Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!
Amire erdemes torekedned a megvetelnel.
1. Mindig szemelyesen gyozodj meg a gep minosegerol. (sose vegyel ilyen gepet futaron keresztul)
2. Fontos az aksi ido, altalaban a legtobbet mar agyon hasznalttal akarjak eladni, ezert neked rengeteg penzt kell a vetel utan is beleolnod.
Hiszen peldaul a belinkelt keszulekhez is egy utangyartott aksi 20 kornyeken kaphato.
3. A regi tipusu celeronos vagy AMDs gepeket felejtsd el, azok mar maximum netezeshez jok.
Ha lehet inkabb a minosegi hasznalt laptopokat keresd, mint pl Toshiba.
Velemenyem szerint a hasznalt keszulkekbol a jobbak olyan 65k kornyeken kezdodnek, ott mar kilehet fogni jobb darabokat is.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
(Rengeteg laptop van ebben az árkategóriában a hardverapro-n,nézegess körül ott. Ezt most csak úgy találomra szúrtam ide be,lehet,hogy akad ennél jobb vétel is)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
72Hz a 23.976 FPSekre jo, a 75Hz a 25 FPSes es a 60Hz, a NTSC 29.9 FPS filmeknel jo. Igy nincs a pulldown miatti idegesito tearing vagy jittering nevezetu jelenseg a filmlejatszasoknal.
Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!
Sokan panaszkodtak hogy 16:9-es a képarány és szokni kell egy darabig, nekem 1 perc volt a szoktatási idõ. Egyáltalán nem zavaró! 😊
És még sorolhatnám a jó tulajdonságait😄
Csak, hogy legyen mire fogni az ellenállásomat AMD-vel. 😊
Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!
Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!
Nekem 1 órán belül érkezik egy szinkalibrált belõle.<#taps>#taps>
Nagyon kíváncsi vagyok rá ha már ennyire dicsérik.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ha a dragabbik verziot is veszed akkor is 66k korul meguszod memoriastol es nem a gagyit tetted ossze. Az olcsobb lappal pedig 56 koruli az ar.
Processzorteljesitmenyben ugyanott van kb mint az itt neked leirt i3-2100, ellenben VGA teljesitmenyben tobb mint duplaja.
Szerintem inkabb ezt vedd, mivel szerintem ezt jobban megeri megvenni igy.
THX

Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!
és 1600 ram az nem túlhúzott vagymi, hogy be kelljen állítani valami plusz macerát bioszban?
Ha igaz a 35k-s indulo ar akkor a 60 ezerbe bele fog ferni es nem kicsit jobb a VGA ami benne van a Sandy Bridges megoldasnal.
Segítségeteket kérném, van egy dell optiplex 755-öm (Intel® Core2Duo E6550 CPU 2.33 GHz, most egy nvidia quadro(PCI-E 16) van benne, 2 gb ram ezt is bõvíteném 4-re ) és szeretnék hozzá VGA-t venni, tudnátok ajánlani párat? Annyi igényem lenne csak, hogy fussanak közepes gépigényû játékok, grafikai programok, és HDMI vagy DisplayPort csati jólenne, mert veszek hozzá egy u2311h moncsit.
Vagy, ha van bármi észrevételetek megköszönöm!
Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!
Alaplap ASROCK H61M-S
Processzor INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX
Memória KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
Merevlemezbõl nem kell szerintem 1TB-os, talán... Egy 250GB-is elég lenne.
Solten tápja, ha ebbe jó, akkor belerakhatnánk, és akkor még pluszba egy VGA. 😊
KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G: 6.838 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ: 11.982 Ft
POINT OF VIEW Sidney 250W: 12.613 Ft
54.571 Ft
Saor Alba
Anyugépbe tökéletesen megfelel a Sandy-féle integrált. Még sok is.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Végül is kellene alaplap, processzor, videokártya, ram, (táp?), hdd.
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 24500
ASUS ATi HD 6870 1Gb EAH6870/2DI2S/1GD5 41990
Western Digital 500Gb SATA2 32Mb 8750
Kingston 4 Gb /1600 KIT HyperX 10500
Arctic Freezer 7 Pro rev.2 4500
Cooler Master Elite 335 9500
Chieftec 450W CTG-450-80P 10990
133720
<#vigyor5>#vigyor5>
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Corsair A70 vs. Scythe Mugen 3 vs. Prolimatech Megahelms Rev.B?
Szerintetek melyik legyen ehhez a konfighoz. Asus P67 Sabertooth - i5-2500K (egyelõre tuning off) - Corsair Graphite 600T ház melyben 200mm-es fan elõl és felül valamint 120mm-es hátul, bal oldal zárt.
Már csak ezt kell eldöntenem.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
FSP 350APN bõven jó hozzá.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
iponban a minap 6200 volt.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10
130 ért rakjatok össze egy gépet legyetek rendik monitor nélkül
rajz progikat és játékokat is szeretnék rajta futtatni lehetõleg
Processzor INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX
Memória KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
Merevlemez WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 WD5000AAKX
54K
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Anyának kellene egy új gépet összerakni olyan 60e Ft körül. Ház nem kell, DVD író sem, tápban nem vagyok biztos. Talán az is. Csak le szeretnénk cserélni a 10 éves konfigot. 😊
Köszi a segítséget!
Azért csákánnyal bele lehetne ügyeskedni sztem.. 😊
Az a helyzet hogy valamiért fagyakszik a gépem, hol játék közben, hol simán asztalon, vagy ha böngészek a neten. Van hogy simán befagy és nem reagál semmire csak az ujrainditásra, hol a kép is elszürkül vagy full fehér lesz vagy zöld az egész, ez esetben se reagál semmire, csak az ujrainditás. Aztán megint megy faszán. Van hogy 2-3 napig jó, van hogy fél óránként csinálja.
Ram, Vga csere próba volt, de ugyan az.
Op rendszer reinstall hasztalan.
Most másik alaplap van benne.
Ha nem fog fagyni, akkor új alaplap kell, mert most kölcsönbe van egy. Akkor viszont már az 5600+ helyett kéne venni valami ütõsebb procit is...
:s
Majd kiderül..
Sok helyen kérdeztem, de ha valami ötlet lenne esetleg akkor szivesen hallgatom! 😊
PS3 Slim 250 PC
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep