Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GIGABYTE GA-870A-USB3 19.838 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 24.313 Ft
VTX3D VX6950 2GBD5-2DH PCIE 56.796 Ft
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12875 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 7.499 Ft
COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP 4.650 Ft
COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430 10.650 Ft
CHIEFTEC CTG-500-80P 500W BOX 12.562 Ft
Összesen: 149.183 Ft
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
All hail the double x!
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
De tényleg frankó hátnak tûnik.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

All hail the double x!
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
am ez remélem gond nélkül bemegy egy sima atx-es házba, és megeszi az 1 terrás samu F3 vinyót is 😊 (csak a rend kedvéért)
All hail the double x!
ASROCK E350M1/USB3 26.819,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 7125,-
Összesen: 33.944 Ft
Itt egy teszt róla. Ami biztos, hogy a merevlemez S-ATA3-on csatlakozna ami tudtommal azért jóval gyorsabb, illetve USB 3.0 is található rajta.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
megint kellene egy minimal irodai gép. alaplap, proci, memória. office hasítson, meg a net, integrált vga legyen 😊 kb 30 pénz van rá.
tenksz!
All hail the double x!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AMD Phenom II x4 955 BE
ASUS M4N68t-M LE V2
Corsair 4GB KIT DDR3 1600MHz CL9 XMS3 DHX
CoolerMaster Extreme Series 460W
Cooler Master Elite 430 Black Edition
Western Digital Caviar Green 1000GB 64MB cache
Ezt a konfigot tudnám beszerezni kb ~100k-ból, valamit változtatnátok rajta? A HDDrõl régebben mintha olvastam volna itt, hogy nem a legjobb, vélemény? <#worship>#worship>
CoD:MW3 - Nok3dli Steam: Nokedliasd BattleTag: Nokedli#1178
"It is a TUL corporation company http://www.vtx3d.com/about_us.asp same as Powercolor. Their products should be comparable"
ゾルターン
De ha valaki tegyuk fel cserel alaplapot es szeretne a hasznalt alaplap arat felhasznalni az uj vasarlasahoz ... akkor azt mondom a nev is fontos.
Sajat tapasztalatbol mondom.
ゾルターン
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Saját sorrendem: Asus Gigabyte Asrock MSI
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Az MSI-vel én is így vagyok, de a múltkori gigabyte hírnél meg mindenki a GB alaplapjait köpködte. Az az igazság, hogy minden gyártónak van egy-egy rossz féléve ...
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Saor Alba
A VTX3D helyett Asus 6950 témával meg csak az a plusz 15-20K a fájó pont. Ha tehetné, akkor mindenki a márkásabb, több memóriás, jobb hûtõs verziókat venné meg. Mondjuk az is vicc, hogy van HD6870 sokkal többért, mint olcsóbb HD6950-es.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
AMD Phenom II X4 925 2.80GHz AM3 BOX 21812,-
COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP 4650,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 7499,-
VTX3D VX6950 2GBD5-2DH PCIE 56796,-
NEC AD-7263S-0B Fekete 5200,-
WD 1000GB Caviar Blue 7200rpm 32MB SATA3 13300,-
CORSAIR Builder Series CX430W 10787,-
THERMALTAKE VL80001W2Z V3 Black Edition 9738,-
Összesen: 145.495 Ft
ASROCK 870iCafe 18012,-
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 24313,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 7499,-
VTX3D VX6950 2GBD5-2DH PCIE 56796,-
NEC AD-7263S-0B Fekete 5200,-
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12875,-
CORSAIR Builder Series CX430W 10787,-
THERMALTAKE VL80001W2Z V3 Black Edition 9738,-
Összesen: 145.220 Ft - Itt már S-ATA3-ban kapcsolódik a merevlemez.
