Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

KranaZoli
#70083
Úgy értettem, hogy ugyanúgy el vannak forgatva elõre a SATA csatik, nem mint az elõzõ Giga lapon.

Soha nem tudtam, hogy melyik jobb Gigabyte, vagy Asus. <#nemtudom>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70082
Nem rossz 😉

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#70081
Hát nekem ez nem igazán tetszik. 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70080
Maximus IV GENE-Z-ben is gondolkodtam, de ezek maradnak:

Asus Sabertooth P67
Corsair Dominator 8GB

+ egy ilyen hûtõt akarok majd rá szerezni

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70079
THX!

Giga-ból ezek lehetnek jók, szerintem. (mármint a SATA-k elhelyezésére gondolok)

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70078
Nem, poénból ajánlgatjuk õket...<#vigyor> Még szép hogy jók a p8p67 rev b3-ból már volt is egy a kezemben, nagyon kis maszek lapocska.😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70077
Jók ezek a P67-es chipset-ek egyébként?! <#nemtudom>

Ez a problémám a lenti Giga lappal:



Nem biztos, hogy a fehér SATA csatikat simán tudnám használni. Sok ám az a 3 slot! És 28cm belóg a lap fölé.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70076
Nem hiszem hogy Z68ban lesz, ott a Maximus termékek vannak, azt hiszem.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70075
Nekem ilyen Sabertooth lapom lesz novemberben, valószínûleg ez a P67-es ha csak Z68-al nem dobják ki.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70074
ATI logóval. Hogyan tegyek abba nV kártyát. Az már perverz. 😊

Sajnos az elsõ fehér SATA aljzatok elég necces, hogy nem lesznek útban... Ebbõl is olyan lenne jó, mint az Asus okossága, hgy 90 fokban el vannak forgatva.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70073
Nekem is nagyon bejön én is kék ramban és ASUS P8Z68-V Proban gondolkodok 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70072
Nekem kék kell wazze. Ha nem az, akkor befestem. Nagyon EPIC az a kékes lap és memória. Bejövõs, külsõre. 😊

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70071
Ha GigaByte lapot szeretnél akkor ezt ajánlom még GIGABYTE GA-P67A-UD3P-B3 .. AsRockot azért ajánlották mert az árazásuk kicsit lentebb van mint az ASUS vagy GIGABYTE termékeké.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70070
Nagyobb, mint egy normál ház. Nem sokkal, de nagyobb minden mérete. Ez túl futurisztikus már Nekem. 😊

De az utóbbi 8 oldalon szinte csak AsRock ajánlások mentek, most meg Asus. Why?!

És Giga az 1általán nem is jöhet szóba?!

Mondjuk nincs Nekem semmi problémám az Asus-al!!! Csak még nem volt Asus lapom. (igaz, eddig nV kártyám se 😊

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70069
Kérdezd meg ahol veszed a színt, ha szánit... 😊 Van belõle amúgy piros, fekete, fehér, kék. A fehér színû valami 1.35V-os tuning ramocska, azt hiszem limitált...

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#70068
Corsair Vengeance 4GB Low Profile Black

Hozzá ezt a ramocskát, ha ASUS akkor meg kéket <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70067
Akkor okés. Konkretizálva, Ti most ezekre gondoltok?!

CORSAIR 4096MB Vengeance Low Profile DDR3 1600MHz CL9 KIT CML4GX3M2A1600C9 Webshop Ár: 11.587Ft



[url="http://ipon.hu/webshop/product/asus_p8p67_rev_3.0/174716"]ffASUS P8P67 REV 3.0 URL] Webshop Ár: 36.236Ft



Csak mert ezek a memóriák feketék, lentebb meg kékek. <#nemtudom>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70066
Csak biztos akartam lenni hogy belefér a kuckóba minden, de képen megnézve nem is olyan kicsike úgyhogy bõven jó lesz<#vigyor> A Corsairt azért ajánlom mert megbizható, és kompatibilis az ASUS lappal is. A lapból a REV 3.0-ról beszélek igen, esetleg van még egy lap ami tetszhet neked..

