Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

redmonk
#69933
Mit én mennyivel hût jobban?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#69932
Ez jobb.
Halkabb,és jobban hût. A tx 3 mat cseréltem erre,így ezt biztosan állíthatom.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#69931
Ha valaki tud a Cooler Master HyperTX3-nál jobb hûtõt az X2 240 [email protected] max. 8k kiszállítással kérem szóljon. Az is jó ha csak borda mert ventim van és mindenképpen 120-as legyen. Köszi elõre is.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#69930
A sima fehér paszta a tuti. Minden kevert kavart csodapaszta sokkal hamarább besûrûsödik tapasztalatom szerint. És szinte semmi különbség a hõfokok tekintetében.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#69929
Persze,hogy kihasználja.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69928
De attól hogy ilyen egyszerü kihasználja-e a 6 magot.

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

#69927
Üdv!

Persze,tökéletes.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69926
Sziasztok ehhez:AMD X6 Phenom II 1055T BOX 45nm
kellene alaplap nem kell semmilyen extra csak egy egyszerü alaplap kell.
Ezt néztem ki jó hozzá?

X6 1090T,Thermaltake Spin Q,Asrock 770 Extreme3,8 GB 1600,GTX 1060,FSP Hexa 500 (HS)Hülye suttyók. WOT:GyuszopapaHun

KranaZoli
#69925
Ja, ezt nem tudtam. <#finom>
Köszi! Meg az ajánlást is. <#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#69924
TX3-hoz (csakúgy,mint a legtöbb Aftermarket hûtõhöz) mellékelnek pasztát is ami tökéletesen megfelel a célra.
Ha mégis szeretnél hozzá külön venni,akkor Arctic Cooling MX-2-t vagy MX-3-at vegyél. (Amelyik olcsóbb,mert különbség nincs köztük vagy ha van is,akkoris szinte észrevehetetlen)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

KranaZoli
#69923
Nem tudja vki merre nyaralnak ebben a fain idõben?! <#hehe>

Lecserélem a Core 2 Duo-m egy Intel Core 2 Quad Q9550 E0-s procira + CM HyperTX3-as hûtõre. (PH apró, de még garos a motyó a hûtõ meg zsír új lesz)

Milyen pasztát lenne érdemes venni?! <#nemtudom><#help>

<#worship>

Ui.: Én idáig mindig kommersz cuccost szoktam venni, azokkal se volt problémám. Érdemes-e vmi drágább pasztát venni?! Ha igen, akkor melyiket?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#69922
Várj kicsit, nem soká lesz újra Gianni .. 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69921
Üdv!

ASROCK 890GM Pro3 21.625Ft
AMD Phenom II X4 925 2.80GHz AM3 BOX 22.300Ft
KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT 6.245Ft

Össz.: 50.170Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kabel15
#69920
Sziasztok. Szeretném frissíteni egy kicsit a gépemet. Ami most van: Asus p5B alaplap. Intel core2duo e6300 proci (1.86ghz) 2x1gb 800MHZ ram. Ati HD4850 256mb vga. Amit szeretnék frisíteni az a proci mert kezd kevés lenni. Nem kell nekem erõmû csak fusson rajta 1-2 játék. Mostmár talán lehet emberi áron venni olyan cuccokat ami viszi a GTA4 et. Valószínüleg egy alaplap csere is kéne mert nem hiszem hogy a mostani procikat támogatja még a lapom. Szóval proci+alaplap kéne olyen 50000ft környékén. Amd Intel nekem mind1 csak jó legyen. elõre is köszi.

BattleTag: kabel15#2672

S2000
#69919
Ejj, hát amikor felmerül, hogy egy Fractal Design hát belefér a keretbe, kár a többi házon gondolkozni😄

redmonk
#69918
Hell Yeah! 😄

Alig várom, hogy november legyen és mehet a gép ebbe

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69917
Na,errõl van szó! <#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#69916
Ok😊 Utána néztem,marad a fractal.
Már rendelem is😊 Egyszer élünk 😊

Látszik hogy a CM azért régebbi darab,nincs olyan szépen megcsinálva a belseje sem a kábelek jönnek mennek,és a hûtése sem az az eget rengetõ.
A Haf ok jobbak ebben.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#69915
Megnéztem róla egy lentebbi YT vidit. Hát ez is elég szita házikó. Látom azért itt már van porszûrõ, de mintha az elején nem lenne (legalábbis nem mindenhol)



Szerintem a Fractal jobb.

De elkapkodni sem szabad, az ember PC kukcót nem 1 évre vásárol. 😊

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#69914
Yo Yo csak a Fractal jó!

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69913
Felejtsd már el azt az Istenverte CM-et Laca..😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#69912
Köszi. Már ráleltem.

Ellenben találtam 25 ért egy új ,dobozos Storm Sniper-t.
Még megvárom a válaszát a ficaknak,ha oldal ventis és nem plexis akkor lehet rácsapok. Ha nem akkor rendelem meg a Fractalt

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#69911
"De te olvasod is a dolgokat vagy csak úgy vagy?"


AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

franc0
#69910

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

redmonk
#69909
Jelen esetben csak lusta voltam elolvasni egy tetsztet (most keltem fel), sorry 😉

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#69908
Van hozzá. De te olvasod is a dolgokat vagy csak úgy vagy?😊) De a képek is magukért beszélnek😊))

Bocs ezt nem tudtam kihagyni😊)

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#69907
Én valahogy úgy képzelném el a hûtést ha ilyen Fractal házam lenne, hogy elõl jönne be minden ami csak lehetséges, majd hátul és felül (nem tudom ez utobbira van-e lehetõség) távozna. Jobb és bal oldal zárva lenne. De szerintem valami csecse kis panelt is vennék a ventikhez és beszabályoznám õket.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#69906
Csak akkor melegednek ha le vannak állítva a ventik. Lévén nincs helye a kósza levegõnek bejönni a házba,de ez nem szempont,hiszen ez max venti fordulatnál is csöndes ház.
Ha kell kis teherrel megyek érte😊 Igazság az,hogy lehet megalomán vagyok,de ha valami nehéz és nagy az jó is ,legalábbis szerintem😊 A mostani chifi sem két deka,fõleg ha meg van pakolva,minap takarítottam ,30kg az tuti van.
Cserébe nem hajlik,nem zörög,,ha kell ráállok .
Asszem evvel elleszek amíg PC-m lesz ,bár a chifire is azt hittem. Mondjuk az már megvan vagy 4-5 éve,és se karc ,se semmi nincs rajta. Lemosom ,olyan mintha új lenne.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#69905
Ez vmi ritka ocsmány.

A Fractal Design háznak a tesztjét részletesen nem olvastam el, de egy vmit azért figyelembe kell venni, hogy minden hangszigetelés egyben hõt is szigetel. Látom, nagyon rendben van a hûtése - s talán épp ezért is fordítottak nagyobb hangsúlyt a hûtésnek.

Nem tudom van-é a tesztben szó arról, hogy így jobban melegednek-é az alkatrészek, de talán megérné PÜ-ben megkérdezni a tulajtól aki a blog-ot írta.

Ilyen házakat nagyon nem szokás raktáron tartani. Ha Gianni-nál van és olcsó, akkor OK, de lehet egy kiszállításos dolog jobb választás lenne. (a súlya miatt is 😊

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#69904
Ez sem tûnik rossznak
Már mint a belsõ elrendezést nézve ,de törném el a kezét aki ezt kifaragta.
Mondhatnám szörnyû.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#69903
Na srácok,nem hagyott nyugodni a dolog ,utána néztem a fractal háznak hûtés szempontjából.Ha normál mûködést nézek tehát minden venti rendesen forog ,akkor pariban van a Haf 912+ al. Csak akkor esik vissza ha lekapcsolják a ventiket. Ellenben semmi hang nem szûrõdik ki a házból. !!!!!
Úgy ,hogy el van döntve a dolog,most már csak kell találnom egyet.
Gianni szabin van ,hardverker-nél rendelhetõ, Aqua szintén,konkrétan sehol sincs raktáron. Asszem lesz egy két köröm e miatt.
Mindenesetre kösz a tanácsot,valszeg magamtól nem találtam volna rá erre,vettem volna valami HAF házat,ami ugyan nagyon jó,de ez még jobb😊)

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#69902
Fijjugok!

Nekem a lenti link-ekre Antec nyitó oldal jön be, egy másik oldal meg sem nyílik. Miért?! #69887

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#69901
Én majd valami design sulit akarok majd megcsinálni kint addig meg bármi jó amibõl jó pénz van 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69900
Viz por eladás <#vigyor> Hát az az igazság jó magam kereskedelmi területen akarok elhelyezkedni .. :😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#69899
Ott csak sima animációs meló volt. Ami mondjuk nem az én melóm az tuti 😄 Meg volt másból is kereset 😉

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69898
Hm.. egyiptom, kajak? Ott mit, bocsi hogy OFF <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#69897
én 2-t is ott hagytam...inkább melóztam amerikában egyiptomban stb.
suliba viszont kint elszeretnék majd menni de az még tényleg jövõ zenéje...

ami biztos, hogy 3-4 de inkább 4 hónap után már saját lakást bérelek majd max 450font...ahova megyek egész komolyak vannak. most ez az elsõdleges célom persze közben azért összehozom az új gépet is 😉

mellesleg amint kint leszek, és ezt most vér komolyan mondom semmi átverés nincs benne. akinek tudok segítek de akár megosztom a kéglit is ilyesmi...

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#69896
Én is gondolkodok ilyesmiben... még fõsuli hátra van, bár nem tudom megéri-e..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#69895
megvan mindkettõ + repcsijegy, munka lebeszélve, szállás

elsõ fizuból már fogok rendelni cuccokat az biztos

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#69894
off: hint: gyujts penzt, gyakorold az angolt... <#alien>

Saor Alba

redmonk
#69893
OFF:
Már alig várom, (már csak ezek a dolgok miatt is) hogy végre én is ott kint éljek. Nem gyönge gépet fogok szerválni az egyszer biztos. Még 2 hónapig mit csinálok nem tudom.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#69892
WTF?? Az UK-ban ~18 ropiert utanaddobjak a 650-est... Fasza vilag van a Balkanisztanon... <#falbav> Kokler kalmarok.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kitartas, Orban Fuhrer megmondta a frankot, a romlo kapitalista Nyugat hanyatlik, Magyarorszag lesz a vezeto allam... <#vigyor>

Saor Alba

redmonk
#69891
Én házamon nincs is RESET gomb sem 😄 De nagyon megbántam ezt a Gigabyte házat.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#69890
Fasza cucc,az biztos,viszont hogy nem az olcsó konfigra vágyók tápja lesz,az biztos. (~28k a legolcsóbb helyen itt Abszurdisztánban <#zavart1>)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#69889
Na arcok, figyelmetekbe ajanlok egy best buy tapegyseget (elso kiszemelte lepett elo): link. Modularis, Seasonic beles, japan kondis, ventije (mi mas lehet mint Adda) uberhalk es PWM-es. Es nagyon nagyon jo arban van.

Gyari oldal: link.

Saor Alba

V43 1105
#69888
XXD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Hecker007
#69887
azt kihagytam hogy jövõhónapban úgy néz ki hogy még zsúfoltabb lesz a cucc 😄

jön még bele egy ilyen meg egy ilyen xD

V43 1105
#69886
Láttam <#hehe>

Majd megmutatom a sajátom is.. még 3 hét, alig bírom ki <#duma>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Hecker007
#69885
az enyém kicsit zsúfoltabb 😄

#69884
Ha egyszer alsó tápos a ház,akkor hogyan lehetne csak úgy berakni? Nemértem <#fejvakaras>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep