Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#68883
Sziasztok!
Most akarok venni procit videókártyát meg alaplapot kb 110-115 k értékben
Ezeket néztem ki
Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX 45k
GIGABYTE GA-PH67A-D3-B3 24k
Gigabyte Gtx560 Oc 1 GB 45k

Mit gondoltok errõl?Vagy valami jobbat tudtok ajánlani ebben az árban?

#68882
Mert a monitoron csak D-Sub csatlakozó van

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#68881
Minek oda átalakító?
<#nemtudom>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

V43 1105
#68880
A kártyához van átalakító <#vigyor5>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68879
Sztem teljesen mind1!

www.garagulya.hu AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3,2 Ghz| Gigabyte MA78LMT-S2| 4GB DDR3 1333 Mhz| VTX3D HD 5670 1GB GDDR5| Western Digital 1TB| Genius SW-5.1 Home Theater

Max23
#68878
Ilyen monitorom van és erre a kártyára szeretném rákötni. A kérdésem az lenne, hogy ehhez milyen átalakítóra van szükség? Én ezeket találtam: elso, masodik

#68877
Mert most raktam össze a gépem, de alaplap csere szükséges mert nem ismeri fel a procit, mûködik de nem tökéletesen, igaz hogy a Phenom II-t felismeri de ezt a típust ezekszerint nem mert már egy Bios frissítés felment és még mindig nem jó, továbbá megnéztem az asus honlapján és tényleg nem.

www.garagulya.hu AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3,2 Ghz| Gigabyte MA78LMT-S2| 4GB DDR3 1333 Mhz| VTX3D HD 5670 1GB GDDR5| Western Digital 1TB| Genius SW-5.1 Home Theater

#68876
Tökmindegy. Ha felszereltségben és tudásban azonos,nomeg árban,akkor bármelyiket megveheted.
Nekem személy szerint 8 éve MSI alaplapjaim vannak kizárólag,egyikkel sem volt soha semmi problémám,szóval én azt javaslom. De ez szubjektív vélemény.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#68875
Sziasztok!
Egy AMD Phenom II X4 955 Be procihoz Asus vagy MSI alaplapot vegyek?

www.garagulya.hu AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3,2 Ghz| Gigabyte MA78LMT-S2| 4GB DDR3 1333 Mhz| VTX3D HD 5670 1GB GDDR5| Western Digital 1TB| Genius SW-5.1 Home Theater

jazzy
#68874
Értem akkor az majd a jövõ zenéje lesz.

Akkor marad a 970 Extreme4, köszönöm 😊
jazzy
#68873
Az egészre lap+proci+videókártya+memória kombóra max 80km van, ezért kell meghúznom a határokat 😞
Solten
#68872
Gondolom az ar limital, a Bull-ok meg saccperkabe jovo honaptol elerhetoek... 😊 Esetleg majd kesobb beruhazhatsz egybe. Amugy pakolassz bele egy Phenom II 945 Black Editiont min.

Saor Alba

jazzy
#68871
Azt olvastam róla, hogy könnyedén lehet ezekben az ASROCK Extreme lapokban 4 magosítani és még ha nem is sikerül akkor is nagyon jó vétel.
Kongy
#68870
Köszi a választ. <#taps>

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#68869
Alapból 2 magosat nem vennék már így 2011-ben...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

V43 1105
#68868
BÕÕÕVEN 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

jazzy
#68867
Igazából még nem vettem meg a procit se, milyet ajánlanál? Milyen árkategóriában vannak ezek ?
Kongy
#68866
Sztetek egy ilyen táp elbír egy ilyen konfigot? :

Gigabyte EP43-DS3L alaplap
Core 2 Quad Q9400 @2.66 GHz
Radeon HD 6870
4 GB DDR2 800 MHz RAM

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Solten
#68865
Udv. Nagyon is erdemes. 8*/8*-as az is. Kerdes miert nem pakolsz bele inkabb Bulldozert (majd)?

De jo kis deszka ez a 970 Extreme.

Saor Alba

jazzy
#68864
Ja igen bocs ezek mennek bele:

AMD Phenom II X2 555 3.20GHz AM3 BOX Black Edition
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9AD3B1K2/4G
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE
jazzy
#68863
Sziasztok!

Érdeklõdnék, hogy az ASROCK 870 Extreme3-nál mennyivel érdemesebb +2k forint fejében ASROCK 970 Extreme4-et venni?