ASUS P67 Sabertooth

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70065
Csak kiváncsi voltam. De jó lesz nincs azzal gond.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70064
"A ház az marad ugyanaz, remélem azt nem kell cserélnem. LanCool K1. Nemfér el benne a lap, vagy miért kérded?!"

Nem jó, vagy vmi?! <#nemtudom>



Csak már nincs benne a HDD rack.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70063
Totál egyetértek. S-ATA hardvereidet simán tudod majd csatlakoztatni, illetve a Corsair memóriák is nagyon jók a low profile meg hát magáért beszél. A házra én is kiváncsi lennék 😉

Tehát szerintem amit vegyél:

INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX
ASUS P8P67 REV 3.0
CORSAIR 4096MB Vengeance Low Profile DDR3 1600MHz CL9 KIT

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70062
Na, ez valóban értelmes elrendezés!

A ház az marad ugyanaz, remélem azt nem kell cserélnem. LanCool K1. Nemfér el benne a lap, vagy miért kérded?!

Nagyon jó hûtõ ez. A funkcióját nagyon jól ellátja, csak elég kényes pl. alaplapra a méretei miatt. 6970-esen is ugyanez a hûtés lesz, csak a GTX 560Ti modell ami 2 slot-os és 2x80mm-es venti.

1ébként miért ez a lap - fõképp a SATA elrendezés miatt, vagy még van vmi?! Látom CF/SLI-s lap, ami nem baj - de Nekem nem lesz. Én 1 GPU-s vagyok. 😊

RAM-ból meg ami fontos, hogy ne legyen probléma vele, korrektül mûködjön a lappal, stb... Volt egy GEIL Black Dragon KIT-em, aztán holt szar volt. Késõbb derült ki, hogy annyi fesz kellett volna Neki, amit elõzõ lapom nem is tudott.

Ezért RAM-ból is tuning RAM nem annyira érdekel. Inkább az, hogy megbízható, stabil RAM legyen.

Leszámítva persze a minden új alkatrésznél lehetséges gyári hibákat. Csak Nekem már abból van elegem, hogy ilyen-olyan inkompatibilitási problémák lehetnek. A jelenlegi CSX-em is drága volt, de legalább stabil.

Köszi a javaslatot! <#worship>

De bakker ASUS P8P67-bõl van egy raklapnyi. Bár ha jól látom, akkor Te a Rev 3.0-ra gondolsz.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70061
Szia!

Szép termetes videókártya, ugyan ilyen hûtésûm lesz csak ATI 6970.. <#vigyor>

Proci maradjon az i5 2500k ..

Alaplapnak érdemes szerintem az ASUS P8P67-est választanod



Memóriából a Corsair 4096MB Vengeance Low Profile ami szerintem ütõs kis csoda, alacsony mérete miatt késõbb ha esetleg egy méretes processzorhûtõt vásárolnál simán rámegy nem kell esetlegesen emiatt ramot cserélni.



Egyébként milyen házba kerül ez beépítésre? 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70060
Lejárt a szerkesztési idõm, sorry. Ami NEM(!) lényeg CF és SLI-s alaplap.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#70059
Visszaolvastam kb. 8 oldalt. Úgy látom 1 vmiben van nagy összhang, az pedig a CPU, így az kilõve, marad kettõ tétel.

- Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX (prociból úgy látom mindenki ugyanezt javasolja)

Alaplapok:

- ASUS P8P67
- ASUS P8Z68-V PRO
- ASUS P8P67-M REV 3.0

- GIGABYTE GA-Z68X-UD3-B3
- Gigabyte GA-P67X-UD3-B3
- GIGABYTE GA-Z68AP-D3

- ASROCK Fatal1ty P67 Performance 31.768,- (iPon)
- ASRock P67 Extreme4
- ASROCK Fatal1ty P67 Performance
- ASROCK P67 Pro3 B3
- ASRock P67 Extreme4

Memóriák:

- G.Skill 4 Gb /1600 KIT (F3-12800CL9D-4GBNQ): 10.990,-

- CORSAIR 4096MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 8887,-
- CORSAIR 4096MB Vengeance Low Profile DDR3 1600MHz CL9 KIT

- KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT 6457,- (iPon)
- KINGSTON 8192MB HyperX XMP Grey DDR3 1600MHz CL9 KIT
- KINGSTON 6144MB HyperX XMP T1 DDR3 1600MHz CL9 TRIKIT
- 8GB 1333MHz Kingmax Kit DDRIII RAM

- A-DATA 8192MB XPG Gaming DDR3 1600MHz CL9 KIT 14.225 Ft

No, akkor most a fentiekbõl melyik(ek) lennének jók?!
1általán mi a fõbb különbség ezek között?!

<#help><#worship>

Ami fontos, hogy normálisan elférjen benne az alábbi kártya. Semmi ne legyen alatta, se SATA csatlakozók, se semmi. Mármint az alaplap témánál.



AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

ZTM
#70058
Akkor még várok egy kicsit mert reménykedek hogy bõvül az rászánt összeg.

redmonk
#70057
Szerintem hardveraprón nézegess 4850-es kártyákat 15k körül (mellesleg nekem van egy HD5750 eladó annyiért). A maradékból meg vegyél valakitõl memóriát.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

ZTM
#70056
Sziasztok egy szûk költségû gyors felújításra szánom magam.
20eFt
2 Gb DDR2-es 800 MHz-s RAM kéne(nem tudom melyik márka jó), meg ha van a maradék pénzbõl olyan videokártya ami jobb mint az én GF9600GT-m akkor azt is beújítanék...(már lassan meg akar halni de méltó utódot akarok neki)
Köszi!

KranaZoli
#70055
<#worship>

PH-n kaptam egy nagyon bölcs tipp-et:
IDE-s DVD-ROM. Cooool! <#taps>

Fijjugok:

Az számít vmit, hogy az uccsó SATA portokat használom?! (de nem IDE, hanem AHCI módban van a BIOS) <#nemtudom><#help>

Jóccakát és köszi a tippeket!<#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70054
Hyper TX3 tökéletes rá. (=

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70053
Ez most a fain?! I don't know... De ma már többet nem fogok okosodni, beleolvasok még pár topic-ba, pici game, aztán pihi.

De nagyon szépen köszönöm!!! <#worship>

FONTOS

Én nem akarok tuning-olni. Elsõ blikk-re biztos nem. Nekem olyan kell, ami megbízható, stabil, nem hányja össze Magát, ... (pl. GEIL RAM-okkal megszívtam - aztán drága motyó volt akkoriban)

Nincs egyik márka felé sem elkötelezõdésem. Lap lehet Giga is, ASUS is - (nem tudom mi a különbség közöttük) gondolom mind1ik Kínában készül. 😊

Mondjuk azt sem vágom, hogy milyen foglalat és proci irányába lenne jó elmenni Intel(!) vonalon. AMD-t most kizárnám és most egy picit ellent is mondtam Magamnak. Ejnye! De legyen csak Intel, az bevált.

Ez a Cooler Master Hyper TX3-as hûtõ elég lesz majd az új procinak is?! Szerintem elég, nem?!

No, ezért is zárom be a buksim mára, mert hirtelen túl sok nyitott kérdés van (lett hirtelen) egy új VGA miatt. <#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70052
Utána számoltam.22 éve volt a Hondám.😊Csak ,hogy pontosak legyünk😊
ÉS ha már szóba került az internet a kollegától,üzenem ,neki is lehet tájékozódni ,fõleg ama kijelentésének függvényében ,idézem"s ~15 évvel ezelött ha akartál volna se tudtál venni hyundait, se japán autót..."
mer már mért ne.
Ejnye okoska ez hány éves?.

És az ezelött az helyesen ezelõtt. Hosszú Õ

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#70051
Ok, elkezdtem nézegetni a Scythe termékeket, szerintem abból lesz mind1ik. A Noctua-ban az a fesz felezõ, harmadoló átalakító nem jön be. Plusz, feles kábelek a házban. Persze lehet vkinek meg épp ez jön be. 😊

Scythe termékeknél vannak érdekességek, hogy alacsonyabb fordulat van felültetve, de nagyobb a levegõ szállítás, ... (mondjuk ott írják is, hogy a lapátok kialakítása miatt) btw: Scythe sem Tesco-s árakat nyomat. 😉

De most van(lesz) egy újabb Project-em is, lsd. lentebb. 😊

Azt hiszem meg fogom tartani ez a monster Asus GTX 570 DirectCUII-õt és e miatt, hogy normálisan tudjam használni a gépem úgy látszik (sõt biztos) cserélnem kell lapot; procit; ram-okat.

No, mivel ez most hideg zuhanyként ért (ergó, 1általán nem akartam most foglalkozni vele) totál nem vagyok képben mi lenne jó.

Viszont a jelenlegi konfigom is és elõzõeket is (meg ismerõsökét is) Neked köszönhetem. Ha majd lesz idõd(!) nem kell 1,2,3-ra(!!!) ráér(!) majd tudnál ajánlani vmi "fél" konfigot. ?! Nagyon köszönném. Az sem baj, ha lenne vmi luft is benne, szal olcsóbb, drágább megoldás. De ugyebár semmiképp sem Tirexi-s konfig. Inkább olyan, mint ITEM-nek, vagy Merlin-ek lehet és még Ari18 akiket figyelgettem, hogy okosan fejlesztgetik a gépet, logikus, átgondolt választásokat lépnek meg.

Redmonk

Ígérem vissza fogok olvasni. Nem akarok kapkodni, Én teljességgel jól elvagyok így is, hogy nincs DVD-ROM-om (ahogy írtam, tul.képp OS reinstallokon kívül semmire sem használom már - most meg lesz helyette az USB kulcs - az legalább hangosnak sem hangos)

Laca:

Igen, valóban nagyon baba ez a 3 slot-os 2x100mm-es hûtõ. Érdekesség, hogy Asus honlapján(!) a GTX 570-nél 2x80mm-est írnak. Ezért nem is hajtottam a dolgot. Erre ma, amikor elmentem a használt Q9550-ösért, utána csörög ismerõs, hogy lenne ilyen vas, vki megrendelte de nem vitte el. Kell-é (baráti áron), mert ha nem, akkor holnap küldi vissza. Ofkórz, hogy elhoztam a motyót. Kibontom, erre látom rajta a 2db brutál ventit. 😮 Wáoooow!

E8500-ös Wolfi kikap; Q9550 betesz (ja és ehhez meg kaptam egy CM Hyper TX3-as hûtõt bónuszba 😊 azt összeraktam mint a legót, Q9550 + hûtõ a helyén, jöjjön a VGA - az meg kecci nem fér be a SATA kábelek miatt. Azt hittem szétb*sz az ideg és mindez már így estefelé, fain - vagy fail.

Ráadásul az elsõ SATA csatlakozót sikerült is egy kicsit jobban meglazítani a lapon idegességemben, mert nem értettem mi az anyjáért nem akar bemenni a VGA a slot-ba. Elferdült alatta az egyik SATA csatlakozó - de lexxarom (elõfordul az ilyen 😊

Így most lehet van egy Q9550-esem, ami nem lesz túl hosszú életû Nálam. 😊 Mind1, majd azt is eladom.

Végül is ha elmegy a Giga 570 OC; E8500 + AC hûtõ; CSX DDR2-es RAM-ok; Q9550 (no meg a picit beteggé tett P45-ös lapom, akkor lassacskán de visszacsorog vmi a kasszába). A PNY GTX 570-et levittem 60k-ra, elvitték mintha kokó lenne. 😊

1ébként meg egy nagy pénznyelõ ez az egész, de hát e van.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70050
Jól van jóember😊 Látom szíveden viseled eme csodás márka sorsát,de én ha nem tévedek nem mondtam,hogy rossz az a hunyadi😊 Neked az jön be ,hát az jön be.
De a BMW szvsz szerintem ha picit is ,de jobbacska😊
Mellesleg 15 éve Honda Accordom volt😊 De lehet 17,már nem emlékszem.XD

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

V43 1105
#70049
Jóóó estét!

Használt cucc elad PH!-n

ASUS P8P67: 31.500,-
Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.990,-
G.Skill 4 Gb/1600 KIT (F3-12800CL9D-4GBXL) 1.5V: 11.990,-

Esetleg még egy procihûtõ a tuningolás miatt, pár évig nem lesz gondod azt hiszem <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#70048
No problem. 20 dbA is meg boven az elviselheto szint. Nezegettem a Noctua-kat, atlag ennyit tudnak valami iszonyatos legszallitas mellett... Nem csoda hogy a zsebbe kell nyulni ertuk.

Saor Alba

Ams
#70047
Pontosan.

Itt az internet, tessék tájékozódni.

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

redmonk
#70046
Attól, hogy valaki x,y autót vezet jó ideje vagy x,y alaplapot használ jó idejem attól még más nem biztos, hogy szar vagy nem válik be.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Ams
#70045
A tapasztalatok szart se érnek, hacsak nem több 10000 autót vezettél a 28 éved alatt...

és ~15 évvel ezelött ha akartál volna se tudtál venni hyundait, se japán autót...

Nézz utánna a dolgoknak, a német autók semmivel se jobbak egy hyundai-nél...

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

Her Laca
#70044
Mondtam ,hogy zseniális az a hûtõ. Load alatt nem megy 30 % on,és ugyanúgy nincs hangja. De Guru ezt nem értheti meg😊) Bár ha neki is lesz 3 slotos hûtése ,mit lehessen tudni😊 Nagy egy batár a termék amúgy😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#70043
Ez meg a kicsivel olcsóbb megoldás. 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#70042
Semmi😊 De én maradok a Germán és Japó autó gyártás termékeinél😊 Az a biztos.XD
28 év tapasztalata ezt mondatja velem😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Ams
#70041
Mi a baj a Hyundai-al? Csak jókat mondanak róluk.

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

Her Laca
#70040


Na ide is. Ez nem oldja meg? A 90 fokos nem fér el alatta? Fél centi hely sincs?

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#70039
Én speciel elõbb vennék Asrock lapot mint MSI-t. Nekem ezek a tapasztalataim. Ha jól tudom most már teljesen rendben vannak azok is.

Nyílván bármelyik gyártónál ki lehet kapni egy-egy rossz darabot, illetve mindegyik gyártónak van kevésbé jó, netán sz*r szériás lapja.

#70038: Lentebb van egy rakat megoldás.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70038
Elõször mint a rák, hátulról haladok elõre.

😊 Hangja semmi, 31 fokos idle 13%-os venti. Bakker, ezen nem is 90-es, hanem 100-as ventik vannak, de a Tieden is. Csak a bortíás cca 90-es, Maguk a lapátok nagyobbak.

Nem nyüglõdök, csak egyáltalán nem követtem a egyéb HW vonalakat mostanában, hogy mi mennyibe kerül, mi lenne jó, ...

Igen, úgy hiszem az lesz, hogy eladom a Giga-t. De fingom sincs mennyi lenne egy ilyen új konfig és 1általán milyet kellene. 😊

Majd megnézem lentebb az ajánlásokat, de ha tudnátok írni vmi okosat, az jó lenne. 😊

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70037
Csak azt az Asrock lapot felejtenétek már el😊Biztos jó,de ahogy én Hyundai autót sem vennék ,úgy ezt sem:XD

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#70036
Nem is nagyon lenne mellesleg értelmesebb lehetõség (lejjebb). Szerintem ezekre a célokra teljesen megfelel az amiket alant összeírtam.
😉

80+ párezer a lenti mb-cpu-ram együtt.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#70035
De nem kell ilyet mondani. Sandy!!! És TUNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNG😊 Vétek benne hagyni a szunnyadó erõt. És ha egy év múlva kell a kraft akkor jól jön az majd.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#70034
Hát így elsõre azt mondanám add el akkor a Gigabyte GTX570-t. Aztán megkérdezném, hogy akarsz-e tuningolni, mert ha nem akkor olyan chipsetet és processzort választanék ami még bõven megfelelne de olcsóbb mint amiket ajánlani szoktunk.

Mellesleg lentebb van néhány alternatíva + árak.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo