Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#69383
Egy olyan alaplapba aminek ddr3 as memória foglalata van belemegy a ddr2 es 667 MHZ-s ram?

Csak mert lehet alaplapot kell cserélnem és Bár lementek a Ram árak is, nem szeretnék +10 ezerért 4 gigát venni, ha ideiglenesen jó lenne a régi ddr2 es ramom is.

Köszönöm

PS3 Slim 250 PC

Csibusz
#69382
köszönöm
#69381
Proci: 18k
Alaplap: 11k
RAM: 3k
VGA:20k
HDD: 4k


Össz: 56k

60-ért talán elmegy így cakk-pakk.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#69380
Aki vásárolt Gianninál már, dobjon egy privit nekem ! Köszi 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Csibusz
#69379
Sziasztok, árban kb mennyit ér ez a konfig?
- CPU típusa QuadCore AMD Athlon II X4 630, 2800 MHz (14 x 200)
- Alaplap neve ASRock M3A770DE (3 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
- Rendszermemória 2048 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM) GEIL
- Videokártya NVIDIA GeForce GTX 260 (896 M😎
- 250 HDD maxtor
Vadnokedli
#69378
Anno hallottam úgy- le maradt. 😄

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#69377
Már rég nem az Asus leányvállalata.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Vadnokedli
#69376
Foleg hogy asus leany vallalata ugy hallottam; 😄

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

V43 1105
#69375
Én ezért irtam Gigabyte vagy ASUS lapot.. 😛 Persze az újabb Asrockok nem hiszem hogy olyan rosszak ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Metalmilitiakid
#69374
én meg 2 asrock lap után senkinek nem ajánlanék asrock lap ot, de ti értetek hozzá 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#69373
Neked is ezt ajánlom: ASRock P67 Pro3

PS3 Slim 250 PC

V43 1105
#69372
Ilyet akarsz venni ? ...

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Banyapapa
#69371
hali
van valakinek ilyen lapja : ASUS P8H61 EVO REV 3.0 ?
Véleményre lenné kiváncsi,használható-e vagy van-e valami "betegsége"

levelamester
#69370
Szóvalakkor, így egyesítve a dolgokat:

Alaplap: ASRock P67 Pro3
Proci: Intel Core i5 - 2500K 3.3 GHz
Procihûtõ : Corsair Air Series A70
RAM: G.Skill 4Gb/1600 KIT

köszi mindenkinek! 😊

Egy szó: BenX - Mindent elárul.

#69369
Dupla annyiért.. 😊

PS3 Slim 250 PC

V43 1105
#69368
Most néztem rá igazad van 😊

Esetleg egy ASUS P8Z68 V-PRO 39.990,-

😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Jakuza001
#69367
Felejtsd el ezt az alaplapot, vannak ilyen aron ezerszer jobbak es hibamentesebbek. Az Asrock lapjai is jobbak annal a dzsunka sszemetnel. 😄 Pl a: (ASROCK P67 Pro3 B3)

V43 1105
#69366
Ram tuti kell, azt írtad DDR2 van, na már most ide már DDR3-ra van szükség..

- RAM DDR3 G.Skill 4 Gb/1600 KIT (F3-12800CL9D-4GBXL) 1.5V: 11.990,-

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Hecker007
#69365
hogy mennyire kötelezõ az függ attól hogy milyen házikóban lesz, de érdemes rá megvenni

levelamester
#69364
köszönöm! Más nem kell. Talán még ram, de a geil-ekben megbízom, mert 2 év után most is tökéletesen mûködnek. Apropó: CPU cooler mennyire szükséges? (Gondolom tuninghoz kötelezõ.)

Egy szó: BenX - Mindent elárul.

V43 1105
#69363
- Alaplap s1155 Gigabyte GA-P67A-UD3-B3: 26.500,-
- CPU s1155 Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.990,-
- CPU COOLER CORSAIR Air Series A70: 7990,-

Más egyéb ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

levelamester
#69362
köszönöm! Amúgy, csak kíváncsiság képpen, miért jobb az 1155, mint az 1156? Nem találtam erre vonatkozó cikket.

Egy szó: BenX - Mindent elárul.

#69361
Akkor:

http://ipon.hu/webshop/product/_asrock_p67_pro_b3/178000

PS3 Slim 250 PC

levelamester
#69360
A 4850X2 az egy kártya, két maggal! (nem kártya-CF)..t ehát az nem probléma.

Egy szó: BenX - Mindent elárul.

#69359
http://ipon.hu/webshop/product/_intel_core_i5_2500k_3.30ghz_1155_box/17093

Alaplap pedig necces, 20 körül nem találtam olyat amibe 2 vga belemenne... (Z vagy P jelzés mellett)

PS3 Slim 250 PC

levelamester
#69358
akkor 1155, ugye? és ahhoz tudsz lapot? meg ~ saccra olyan procit, ami megegyezik az i5 760-al?

