a tuningolási lehetõséged.
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Illetve a H61-en csak 3Gbps-es SATA support van, 6 Gbps-es nincs. 1-2 év múlva tervezek venni egy SSD-t, annak elegendõ a 3Gbps vagy kell neki a 6?
A H61/H67 és a P67 között alapvetõen az a különbség, hogy az elõbbi kihasználja a CPU-ra épített GPU-t is, az utóbbi nem, viszont cserébe jó tuningolásra és SLI/Crossfire-re? Ha nem tuningolok és nem tervezek 2 videókártyát használni, akkor gyakorlatilag ugyan azt a teljesítményt/tudást produkálja a H61 és a P67 chipset?
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
alaplap: GIGABYTE GA-H61M-S2V-B3 OEM 14.600Ft
proci: INTEL Core i5-2400 3.10GHz 1155 BOX 40.129Ft
ram: KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1333MHz CL9 KIT 9.312Ft
videókártya: SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 25.256Ft
hdd: SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ 12.250Ft
dvd író: NEC AD-7260S Fekete 4.800Ft
monitor: BENQ G2222HDL 30.016Ft
Össz.: 147.513Ft
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Persze, a 955-öt elviszi. De ha belerak majd egy hat vagy nyolcmagosat késõbb és meghúzza, oda már nem fog ártani. Azt a plusz háromezret érdemes rászánni, nem pénz.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
A 460 és az 560 között kb hány százalék a különbség? És technológiában eltérnek nagyon (directx támogatottság, ilyesmi).
És a Ti verziók megérik a felárat?
A garanciát nézd ,ki mennyit ad rá azonos áron szvsz.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
A 8 pines 12V meg 140W TDP CPU-khoz szukseges btw. Atalakito nem kell termeszetesen, fogadja a 4-est is...
Saor Alba
40ezer forint környékén nvidiában most mi a legjobb ár/teljesítémnyben?
Illetve amikor legutóbb vettem új alkatrészeket évekkel ezelõtt, akkoriban nem igazán számított, hogy valami asus/msi/gigabyte az egy árban levõ eszközök nagyjából egy teljesítményt nyújtottak. Ez most mennyire van így? Lecsúszott valamelyik a három nagy közül? Esetleg megjelent egy új király vagy valamelyik kiemelkedett?
Köszönöm!
Alsótáposba CM GX450, Chieftec CTG 500 vagy Corsair CX430 V2. Ennél olcsóbban szerintem nem megúszható.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
ház: COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9.350Ft
táp: FSP Hexa 400W 8.887 FT
alaplap: GIGABYTE GA-870A-USB3L: 18.325 Ft
proci: AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 24.313Ft
cooler: COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP 4.650Ft
ram: KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 7.499 Ft
videókártya: SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 25.256Ft
hdd: SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ 12.250Ft
dvd író: SAMSUNG SH-S222AB/BEBE 4.562 Ft
monitor: BENQ G2222HDL 30.016Ft
145.108 Ft
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
ház: COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9.350Ft
táp: CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W OEM 11.938Ft
alaplap: ASUS M5A78L-M LX 12.725Ft
proci: AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 24.313Ft
cooler: COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP 4.650Ft
ram: KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 7.125Ft
videókártya: SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 25.256Ft
hdd: SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ 12.250Ft
dvd író: NEC AD-7260S Fekete 4.800Ft
monitor: BENQ G2222HDL 30.016Ft
________________________________________
össz: 142.423 Ft
Véleményeteket kérem h ez így jó-e,passzol minden mindenhez vagy lenne jobb ötletetek,vmit cserélnétek-e (ha igen max 145k-ig bezárólag és csak ipon.hu-ról).
Most jönnek a kérdéseim: Mivel a ház alsó tápos az általam választott táp kábelei elég hosszúak lesznek hozzá?
Az alaplaphoz passzol-e minden. Kell-e nekem külön kábelt venni a dolgokhoz vagy adnak hozzá alapból sata2-es vagy egyéb kábeleket, átalakítókat(monitor>vga, hdd, dvd író)? Ha nem akkor linkeljétek be õket, ha kérhetem
A procihoz váalszotott coolerrõl van-e valami vélemény észrevétel,tapasztalat (áll. nehézkesen passzol rá procira hallotam ilyet is.) Milyen pasztát vegyek hozzá, ha a hûtõhöz nem adnak.
Várom a válaszaitokat elõre is köszi a segítséget. 😊
csak lapos billentyûk legyenek.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Saor Alba
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
2. 140.737 Ft
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
- az alaplap csak 95W-ig támogat procit
- alsótápos házba nem tennék Hexa-t, rövidek a kábelek. Akkor inkább CM GX450.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Elõször ajánlottál neki 130-ért monitor nélkül, mostmeg 140-160-ért monitorral.
Az a +20-40e elég sok ám!
25-ért az 5830 tényleg jó, nincs vele semmi baj. 30-ért 6770 ugyanaz mint 5770 ennyiért nem ajánlott vétel...
Amúgy a legobb ajánlat eddig:
#68738 2-es számú konfig
Annyit változtatnék rajta hogy beleférjen a keretbe, hogy ház+táp van gigának 12e körül.
INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX 25437,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 7125,-
MSI N460GTX-M2D1GD5/OC N460GTX 1GB GDDR5 PCIE 35700,-
NEC AD-7263S-0B Fekete 5200,-
WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 32MB SATA3 13300,-
THERMALTAKE VL80001W2Z V3 Black Edition 9738,-
FSP Hexa 500W 11325,-
BENQ G2220HDA 29663,-
Összesen: 144.264 Ft
ECS A880GM-M7 (V2.0) 14052,-
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 24313,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 7125,-
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 25256,-
NEC AD-7263S-0B Fekete 5200,-
WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 32MB SATA3 13300,-
THERMALTAKE VM30001W2Z V4 Black Edition 10150,-
FSP Hexa 500W 11325,-
BENQ G2222HDL 30016,-
Összesen: 129.412 Ft
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10
Még egyszer köszi szépen.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94