970-es is 8x-8x sebességgel fut Crossfireben?
Solten
#68862
Van aze' kicsit olcsobban is, sorry... <#alien> <#alien2>

link

Saor Alba

Solten
#68861
Csak a kerdesre valaszoltam... <#vigyor5>

Saor Alba

#68860
Esetleg windows alatt is meglehet oldani?
#68859
Nagyon thx..és könnyen megtalálom a bios-ban? mert ha nem légyszi vmi infot hogy merre mit. Sry hogy ilyen "hülyének" tûnök e téren de a régi gépemen nem nagyon turkáltam a biosban mert nem nagyon volt rajta mit húzni.
IMYke2.0.0.0
#68858
Remélem nem érezted kioktatónak az írásom - eszem ágában sem volt úgy írni...
<#law>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kaposi1
#68857
Neked is köszi barátom.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#68856
Köszi szépen, majd belejövök.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

IMYke2.0.0.0
#68855
A processzor által támogatott FSB értéken ismeri fel.
Neked kell tuningolnod 1600-ra a BIOS-ban.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#68854
Hali!

Most vettem egy alaplapot(Asus M4A78LT-M) Na mármost a memóriánál azt írja, hogy 1600Mhz(O.C)..vettem bele 2x2gb Kingston hyperx 1600Mhz-es ramot is. Az lenne a kérdésem, hogy felfogja-e ismerni a lap a ramot?
Vagy felismeri de csak 1333Mhz-en fognak futni? és ha igen akkor hogyan kéne megoldanom, hogy felismerje 1600-on. Sry hogy nem tudom de mar utanna neztem neten és össze vissza van minden pls vki irja le ide egybe, hogy mi a teendõ.
Elõre is thx.
IMYke2.0.0.0
#68853
Most szívatod szegényt? <#vigyor5>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#68852
Windows 7 Manager - ha baj van.
Emellett, mint minden eddigi Windows verzió esetében, hasznos olvasmányt nyújt a Windows Súgója.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

pxxl
#68851
többe kerül a ház mint maga a gép <#idiota><#nevetes1>

All hail the double x!

Solten
#68850

Saor Alba

pxxl
#68849
ilyen mini házból nincs olyan, amibe belemegy a hagyományos dvd író?

All hail the double x!

Solten
#68848
no problem

Saor Alba

pxxl
#68847
aham. na errõl értekezni kell még a "vevõvel" 😊
köszi!

All hail the double x!

#68846
Vezérlõpult,Energiagazdálkodási Lehetõségek,Séma módosítása,Speciális Energiaellátási beállítások módosítása,és a merevlemez menüpont alatt ott is van.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kaposi1
#68845
Bocs a hülye kérdésért de új Win7-es vagyok.
Azt pontosan hol tudom megnézni?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Solten
#68844
Hi, nem fog passzolni az ATX-es hazba a Mini ITX-es lap, elvileg csak az mATX-nek van furat.

CODEGEN MX-31-A2 300W: 7.876 Ft
ASROCK AD510PV: 14.725 Ft
KINGMAX 2048MB DDR2 800MHz: 5.675 Ft

vagy

AMD Athlon II X2 250 3.00GHz AM3 BOX: 12.500 Ft
ASROCK 760GM-GS3: 10.700 Ft
KINGSTON 2048MB DDR3 1333MHz CL9 KVR1333D3N9/2GBK: 4.187 Ft

deszka esetleg lehet: link

Saor Alba

#68843
Ennyi! 😄

www.smart-bus.hu

allock
#68842
van.

#hhwnd

Max23
#68841
Elég buta kérdés de ebben az alaplapban van integrált hangkártya vagy vennem kell külön egy hangkártyát hozzá?<#confused>

IMYke2.0.0.0
#68840
Elsõ lépések egyike, friss operációs telepítést követõen.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#68839
Köszöntem a tippet! <#eljen>
20 percre volt állítva, rányomtam, hogy "soha". majd kipróbálom hogyan szuperál.
<#worship>

#68838
Szerintem be van kapcsolva Windows-ban a merevlemez kikapcsolása opció. Ellenõrizd.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kaposi1
#68837
Dettó ugyan ez volt nálam is.
Erõltettem még vagy fél évet aztán most hogy megvan az új gép nyugdíjaztam szegényt.
Mivel zárt tokba van az egész, hiába bújtam be a házba elemlámpával akkor se láttam mi kattog benne.
Rohadt idegesítõ az már biztos.<#szomoru1>
Jó hangosan kattogott és olyankor még egy böngészõ oldalt se lehetett megnyitni.
Sose halljam többé azt a hangot.<#vigyor>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Max23
#68836
És a kábelek nem lesznek rövidek? Meg a #68801-ben írták, hogy a VTX3D-hez nem adnak tápkábelt és olyat venni kell hozzá, ez igaz?

#68835
Kis OFF
Van egy Samsung HD 103SJ vinyóm, kb. egy hete azt csinálj, hogy ha nem használom egy fél órát-órát, és utána meg akarom nyitni, akkor kattog - felpörög és csak pár mp után használható. Régebben ezt nem tapasztaltam, szerintetek mi lehet? Kezd meghalni, vagy valamit állítsak a win-ben (energiagazdálkodás vagy mittomén?) Mintha egy két hete lett volna valakinek hasonló problémája, csak már nem tudom melyik topikban olvastam <#whatever>
Elõre is köszi a segítséget!

redmonk
#68834
zsír

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo