Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Most akarok venni procit videókártyát meg alaplapot kb 110-115 k értékben
Ezeket néztem ki
Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX 45k
GIGABYTE GA-PH67A-D3-B3 24k
Gigabyte Gtx560 Oc 1 GB 45k
Mit gondoltok errõl?Vagy valami jobbat tudtok ajánlani ebben az árban?
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
<#nemtudom>#nemtudom>
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
www.garagulya.hu AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3,2 Ghz| Gigabyte MA78LMT-S2| 4GB DDR3 1333 Mhz| VTX3D HD 5670 1GB GDDR5| Western Digital 1TB| Genius SW-5.1 Home Theater
www.garagulya.hu AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3,2 Ghz| Gigabyte MA78LMT-S2| 4GB DDR3 1333 Mhz| VTX3D HD 5670 1GB GDDR5| Western Digital 1TB| Genius SW-5.1 Home Theater
Nekem személy szerint 8 éve MSI alaplapjaim vannak kizárólag,egyikkel sem volt soha semmi problémám,szóval én azt javaslom. De ez szubjektív vélemény.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Egy AMD Phenom II X4 955 Be procihoz Asus vagy MSI alaplapot vegyek?
www.garagulya.hu AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3,2 Ghz| Gigabyte MA78LMT-S2| 4GB DDR3 1333 Mhz| VTX3D HD 5670 1GB GDDR5| Western Digital 1TB| Genius SW-5.1 Home Theater
Saor Alba
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Gigabyte EP43-DS3L alaplap
Core 2 Quad Q9400 @2.66 GHz
Radeon HD 6870
4 GB DDR2 800 MHz RAM
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
De jo kis deszka ez a 970 Extreme.
Saor Alba
AMD Phenom II X2 555 3.20GHz AM3 BOX Black Edition
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9AD3B1K2/4G
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE
Érdeklõdnék, hogy az ASROCK 870 Extreme3-nál mennyivel érdemesebb +2k forint fejében ASROCK 970 Extreme4-et venni?
970-es is 8x-8x sebességgel fut Crossfireben?
Saor Alba
<#law>#law>
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Neked kell tuningolnod 1600-ra a BIOS-ban.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Most vettem egy alaplapot(Asus M4A78LT-M) Na mármost a memóriánál azt írja, hogy 1600Mhz(O.C)..vettem bele 2x2gb Kingston hyperx 1600Mhz-es ramot is. Az lenne a kérdésem, hogy felfogja-e ismerni a lap a ramot?
Vagy felismeri de csak 1333Mhz-en fognak futni? és ha igen akkor hogyan kéne megoldanom, hogy felismerje 1600-on. Sry hogy nem tudom de mar utanna neztem neten és össze vissza van minden pls vki irja le ide egybe, hogy mi a teendõ.
Elõre is thx.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Emellett, mint minden eddigi Windows verzió esetében, hasznos olvasmányt nyújt a Windows Súgója.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
All hail the double x!
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Azt pontosan hol tudom megnézni?<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
CODEGEN MX-31-A2 300W: 7.876 Ft
ASROCK AD510PV: 14.725 Ft
KINGMAX 2048MB DDR2 800MHz: 5.675 Ft
vagy
AMD Athlon II X2 250 3.00GHz AM3 BOX: 12.500 Ft
ASROCK 760GM-GS3: 10.700 Ft
KINGSTON 2048MB DDR3 1333MHz CL9 KVR1333D3N9/2GBK: 4.187 Ft
deszka esetleg lehet: link
Saor Alba
www.smart-bus.hu
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
20 percre volt állítva, rányomtam, hogy "soha". majd kipróbálom hogyan szuperál.
<#worship>#worship>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Erõltettem még vagy fél évet aztán most hogy megvan az új gép nyugdíjaztam szegényt.
Mivel zárt tokba van az egész, hiába bújtam be a házba elemlámpával akkor se láttam mi kattog benne.
Rohadt idegesítõ az már biztos.<#szomoru1>#szomoru1>
Jó hangosan kattogott és olyankor még egy böngészõ oldalt se lehetett megnyitni.
Sose halljam többé azt a hangot.<#vigyor>#vigyor>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Van egy Samsung HD 103SJ vinyóm, kb. egy hete azt csinálj, hogy ha nem használom egy fél órát-órát, és utána meg akarom nyitni, akkor kattog - felpörög és csak pár mp után használható. Régebben ezt nem tapasztaltam, szerintetek mi lehet? Kezd meghalni, vagy valamit állítsak a win-ben (energiagazdálkodás vagy mittomén?) Mintha egy két hete lett volna valakinek hasonló problémája, csak már nem tudom melyik topikban olvastam <#whatever>#whatever>
Elõre is köszi a segítséget!