Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#69833
12cm
14cm

Ha sokallod,akkor még ott van a Coolink Swif2-je,kicsit olcsóbban,ennél olcsóbban pedig még ajánlom az Arctic Cooling F12TC-t. Nálam is ilyen teljesít szolgálatot nagy megelégedésre.

14 centisre még alternatíva: Yate Loon

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69832
looool ilyen Casetek CK-1020 házam volt 6-7 éve. <#eljen>
redmonk
#69831

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#69830
Csak most volt idõm ide is hsz-elni végre. 😊

Néztem ezt a 12cm-es ventit, meg a nagyon jó véleményeket róla. Kuckómban tervezem lecserélni az elsõ és hátsó ventiket. (csak úgy 😊

- elsõ 14cm-es;
- hátsó 12cm-es

Tudnátok ajánlani mindegyikre vmi jó alternatívát, esetleg többet is. Fõképp a 14cm-es érdekelne, mert gondolom abból kevesebb van.

Ami a lényeg: nagy levegõ szállítás és legyen halk. <#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#69829
Casetekek tényleg jók voltak,Ph!-soknak is van belõle egy-két darab,nem egyszer abban tesztelik az újonnan megjelenõ hardvereket. Pedig már van pár éves. (Nem egyszer leírták már,hogy "...jó öreg Casetek házunk...")
Nekem személyesen nem volt még szerencsém hozzá,de hallottam pár embertõl,hogy milyen jók voltak anno.
Árgépen most csak a MocanoX házukat találom,nem tûnik rossz darabnak.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69828
Részemrõl simán.

Házakra visszatérve én azt sajnálom, hogy Casetek cuccok már nincsenek. Pár éve vettem egy Casetek Hector házat olyan 9k körül volt. Külsõre számomra nem egy szépség de nagyon nagyon megérte. Hatalmas beltér elforgatott hdd-rack, teljesen csavarmentes, hatalmas full plexi oldallap (volt olyan kivitel is), könnyedén kivehetõ porszûrõ. Szóval sajnálom, hogy nincs már vagy lehet más néven fut nem tudok róla. Jó kis házak voltak szerintem.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69827
Okéjó..zárjuk ezt le.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69826
Nem olvastad el jól amit írtam. A legfõbb szempont egyáltalán nem az amit ti beállítatok annak. Elmondtam, hogy kábelmenedzsment stb. Majd azt mondtam, hogy nálam az is szempont amit most mindenki elõvesz. Nyílván nem az volt a fõ ok, hogy azt ajánlottam. De megnézheted a második ajánlatomat amiben már azt ajánlottam amit valaki nekem ajánlott és teszik stb. Nem kapom fel a vizet egyáltalán. De mindegy részemrõl ennyi. 😄

Valamint vágom én, hogy jó és bevált de az nem jelenti azt, hogy más nem lehetne jó...

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69825
Gratulálok...azzal aztán marhára segítõkész vagy,hogy csak azért nem ajánlasz egy terméket,mert már többeknek is olyan van. Arra nem gondolsz,hogy nem véletlenül vesznek többen is ilyen házat? Biztos azért veszik,hogy nekik is olyan legyen,már csak azért is...még véletlenül sem azért,mert JÓ és mert bevált.
Az okoskodásról meg annyit,hogy mindig mindenki veszi a lapot,de te nem. Arról nem beszélve,hogy mindig teszek az ilyen "okoskodó" jellegû HSZ-em végére egy smileyt. Nem kell felkapni a vizet buddy,béke van.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69824
OFF:

Általánosságban mondom: Sokszor az van, hogy jön egy kérdés (csak én nevemben beszélek) válaszolok rá, próbálok valami értelmeset összeírni. Aztán jön a beszólás, hogy ez szar, az szar...mikor sokkal egyszerübb lenne azt írni, hogy xy rossz helyette inkább z-t. És megvan oldva. Legutóbb pl. "komolyan gondoltad azt a házat?" én azt ajánlom ha valaki szerint mással jobban jár írja azt le és ne engem basztasson...én csak segíteni próbálok (annyira hülye azért nem vagyok a dolgokhoz)

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69823
Szerintem Blum nem okoskodott .. <#whatever>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#69822
#69819: ja tudom...ez van és kész. lényeg a lényeg, hogy én az okoskodás helyett inkább próbálok segíteni

#69821: ha ez a helyzet, akkor totál igaz 😉

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69821
Érdemes lenne várnia még nagyából.. 5 napot.... haza jön Gianni és jön a friss árlista ! 😊 Új AMD procik, alaplapok, corsair vengeance ram stb stb ....

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69820
ASROCK P67 Pro3 B3 23.781 Ft
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX 48.161 Ft
Memória KINGSTON 6144MB HyperX XMP T1 DDR3 1600MHz CL9 TRIKIT 15.125 Ft
VTX3D VX6950 2GBD5-2DH PCIE + DIRT 3 60.715 Ft
COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9.399 Ft
FSP FSP500-60APN 85+ 500W 12.025 Ft

Össz.:169.206Ft

*Ha táp meg ház nem kell,akkor még belefér egy 64GB-os Kingston SSD,azzal együtt az ára 173k-ra jönne ki.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69819
😄DDD Fasza vagy...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69818
Vagy pedig Giannitól:

Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.990,-
ASRock P67 Extreme4: 31.990,-
G.Skill 4 Gb /1600 KIT (F3-12800CL9D-4GBNQ): 10.990,-
ASUS ATi HD 6950 2Gb EAH6950DCII/2DI4S/2GD5: 53.990,-
Chieftec 500W CTG-500-80P: 12.500,-
Cooler Master Centurion 5 II (RC-502-KKN1): 15.990,-
Összesen: 169.450 Ft

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69817
köszi.

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

redmonk
#69816
Nyílván, hogy nem ez a fõ szempont. Mint írtam nekem kellene kábelmenedzsment (igen a kis szar kivágások 😉, elforgatott HDD keret, ja és fekete legyen akkor már belül is. A Cooler Masterrõl nem mondom, hogy szar mert nem az, csak nekem nem tetszenek a cuccaik.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

MerlinW
#69815
"Azt jelenti, hogy már csak azért sem vennék én magamnak mert mindenkinek az van."

Reméljük ezt kinövöd, mert súlyos óvodás szindróma😊

Autó, ház, egyéb státuszszimbólum esetén még azt mondom oké, de ilyen max 50 ezres kacatok esetében - amit max te és a szûk társaságod lát, nos... elég kemény😊

[merlinw.org]

redmonk
#69814
Azt jelenti, hogy már csak azért sem vennék én magamnak mert mindenkinek az van. Ez ilyen egyéni szempont. HAF932-rõl meg nem mondtam, hogy nem kellene a ventije hanem hogy azért az drágább mint említett Chieftec (mellesleg annyiért már legyen jó ventije)

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69813
69808-ba linkeltem egy házat 12k körül CM...

HAF 932-vel meg nem tudom mi bajod, ahogy olvastam és mondták itt is nagyon is jók a gyári ventijei .. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69812
" szinte mindenkinek ilyen CM házikói vannak ami nálam szempont lenne úgy fent"

Várjál..tehát ha már "mindenkinek" ilyen háza van,attól szar? 😮 Ezt kifejtenéd?
Vagy csak én értem félre?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69811
Tetszetõs kis házikó.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#69810
Az egy pöttyet drágább...

Helybõl kiszornám a CM-hez kapott ventit az is biztos...
Azokkal a kivágásokkal nagyon is igényesen meg lehet csinálni én megtudnám az tuti. De mindegy, lényeg a lényeg, hogy csak jót akartam valamint az is benne van az ajánlatban, hogy szinte mindenkinek ilyen CM házikói vannak ami nálam szempont lenne úgy fent.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69809
<#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#69808
És ez a ház?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69807
Kábelmenedzsment ilyen kategóriában nem nevezhetõ kábelmenedzsmentnek. A HKC házamban is elvezettem ugyanúgy a kábeleket,mint egy ilyen pár vacak kivágással rendelkezõ házikóban. Csak egy kis kreativitás szükséges hozzá.
Annak ellenére,hogy a CM370-ben nincs elforgatott HDD keret,még elfér benne egy (vagy akár kettõ) HD5970 is. Ráadásul ehhez kapsz hátra egy 120mm-es Ventit is (amit a Chieftec-hez NEM). És még olcsóbb is.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

franc0
#69806
Sharkoon T5 Economy

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

V43 1105
#69805
Ez csak 4 giga, akkor nem érint<#schmoll2>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#69804
HAF 932-ben van <#hehe>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#69803
Már nem azért de azokban a CM házakban hol van kábelmenedzsment elforgatott hdd rack pl? Nekem ezek szempontok azért ajánlottam.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#69802
Hu ez fain... 😊

Saor Alba

#69801

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#69800
VENGEANCE LOW PROFILE HOL HOL HOL HOL ? 😮OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69799
Hát..szerintem bûnronda. Mellesleg meg a CM Elite 370 azért minden tekintetben jobb,mint ez a Chieftec.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Hecker007
#69798
szerintem jó kis házikó az, legalábbis nekem bejön 😄

#69797
Azt a házat komolyan gondoltad? 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69796
ASUS P8P67 REV 3.0 36.236,-
INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX 48.161,-
CORSAIR 4096MB Vengeance Low Profile DDR3 1600MHz CL9 KIT 11.250,-
MSI R6870 Hawk 1GB GDDR5 PCIE 47.972,-
CHIEFTEC DF-02B-B 12.863,-
CORSAIR Builder Series CX500 V2 14.150,-
Összesen: 170.632 Ft

*Persze ez nagyban módosul, ha alapból van egy normális tápegységed illetve a ház is megfelelõ csak jó levegõzést kell kialakítani (ehhez meg kellene mondanod milyen tápod és házad van)

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69795
Oké akkor majd megnézem. De most mennem kell, holnap majd leszek és írok a fórumba. Jó 8 mindenkinek.

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

#69794
Nem. Nézz be a házba,ottvan a tápegység oldalán a matrica. Elég ha a márkát és a teljesítményét leírod.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Hecker007
#69793
nem valószínû, be kéne nézni a házba

#69792
Ok. Azért megnézem az Everest az ki mutatja valahol hogy milyen tápegység van benne ?

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

redmonk
#69791
Hát pedig jó lenne tudni...Ventillátorokat? Akkor már inkább írok hozzá, tápot házat is...

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69790
A tápegység... most nem is tudom milyen van benne már mint a márkája de ha jól tudom akkor 400-500W körül van. És akkor már ventilátorokat is ajánlhatnátok hogy milyen lenne bele a jó. 😊

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

redmonk
#69789
Biztosan csak ennyi cucc kell? Kérdezem a tápegység miatt. Milyen van most?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69788
Hali!

Gépet szeretnék össze rakatni fõleg játszáshoz kellene a Flight Simulator X-hez és a GTA 4-hez mert ami most van processzor (AMD Athlon X2 Dual Core Processor +4400, 2.33 Ghz) ezen szaggat vagyis hogyha elégge fel rakom rá a graf-ot. Na és az árát azt 160 000- 170 000 Forint körül gondolom na szóval ezek lennének bele: Alaplap,Processzor,VGA,Ram < Ezek kellenek. Valaki tudna segíteni hogy milyet vegyek ? Elõre is thx.

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

V43 1105
#69787
A bordán legyen egy ventilátor, a hûtõ ház elejéhez esõ oldalon. Hátúl a bordán ne legyen venti, hiszen a házban ott a hátsó venti.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#69786
Tehát közvetlen legyen rajta a 2. is.... mivel akkor a ház hátsó fele kb 5-8cmre van akkor oda már nem is kell semmi ugye?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69785
Hûtõ felrak, elõl legyen a coolink, hátul meg a ház ventije, úgy jó is lesz 😉

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#69784
Na én bamba... elnézést. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h