ASROCK H67M B3 19250,-
INTEL Core i5-2300 2.80GHz 1155 BOX 38563,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 7125,-
GIGABYTE GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5 PCIE 39710,-
NEC AD-7260S Fekete 4800,-
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12875,-
THERMALTAKE VL80001W2Z V3 Black Edition 9738,-
CORSAIR Builder Series CX430W 10787,-
Összesen: 142.848 Ft - S-ATA3-ban csatlakozik a merevlemez van USB 3.0 | Komolyabb processzor miatt kicsit visszafogottabb OC kártya ami még így is elviszi a mai játékokat.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
GIGABYTE GA-870A-USB3 19.838 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 24.313 Ft
VTX3D VX6950 2GBD5-2DH PCIE 56.796 Ft
CORSAIR Builder Series CX430W 10.787 Ft
COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP 4.650 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 EcoGreen 5400rpm 32MB SATA2 HD105SI 11.944 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 7.499 Ft
COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430 10.650 Ft
Összesen: 146.477 Ft
Most az iponnál megint kapni 925-ös Phenomot, így a végösszeg: 143.976 Ft lenne, de ez a vevõn múlik, mit szeretne😊
Valamint egy baj van a vtx3d kártyával, az, hogy a honlap szerint nem adnak hozzá tápkábelt, a tápon pedig csak egy plusz csati van, szóval egy olyat kell hozzá szerezni valahogy 😊
De még egy plusz az elõzõhöz: ha nem lesz nagyon tuningolva a ramon is lehet pár ezret fogni, de ez már nagyon szõrszálhasogatás<#buck>#buck>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
/féreg MOD ON
<#hehe>#hehe>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
CoD:MW3 - Nok3dli Steam: Nokedliasd BattleTag: Nokedli#1178
Kingstonból ez a két típus van:
SVP100S2
SVP100S2B
Az utóbbihoz elvileg jár egy bundle(tok, USB kábel, DVD), aminek a segítségével átmenthetem az összes adatot a mostani rendszerpartíciómról.
Azt nem tudjátok, hogy ilyen keret jár-e hozzá? És ha jár, akkor csak az S2B-hez vagy az S2-höz is? Nem találtam erõl információt.
de keretet lehet külön is venni, de a kétoldalas ragasztó szalag is jó megoldás 😄
Aztán van olyan beépítõ keret, ami 2db 2.5"-os eszközt tud egy 3.5-es helyre betenni. Illetve létezik 2db 2,5" + notbook ODD az 5.25-ös helyre, valamint 4 és 6 db 2.5"-os helyet tartalmazó 5.25-ös beépítõ keret is.
Vagy van PCI-E kártyás, csak ott biztosra kell menni, hogy adott lapban bootolható, olyan 1.5x annyi mint sima SSD, igaz gyorsabb is valamivel. Viszont keret nem kell.
Egyébként ultimate olcsó megoldásként van aki a ház aljára/tetejére, akárhová kétoldalas ragasztóval felaplikálta 😉
SSDrõl lenne még kérdésem. Néztem, hogy az SSD-k mind 2.5-ös méretûek. Kell valami keretet beszereznem, ha ATX házba szeretném tenni, vagy mivel nincs benne mozgólakatrész elég lesz, ha befektetem az egyik heylre, ha úgyse mozgatom a gépet?
Ár/teljesítményben milyen SSDt ajánlotok? Én a Kingston V+-okat néztem, azok elég olcsónak tûntek, de nem tudom, hogy lenne-e elfogadható minõségben olcsóbb vagy esetleg van-e valami hátulütõje a Kingstonnak.
A segítségeteket szeretném kérni szgép vásárlás ügyében, mert megmondom õszintén nem vagyok otthon a témában. 150e-bõl kéne egy komplett gép ami bírni fogja egy jó ideig, egyedül dvd író nem kell mert az van. A monitorom pedig ilyen csak D-Sub kimenete van de ezt gondolom egy átalakítóval meg lehet oldani. Ha segítenétek, hogy mégis miket kéne beleraknom ami még a keretbe is beleférne azt megköszönném. <#wave>#wave>