Egy szó: BenX - Mindent elárul.

GAthersw
#69357
Sandyt nézzél, az 1156ot felejtsd el.

01110000 01110010 00110000

Vadnokedli
#69356
Tudtok ajánlani olyan oldalt ahol laptoppal foglalkoznak, és olcsó és elég nagy a választék(Jöhet külföldi, hazai.)? (Laptop.hu-ról ez nem mondható el, úgy hogy azt ne mondjátok-)

Köszönöm-

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

levelamester
#69355
Sziasztok! Elnézve az õszi játékdömping átlag gépigényeit gépfejlesztésre szántam el magam. A jelenlegi konfigom:

AsRock 4CoreP1600 + WiFi
2 Gb GeiL 800 MhZ DDR2 RAM
Sapphire Ati HD4850X2 1GB GDDR5

Amire én gondoltam:

GeiL Black Dragon DDR3 1333MHz 4GB Kit (ennek van 1600 mhz kiszerelése is)
Intel Core i5 760 (ezalapján a teszt alapján választottam

A videókártyáról pedig úgy gondoltam, hogy egyelõre marad: a több RAM és a generációval erõsebb proci megteszi a hatását.

A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e (kb 20e Ft-ig) ajánlani olyan jó alaplapot, ami ugyebár socket 1156-os, van benne integrált hangkártya? Én AsRock - ASUS párti vagyok, de ez cak személyes.

Köszi elõre is a segítséget, és ha van valami gondolatotok az összeállítással kapcsolatban, azt is szívesen fogadom!




Egy szó: BenX - Mindent elárul.

Metalmilitiakid
#69354
a kutyának meg tessék XD

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

redmonk
#69353

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Vadnokedli
#69352

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#69351
szerk:

Ugyanazt a HDD-t is tesztelték ami most az én gépemben is mocorog , és nem is ajánlják op. rendszer alá... hát nem is lep meg, mert valóban hagy maga után kívánni valót Win7 alatt, nem is keveset...
#69350
Kösz-kösz! 😊
Jakuza001
#69349
Ez igy eleg csaloka, mivel a gorbebol latom, hogy ez a rendszerlemez.

#69348
Megnéztem már kíváncsiságból:

WD 1000GB Caviar Green 5400rpm 64MB SATA2 WD10EARS

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Effe88
#69347
tessék
hdd tesztek

én anno ez alapján vettem a seagatemet a gépbe

#69346
Természetesen rendszer HDD-nek használnám épp ezért volna ideális a 7200-es. A mostani samut pedig megtartanám csak adatok tárolására, vagy átraknám a másik gépembe amiben szintén egy samu van csak régebbi fajta, 80Gb-os 8Mb cache-el...

Kifli: Seagate és WD között vacillálok, nincs esetleg valahol valami épkézláb teszt vagy valami összehasonlítás ahol pontosan le van írva minden?

(btw köszönöm a tanácsokat és a segítséget mindenkinek!)
redmonk
#69345
Akkor várd meg míg rendelnek, vagy valamit próbálj üzletelni velük. HD6790/HD5830 alá nem adnám, az a minimum.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Metalmilitiakid
#69344
Ha van ezek közül valamelyik bent akkor énsem, de ha tényleg csak az online választék lesz amit linkeltem, akkor nincs sok választásom...

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

redmonk
#69343
nem tudom hol állna de én olyanra tuti nem áldoznék pénzt

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Metalmilitiakid
#69342
ja ebben a 6770 az gondolom a legelsõ lenne ugye ?

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Metalmilitiakid
#69341
Köszi. Ezt is feljegyzem 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

redmonk
#69340
Nagyjából: GTX550Ti-HD6790-HD5830-GTX460-HD6850-HD6870-GTX560Ti-HD6950 stb.

Ha jól tudom akkor ez közeli sorrend.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Metalmilitiakid
#69339
Valaki tudna nekem linkelni, vagy leírni valami erõsorrendet kb ezekrõl és az ár közelben lévõ kártyákról ? Csak mert nem vagyok teljesen tisztában az erõkülönbségekkel, ami meg a másik topikban van vga lista nekem réginek tûnik kicsit.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Metalmilitiakid
#69338
Amúgy általában több dolog van bent, mint ami fent van az oldalon, szóval felírtam mind a 4 kártyát amit #69331 itt írtál, majd megkérdem van e.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

redmonk
#69337
az igaz. csak botlás volt.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

kifli
#69336
samsungot én nem ajánlom 😄

seagate barracuda 7200 vagy ilysmi elég jó, 1tb és szerintem 12 körül találhatsz is...

Vagy WD...
zzeN
#69335
Hát nem egy kategória a két kártya😊

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

redmonk
#69334
iponról én ilyet nem hallottam még. szerintem valahogyan kérd vissza a pénzt vagy valami aztán iponról mehet az 5830.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo