Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

redmonk
#69783
vagy ha kép kell a ventirõl akkor: link

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#69782

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69781
A hûtõre gondoltam ! 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69780
Sziasztok!

Szerintetek ezek a mért értékek milyennek számítanak?
redmonk
#69779
persze
ebbõl van 1db ami a 120p tehát PWM-es a másik nem az.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69778
Belinkeled pontosan a ventit? Csak mert katalógust dobott be.. 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#69777
Úgy van, hogy a borda pont egy szintben lenne a hátsó 120mm-es fannal. A kettõ között van úgy 5cm hely. Inkább rakjam a bordára és hátra semmi?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69776
Zsir márka, veheted tegyél rá kettõ coolinket 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#69775
Van valakinek ilyen hûtõje? 6k-ért tudnék szerezni használtan egyet és egy Coolink SWiF2 120P ventivel használnám. Kérdésem az lenne, hogy mennyivel jobb ez kb. a CMHTX3-nál (%-ban)? Akinek van ilyen egy-két szót írjon róla pls.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69774
Üdv!

GIGABYTE GA-MA770T-UD3 16.362 Ft
AMD Athlon II X3 450 3.20GHz AM3 BOX 16.100 Ft
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1333MHz CL9 KIT 8.488 Ft
VTX3D VX5670 1GBD5-HV2 PCIE 18.550 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 9.188 Ft
ASUS TA-K62 Fekete 5.712 Ft
CHICONY Hipro 430W HP-D4802RWB2 OEM 6.163 Ft

Össz.: 80.563 Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69773
Sziasztok. Szeretnék tõletek segítséget kérni, hogy milyen gépet lenne érdemes összeraknom. Pokerhez kellene, szóval nincsenek nagy elvárásaim, nagy adatbázisok kezelése lenne a fõ dolga 😊. Annyi lenne még, hogy 25" HD monitor lesz hozzá, azt kellene bírnia.Egér, billentyûzet, DVD író természetesen nem kell hozzá. Árban 70-80.000 Ft között gondolkodom. Elõre is köszönöm a segítségeteket. Üdv.

redmonk
#69772
ECS A880GM-M7 (V2.0) 13.137,-
AMD Athlon II X3 450 3.20GHz AM3 BOX 16.100,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 6312,-
SAPPHIRE 11189-00-20G HD6770 1GB GDDR5 PCIE 27.262,-
Összesen: 62.811 Ft

*A BIOS-ban lehetõség van rejtett mag aktiválására, szerencsével akár az L3 Cache is összejön.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#69771
A HD6790 ha jól tudom és jól olvastam akkor HD5830 kategóriája. Szerintem nem rossz vétel az.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69770
Üdv!

Hát..bizony van,ahol a 6790 10FPS-t is ráver a 6770-re. Amondó vagyok,hogy hogyha tényleg belefér,akkor vedd meg a 6790-et egy rendes hûtõvel.

Pl.: EZT

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69769
Üdv!

ASROCK N68-GS3 UCC 10.125 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80GHz AM3 OEM 10.938 Ft
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 6.312 Ft
VTX3D VX6790 1GBD5-DH 1GB GDDR5 PCIE 32.017 Ft

59.392Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69768
BenQ

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

gabi89
#69767
Egyik ismerõsnek kellene egy gép (alaplap,proci,vga,ram) 60e. a keret rá. Ebbõl kellene a lehetõ legjobbat kihozni. Szeretne rajta játszani bár játékos gép nyilván felejtõs ennyibõl.

Elõre is köszi 😊

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

zöldeshányás
#69766
melyiket vennétek?
asus vw228n vs. BENQ G2420HDBL

Most lehetõségem lenne eladni a 2 hónapja újonnan vett asus-t.

\"fingjál bele a rencerbe\"

UnknownAsshole
#69765
Nem tudom hogy most 6770 vagy 6790 legyen a videokártya.
Ezt találtam és ezek szerint egyedül "Memory Bandwidth"-ben jobb a 6790es viszont 150wattot eszik. Árban még szûkösen de beleférne.
redmonk
#69764
Asus M5A97 vagy Gigabyte 990XA-UD3

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69763
én is a 9 es széria felé kacsintgatok.

Sajnos ezekkel a jelzésekkel se vagyok tisztában, mert pl AsusM5A97 ból van EVO PRO meg sima.

Iponon EVO nincs.

Ez a jelzés a tuninggal kapcsolatos? mert én pont szeretnék procit húzni majd...

PS3 Slim 250 PC

#69762
Asus M5A97-et venném

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69761
Sziasztok!

Megint én!

Meggyõztetek! Rászánok 4 ezret egy dvd íróra csakhogy fekete am3+ foglalatos lapot vehessek.

Redmonk ajánlotta az Asrock 880g pro3-at

Azonban van bõven választék és szeretném kideríteni hogy melyik a legjobb ezek közül mert hasonló árban vannak:

http://ipon.hu/webshop/product/_gigabyte_ga_990xa_ud3/179352
http://ipon.hu/webshop/product/_gigabyte_ga_970a_d3/182212
http://ipon.hu/webshop/product/_asrock_890gx_pro3/178237
http://www.ipon.hu/webshop/product/_asrock_880g_pro3/175184
http://www.ipon.hu/webshop/product/_asus_m5a97/180873

Ezeket néztem. Ti melyiket ajánljátok?

Igazából Rokonom próbál meggyõzni hogy a ASUS M4A79XTD EVO -t vegyem mert ez a lap tesztekben állítólag jobb mint a 880chipset.

Köszönöm a segítséget!

PS3 Slim 250 PC

redmonk
#69760
12k környékén milyen házat ajánlanátok. Kábelmenedzsmnet, full fekete, elforgatott HDD rack kell nekem illetve HD4890 férjen el simán. 120mm-es ventillátorokat raknék bele. Én erre gondoltam.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#69759
GIGABYTE GA-970A-D3 22.187,-
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.113,-
KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 6687,-
SAPPHIRE 11194-00-20G HD6790 1GB GDDR5 PCIE 31.137,-
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12.812,-
COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9399,-
CORSAIR Builder Series CX430W 10.838,-
BENQ G2222HDL 29.273,-
Összesen: 147.446 Ft

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69758
Üdv!

ASUS M5A97 23.287 Ft
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition 25.113 Ft
KINGSTON 4096MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT 8.925 Ft
VTX3D VX6770 1GBD5-H PCIE + DIRT 3 26.450 Ft
SEAGATE 1000GB Barracuda 7200.12 7200rpm 32MB SATA3 12.812Ft
COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9.399 Ft
CHIEFTEC CTG-500-80P 500W BOX 12.562 Ft
BENQ G2222HDL 29.273 Ft

Össz.: 147.822Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

UnknownAsshole
#69757
Üdv.
Szeretnék segítséget kérni! Bruttó 150k áll rendelkezésemre egy új géphez.
Játszásra használnám, tudom ebbõl nem lesz highend gép fõleg monitorral együtt, de azért szerintem kihozható belõle valami és mindenképp jobb lesz a jelenlegi P4es gépnél. Én is rakogattam össze gépeket különbözõ oldalakon, de gondoltam megkérdezem a "hozzárétõket" is.
Tehát amikre szükség van:
-Alaplap -Proci -Vinyó -Vidkari -Táp -Memória -Ház -Monitor

21"es monitort már találtam 25-27k között. (nem fontos a márka, senki által nem ismert MAG monitorom is 4 éve bírja 😄)
Ház a legbóvlibb kinézetû sima fekete is megteszi, csak olcsó legyen.
Megrendelni csak a jövõhéten tudom, tehát addig még tudok rajta gondolkozni eleget.
#69756
Meggondolom, mennyi lesz úgy kb a buldoser?
#69755
Jellemzõ..😊 Nem kell 600W.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

manuszka
#69754
köszi a választ, én is ezen a véleményen voltam, de mikor bementem pc boltba érdeklõdni az árak felõl a krapek rám akart sózni egy 600W-os tápot...én meg pislogtam hogy miért is kellene.

redmonk
#69753
Épp azért, hogy amikor cserélsz akkor meg Bulldozer lesz észszerû tehát én is azt a lapot ajánlanám vagy bármi olyasmit. Asrock 880G Pro3 stb.
A nagyon alacsony memória árak miatt szerintem ha van rá pénzed és nem kér érte akkor most vásárolj be 8GB-t igaz 4GB bõven elég de aztán ki tudja mi lesz késõbb.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69752
Kössz a gyors választ, Buldoser-ben én nem gondolkodok, ez a proci marad egy jó ideig és ha cserélem is akkor max egy phenomra, igazából egy olyan alaplap kell ami jól kezeli a mostani hardvereimet, engedi az OC-t és DDR3-as. Ezek alapján valamit tudsz ajánlani?
#69751
Hi!

Elsõ kérdésedre a válasz: Nem kell cserélned,vinni fogja nyugodt szívvel.
Második: Az attól függ,hogy mire használnád a gépet. Ha csak játszani,akkor bõven elég lesz 4GB (2X2). LINK

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

manuszka
#69750
Sziasztok!

Most akarom kicsit fejleszteni a gépem és a következõt néztem ki magamnak:

Alaplap Gigabyte GA-P67A-UD3-B3
Processzor Intel Core i5-2500K 3.3GHz

2 kérdésem is lenne:
-Mostani gépemben van egy 450W-os chieftech táp, szükséges lenne e cserélni és ha igen akkor milyet lenne érdemes (FSP vs. Corsair)?
-Második kérdésem az lenne hogy milyen és mekkora memóriát lenne érdemes belepakolni?

Elõre is köszönöm a válaszokat.

#69749
Hi!

Jobb lenne valami olyan lapot választanod,amibe késõbb belemegy majd a Bulldozer. És akkor megúszol egy alaplapcserét.

Pl: ASUS M5A97

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69748
Helló!

Kérdésem az lenne hogy most van egy Athlon II 630-as procim ami egy Gigabyte M61PME-S2 rev 2.x lapban csücsül és szeretnék egy másik alaplapot mert a mostani "szórakozik". USB-t néha leválasztja, WI-Fi-t is, nem Overclock-ol csak amikor olyan kedve van stb stb. Szerintetek milyen alaplapot kéne vegyek? (DD3-ra szeretnék váltani)
Linkek:
Egyenlõre ezt néztem ki
Most ez van.

Elõre is köszönöm a válaszokat!
kifli
#69747
2500k, azért már érdemel egy jobb tápot, ez a táp teljesen jó volt, ano e8400-ak, vagy most athlon 2-k mellé 😊
MerlinW
#69746
Hexát nem kap 8000Ft-ért😊

[merlinw.org]

#69745
Semmi,jó táp az,csak a Hexa az azért mégiscsak újabb.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

TaRka0107
#69744
Mi a baj azzal a táppal?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

V43 1105
#69743
Gianninál csak ez van, onnan kéne.. 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69742
Táp legyen inkább egy FSP Hexa. Többi jó!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#69741
Havernak lenne,

Alaplap Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 26500
Processzor Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOKSZ 43990
Tápegység Gigabyte 460W SuperB GE-R460-V1 7990
Memória G.Skill 4 Gb/1600 KIT (F3-12800CL9D-4GBXL) 11990


Összesen: 90470

Szerintetek ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69740
10-12k-t.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#69739
max 10k

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69738
Sziasztok!
Nem teljesen tartozik ide,de valamennyire azért mégis+eléggé pörög ez a topik

Az lenne a kérdésem,hogy van egy Abit Kn9 Ultra alaplap AM2-es foglalattal + 2x1GB ddr2 800Mhz kingmax memória
ezért ti max kb mennyit adnátok használtan garancia nélkül?Mennyit érhet kb?
Köszi elõre is a segítséget

#69737
Ebben a boltban pl. 880-as Asrockból nincs nagy választék, de majd legfeljebb megkérdezem õket ez ügyben is.

Köszönöm a segítséget!

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

redmonk
#69736
Asrock lapot is vehetsz talán azok olcsóbbak. Hûtõnél Hyper212 Plus Corsair A70-re gondoltam.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69735
laplapból erre gondoltam még: ASUS M5A97 AMD970/SB950 DDR3 ATX
Mindössze az AM3+ foglalat miatt, ha netán Bulldozerre vágynék 😊

Bár ez a lap kb. 8.000-el drágább.

880-as

Hûtõre mire gondoltál komolyabbra? Errõl én csak jót olvastam és ajánlják ezt ill. a Pro verziót 955-re. Sajna most éppen nincs a boltban Pro, de legfeljebb megpróbálok hozatni.

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

#69734
hm kösz az infókat.

Viszont nem merném megkockáztatni hogy esetleg nem jön össze és akkor a mostani procimhoz képest nem lennék sokkal elõrébb.

Szval sztem marad a 955.

PS3 Slim 250 PC