Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gurubefree
#69183

ゾルターン

#69182
ehh, reggel van még.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190551560206&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123#ht_516wt_1139

a videokártyát nem ismerem, de mivel nem dedikált, és megosztott memoriát használ, így esélytelen hoyg akár a 10 évvel ezelõtti játékokat is elindítsam rajta...

A processzort nem ismerem, ezeke a turionok mégis milyenek?
mint az intelnél a Celeron?

Vélemény?

#69181
Hello, ez a gép szerintetek megér 45.000ftot?

franc0
#69180
monitorguru-nál most 46 900 forint és ebben benne van már a pixelgarancia is (épp akció van).
Csapj le rá mihamarabb.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#69179
Én meg inkább kussolok. 10 évnyi bolti meló után mindegyik gyártóról van emlékem pár évnyi nagyon jó, és pár évnyi "nem annyira jó" termésrõl. GigaByte, Asus, MSI, stb. ... még talán DFI-nak is volt sz*r alaplapja. Asusnál én ott akadtam le, amikor a P5K szériából az olcsóbb lapokhoz nem csináltak Biost az új procikhoz, úgyan azon sorozat drágább tagjaihoz meg igen. Akire meg itt sokan köpködnek, de pont a támogatás részük nagyon jó, Bios oldalon legalább is, az az AsRock.

pxxl
#69178
ugyanezt mondhatom el csak én ASUS-al 😊

All hail the double x!

MerlinW
#69177
10 éve Giga lapokon élek, sosem volt velük problémám (lekopogja)

[merlinw.org]

MerlinW
#69176
"jah meg a bios-a is káosz volt számomra"

Mégis, hogy lehet káosz egy Award BIOS-ban?😊

[merlinw.org]

pxxl
#69175
különben is egyáltalán minek alaplap 😄

All hail the double x!

Hecker007
#69174
vagy DFI-t, EVGA-t, BFG-t 😊

pxxl
#69173
vagy biostar-t 😊

All hail the double x!

#69172
Vagy MSI-t 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Hecker007
#69171
nem, szerintem nincs jelentõsége, legalábbis nem biztos hogy látványos gyorsulást eredményezni

V43 1105
#69170
ASUSt tessék venni .. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

kifli
#69169
vagy mennyi különbséget jelent az, hogy 1333-on megy, gondolom cl9 idõzítssel vagy 1600-on cl9-el?

megéri nekem felmenni pestre? 😄
kifli
#69168
hmm köszi, akkor aszem lehet szerverterembe vándorolni 😄
Hecker007
#69167
be kell állítani szerintem

kifli
#69166
gyorskérdés 😊


van egy koráj7 870-es config, ha beleteszek 1600-as ramokat, akkor azt 1600-ra kell állítani biosba? Vagy mennek maguktól annyin? Vagy csak 1333-on fog menni?
pxxl
#69165
jók 😊

All hail the double x!

kaposi1
#69164
Ha tudtok jobbat ennél 60 ezer körül van a határ ami még OK.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#69163
Én is ezt néztem ki, de nem lassú az 8 ms Válaszidõ???<#nemtudom>
Amúgy magasságban hogy viszonyul ez egy 19"-os LCD monitorhoz?
Mert kisebb magasságút nem szívesen vennék már.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Hecker007
#69162
melyikrõl?
én személy szerint jó messzire elkerülöm õket, nekem nem jött be se minõségre se szoftverek terén se, jah meg a bios-a is káosz volt számomra

#69161
Mi a véleményetek a Gigabyte alaplapról?

www.garagulya.hu AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3,2 Ghz| Gigabyte MA78LMT-S2| 4GB DDR3 1333 Mhz| VTX3D HD 5670 1GB GDDR5| Western Digital 1TB| Genius SW-5.1 Home Theater

#69160
Ez nagyon jó stuff.., hát ja.

Sg.hu, Globalgame.hu a legjobbak&#8230;

Falkon
#69159
Nekem ilyen tv-m van, de monitornak is használtam már. Egyszerûen büntet! 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

jazzy
#69158
Na megvettem ezt a processzort: AMD Phenom II X2 555 3.20GHz AM3 BOX Black Edition.
3. mag aktiválva, sajnos amikor bekapcsolom a 4. magot is nem indul a gép folyton visszadob a biosba, tehát sajnos az tényleg rossznak tûnik.

Az lehet esetleg probléma 4. magnál, hogy auton van a feszültség? Ha többször leokézom mindig visszadob a biosba szó nélkül.
V43 1105
#69157

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69156
megtalaltam DELL U2311H ezt ajanlotattok 😊

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

elitehun
#69155
9.-ik oldalon nézelõdj, ott kérdezgettél
#69154
probaltam de 30 percutan meguntam gondoltam valaki tudd neke msegiteni 😄

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

elitehun
#69153
Vagy vissza is olvashatsz
#69152
nem reg ajanlotatok nekem egy monitort valami samsung azt hiszem ugy körülbelül 48.000Ft körül volt csak elfelejtettem hogy melyik is volt az tudtok nekem ebben segiteni?😄

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

V43 1105
#69151
Nézd már meg valami grafikus felületû hõmérsékletet kiíró segédprogrammal terhelés alatt és üresen hogy mi újság, ha azt mondod már nincs rajta garancia, akkor érdemes lehet szétszedni, kitisztítani, újrapasztázni és újra megnézni ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69150
Persze,fellehet azt biggyeszteni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69149
Ez akkor egy Rear Case Fan ugye? PWM vezérelt. Mert akkor menne egy ilyen hátulra és amit te linkeltél alulra. Már csak egy ilyet kéne vhogy felrakni a cpu hûtõre azt rendben lennék. Mellesleg ha elõre rakok, akkor alul a tápnál már ne legyen semmi nem?

Van egy nem túl angy vájat az elõlap alján ahonnan elvileg szívhat frisset annak elégnek kell lennie?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#69148
Jól hangzik. Szerinted egyet feltudnék rakni könnyen HTX3-ra?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69147
Ez is jó,de én nem adnék egy ventiért ennyi pénzt. AC is tökéletes.

LINK

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69146
Arctic Cooling F12 TC

Én ezt használom. Halk,nagy levegõt mozgat meg,árban is jó. Az érzékelõjét az alaplap chipset hûtõje köré 'fontam'.
A ház elején azért vannak ám lyukak,csak azt eltakarja az elõlap. Az én házamon meg az elõlap alján van 2 nagyobbacska rés,azon szívja be a levegõt.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69145
redmonk
#69144
Hát de az magának gerjeszt vagy mi? Annak is valahonnan szívnia kéne a frisset nem? Milyen 120-as ventit ajánlanál max 3k-t adnék darabjáért.

Ja és a CMHTX3-ra fellehetne egy PWM-es 120-as ventit rakni valahogyan?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#69143
Por, kosz nincsen mert rendben tartom. Max a paszta, viszont a lényeg a lényeg, hogy most is jó a hõfok csak cserében nagyon hangos az egész gép. Na mind1 majd kifundálok valamit.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69142
Elõre is rakhatsz nyugodtan egy ventit. Nekem sincs elõl rács,mégis olyan levegõt tol be a házba a 12-es venti,mint állat 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69141
Ha azt veszem, hogy gyakorlatilag 9000.- forintot készülsz elkölteni a semmire... te tudod. Ha anno jó volt, és most nem, annak oka van! A ventik légszállítása nem csökken a korral... por, kosz, egyéb nyûg van ott, ha eddig jó volt.

De én átadom a stafétát másnak, ebben nem tudok neked segíteni.

www.smart-bus.hu

allock
#69140
Noctua de az más árkategória

#hhwnd

redmonk
#69139
Nem keresek indokot, tudom, hogy anno milyen volt és most milyen. Tudom, hogy mire van szükségem csak abból a lehetõ legokosabb vételt akarom. Mint mondtam elõre nem rakhatok mert nem rácsozott az elõlap így van lent egy a tápnál (tré englade) meg hátul egy gyári gigabyte amit kaptam hozzá. Max 3k adnék darabjáért. Ennyit megér nekem, hogy normális legyen minden még ezen a nyáron.
Házam

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69138
A házad, hogy szellõzik?

( nagyon úgy látom, hogy te csak indokot keresel arra, hogy költekezhess! 😄 )

www.smart-bus.hu

bosco05
#69137
OFF! Bocs hogy ide írok, de bármilyen címszóval próbálkoztam nem találtam apróhirdetõs topicot. Ha valakinek akad egy nagyon olcsó AGP-s kártyára és egy socket 754-es alaplapja eladó, dobjon egy pü-t. Köszi. Ha van erre való topic pls linket. Köszi! ON!
redmonk
#69136
Akkor egyéb megoldás?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#69135
A hõfokok jók csak csutton megy minden venti és most már eléggé zavaró. 40fok a vinyónak tudtommal rendben van vga 50fok alapon tavaly 40körül járt ilyen idõben. cpu is 50fok most már anno az is jó volt pláne, hogy ilyen kis szar x2 240-m van

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69134
Mi az, hogy nem túl jó? Írj már valami konkrétumot hõfokokra levetítve, mert elég relatív, hogy mi a nem túl jó... 😊

Mivel van problémád? Mi melegszik és mennyire?

www.smart-bus.hu