Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASROCK 770 Extreme3 16.725,-
AMD Phenom II X4 840 3.20GHz AM3 BOX 21.863,-
KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT 6288,-
WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 8956,-
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 25.963,-
THERMALTAKE VN40001W2N Commander MS-I 11.638,-
CORSAIR Builder Series CX430W 10.575,-
ICON7 Classic Compact wireless 2662,-
ICON7 D200 USB Fekete-Szürke 3363,-
Összesen: 108.036 Ft
!-A merevlemez S-ATA3 kapcsolódik, a vga olcsóbban de GTX550Ti és HD6790 felett áll picivel. Vezetéknélküli billentyûzetet amúgy nem ajánlanék játékhoz de tudom miért kértél ilyet. CPU azért nem BlackBox mert úgy vettem ki a szavaiból, hogy nem egy tuningos alkat. Corsair tápom van nekem is csak ajánlani tudom. Szerintem ez a ház már megteszi-!
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Már nagyon várom hogy mi lesz a végkifejlet.
CM 370,CM 430 sokkal minõségibb cucc.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Azt mondta a srác, hogy sürgös és szûkös.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
PS3 Slim 250 PC
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
GIGABYTE GA-MA770T-UD3 16.000 Ft
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 8.438 Ft
HITACHI 1000GB 7K1000.C 7200rpm 32MB SATA2 HDS721010CLA332 11.925 Ft
KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G 6.288 Ft
AMD Phenom II X4 925 2.80GHz AM3 BOX 21.687 Ft
VTX3D VX6850 1GBD5-DH PCIE + DIRT 3 37.372 Ft
FSP FSP350-60APN 6.812 Ft
Összesen: 108.522 Ft
PS3 Slim 250 PC
Ez minek??? 😊
PS3 Slim 250 PC
ASROCK 770 Extreme3 16.725,-
AMD Phenom II X4 840 3.20GHz AM3 BOX 21.863,-
KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT 6288,-
WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 8956,-
SAPPHIRE 11169-08-20G HD5830 1GB GDDR5 XTREME PCIE 25.963,-
THERMALTAKE VL80001W2Z V3 Black Edition 9738,-
CORSAIR Builder Series CX430W 10.575,-
ICON7 Classic Compact wireless 2662,-
ICON7 D200 USB Fekete-Szürke 3363,-
Összesen: 106.133 Ft
!-A merevlemez S-ATA3 kapcsolódik, a vga olcsóbban de GTX550Ti és HD6790 felett áll picivel. Vezetéknélküli billentyûzetet amúgy nem ajánlanék játékhoz de tudom miért kértél ilyet.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Bár szükösen meg lehet oldani 110 bõl... majd jönnek a faragók és segítenek 😊
PS3 Slim 250 PC
PS3 Slim 250 PC
[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417
Processzor AMD Phenom II X4 925 2.80GHz AM3 BOX 1 db 21.687 Ft
Memória KINGSTON 2048MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 KHX1600C9AD3B1/2G 2 db 9.151 Ft
Videókártya VTX3D VX6850 1GBD5-DH PCIE + DIRT 3 1 db 37.372 Ft
Merevlemez HITACHI 1000GB 7K1000.C 7200rpm 32MB SATA2 HDS721010CLA332 1 db 11.925 Ft
Ház COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.526 Ft
Táp FSP Hexa 500W 1 db 11.325 Ft
117 ezerre jön ki így.
Nincs benne bill+ egér, viszont sztem lehet rajta még itt ott faragni.
Ennél lejjebb nem adnék ha most vennék gépet.
Árak: Ipon.hu
PS3 Slim 250 PC
[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417
Pénzt nem lehet vissza kérni?
Aztán vmi értelmesebb helyen vásárolj. ( Ipon.hu pl.)
30 fele 5830 egy jó választás sztem.
PS3 Slim 250 PC
[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417
[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
és mint kiderült játékra használnám leginkább
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Proci-Intel Pentium Dual Core G840 2.8GHz, 2 mag, 3MB c. Sandy Bridge
Alaplap-ASUS P8H61-M LE/USB3 rev 3.0: new B3 revision
Memória-Kingston 4GB DDR3 1333MHz
VGA-ATi Radeon HD 6570 2GB DDR3
Táp-Gigabyte 450W
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Aki meg teszem azt 120 vagy 200 FPS-t meg tud tekinteni egy monitoron ami összesen 60 képet tud kitenni másodpercenként, annak gratulálok.
De köszi szépen hogy foglalkoztál a kérdésemmel.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ゾルターン
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezt épp most kaptam a Prohardveren.<#szomoru1>#szomoru1>
A srác most vette.
"DELL U2311H, és sztem sok a 8ms panel ide vagy oda.
Aki azt álíltja hogy ez bõven jó játékra, sõt HC játékra az életébe nem játszott annyit FPS-ekel hogy ezt meg tudja ítélni.
Habár lehet a 75 hz segíthet még rajta, mindjárt megnézem mit lehet vele mókolni."
Most akkor aggódjak?<#fejvakaras>#fejvakaras><#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ゾルターン
Core i5 HD PC-m mellé szeretnék egy méltó monitort találni.
Idáig egy Fujitsu Siemens Scaleoview T19-1 LCD TFT monirort használtam közel 8 éven keresztül nagy nagy megelégedésemre.Sehol egy pixel hiba, akár napokig is nézhetem egyfolytában akkor se fájdul meg a szemem tõle.Fujitsu
Mivel ennél kisebb magasságút nem igazán szeretnék elsõ kérdésem mindjárt az lenne hogy egy 23-24" -es monitor a 19"-os képest milyen magas ?
Nem figyelem már évek óta a monitorokat ezért semmi tapasztalatom nincs ez ügyben sajnos.
Idáig két saját kiszemeltem lenne a kutakodásom alapján.
1. Dell Ultrasharp U2311H
2. Samsung S24A350H
Inkább a Del a szimpatikusabb Youtube tesztek alapján , viszont ez a 8 ms-os válaszidõ "kissé" elgondolkoztatott.
Nem kevés ez manapság játékra?
A Samunál ugyan ez 2ms.
Ami fontos lenne.
Mivel Full HD filmeket szeretnék nézni rajta, a Fekete szint!
Kevesebb játék is elképzelhetõ rajta ezért a lagolást, után húzást is szeretném elkerülni.
Betekintési szög: amiben a Dell messze elverte szintén teszt alapján a Samu-t.
60-65 ezer lenne az összeg a határ amit rászánnék.
Szóval ha esetleg ebben az árkategóriában még tudnátok jobbat ajánlani szívesen vennék minden tanácsot, javaslatot.
Válaszotokat elõre is köszönöm szépen.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Ha ki akarod aknázni az i5-2500K brutális tuning potenciálját,akkor a többi chipset kell. (A Q-t nem ismerem,szóval arról fogalmam sincs.)
Viszont ezek a lapok mellé akkor bûn sima i5-2500-at venni. 😊
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
a p-sek valók tuningra, de nincs igp
a z-s lapok meg a kettõ ötvözete van tuning+igp is
ezen belül leginkább csak felszereltségben különböznek a lapok tudtommal
Ezek érdeleénének: H61, H65, H67, P61, P65, P67, Q67, Z67A, Z67MA, Z67X
Az érdekelne, hogy melyik jobb tuningos, meg melyik milyen szegmensbe sorolható. Egy részletesebb leirásnak nagyon örülnék. Elõre is köszönöm.
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic