Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Milyen ATI kártyát ajánlotok 15k-ért? Több ne legyen, csak ennyi van rá.
Köszi elõre is.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Mire nem elég Neked az a 520-as Corsair? 520W-ból 480W (!)-ot ad le 12V-on. Nekem 4870 Crossfire-t + Q9300-at (húzva) vitt gond nélkül, halkan! Mivel - elmondásod szerint- nem érdekel a CF/sli, akkor nem értem a csere okát. Ha hangos, akkor fújd ki belõle a port. Nekem is felhangosodott egy idõ után. Ha a 300W-os határt nem meghaladó kártyát veszel, akkor marad még bõ ~180W-od a procira. A többi alkatrész fogyasztása jelentéktelen. Szerintem felesleges nagyobbat venned.
Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |
ehhez a konfighoz szeretnék ssd, 120 gbsat, 50 rongy körül:
asrock x58 extreme, sata2vel, de van bõvítõ kártya hozzá sata 3 szintén asrock
intel i7 920 alapon
6 gb ram
3 tbnyi merevlemez
elsõ körben az ocz agility 3ra gondoltam, tipp?
Das Schlimmste ist, wenn das Bier alle ist!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
HD 5670 rõl mi a véleményed? (azért néztem ki ezt, mert kicsi, és van rajta rendes displayport)
Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
-Beviszed egy szervizbe a komplett gépet,ott megállapítja a szerelõ,hogy mennyiért tudná megcsinálni,tesz egy ajánlatot erre vonatkozóan,amirõl ad egy árajánlatot,azzal te beszambázol a biztosítódhoz és továbbítják a kárszakértõnek.
Egyértelmûen meg kell állapítani a szerviznek,hogy a kárt a villámcsapás másodlagos hatása okozta.
Egyébként ha az ajánlott javítási összeget elfogadod de ettõl olcsóbban ki tudod hozni,akkor a pénzt is kérheted és lehet,hogy marad valami lé.
VAGY
-Jelentsd be a kárt a biztosítónál,vagy ki megy a kárszakértõ -vagy nem-,de akkor a fenti verziót fogják ajánlani.
(Ez tuti,hogy így van,mert biztosítási tanácsadó van a családban)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Próbáld meg egy másik konnektorba dugni a gépet,ha ott sem jó,akkor meghalt a tápegység. (HA! szerencséd van és mást nem vitt magával)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Tedd át a géped másik konnektorra is és ha ott is ugyanez, akkor biztos. De lehet, hogy "csak" a táp ment el. Ez esetben majd lesz egy jó eladó tápom. 😄
Nincs a tápon kapcsoló hátul, lehet csak az ment le. <#nemtudom>#nemtudom>
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Csak ez sincs Gianni-nak, így ez kiesett abból a szempontból, hogy beszámoltassam amit cserélnék Nála. 😊
Ui. így 5k lenne az Enermax táp. Asszem marad az, azt csókolom! <#worship>#worship>
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
(Én is néztem korábban)
Vagy nem értem ezt a képet...
Hova a pöcsömbe kötnek rá ennyit erre a tápra?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Most ilyen van csak:
Enermax 625W Modu-82 EMD625AWT-01
- ATX12V v2.3 szabvány
- 82 Plus Szabvány támogatás
- Dual Core rendszer támogatás
- ATX / BTX rendszer támogatás
- Aktív PFC (teljesítmény javítás)
- 100-240V mûködés kapcsoló
- Ultra halk 14cm ventilátor
- Levehetõ belsõ tápkábelek
- Ideális belsõ kábel elrendezés
- SATA tápcsatlakozók
- Dual PCI-e VGA támogatás
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Ennyi infót találtam róluk:
Corsair 650W
CMPSU-650HXEU SLI
- ATX12V 2.2 és EPS12V 2.91
- Dual GPU kompatibilis (SLI)
- 80% minimális hatásfok
- Aktív PCF érték 0.99
- 12cm golyóscsapágyas halk venti
- Túlfeszültség védelem
- Moduláris csatlakozók
- Aranyozott csatlakozó végek
- 8 SATA csatlakozó
- 100.000 óra élettartam
Corsair 750W
CMPSU-750TXEU SLI
- 750W tápegység
- ATX12V v2.2, v2.01 szabvány
- Ultra Halk 14cm es ventillátor
- 80 Plus minõsítés és szabvány
- Dedikált +12V os áramág
- Túlmelegedés védelem,lekapcsolás
- Magas minõségû Japán kondik
- Extra hosszú kábelek!
- N-Vidia SLI Ready támogatás
<#nemtudom>#nemtudom> Vonzóbb az a 14cm-es Nekem legalábbis. 😊
Viszont a 750W-osról azt nem tudom, hogy moduláris-é, vagy sem?!
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Hozzá teszem, hogy novemberben én egy ilyen tápegységet fogok venni az új gépbe mely: i5-2500K 8GB memória, GTX560Ti 1ssd+1hdd. Ebben már csak jövõ ilyenkörül majd valami értelmes 28nm-es nvidia kártyát cserélek majd.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
A 650W és 750W-os táp között vajon lehet vmi különbség?!
Hangra gondolok, mert talán épp a Corsair tápoknál olvastam olyat, hogy a HX650W-os hamarabb hangosodik, mint az 520W-os, lehet akkor a 750W-os meg még inkább - de ez csak nagyon gyenge logika és az sem biztos, hogy a HX szériára olvastam. 😊
Amit bevenne az 25k, így cca. +5k-t kellene rádobnom Nála a 750W-os nagyobb testvérre. <#nemtudom>#nemtudom>
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
<#worship>#worship>
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
Gianni-nál 5000Ft-tal olcsóbb
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Régebben nem volt SG-n csak tápegység topic?! <#fejvakaras>#fejvakaras> Nem lelem, persze lehet nem is volt...<#nemtudom>#nemtudom>
Akkor egyelõre ide:
Jelenlegi konfig a szignómban. Eddig teljesen jól üzemel a Corsair HX520W-os tápegységemmel, és többen mondják, hogy elég az - azonban pl. a Gigabyte min. 600W-os tápegységet javasol ehhez a VGA-hoz (mármint ami szignómban található)
Amit viszont Én tapasztalok, hogy játékok közben már eléggé megjön a hangja és melegedik is. (sufniban a kuckómból az elsõ 14cm-es venti mögül kikaptam a hdd rack-et is, hogy az se legyen útban a levegõ áramlásának)
Mindenképp szeretnék cserélni tápegységet, mert Én úgy érzem, hogy ez azért így már eléggé a határok feszegetése és tudjuk jól, hogy a tápegység a gép legfontosabb alkatrésze. Azonban túlzásokba sem szeretnék esni, ill. nem is nagyon tudok (pénz 😊.
Ill. majd szeretnék vagy egy 4mag-os Intel-t dobni még bele (és akkor nem kell új lap + RAM) PH aprók között vannak Q9550-ösök. Szóval mindenképp azt szeretném, hogy ne legyen csúcsra járatva a tápegység. A VGA nem biztos, egyelõre ez van, de lehet késõbb majd "megint" Radeon lesz - de vmi hasonló mint a GTX570. Ja, és errõl az 570-rõl tudni kell, hogy 8+6pin-es táp kell Neki.
Én mint nem profi körbenéztem Ipon-on és van a "CORSAIR Professional Series HX650W" (mi a pöcsöm a professional fingom sincs) - régebben nem volt benne. 😊
Ami ebben szimpatikus, hogy:
- Corsair;
- Moduláris;
- 650W;
- és ismerem a kisebb testvérét a HX520-at 😊
Vmi ilyesmire gondolnék (sajnos az ára az borsos).
Amit szeretnék a fentieken kívül, hogy:
- legyen még benne tartalék (konfig csere esetén is okés legyen még CF; SLI nem érdekel)
- legyen megbízható; stabil;
- legyen halk(!) ezért gondolnám, hogy talán egy 14cm-es jobb választás lenne?! (de ez csak Zoli logika 😊
- ne melegedjen
- a PCI-E csatija legyen olyan, ami hasonló mint ezek a Corsair tápok-é: van rajta 2db PCI-E power kábel és mind1ik 6+2 pin-es
Nézegettem az FSP tápokat, de ott a moduláris tápoknál mintha csak 1db
PCI-E lenne. Persze meg lehet oldani, de annyi pénzért legyen már rajta kettõ. 😊
Nem fontos, hogy ez is moduláris legyen (persze jó, de ha +10k akkor nem biztos, hogy megéri!); aztán felõlem Gigabyte is; CoolerMaster is ami megfelel a fenti paramétereknek.
1et tudok, ez a 650W-os megfelel gondolom mindnek, de remélem nem csak ez az 1db létezik! 😊
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Jahhh, és nem SOS egyelõre csak nézegetek, de mindenképp szeretném cserélni!
PS:
1ébként jól érzem, hogy ebben a konfigba már kevés ez az 520W-os táp?!
AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Némely teszt azt mutatja hogy nincs nagy eltérés vagy akár a ddr2 es jobb egy nagyon kicsivel mint egy 1333mhz -es ddr3.
PS3 Slim 250 PC
