Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hedonist
#69433
Nekem vki segítene pár mondatban? köszi

Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!

Csibusz
#69432
Köszönöm a segítséget😊
Jakuza001
#69431
AZ igazsag az, hogy ezen az aron keves jo notebookot lehet igazan kifogni meg hasznaltan is.

Amire erdemes torekedned a megvetelnel.
1. Mindig szemelyesen gyozodj meg a gep minosegerol. (sose vegyel ilyen gepet futaron keresztul)
2. Fontos az aksi ido, altalaban a legtobbet mar agyon hasznalttal akarjak eladni, ezert neked rengeteg penzt kell a vetel utan is beleolnod.
Hiszen peldaul a belinkelt keszulekhez is egy utangyartott aksi 20 kornyeken kaphato.
3. A regi tipusu celeronos vagy AMDs gepeket felejtsd el, azok mar maximum netezeshez jok.
Ha lehet inkabb a minosegi hasznalt laptopokat keresd, mint pl Toshiba.

Velemenyem szerint a hasznalt keszulkekbol a jobbak olyan 65k kornyeken kezdodnek, ott mar kilehet fogni jobb darabokat is.

Csibusz
#69430
igen igen néztem😊 hát lehet lecserélem az asztalimat, de akkor még várok😊
#69429
Nézd..nem is kell hozzá nagyon értened. Lényeg,hogy legyen rajta valami kimenet (bár ha LCD TV-re akarod kikötni,akkor azon nem biztos,hogy van VGA bemenet...ebben az árkategóriában meg elég nehézkes lesz olyan lapost találni,amin van DVI vagy HDMI kimenet),meg viszonylag egyben legyen. Nagy vinyóra (mivel írtad,hogy letölteni is szeretnél) meg ne számíts.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Csibusz
#69428
Köszönöm, igen én is ott nézegettem, de ahogy mondtam, annyira nem értek hozzájuk :$
#69427
LINK

(Rengeteg laptop van ebben az árkategóriában a hardverapro-n,nézegess körül ott. Ezt most csak úgy találomra szúrtam ide be,lehet,hogy akad ennél jobb vétel is)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Csibusz
#69426
Sziasztok, laptopot szeretnék venni, 50000 Ft értékben.. Használtan bõven jó lenne, lényeg, hogy letölteni tudjak, rá tudjam kötni LCDTvre.. És azért ne legyen annyira rossz se. Köszi elõre is segítséget, nézegettem, de laptopokhoz nem nagyon értek :/
#69425
Valamit csináltam vele, így most 75Hz-n van, de eddig így is jó volt mindenre, nem szórakozok vele!😄
Jakuza001
#69424
Azt ugye tudod, hogy van hozza modositott driver es nagy felbontason is kepes a monitor a 72 ill 75Hz-re ?
72Hz a 23.976 FPSekre jo, a 75Hz a 25 FPSes es a 60Hz, a NTSC 29.9 FPS filmeknel jo. Igy nincs a pulldown miatti idegesito tearing vagy jittering nevezetu jelenseg a filmlejatszasoknal.

#69423
Épp most nézem meg HD-ban a "Battle Los Angeles"-t hát mint a moziban kéremszépen😄 Nekem nagyon bejön! Ajánlom mindenkinek!
hedonist
#69422
milyen rajta filmet nézni?😄

Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!

Jakuza001
#69421
Na akkor orulok, hogy sikerult a legjobb vetelre rabeszelni es te nem csinaltal hulyeseget, egy rosszabb monitor vetelevel. 😄

#69420
Óóóó hát istenkirály😄 Fõleg nekem akinek eddig egy 17'colos Samu-m volt! Batári nagy, legalábbis nekem!😄
Sokan panaszkodtak hogy 16:9-es a képarány és szokni kell egy darabig, nekem 1 perc volt a szoktatási idõ. Egyáltalán nem zavaró! 😊
És még sorolhatnám a jó tulajdonságait😄
Jakuza001
#69419
Es hogy tetszik, amit ajanlottam az u2311h, miutan megvetted ? 😄

#69418
Majd ha megjön néz meg plz, hogy kalibrálás nélkül milyen, és kalibrálva! Nekem is 2 hete van meg kb, én is kalibrálva kértem, de különbséget nem látok😄 Vagy az én szemem rossz, esetleg rosszul csináltam valamit!
Jakuza001
#69417
Azt mar megemlitetted, hogy nem neked lesz hanem edesanyadnak. 😄

Máté94
#69416
Lehet meg kellett volna említenem, de nem titkolt szándékom Hackintosh-t csinálni belõle.
Csak, hogy legyen mire fogni az ellenállásomat AMD-vel. 😊
hedonist
#69415
Errõl mi a véleményetek?

Ehhez a konfighoz

Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!

hedonist
#69414
ár/érték ben a legjobb, sõt veri sok drágább társát. (Y)

Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!

kaposi1
#69413
..."mert veszek hozzá egy u2311h moncsit."
Nekem 1 órán belül érkezik egy szinkalibrált belõle.<#taps>
Nagyon kíváncsi vagyok rá ha már ennyire dicsérik.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Jakuza001
#69412
AMD A8-3850 - 2,9 GHz - 4 MB L2 cache - FM1 socket (AD3850WNGXBOX) 32 968 Ft -ert latok mar a pixelmanianal procit, az olcso FM1 lapok 17k korul kaphatok a dragabbak, mint pl az ASUS F1A75-M PRO 27k. De meg a piacon keves a valasztek, mert annyira uj a termek.

Ha a dragabbik verziot is veszed akkor is 66k korul meguszod memoriastol es nem a gagyit tetted ossze. Az olcsobb lappal pedig 56 koruli az ar.

Processzorteljesitmenyben ugyanott van kb mint az itt neked leirt i3-2100, ellenben VGA teljesitmenyben tobb mint duplaja.

Szerintem inkabb ezt vedd, mivel szerintem ezt jobban megeri megvenni igy.

hedonist
#69411
Ja, és ez az alaplap!

THX

Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!

poruljartal
#69410
asrock helyett mi jó még nagyon nem hallottam még róla, nem valami gagyi cucc?
és 1600 ram az nem túlhúzott vagymi, hogy be kelljen állítani valami plusz macerát bioszban?

Máté94
#69409
Persze, igazából teljesen ráér, csak valahogy körvonalazódjon, hogy mi mennyibe kerül mostanság, egyáltalán lehet e ennyiért gépet venni. 😊
Jakuza001
#69408
En pedig a helyedben meg varnek par hetet es vennek egy Llanos lapot, procit es memoriat.
Ha igaz a 35k-s indulo ar akkor a 60 ezerbe bele fog ferni es nem kicsit jobb a VGA ami benne van a Sandy Bridges megoldasnal.

hedonist
#69407
Sziasztok!

Segítségeteket kérném, van egy dell optiplex 755-öm (Intel® Core2Duo E6550 CPU 2.33 GHz, most egy nvidia quadro(PCI-E 16) van benne, 2 gb ram ezt is bõvíteném 4-re ) és szeretnék hozzá VGA-t venni, tudnátok ajánlani párat? Annyi igényem lenne csak, hogy fussanak közepes gépigényû játékok, grafikai programok, és HDMI vagy DisplayPort csati jólenne, mert veszek hozzá egy u2311h moncsit.


Vagy, ha van bármi észrevételetek megköszönöm!

Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!

Máté94
#69406
Lehet maradnék annál, amint franc0 elõször ajánlott, tehát ezek:

Alaplap ASROCK H61M-S
Processzor INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX
Memória KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G

Merevlemezbõl nem kell szerintem 1TB-os, talán... Egy 250GB-is elég lenne.
Solten tápja, ha ebbe jó, akkor belerakhatnánk, és akkor még pluszba egy VGA. 😊
Solten
#69405
MSI E350IS-E45: 23.138 Ft
KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G: 6.838 Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ: 11.982 Ft
POINT OF VIEW Sidney 250W: 12.613 Ft

54.571 Ft

Saor Alba

Máté94
#69404
Bocsánat, azt akartam írni. Este van már. 😊
franc0
#69403
Prociban van, nem az alaplapban...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Máté94
#69402
Hmm... nem tudom. Mi van ha véletlen elromlik? Alaplap kuka?
franc0
#69401
Mégis minek?
Anyugépbe tökéletesen megfelel a Sandy-féle integrált. Még sok is.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Máté94
#69400
Internet, filmek, olyan átlagos, otthoni felhasználásra.
Végül is kellene alaplap, processzor, videokártya, ram, (táp?), hdd.
Máté94
#69399
Akkor videokártya is kell. Azt elfelejtettem. 😊
V43 1105
#69398
ASRock 890GX Extreme3 22990
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 24500
ASUS ATi HD 6870 1Gb EAH6870/2DI2S/1GD5 41990
Western Digital 500Gb SATA2 32Mb 8750
Kingston 4 Gb /1600 KIT HyperX 10500
Arctic Freezer 7 Pro rev.2 4500
Cooler Master Elite 335 9500
Chieftec 450W CTG-450-80P 10990



133720

<#vigyor5>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69397
Ott a pont.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#69396
Hi. Milyen celra kell, felhasznalasi terulet? 😊

Saor Alba

#69395
Scythe Mugen

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69394
Sziasztok

Corsair A70 vs. Scythe Mugen 3 vs. Prolimatech Megahelms Rev.B?

Szerintetek melyik legyen ehhez a konfighoz. Asus P67 Sabertooth - i5-2500K (egyelõre tuning off) - Corsair Graphite 600T ház melyben 200mm-es fan elõl és felül valamint 120mm-es hátul, bal oldal zárt.

Már csak ezt kell eldöntenem.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

franc0
#69393
Azt írta, nem biztos hogy kell.
FSP 350APN bõven jó hozzá.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#69392
Hol nem?
iponban a minap 6200 volt.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#69391
Táp?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

poruljartal
#69390
üdv
130 ért rakjatok össze egy gépet legyetek rendik monitor nélkül
rajz progikat és játékokat is szeretnék rajta futtatni lehetõleg

franc0
#69389
Alaplap ASROCK H61M-S
Processzor INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX
Memória KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G
Merevlemez WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 WD5000AAKX

54K

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Her Laca
#69388
Hol?

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

franc0
#69387
Ma már hatezerért osztogatják a 4 giga DDR3-at.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Máté94
#69386
Sziasztok!

Anyának kellene egy új gépet összerakni olyan 60e Ft körül. Ház nem kell, DVD író sem, tápban nem vagyok biztos. Talán az is. Csak le szeretnénk cserélni a 10 éves konfigot. 😊

Köszi a segítséget!
#69385
Értem köszi.

Azért csákánnyal bele lehetne ügyeskedni sztem.. 😊

Az a helyzet hogy valamiért fagyakszik a gépem, hol játék közben, hol simán asztalon, vagy ha böngészek a neten. Van hogy simán befagy és nem reagál semmire csak az ujrainditásra, hol a kép is elszürkül vagy full fehér lesz vagy zöld az egész, ez esetben se reagál semmire, csak az ujrainditás. Aztán megint megy faszán. Van hogy 2-3 napig jó, van hogy fél óránként csinálja.

Ram, Vga csere próba volt, de ugyan az.
Op rendszer reinstall hasztalan.

Most másik alaplap van benne.
Ha nem fog fagyni, akkor új alaplap kell, mert most kölcsönbe van egy. Akkor viszont már az 5600+ helyett kéne venni valami ütõsebb procit is...

:s
Majd kiderül..
Sok helyen kérdeztem, de ha valami ötlet lenne esetleg akkor szivesen hallgatom! 😊

PS3 Slim 250 PC

#69384
Nem megy bele. Sehogy.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep